Competitieprogramma Eerste klasse C Zuid1 per week

programma 26 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nemelaer

Brabantia

14.30

0-2

Alverna

Juliana '31

14.30

2-1 

Leones

SV TOP

14.30

4-0

Best vooruit

HVCH

14.30

2-2

Prinses Irene

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.30

0-3

SC ’t Zand

Oirschot Vooruit

14.30

4-0 

Woezik

FC Tilburg

14.30

4-1

 

uitslagen overzicht eerste klasse C Zuid 1

Programma 19 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brabantia

Leones

14.30

2-0

Rhode/Van Stiphout Bouw

Best vooruit

14.30

2-2 

Juliana '31

SC ’t Zand

14.30

3-1 

SV TOP

Alverna

14.30

4-1 

Oirschot Vooruit

Woezik

14.30

4-0 

FC Tilburg

Prinses Irene

14.30

3-4 

HVCH

Nemelaer

14.30

1-1 

 

programma 12 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alverna

FC Tilburg

14.30

3-0

Leones

HVCH

14.30

0-3

Best vooruit

Nemelaer

14.30

1-1

Prinses Irene

Brabantia

14.30

1-1

Juliana '31

Oirschot Vooruit

14.30

2-0

SC ’t Zand

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.30

2-1 

Woezik

SV TOP

14.30

4-2

 

Programma 5 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

Woezik

14.00

0-1

SC ’t Zand

FC Tilburg

14.30

0-5

SV TOP

Juliana '31

14.30

2-2

HVCH

Alverna

14.30

1-1 

 

 

Programma 28 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

Prinses Irene

14.00

2-1 

Nemelaer

Alverna

14.30

1-1 

HVCH

SC ’t Zand

14.30

1-1

 

 

Programma 18 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brabantia

Best vooruit

20.15

2-1

Programma 20 April

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HVCH

Woezik

18.00

0-0

Programma 22 April

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rhode/Van Stiphout Bouw

Leones

14.30

2-1

Nemelaer

Prinses Irene

14.30

4-1

Oirschot Vooruit

Alverna

14.30

1-3

FC Tilburg

SC ’t Zand

14.30

1-3

Programma 25 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Tilburg

SV TOP

19.00

1-2

 

 

programma 14 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alverna

HVCH

14.30

2-2

Leones

Nemelaer

14.30

2-2

Prinses Irene

Best vooruit

14.30

1-3

Juliana '31

FC Tilburg

14.30

0-1

SC ’t Zand

Brabantia

14.30

2-2

Oirschot Vooruit

SV TOP

14.30

2-4

Woezik

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.30

1-0

 

Programma 7 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nemelaer

Woezik

14.30

4-2

Brabantia

Alverna

14.30

2-1 

Best vooruit

Leones

14.30

0-4 

Rhode/Van Stiphout Bouw

Juliana '31

14.30

3-1 

SV TOP

SC ’t Zand

14.30

3-0 

FC Tilburg

Oirschot Vooruit

14.30

3-1 

HVCH

Prinses Irene

14.30

0-3 

 

programma  31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

Best vooruit

14.00

2-2

Alverna

Brabantia

14.30

3-2

SC ’t Zand

SV TOP

14.30

0-1 

Oirschot Vooruit

FC Tilburg

14.30

0-0 

Prinses Irene

HVCH

14.30

0-1 

 

 

programma 24 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juliana '31

Brabantia

14.00

2-0

Oirschot Vooruit

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.30

0-1 

Prinses Irene

Leones

14.30

0-1 

Woezik

Best vooruit

14.30

0-1 

Alverna

Nemelaer

14.30

3-4 

SC ’t Zand

HVCH

14.30

2-3 

SV TOP

FC Tilburg

14.30

7-0 

 

Programma 17 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

Alverna

14.30

1-2

HVCH

FC Tilburg

14.30

0-3 

Nemelaer

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.30

6-0

Best vooruit

SC ’t Zand

14.30

3-1

Prinses Irene

SV TOP

14.30

2-1 

Brabantia

Oirschot Vooruit

14.30

1-1

Woezik

Juliana '31

14.30

2-2 

 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alverna

Prinses Irene

14.30

5-0

Rhode/Van Stiphout Bouw

Brabantia

14.30

2-0

Juliana '31

HVCH

14.30

1-0

SC ’t Zand

Woezik

14.30

1-4 

TOP

Nemelaer

14.30

1-2 

Oirschot Vooruit

Best vooruit

14.30

0-0 

FC Tilburg

Leones

14.30

0-1 

 

 

Programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alverna

Best vooruit

14.30

1-1

SC ’t Zand

Leones

14.30

2-2 

SV TOP

Brabantia

14.30

2-0 

Oirschot Vooruit

HVCH

14.30

0-2 

Woezik

Prinses Irene

14.30

1-1 

FC Tilburg

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.30

1-2 

 

Programma  17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nemelaer

SC ’t Zand

14.30

1-3

Alverna

Woezik

14.30

0-0 

Brabantia

HVCH

14.30

0-1 

Leones

Oirschot Vooruit

14.30

3-0 

Best vooruit

FC Tilburg

14.30

4-2 

Rhode/Van Stiphout Bouw

SV TOP

14.30

0-0 

Prinses Irene

Juliana '31

14.30

1-2 

 

programma 10 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juliana '31

Leones

14.00

5-1

SC ’t Zand

Alverna

14.30

2-0

SV TOP

Best vooruit

14.30

0-0

Oirschot Vooruit

Prinses Irene

14.30

1-1

Woezik

Brabantia

14.30

3-2

FC Tilburg

Nemelaer

14.30

0-4

HVCH

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.30

2-0

 

Programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

Woezik

14.00

AFG

Brabantia

FC Tilburg

14.30

0-3

Rhode/Van Stiphout Bouw

Alverna

14.30

2-2 

Prinses Irene

SC ’t Zand

14.30

0-2 

Nemelaer

Oirschot Vooruit

14.30

1-1 

Best vooruit

Juliana '31

14.30

1-5 

HVCH

SV TOP

14.30

0-1 

 

Programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juliana '31

Nemelaer

14.00

AFG

SV TOP

Brabantia

14.30

AFG

Woezik

Prinses Irene

14.30

AFG 

Oirschot Vooruit

HVCH

14.30

AFG 

FC Tilburg

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.30

AFG 

Alverna

Best vooruit

14.30

AFG 

SC ’t Zand

Leones

14.30

AFG 

 

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

Prinses Irene

14.00

AFG  

Brabantia

Juliana '31

14.30

1-2

Nemelaer

Alverna

14.30

AFG 

Rhode/Van Stiphout Bouw

Oirschot Vooruit

14.30

2-1

Best vooruit

Woezik

14.30

3-0

HVCH

SC ’t Zand

14.30

AFG 

FC Tilburg

SV TOP

14.30

AFG

 

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juliana '31

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.00

AFG

Leones

Best vooruit

14.00

AFG 

Oirschot Vooruit

FC Tilburg

14.15

AFG 

SC 't Zand

SV TOP

14.30

AFG 

Prinses Irene

HVCH

14.30

AFG 

Alverna

Brabantia

14.30

AFG 

Woezik

Nemelaer

14.30

2-3

 

Programma 18 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rhode/Van Stiphout Bouw

Woezik

20.30

1-1

 

Programma 23 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HVCH

Alverna

14.00

 AFG

SC 't Zand

FC Tilburg

14.30

AFG 

 

 

Programma 9 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HVCH

Alverna

14.30

AFG

Best vooruit

Prinses Irene

14.30

4-0

Rhode/Van Stiphout Bouw

Woezik

14.30

0-0 

FC Tilburg

Juliana '31

14.30

2-2 

Nemelaer

Leones

14.30

5-1 

SV TOP

Oirschot Vooruit

14.30

2-0

Brabantia

SC 't Zand

14.30

1-1

 

Programma 2 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leones

Rhode/Van Stiphout Bouw

14.00

4-1

Juliana '31

SV TOP

14.00

3-0

Prinses Irene

Nemelaer

14,30

2-1

Alverna

Oirschot Vooruit

14,30

2-1

Best vooruit

Brabantia

14,30

2-3

Woezik

HVCH

14,30

2-2

SC 't Zand

FC Tilburg

14,30

AFG

 

Programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Tilburg

Alverna

14.30

2-2

Oirschot Vooruit

Juliana '31

14.30

3-4

HVCH

Leones

14.30

1-3

Rhode/Van Stiphout Bouw

SC 't Zand

14.30

3-1

Nemelaer

Best vooruit

14.30

7-1

Brabantia

Prinses Irene

14.30

0-0

SV TOP

Woezik

14.30

4-2

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. live verslag van wedstrijden.

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

voetbaluitslagen-nickdeheus.nl in de media