Competitieprogramma derde klasse B Zuid1 per week

Programma 8 december

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Emma

UVV 40

14.00

 

Gilze

Virtus

14.00

 

Oosterhout

RCD

14.00

 

Irene´58

Be Ready

14.00

 

Bavel

TSV Gudok

14.00

 

Groen Wit

ZIGO

14.00

 

Uitslagen overzicht

Programma 1 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Dubbeldam

RCD

14.00

0-0

TSV Gudok

Oosterhout

14.00

2-2

Be Ready

Gilze

14.30

2-4

UVV

Bavel

14.30

0-2

ZIGO

SC Emma

14.30

4-4

Groen Wit

Irene´58

14.30

4-1

Programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Emma

Virtus

14.00

1-0

Irene´58

Dubbeldam

14.00

3-4

RCD

UVV 40

14.00

1-0

Gilze

TSV Gudok

14.30

1-1

Oosterhout

Groen wit

14.30

2-1

Bavel

Be Ready

14.30

4-1

programma 17 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Irene´58

RCD

14.00

1-2

Programma 10 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RCD

Gilze

14.00

0-8

Dubbeldam

Oostehout

14.00

2-1

Virtus

ZIGO

14.00

3-0

TSV Gudok

SC Emma

14.00

3-1

Be Ready

Groen Wit

14.30

2-0

Bavel

Irene´58

14.30

2-0

 

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Emma

Irene´58

14.00

2-2

Virtus

Dubbeldam

14.00

0-5

ZIGO

RCD

14.30

5-2

UVV 40

Be Ready

14.30

1-2

Oosterhout

Bavel

14.30

1-2

Groen Wit

TSV Gudok

14.30

0-0

Programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RCD

Virtus

14.00

1-4

Dubbeldam

ZIGO

14.00

5-2

Irene´58

Oosterhout

14.00

0-2

TSV Gudok

UVV 40

14.00

2-1

Gilze

Groen Wit

14.30

4-3

Bavel

SC Emma

14.30

3-2

Programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Irene´58

Gilze

14.00

1-3

Oosterhout

Be Ready

14.30

1-1

Groen Wit

Virtus

14.30

1-3

ZIGO

TSV Gudok

14.30

1-7 

UVV 40

Dubbeldam

14.30

1-1

SC Emma

RCD

14.30

3-2

Programma 13 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Dubbeldam

SC Emma

14.00

3-2 

Virtus

UVV 40

14.00

4-1

TVS Gudok

Irene´58

14.00

4-0

Be Ready

ZIGO

14.30

6-1

Bavel

Groen Wit

14.30

2-0

Gilze

Oosterhout

14.30

2-1

 

Programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Emma

Be Ready

14.00

4-2

Irene´58

RCD

14.00

AFG

ZIGO

UVV 40

14.30

1-2

Gilze

Bavel

14.30

0-0

Oosterhout

Virtus

14.30

3-1

Groen Wit

Dubbeldam

14.30

2-0

 

programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Emma

Oosterhout

14.00

1-1

Virtus

Bavel

14.00

0-1

Dubbeldam

TVS Gudok

14.00

2-2

RCD

Be Ready

14.00

2-2

UVV 40

Gilze

14.30

1-4

ZIGO

Irene´58

14.30

1-1

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Irene´58

UVV 40

14.00

2-0

Be Ready

Virtus

14.30

4-6 

TSV Gudok

RCD

14.30

3-1 

Gilze

Dubbeldam

14.30

1-5 

Bavel

ZIGO

14.30

4-0 

Groen Wit

SC Emma

14.30

2-3

 

 Volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook op sociale media

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram