Komende wedstrijden

Programma 16 en 17 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MSC

SWZ Boso Sneek   

19.30

 

RKHVV

SJC

14.00

 

Alphense Boys     

DHC

14.00

 

Purmersteijn

Bataven

14.00

 

Heerenveen

Hollandia

14.00

 

SDO

Jong Achilles    

14.00

 

Silvolde

Achilles 1894    

14.00

 

RKAVV

Leonidas

14.30

 

 

 

 

uitslagen overzicht  hoofdklasse A zondag

 Programma 9 en 10 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De Bataven

RKHVV

19.00

 1-1

SWZ Boso Sneek    

Achilles 1894     

20.00

AFG 

Leonidas

Heerenveen

13.00

AFG 

Hollandia

Silvolde

14.00

AFG 

DHC

Purmersteijn

14.00

AFG 

Alphense Boys     

MSC

14.00

AFG 

SDO

RKAVV

14.00

AFG 

SJC

Jong Achilles     

14.00

AFG

Programma 3 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Achilles 1894     

Leonidas

14.00

 -0

RKHVV

SWZ Boso Sneek    

14.00

1-0 

Purmersteijn      

SJC

14.00

0-4

Heerenveen

SDO

14.00

1-4 

MSC

Hollandia

14.00

1-4 

Silvolde

De bataven

14.00

AFG 

RKAVV

Alphense Boys     

14.30

1-3 

Jong Achilles     

DHC

14.30

0-2 

 

Programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

DHC

13.00

3-2

Hollandia

Jong Achilles

14.00

3-1 

De bataven

SWZ Boso Sneek    

14.00

3-1

Alphense Boys     

Purmersteijn 

14.00

2-0

VV Heerenveen

RKHVV

14.00

1-0 

SDO

MSC

14.00

1-3 

SJC

Achilles 1894     

14.00

AFG 

RKAVV

Silvolde

14.30

1-1 

 

Programma 18 en 19 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

MSC

Heerenveen

19.30

3-0

Achilles 1894    

Bataven

14.00

4-1 

SWZ Boso Sneek   

Hollandia

14.00

2-1 

RKHVV

SDO

14.00

1-3 

DHC

SJC

14.00

0-0 

Purmersteijn     

RKAVV

14.00

3-2 

Silvolde

Alphense Boys    

14.00

0-0 

Jong Achilles    

Leonidas 

14.30

0-3 

 

Programma 5 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

SWZ Boso Sneek   

13.00

2-1

Hollandia

DHC

14.00

3-0 

De bataven

Jong Achilles

14.00

4-4 

Alphense Boys    

Achilles 1894    

14.00

1-1 

V.V. Heerenveen

Purmersteijn  

14.00

2-1 

SDO

SJC

14.30

2-4 

Silvolde

MSC

14.30

2-2 

RKAVV

RKHVV

14.30

5-1 

 

Programma 29 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Achilles 1894    

Hollandia

14.00

2-3

SWZ Boso Sneek   

Alphense Boys  

14.00

0- 1

RKHVV

Silvolde

14.00

1-3

DHC

Bataven

14.00

1-4

Purmersteijn 

SDO

14.00

0-3

MSC

RKAVV

14.00

2-1

SJC

Leonidas

14.00

0-0

Jong Achilles    

V.V. Heerenveen

14,30

1-3

 

 

Programma 22 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VV Heerenveen

De bataven

13.00

2-1

RKHVV

Achilles 1894

14.00

0-2 

Alphense Boys     

Leonidas

14.00

0-2 

Purmersteijn

Jong Achilles

14.00

1-0 

MSC

SJC

14.00

2-3

SDO

DHC

14.00

4-0 

Silvolde

SWZ Boso Sneek    

14.00

 4-0

RKAVV

Hollandia

14.30

2-3 

 

Programma 14 en 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hollandia

Purmersteijn  

19.00

3-3

Achilles 1894     

MSC

19.30

1-4 

Leonidas

SDO

13.00

3-0 

SWZ ONS SNEEK

RKAVV

14.00

0-0 

De bataven

Alphense Boys     

14.00

5-0 

DHC

VV Heerenveen

14.00

1-1 

SJC

Silvolde

14.00

4-3 

Jong Achilles     

RKHVV

14.30

3-0 

 

Programma  8 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKHVV

DHC

14.00

3-2

Alphense Boys

Hollandia

14.00

1-2

Purmersteijn     

Leonidas

14.00

5-2

V.V. Heerenveen

SJC

14.00

1-5

MSC

Bataven

14.00

0-2

SDO

SWZ Boso Sneek   

14.00

1-1

Silvolde

Jong Achilles

14.00

5-1

RKAVV

Achilles 1894    

14.30

2-1 

 

Programma 30 September en 1oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Achilles 1894    

Purmersteijn

19.00

3-0

SWZ Boso Sneek   

V.V. Heerenveen

20.00

1-0 

Leonidas

MSC

13.00

7-0 

Hollandia

RKHVV

14.00

2-2 

De bataven

SDO

14.00

0-3 

DHC

Silvolde

14.00

3-1 

SJC

Alphense Boys 

14.00

4-0 

Jong Achilles

RKAVV

14.30

1-0 

 

Programma 24 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hollandia

SJC

14.00

2-3

Achilles 1894

Jong Achilles

14.00

8-2 

SWZ ONS SNEEK

Purmersteijn   

14.00

3-1 

RKHVV

Leonidas

14.00

3-2 

Alphense Boys    

V.V. Heerenveen

14.00

3-0 

MSC

DHC

14.00

3-0 

Silvolde

SDO

14.00

1-0 

RKAVV

De Bataven

14.30

2-1 

 

programma 16 en 17 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

v.v. Heerenveen

Achilles 1894    

19.30

1-2

Leonidas

Silvolde

13.00

1-1

Bataven

Hollandia

14.00

1-1 

DHC

RKAVV

14.00

1-1 

Purmersteijn 

RKHVV

14.00

2-1 

SDO

Alphense Boys    

14.00

3-2 

SJC

SWZ Boso Sneek   

14.00

3-0 

Jong Achilles    

MSC

14.30

1-1

 

Programma 10 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hollandia

Leonidas

14.00

0-1

Achilles 1894    

SDO

14.00

2-0

SWZ Boso Sneek   

DHC

14.00

2-3 

Bataven

SJC

14.00

0-1 

Alphense Boys    

Jong achilles

14.00

4-2 

MSC

RKHVV

14.00

4-1 

Silvolde

Purmersteijn

14.00

0-0 

RKAVV

VV Heerenveen

14.30

0-1

 

Programma 3 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

De Bataven

13.00

0-1

RKHVV

Alphense Boys     

14.00

2-4 

DHC

Achilles 1894     

14.00

2-2

Purmersteijn

MSC

14.00

3-1 

V.V. Heerenveen

Silvolde

14.00

1-2

SDO

Hollandia

14.00

0-1 

SJC

RKAVV

14.00

1-1

Jong Achilles 29

SWZ Boso Sneek

14.30

3-3

 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!