Competitieprogramma Eerste klasse C Zuid1 per week

programma 18 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juliana '31

Best vooruit

14.00

2-0

SC 't Zand

Prinses Irene

14.30

1-0 

Alverna

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.30

3-0 

Oirschot Vooruit

Nemelaer

14.30

3-1 

FC Tilburg

Brabantia

14.30

2-3 

Woezik

Leones

14.30

0-3 

SV TOP

HVCH

14.30

4-1 

 

uitslagen overzicht eerste klasse C Zuid 1

programma 8 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC 't Zand

Best vooruit

20.30

3-4

 

 

Programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

SC 't Zand

14.00

1-2

Prinses Irene

Woezik

14.30

0-2

Rhode/Van Stiphout Bouw

FC Tilburg

14.30

4-1

Best vooruit

Alverna

14.30

1-3

HVCH

Oirschot Vooruit

14.30

3-2

Brabantia

TOP

14.30

2-3

Nemelaer

Juliana '31

14.30

2-3

 

prrogramma 28 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juliana '31

Woezik

14.00

2-0

Alverna

Leones

14.00

1-2

Rhode/Van Stiphout Bouw

Nemelaer

14.30

0-1

SC 't Zand

Best vooruit

14.30

3-3

Tilburg

HVCH

14.30

1-1

Oirschot Vooruit

Brabantia

14.30

1-1

SV TOP

Prinses Irene

14.30

4-0

programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

FC Tilburg

14.00

5-1

Best vooruit

Oirschot Vooruit

14.30

0-0

Brabantia

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.30

0-1

Nemelaer

SV TOP

14.30

2-5

HVCH

Juliana '31

14.30

1-4

Prinses Irene

Alverna

14.30

2-2

Woezik

SC 't Zand

14.30

4-1

Programma 14 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juliana '31

Alverna

14.00

3-0

FC Tilburg

Woezik

14.30

1-1

Rhode/Van Stiphout Bouw

Prinses Irene

14.30

2-2

Brabantia

Nemelaer

14.30

3-1

HVCH

Best vooruit

14.30

0-2 

SV TOP

Leones

14.30

2-1 

Oirschot Vooruit

SC 't Zand

14.30

2-2 

 

Programma 7 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

Brabantia

14.00

2-1

Best vooruit

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.30

1-1 

Nemelaer

HVCH

14.30

2-1 

SC 't Zand

Juliana '31

14.30

2-2 

Prinses Irene

FC Tilburg

14.30

1-0 

Woezik

Oirschot Vooruit

14.30

1-1 

Alverna

SV TOP

14.30

2-2

 

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juliana '31

Prinses Irene

14.30

4-1

FC Tilburg

Best vooruit

14.30

3-2

HVCH

Brabantia

14.30

1-3 

SC 't Zand

Nemelaer

14.30

2-1 

Oirschot Vooruit

Leones

14.30

1-1

SV TOP

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.30

2-1

Woezik

Alverna

14.30

4-1

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

Juliana '31

14.00

2-2

Brabantia

Woezik

14.30

1-5

Best vooruit

SV TOP

14.30

1-1

Nemelaer

FC Tilburg

14.30

3-2

Prinses Irene

Oirschot Vooruit

14.30

2-3

Rhode/Van Stiphout Bouw

HVCH

14.30

2-1

Alverna

SC 't Zand

14.30

2-0

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links