Amateurvoetbalseizoen ten einde vanwege het Coronavirus, ook geen kampioenen of degradanten.

actuele competitiestand

Uitslagen overzicht

Programma 8 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC AM

ERP

14.00

NNB

Brabantia

Unitas 30

14.30

2-3

FC Eindhoven AV

Best vooruit

14.30

2-0

SV TOP

Leones

14.30

3-2

Rhode van stiphout bouw

SC ´Zand

14.30

5-1

HVCH

Woezik

14.30

1-2

Alverna

Nemelaer

14,30

1-2

Programma 1 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC

Unitas 30

14.00

8-0

SC ´Zand

ERP

14.30

AFG

Rhode van stiphout bouw

Nemelaer

14.30

0-1

HVCH

Leones

14.30

AFG

Alverna

Best vooruit

14.30

4-1

SV TOP

Woezik

14.30

1-0

Programma 16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

FC Eindhoven AV

14,00

1-1

Brabantia

Rhode van stiphout bouw

14.30

2-1

Woezik

SC ´Zand

14.30

1-2

Best vooruit

NEC AM

14.30

2-1

ERP

HVCH

14.30

AFG 

Nemelaer

SV TOP

14.30

4-0

Unitas 30

Alverna

14.30

1-1

Programma 8 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Eindhoven AV

Brabantia

19.30

AFG

Programma 9 februari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC

Unitas 30

14.00

AFG

SC ´Zand

ERP

14.30

AFG

Rhode van stiphout bouw

Nemelaer

14.30

AFG

HVCH

Leones

14.30

AFG

Alverna

Best vooruit

14.30

AFG

SV TOP

Woezik

14.30

AFG

programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

Rhode van stiphout bouw

14.00

4-1

Brabantia

NEC

14.30

3-1

Unitas 30

SC ´Zand

14.30

1-1

Best vooruit

HVCH

14.30

3-0

FC Eindhoven

Alverna

14.30

AFG 

ERP

SV TOP

14.30

3-1

Nemelaer

Woezik

14.30

AFG

Programma 26 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC AM

Nemelaer

14.00

2-1

SC ´Zand

Leones

14,30

1-1

SV TOP

FC Eindhoven AV

14.30

2-3

HVCH

Unitas 30

14.30

2-2

Woezik

ERP

14,30

4-3

Alverna

Brabantia

14.30

2-2

Rhode van stiphout bouw

Best vooruit

14.30

0-0

 

programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HVCH

Alverna

14.30

1-1

Brabantia

SC ´Zand

14.30

3-0

Programma 15 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC

Alverna

14,00

2-0

Best vooruit

Woezik

14.00

3-0

Leones

ERP

14.00

2-1

FC Eindhoven AV

Rhode van stiphout bouw

14.00

2-0

Nemelaer

HVCH

14.00

1-2

Brabantia

SC ´Zand

14.30

2-0

Unitas 30

SV TOP

14.39

4-4

Programma 8 december

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC ´Zand

NEC AM

14.00

AFG

SV TOP

Best vooruit

14.00

3-2

Leones

Nemelaer

14.00

AFG

ERP

FC Eindhovwn AV

14.00

0-0

HVCH

Alverna

14.00

AFG

Rhode van stiphout bouw

Unitas 30

14.00

2-4

Woezik

Brabantia

14.30

0-0

Programma 1 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC AM

Woezik

14.00

2-0

Alverna

Rhode van stiphout bouw

14.30

1-0 

Brabantia

Leones

14.30

3-0

Best vooruit

ERP

14.30

1-3

FC Eindhoven AV

HVCH

14.30

2-0

Nemelaer

Unitas 30

14.30

7-2

SV Top

SC ´Zand

14.30

2-1

Programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

Best vooruit

14.00

3-2

ERP

Brabantia

14.30

0-3

SC ´Zand

Nemelaer

14.30

2-3

HVCH

NEC AM

14.30

0-0

Rhode van stiphout bouw

SV TOP

14.30

1-4

Woezik

Alverna

14,30

0-3

Unitas 30

FC Eindhoven AV

14.30

0-0

programma 17 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

ERP

Unitas 30

14.30

1-0

Programma 10 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC AM

SV TOP

14.00

4-2

Alverna

ERP

14.30

1-0

HVCH

SC ´Zand

14.30

4-4

Eindhoven AV

Leones

14.30

3-1

Brabantia

Best vooruit

14.30

4-2

Unitas 30

Woezik

14.30

2-0

Nemelaer

Rhode van stiphout bouw

14.30

2-2

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

Woezik

14.00

1-1

Rhode van stiphout bouw

HVCH

14.30

0-0

Best vooruit

Unitas 30

14.30

2-0

Eindhoven AV

NEC AM

14.30

0-2

ERP

SC ´Zand

14.30

1-3

Brabantia

Nemelaer

14.30

2-0

SV TOP

Alverna

14.30

2-2

Programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC

Leones

14.00

3-2

SC ´Zand

Rhode van stiphout bouw

14.30

3-0

HVCH

ERP

14.30

2-3

Woezik

SV TOP

14.30

1-1

Alverna

FC Eindhoven AV

14.30

3-2

Nemelaer

Best vooruit

14:30

3-2

Unitas 30

Brabantia

14.30

3-0

Pogramma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC ´Zand

Woezik

14.30

1-1 

Rhode van stiphout bouw

NEC AM

14.30

1-1 

SV TOP

Brabantia

14.30

4-3

Best vooruit

Alverna

14.30

1-2

Eindhoven

Nemelaer

14.30

1-1 

Leones

HVXH

14.30

2-2

ERP

Unitas 30

14.30

AFG 

Programma 12 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brabantia

 Eindhoven AV

19.30

1-1

 

Programma 13 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC AM

Best vooruit

14.00

2-2

HVCH

SV TOP

14.30

0-1 

Woezik

Rhode van stiphout bouw

14.30

5-3 

Alverna

SC ´Zand

14.30

2-1 

Unitas 30

Leones

14.30

3-2

Nemelaer

ERP

14.30

0-0 

 

Programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

Alverna

14.00

2-0

SC ´Zand

Unitas 30

14.30

0-3 

Rhode van stiphout bouw

Brabantia

14.30

3-3 

Best vooruit

Eindhoven AV

14.30

0-2 

ERP

NEC AM

14.30

3-2 

Woezik

HVCH

14.30

2-0 

SV TOP

Nemelaer

15.00

3-1

 

programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

SV TOP

14.00

3-2

Best vooruit

SC ´Zand

14.30

1-3

Brabantia

HVCH

14.30

2-3

Nemelaer

Alverna

14.30

3-1

Eindhoven AV

Woezik

14.30

2-3

ERP

Rhode van stiphout bouw

14.30

0-2

Unitas 30

NEC AM

14.30

0-2

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC AM

Brabantia

14.O0

0-5

Rhode van stiphout bouw

Leones

14,30

1-2 

HVCH

Best vooruit

14.30

4-1

SC ´Zand

FC Eindhoven AV

14.30

1-1

Alverna

Unitas 30

14.39

3-2 

Woezik

Nemelaer

14.30

3-1 

SV TOP

ERP

15.00

2-1