Competitieprogramma Tweede klasse E Zuid1 per week

Programma 24 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zeelandia Middelb

JEKA

14.00

 

Zundert

SC Kruisland

14.30

 

WSC

Beek vooruit

14.30

 

Unitas 30

Madese Boys

14.30

 

Rijen

Cluzona

14.30

 

Hoeven

Uno Animo

14.30

 

Sarto

VOAB

14.30

 

 

uitslagen overzicht Tweede klasse E Zuid 1 seizoen 2018 - 2019

Programma 17 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Beek Vooruit

SC Kruisland

14.00

6-2 

Unitas 30

Zundert

14.30

6-0 

Rijen

Sarto

14.30

2-1

VOAB

Hoeven

14.30

2-1

Cluzona

WSC

14.30

4-0

JEKA

Uno Animo

14.30

2-0

Madese Boys

Zeelandia Middelb

14.30

3-1

 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zeelandia Middelb

Unitas 30

14.30

AFG

Uno Animo

VOAB

14.30

AFG 

Sarto

Beek vooruit

14.30

0-0 

WSC

Rijen

14.30

AFG 

Zundert

JEKA

14.30

AFG 

Hoeven

Cluzona

14.30

AFG 

SC Kruisland

Madese Boys

14.30

AFG 

 

Programma 21 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Madese Boys

Hoeven

20.30

4-0

 

Programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zeelandia Middelb

Cluzona

14.30

2-2

Sarto

JEKA

14.30

3-1 

WSC

Madese Boys

14.30

1-2 

Zundert

VOAB

14.30

1-2 

Hoeven

Beek vooruit

14.30

1-5 

Rijen

Unitas 30

14.30

3-3 

SC Kruisland

Uno Animo

14.30

4-3

 

programma  17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

JEKA

WSC

14.30

4-0

Zeelandia Middelb

Rijen

14.30

1-0 

VOAB

Beek vooruit

14.30

5-0 

Madese Boys

Hoeven

14.30

AFG 

Cluzona

SC Kruisland

14.30

2-0 

Uno Animo

Zundert

14.30

3-1 

Unitas 30

Sarto

14.30

3-0 

 

programma 10 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sarto

Madese Boys

14.30

1-2

WSC

Zeelandia Middelb

14.30

2-1

Zundert

Cluzona

14.30

AFG 

Hoeven

Unitas 30

14.30

4-1 

Rijen

VOAB

14.30

2-2

SC Kruisland

JEKA

14.30

4-1

Beek voouit

Uno Animo

14.30

4-1

 

Programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Beek vooruit

Zundert

14.00

0-2 

Uno Animo

Zeelandia Middelb

14.30

3-2 

Unitas 30

WSC

14.30

3-0

JEKA

Hoeven

14.30

1-0

Madese boys

Rijen

14.30

2-1

Cluzona

Sarto

14.30

5-2 

VOAB

SC Kruisland

14.30

5-2

 

Programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zeelandia Middelb

Cluzona

14.00

AFG

Sarto

JEKA

14.30

AFG 

Rijen

Unitas 30

14.30

AFG 

Zundert

VOAB

14.30

AFG 

SC Kruisland

Uno Animo

14.30

AFG 

Hoeven

Beek vooruit

14.30

AFG 

WSC

Madese Boys

14.30

AFG 

 

Programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VOAB

Sarto

18.30

1-3 

 

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Beek vooruit

WSC

14.00

5-5

JEKA

Zeelandia Middelb

14.30

0-1

Madese Boys

Unitas 30

14.30

AFG 

Cluzona

Rijen

14.30

AFG 

Uno Animo

Hoeven

14.30

AFG 

SC Kruisland

Zundert

14.30

5-1

 

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zeelandia Middelb

VOAB

14.00

1-1

Madese Boys

Cluzona

14.00

1-3 

Sarto

Uno Animo

14.15

AFG

Rijen

JEKA

14.15

3-0 

Unitas 30

Beek vooruit

14.30

AFG

Hoeven

SC Kruisland

14.30

AFG 

WSC

Zundert

14.30

AFG 

 

Programma 18 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Beek vooruit

Madese Boys

20.30

0-3

 

Programma 23 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Uno Animo

Rijen

14.00

AFG

 

 

Programma 9 december

thuis

uit

aanvang

uitslag

JEKA

Madese boys

14.00

2-2

Cluzona

Unitas 30

14.00

4-3 

Beek vooruit

Zeelandia Middelb

14.00

0-0 

Zundert

Hoeven

14.30

3-0 

VOAB

WSC

14.30

2-4 

SC Kruisland

Sarto

14.30

2-1 

Uno Animo

Rijen

14.30

AFG 

 

Programma 2 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zeelandia Middelb

Hoeven

14.00

2-1

Cluzona

VOAB

14.30

1-1

Unitas 30

JEKA

14.30

5-1 

Rijen

Beek vooruit

14.30

AFG

WSC

SC Kruisland

14.30

3-3

Madese Boys

Uno Animo

14.30

3-1 

Sarto

Zundert

14.30

0-1 

 

Programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Beek vooruit

Madese Boys

14.00

0-1

JEKA

Cluzona

14.30

2-0

Zundert

Rijen

14.30

1-2

SC Kruisland

Zeelandia Middelb

14.30

3-2

VOAB

Unitas 30

14.30

1-2 

Uno Animo

WSC

14.30

1-1

Hoeven

Sarto

14.30

0-0

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. live verslag van wedstrijden.

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links