competitieprogramma Vierde klasse C per week

Programma 24 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DIA

VCW

14.30

 

Be Ready

Berkdijk

14.30

 

RFC

Right óh

14.30

 

Raamsdonk

Dussense Boys

14.30

 

Chaam

Boeimeer

14.30

 

Blauw Wit 81

WDS´19

14.30

 

 

uitslagen overzicht vierde klasse C Zuid1 seizoen 2018 - 2019

Programma 17 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Right óh

Boeimeer

14.30

2-0

Dussense Boys

RFC

14.30

2-2 

Raamsdonk

DIA

14.30

3-3 

WDS´19

VCW

14.30

4-1 

Berkdijk

Chaam

14.30

0-4 

Terheijden

Be Ready

14.30

3-3 

 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Boeimeer

Berkdijk

14.30

AFG

DIA

Right óh

14.30

2-2 

Be Ready

WDS´19

14.30

5-1 

VCW

Dussense Boys

14.30

AFG 

Blauw Wit 81

Terheijden

14.30

7-2 

RFC

Raamsdonk

14.30

4-1 

 

programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Be Ready

Right óh

14.30

1-2

Terheijden

Raamsdonk

14.30

5-0 

DIA

Berkdijk

14.30

1-0 

VCW

Boeimeer

14.30

1-1 

Chaam

WDS´19

14.30

2-3

Blauw wit 81

Dussense Boys

14.30

7-1

 

programma 17 februari

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Right óh

Blauw Wit 81

14.30

3-3

RFC

Terheijden

14.30

0-2 

Berkdijk

WDS’19

14.30

3-4 

Dussense Boys

Chaam

14.30

0-3 

SC Hoge Vucht

VCW

14.30

AFG 

Boeimeer

DIA

14.30

1-3 

Raamsdonk

Be Ready

14.30

 0-1 

 

programma 10 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Be Ready

Dussense Boys

14.30

4-2

Blauw Wit 81

RFC

14.30

5-0 

DIA

SC Hoge vucht

14.30

2-1 

Chaam

Raamsdonk

14.30

4-0 

Terheijden

Berkdijk

14.30

3-0 

VCW

Right óh

14.30

2-0 

WDS´19

Boeimeer

14.30

4-0 

 

Programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Right óh

Chaam

14.30

1-1

SC Hoge vucht

Be Ready

14.30

2-3 

Boeimeer

RFC

14.30

0-4 

Dussense boys

Terheijden

14.30

3-3

Berkdijk

VCW

14.30

0-2 

WDS´19

DIA

14.30

5-1 

Raamsdonk

Blauw Wit 81

14.30

0-5 

 

Programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Be Ready

Right óh

14.30

AFG

Chaam

WDS´19

14.30

AFG 

Terheijden

Raamsdonk

14.30

AFG 

VCW

Boeimeer

14.30

AFG 

RFC

SC Hoge Vucht

14.30

AFG 

DIA

Berkdijk

14.30

AFG 

Blauw Wit 81

Dussense Boys

14.30

AFG 

 

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Dussense Boys

Raamsdonk

14.30

1-3

Boeimeer

Chaam

14.30

1-3

Berkdijk

Be Ready

14.30

2-3

Right óh

RFC

14.30

AFG 

SC Hoge Vucht

Terheijden

14.30

1-2

VCW

DIA

14.30

AFG  

 

 

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Terheijden

Right óh

14.15

AFG

Raamsdonk

WDS´19

14.15

AFG

Blauw Wit 81

DIA

14.15

2-2

Chaam

VCW

14.15

5-0 

RFC

Berkdijk

14.30

4-1 

Be Ready

Boeimeer

14.30

AFG 

 

Programma 23 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Raamsdonk

Right óh

14.00

1-3

 

Programma 9 december

thuis

uit

aanvang

uitslag

Right óh

Dussense Boys

14.30

2-3

WDS´19

RFC

14.30

0-2

DIA

Chaam

14.30

0-0 

SC Hoge vucht

Raamsdonk

14.30

AFG

Boeimeer

Terheijden

14.30

0-9

Berkdijk

Blauw Wit 81

14.30

0-0

VCW

Be Ready

14.30

0-1 

 

Programma 2 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Hoge Vucht

Berkdijk

14.30

AFG

RFC

Chaam

14.30

5-3

Dussense Boys

Boeimeer

14.30

8-1

Be Ready

DIA

14.30

2-4

Terheijden

WDS´19

14.30

1-5 

Raamsdonk

Right óh

14.30

AFG

Blauw Wit 81

VCW

14.30

7-1

 

Programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WDS´19

Dussense Boys

14.30

4-4

Berkdijk

Raamsdonk

14.30

3-3

DIA

Terheijden

14.30

3-3

Chaam

Be Ready

14.30

1-4

Right óh

SC Hoge Vucht

14.30

2-0

Boeimeer

Blauw Wit 81

14.30

2-4

VCW

RFC

14.30

0-2

 

 

 

programma 18 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RFC

Boeimeer

14.30

7-1

Chaam

Right óh

14.30

0-3

Be Ready

SC Hoge vucht

14.30

7-4

Terheijden

Dussense Boys

14.30

5-0

VCW

Berkdijk

14.30

2-3 

DIA

WDS´19

14.30

1-4 

Blauw Wit 81

Raamsdonk

14.30

2-0

 

programma 11 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

VCW

SC Hoge Vucht

14.30

0-0

 

 

Programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Right óh

Be Ready

14.30

2-3

SC Hoge Vucht

RFC

14.30

6-8

Boeimeer

VCW

14.30

0-2

Berkdijk

DIA

14.30

2-4

WDS’19

Chaam

14.30

4-4 

Dussense Boys

Blauw Wit 81

14.30

1-1

Raamsdonk

Terheijden

14.30

3-2

 

Programma 28 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Chaam

Berkdijk

14.30

6-1

RFC

Dussense Boys

14.30

8-2

Be Ready

Terheijden

14.30

5-1

Boeimeer

Right óh

14.30

1-7

Blauw wit 81

SC Hoge vucht

14.30

3-0

VCW

WDS´19

14.30

2-2

DIA

Raamsdonk

14.30

0-1

programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Right óh

DIA

14.30

5-2

Berkdijk

Boeimeer

14.30

3-1

Dussense Boys

VCW

14.30

0-3

SC Hoge Vucht

Chaam

14.30

1-4

WDS´19

Be Ready

14.30

2-3

Raamsdonk

RFC

14.30

1-5 

Terheijden

Blauw Wit 81

14.30

2-1

Programma 14 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Be Ready

RFC

14.30

7-1 

Berkdijk

Right óh

14.30

1-1

Boeimeer

Raamsdonk

14.30

3-1

DIA

Dussense Boys

14.30

2-4 

VCW

Terheijden

14.30

1-1 

WDS´19

SC Hoge Vucht

14.30

AFG

Chaam

Blauw Wit 81

14.30

2-0 

 

Programma 7 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Right óh

WDS´19

14.30

4-1

Dussense Boys

Berkdijk

14.30

1-2

Terheijden

Chaam

14.30

0-0 

Sc Hoge Vucht

Boeimeer

14.30

AFG

RFC

DIA

14.30

6-1 

Raamsdonk

VCW

14.30

2-2 

Blauw Wit 81

Be Ready

14.30

4-2 

 

programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Be Ready

Raamsdonk

14.30

5-0

Terheijden

RFC

14.30

4-3

DIA

Boeimeer

14.30

4-1

WDS´19

Berkdijk

14.30

3-1

Chaam

Dussense Boys

14.30

2-4

Nevelo 

Right óh

14.30

4-1

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Right óh

VCW

14.30

4-1

Berkdijk

Terheijden

14.30

2-5 

Boeimeer

WDS’19

14.30

1-4 

Dussense Boys

Be ready

14.30

2-3 

SC Hoge Vucht

DIA

14.30

1-3

Raamsdonk

Chaam

14.30

0-0 

RFC

Nevelo

14.30

3-0

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. live verslag van wedstrijden.

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links