Competitieprogramma vierde klasse C zuid1 per week

programma 16 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Raamsdonk

VCW

17.00

 

 

programma 17 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

PCP

RFC

14.30

 

WDS 19

Terheijden

14.30

 

Blauw wit 81

Waspik

14.30

 

 

Uitslagen overzicht

Programma 10 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RFC

Right ´0h

14.00

2-3

VCW

Waspik

14.30

0-1

SAB

Blauw Wit 81

14.30

6-2

Terheijden

Bergkdijk

14.30

0-0 

DIA

Raamsdonk

14.30

2-1

WDS’19

RWB

14.30

2-4

Dussense Boys

PCP

14.30

2-2

 

Programma 3 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RFC

Dussense Boys

14.00

5-1

PCP

VCW

14.30

2-6

Berkdijk

SAB

14.30

1-5

Right ´0h

DIA

14.30

1-3

RWB

Raamsdonk

14.30

5-0

Blauw Wit 81

Waspik

14.30

NNB

Programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VCW

Blauw Wit 81

14.30

0-5

Waspik

PCP

14.30

7-0

Raamsdonk

Berkdijk

14.30

2-0

SAB

WDS 19

14.30

5-0

Terheijden

RWB

14.30

2-4

DIA

RFC

14.30

2-2

Dussense boys

Right ´0h

14.30

0-2

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Waspik

Raamsdonk

14.30

6-0

PCP

Terheijden

14.30

5-4

Bergdijk

RFC

14.30

1-1

Right ´0h

SAB

14.30

2-0 

WDS´19

Dussense Boys

14.30

3-1 

RWB

VCW

14.30

3-0

Blauw Wit 81

DIA

14.30

4-1

Programma 13 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RFC

WDS 19

14.00

1-1 

Raamsdonk

PCP

14.30

4-1 

SAB

Waspik

14.30

2-2 

Terheijden

Right ´0h

14.30

1-1 

DIA

RWB

14.30

0-3 

VCW

Bergdijk

14.30

4-0

Dussense boys

Blauw wit 81

14.30

2-2

 

 

Programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Waspik

DIA

14.30

1-2

PCP

RFC

14.30

AFG

Raamsdonk

VCW

14.30

AFG 

Bergdijk

Dussense boys

14.30

0-8

RWB

SAB

14.30

7-2

Right ´0h

WDS´19

14.30

4-2

Blauw Wit 81

Terheijden

14.30

AFG

 

programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RFC

VOC

14.00

4-2

Right ´0h

Waspik

14.00

3-6

RWB

Bergdijk

14.30

2-0

DIA

Terheijden

14.30

2-1

Dussense Boys

SAB

14.30

2-11

WDS’19

Raamsdonk

14.30

5-1

Blauw wit 81

PCP

14.30

 5-4

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bergdijk

Blauw wit 81

14.30

0-0

SAB

DIA

14.30

2-1 

Terheijden

RFC

14.30

2-4

VCW

Right ´0h

14.30

1-2 

Waspik

WDS´19

14.30

2-1 

Raamsdonk

Dussense Boys

14.30

3-2 

PCP

RWB

14.30

2-2 

 

 Volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook op sociale media

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram