competitieprogramma tweede klasse E Zuid1 per week

Programma 8 december

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

VOAB

Madese boys

14.00

 

FC Tilburg

Rijen

14.00

 

DEKS

UNO Animo

14.00

 

Sarto

SC Kruisland

14.00

 

JEKA

Cluzona

14.00

 

WSC

TSC

14.00

 

Roosendaal

Beek vooruit

14.00

 

uitslagen overzicht

Programma 1 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Madese Boys

JEKA

14.00

1-1

Beek vooruit

Sarto

14.00

0-3

TSC

Rijen

14.00

1-2

DESK

VOAB

14.30

1-3

SC Kruisland

FC Tilburg

14.30

2-1

Cluzona

WSC

14.30

2-2

UNO Animo

Roosendaal

14.30

2-2

programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VOAB

TSC

14.30

2-0

Sarto

Madese Boys

14.30

1-1

JEKA

SC Kruisland

14.30

0-0

Roosendaal

Cluzona

14.30

0-2

Rijen

Beek vooruit

14.30

1-2

WSC

UNO Animo

14.30

2-2

FC Tilburg

DESK

14.30

1-1

programma 9 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Kruisland

Roosendaal

19.00

1-0

Programma 10 november

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Madese Boys

DESK

14.00

2-1

Beek vooruit

WSC

14.00

2-2

TSC

FC Tilburg

14.00

2-1

Sarto

VOAB

14.30

0-0

Rijen

JEKA

14.30

3-0

Cluzona

UNO Animo

14.30

1-0

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Beek vooruit

Madese Boys

14.00

2-2

DESK

SC Kruisland

14.30

2-3

Cluzona

TSC

14.30

1-1

Roosendaal

VOAB

14.30

1-1

UNO Animo

Rijen

14.30

4-0

FC Tilburg

Sarto

14.30

0-3

WSC

JEKA

14.30

2-1

programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Madese boys

WSC

14.00

2-1

TSC

UNO Animo

14.00

1-1

VOAB

FC Tilburg

14.30

1-2

JEKA

DESK

14.30

0-0

Sarto

Roosendaal

14.30

0-1

SC Kruisland

Beek vooruit

14.30

1-0

Rijen

Cluzona

14.30

0-3

Programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Beek vooruit

TSC

14.00

1-3

VOAB

JEKA

14.30

2-1

FC Tilburg

Madese Boys

14.30

0-2

DESK

Cluzona

14.30

0-1

UNO Animo

SC Kruisland

14.30

1-2

WSC

Sarto

14.30

0-3

Roosendaal

Rijen

14.30

3-0

Programma 13 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

TSC

Roosendaal

14.00

0-2

Madese Boys

UNO Animo

14.00

3-0

Sarto

DESK

14.30

4-2

JEKA

FC Tilburg

14.30

2-1 

SC Kruisland

VOAB

14.30

0-2 

Cluzona

Beek vooruit

14.30

4-1 

RIijen

WSC

14.30

1-3 

 

Programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VOAB

Rijen

14.30

0-2

FC Tilburg

Cluzona

14.30

1-4 

DESK

TSC

14.30

0-0

JEKA

Sarto

14.30

0-1 

UNO Animo

Beek vooruit

14.30

4-1 

Roosendaal

Madese Boys

14.30

3-5 

WSC

SC Kruisland

14.30

1-3 

 

programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

TSC

Kruisland

14.00

1-3

Beek vooruit

JEKA

14.00

5-0

Cluzona

Sarto

14.30

0-3

UNO Animo

VOAB

14.30

0-3

WSC

DESK

14.30

3-0

Rijen

Madese Boys

14.30

3-3

Roosendaal

FC Tilburg

14.30

4-2

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Madese Boys

Cluzona

14.00

0-2

SC Kruisland

Rijen

14.30

0-6 

FC Tilburg

WSC

14.30

0-3 

Sarto

UNO Animo

14.30

1-0 

DESK

Roosendaal

14.30

2-2

JEKA

TSC

14.30

3-1 

VOAB

Beek vooruit

14.30

2-2 

 

 Volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook op sociale media

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram