komende wedstrijden

Programma  17 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

Groene ster

14.00

 

Juliana'31

Vlissingen

14.00

 

BVC 12

SV Meerssen      

14.00

 

Baronie

IFC

14.30

 

EHC/Heuts        

Woezik

14.30

 

Goes

Jong Den Bosch   

14.30

 

sv OSS 1920      

Halsteren

14.30

 

Nuenen

UDI'19/CSU

14.30

 

 

 

 

uitslagen overzicht  hoofdklasse B zondag

 

Programma  10 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vlissingen

EHC/Heuts         

14.00

AFG

Juliana'31        

Nuenen

14.00

AFG 

Baronie

Goes

14.30

AFG 

SV Meerssen       

IFC

14.30

AFG 

UDI'19/CSU        

Halsteren

14.30

AFG 

Groene Ster

sv OSS 1920       

14.30

AFG 

Jong Den Bosch    

Gemert

14.30

AFG 

Woezik

BVC 12

14.30

AFG

 

Programma 2 en 3 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

EHC/Heuts         

SV Meerssen       

19.30

2-1

Gemert

Baronie

14.00

2-1

IFC

Vlissingen

14.00

1-2 

BVC 12

UDI'19/CSU        

14.00

1-2 

Halsteren

Jong Den Bosch    

14.30

2-0 

Goes

Juliana'31  

14.30

2-0 

sv OSS 1920       

Woezik

14.30

2-2 

Nuenen

Groene Ster

14.30

3-2 

 

Programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Jong Den Bosch    

Vlissingen

18.00

1-0

Gemert

BVC 12

19.00

1-2

 

Programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juliana'31  

EHC/Heuts         

14.00

0-2

Baronie

Nuenen

14.30

3-0 

SV Meerssen       

Halsteren

14.30

2-1 

Goes

sv OSS 1920       

14.30

0-1 

Groene ster

IFC

14.30

4-1 

Woezik

UDI'19/CSU        

14.30

2-4 

 

Programma 18 en 19 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nuenen

Gemert

19.30

2-1

Vlissingen

SV Meerssen

14.00

1-3 

IFC

Jong Den Bosch   

14.00

0-2 

BVC 12

Baronie

14.00

1-0 

Halsteren

Woezik

14.30

3-0 

EHC/Heuts        

Goes

14.30

3-0 

UDI'19/CSU       

Groene Ster

14.30

1-1 

sv OSS 1920      

Juliana'31       

14.30

7-0

 

 

 

 

 

Programma 18 en 19 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nuenen

Gemert

19.30

2-1

Vlissingen

SV Meerssen

14.00

1-3 

IFC

Jong Den Bosch   

14.00

0-2 

BVC 12

Baronie

14.00

1-0 

Halsteren

Woezik

14.30

3-0 

EHC/Heuts        

Goes

14.30

3-0 

UDI'19/CSU       

Groene Ster

14.30

1-1 

sv OSS 1920      

Juliana'31       

14.30

7-0 

 

Programma 11 en 12 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vlissingen

Goes

19.30

1-2

EHC/Heuts        

Jong den bosch

14.30

1-3

 

Programma 5 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

EHC/Heuts        

14.00

1-1

Juliana'31 

Halsteren

14.00

1-0 

Baronie

SV Meerssen      

14.30

0-3 

Goes

BVC 12

14.30

2-1 

sv OSS 1920  

Nuenen

14.30

3-1 

Groene Ster

Vlissingen

14.30

4-0 

Jong Den bosch

UDI'19/CSU       

14.30

3-0

Woezik

IFC

14.30

2-5 

 

Programma 29 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vlissingen

Woezik

14.00

2-1

IFC

Gemert

14.00

2-4

BVC 12

sv OSS 1920 

14.00

 2-5

SV Meerssen      

Jong FC Den bosch

14.30

3-1

Halsteren

Groene ster

14.30

2-0

EHC/Heuts        

Baronie

14.30

0-0

UDI'19/CSU       

Juliana'31   

14.30

5-1

Nuenen

Goes

14.30

5-1

 

 

Programma 22 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

Woezik

14.00

4-1

Juliana'31

Jong FC den bosch

14.00

3-2 

BVC 12

Halsteren

14.00

1-3 

Baronie

Vlissingen

14.00

0-4 

EHC/Heuts         

IFC

14.30

0-0 

Goes

Groene Ster

14.30

2-1 

sv OSS 1920       

UDI'19/CSU        

14.30

2-1 

Neuenen

SV Meerssen       

14.30

3-1 

 

Programma 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vlissingen

Gemert

14.00

1-2

IFC

BVC’12

14.00

2-1 

SV Meerssen       

sv OSS 1920       

14.30

1-2

Halsteren

Nuenen

14.30

1-2 

UDI'19/CSU        

Goes

14.30

4-4 

Groene Ster

EHC/Heuts         

14.30

2-2 

Jong Den Bosch    

Baronie

14.30

2-0 

Woezik

Juliana'31  

14.30

2-1 

 

Programma  8 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

SV Meerssen      

14.00

4-1

Juliana'31       

Groene ster

14.00

2-3

BVC´12

Vlissingen

14.00

0-3

Baronie

UDI'19/CSU       

14.30

3-0

EHC/Heuts        

Jong Den Bosch

14.30

AFG

Goes

Halsteren

14.30

0-2

sv OSS 1920      

IFC

14.30

2-2 

Nuenen

Woezik

14.30

1-1 

 

Programma 1oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vlissingen

sv OSS 1920      

14.00

0-2

IFC

Goes

14.00

3-3 

SV Meersen

Juliana'31

14.30

3-2 

Halsteren

EHC/Heuts        

14.30

2-1 

UDI'19/CSU       

Gemert

14.30

0-3

Groene Ster

BVC´12

14.30

2-1 

Jong Den Bosch   

Nuenen

14.30

1-1 

Woezik

Baronie

14.30

2-1 

 

 

Programma 24 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juliana'31       

Gemert

14.00

0-3

BVC´12

Jong Den Bosch   

14.00

1-1 

Halsteren

IFC

14.30

2-0 

UDI'19/CSU       

EHC/Heuts        

14.30

4-2 

Goes

Woezik 

14.30

4-1 

sv OSS 1920      

Baronie

14.30

1-1 

Groene Ster

SV Meersen

14.30

0-2 

Nuenen

Vlissingen

14.30

0-5 

programma 16 en 17 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vlissingen

Goes

19.30

AFG

Gemert

Halsteren

14.00

4-1

IFC

Nuenen

14.00

4-0 

Baronie

Juliana'31       

14.30

4-3 

SV Meersen

UDI'19/CSU       

14.30

0-2 

EHC/Heuts        

BVC´12

14.30

2-0 

Jong Den Bosch   

sv OSS 1920      

14.30

2-2

Woezik

Groene Ster

14.30

0-3 

 

 

Programma 10 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juliana'31  

IFC

14.00

0-1

Halsteren

Baronie

14.30

3-0 

UDI'19/CSU       

Vlissingen

14.30

0-0 

Goes

Gemert

14.30

2-1 

sv OSS 1920      

EHC/Heuts        

14.30

1-1

Groene Ster

Jong Den Bosch   

14.30

1-0 

Nuenen

BVC´12

14.30

2-3 

Woezik

SV Meersen

14.30

1-3 

 

 

Programma 3 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Baronie

RKSV Groene Ster  

14.00

0-1

Gemert

sv OSS 1920       

14.00

0-0 

Vlissingen

Halsteren

14.00

1-0 

IFC

UDI'19/CSU        

14.00

1-1 

BVC´12

Juliana'31        

14.00

2-3 

SV Meerssen       

Goes

14.30

0-0 

EHC/Heuts         

Nuenen

14.30

4-0 

Jong FC Den Bosch

Woezik

14.30

2-0 

 

 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!