Competitieprogramma derde klasse B Zuid 1 per week

programma 26 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Irene'58

TSC

14.00

3-3 

Oosterhout

Baardwijk

14.30

2-2

ZIGO

RWB

14.30

2-0

Groen Wit

SCO

14.30

6-2

OVC´26

Gilze

14.30

2-3

DESK

Waspik

14.30

1-0

Bavel

UVV 40

14.30

2-0

 

uitslagen overzicht Derde klasse B Zuid 1 seizoen 2018 - 2019

Programma 19 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

TSC

ZIGO

14.00

2-1

Gilze

Groen Wit

14.30

9-0 

Baardwijk

DESK

14.30

0-3 

RWB

Oosterhout

14.30

4-3 

Waspik

Bavel

14.30

1-1 

UVV 40

OVC 26

14.30

0-5 

SCO

Irene'58

14.30

1-1 

 

 

programma 12 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Oosterhout

UVV 40

14.30

3-3

ZIGO

SCO

14.30

2-3

Groen Wit

Irene'58

14.30

5-2

OVC

TSC

14.30

0-3

Baardwijk

Waspik

14.30

1-1

DESK

Gilze

14.30

3-1

Bavel

RWB

14.30

4-1

 

Programma 5 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SCO

DESK

14.00

1-3

TSC

Baardwijk

14.00

3-0

UVV

RWB

14.30

2-2

 

Programma 28 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Oosterhout

OVC´26

14.30

4-0

Waspik

Groen Wit

14.30

5-2 

Gilze

TSC

14.30

4-2 

RWB

Irene'58

14.30

1-1 

DESK

Bavel

14.30

1-0 

 

programma 20 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RWB

Baardwijk

17.15

 0-0

UVV 40

Irene'58

18.30

3-3 

 

programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

TSC

Groen Wit

14.30

6-1

Irene'58

OVC’26

14.30

2-2

SCO

Bavel

14.30

3-0

Waspik

Oosterhout

14.30

0-3

UVV 40

DESK

14.30

0-4

Gilze

ZIGO

14.30

0-1

 

 

 

Programma 14 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Oosterhout

SCO

14.30

4-2

ZIGO

Irene'58

14.30

2-1

OVC´26

Groen Wit

14.30

0-3

Baardwijk

UVV 40

14.30

1-3

DESK

TSC

14.30

3-1

Waspik

RWB

14-30

3-0

Bavel

Gize

14.30

3-2

 

Programma 7 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Irene'58

Bavel

14.00

0-3

TSC

Oosterhout

14.00

3-1 

Groen Wit

ZIGO

14.30

2-0 

Gilze

Baardwijk

14.30

5-1 

RWB

DESK

14.30

1-5 

UVV 40

Waspik

14.30

1-0 

SCO

OVC´26

14.30

4-3 

 

programma  31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Waspik

UVV 40

14.30

2-2

Oosterhout

TSC

14.30

1-2 

DESK

RWB

14.30

2-1 

Baardwijk

Gilze

14.30

0-3 

Groen Wit

Bavel

14.30

2-1 

 

Programma 24 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Waspik

Gilze

14.30

1-3

RWB

UVV 40

14.30

1-3

OVC´26

ZIGO

14.30

2-0

Bavel

Groen Wit

14.30

1-0

Oosterhout

Irene'58

14.30

5-0

DESK

SCO

14.30

1-0

 

Programma 17 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

TSC

Waspik

14.00

3-0

Irene'58

Gilze

14.00

0-2

SCO

UVV 40

14.00

0-4

Bavel

Baardwijk

14.30

0-0 

OVC 26

RWB

14.30

3-4 

ZIGO

Oosterhout

14.30

4-3 

Groen Wit

DESK

14.30

1-3 

 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Waspik

Groen Wit

14.30

AFG

DESK

Bavel

14.30

AFG 

RWB

Irene'58

14.30

AFG 

UVV 40

ZIGO

14.30

1-1 

Baardwijk

SCO

14.30

5-0 

Gilze

TSC

14.30

AFG 

Oosterhout

OVC´26

14.30

AFG

 

Programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Baardwijk

Irene'58

14.30

1-2

RWB

TSC

14.30

1-4 

Oosterhout

Groen Wit

14.30

1-1 

DESK

ZIGO

14.30

2-1 

UVV 40

Gilze

14.30

1-3 

Waspik

SCO

14.30

1-3 

Bavel

OVC 26

14.30

0-0 

 

programma 17 februari

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Irene'58

RWB

14.00

1-2

Oosterhout

Bavel

14.30

2-0 

TSC

SCO

14.30

3-0 

ZIGO

Waspik

14.30

2-0 

Groen Wit

UVV 40

14.30

3-0 

Gilze

RWB

14.30

1-0 

OVC 26

Baardwijk

14.30

5-0

 

programma 10 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Baardwijk

ZIGO

14.30

1-2

DESK

Oosterhout

14.30

2-0 

RWB

Groen Wit

14.30

3-4 

Waspik

OVC 26

14.30

5-4 

Bavel

TSC

14.30

0-2 

UVV 40

Irene'58

14.30

AFG

SCO

Gilze

14.30

1-1 

 

Programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Irene'58

Waspik

14.00

2-1

TSC

UVV 40

14.00

3-1 

SCO

RWB

14.00

1-1

OVC´26

DESK

14.30

3-0 

Groen Wit

Baardwijk

14.30

2-1 

ZIGO

Bavel

14.30

4-3 

Gilze

Oosterhout

14.30

2-0 

 

Programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

UVV 40

Gilze

14.30

AFG

Waspik

SCO

14.30

AFG 

Baardwijk

Irene'58

14.30

AFG 

RWB

TSC

14.30

AFG 

DESK

ZIGO

14.30

AFG 

Bavel

OVC´26

14.30

AFG 

Oosterhout

Groen Wit

14.30

AFG 

 

Programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ZIGO

OVC´26

18.30

2-1 

 

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

TSC

Baardwijk

14.00

AFG 

SCO

DESK

14.00

AFG  

Irene'58

Oosterhout

14.00

4-1

Gilze

Waspik

14.30

3-3

UVV 40

RWB

14.30

AFG 

Groen Wit

Bavel

14.30

AFG 

 

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Baardwijk

Gilze

14.15

AFG

Bavel

Irene'58

14.15

AFG 

Waspik

UVV 40

14.15

AFG 

ZIGO

Groen Wit

14.30

AFG 

OVC´26

SCO

14.30

AFG 

DESK

RWB

14.30

AFG 

Oosterhout

TSC

14.30

AFG

 

Programma 20 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DESK

UVV 40

19.30

0-0

 

Programma 23 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Baardwijk

TSC

14.00

3-2

 

 

Programma 9 december

thuis

uit

aanvang

uitslag

Irene'58

ZIGO

14.00

2-0

TSC

DESK

14.00

0-1 

SCO

Oosterhout

14.00

3-2 

RWB

Waspik

14.30

2-0 

Gilze

Bavel

14.30

2-0 

UVV 40

Baardwijk

14.30

2-3 

Groen Wit

OVC´26

14.30

4-3 

 

Programma 2 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OVC´26

Irene'58

14.30

0-1 

Groen Wit

TSC

14.30

2-4

Oosterhout

Waspik

14.30

2-2

ZIGO

Gilze

14.30

0-4

Bavel

SCO

14.30

5-2 

DESK

UVV 40

14.30

AFG

Baardwijk

RWB

14.30

3-1 

 

Programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

TSC

OVC´26

14.00

3-0

Irene'58

Groen Wit

14.00

1-2

SCO

ZIGO

14.00

3-2

Waspik

Baardwijk

14.30

1-1

UVV 40

Oosterhout

14.30

4-1

RWB

Bavel

14.30

0-1

Gilze

DESK

14.30

0-1

 

programma 18 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bavel

ZIGO

14.30

2-1

Oosterhout

Gilze

14.30

1-0

RWB

SCO

14.30

3-3 

UVV 40

TSC

14.30

1-3 

Waspik

Irene'58

14.30

4-0

Baardwijk

Groen Wit

14.30

3-0

DESK

OVC´26

14.30

5-3

programma 11 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

TSC

Bavel

14.00

2-2

 

Programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SCO

Waspik

14.00

1-3

Irene'58

Baardwijk

14.00

1-5

TSC

RWB

14.00

2-3

Gilze

UVV 40

14.30

1-3

ZIGO

DESK

14.30

1-2

Groen Wit

Oosterhout

14.30

3-3

OVC’26

Bavel

14.30

1-0

 

Programma 28 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gilze

Irene'58

14.30

2-1

DESK

Groen Wit

14.30

3-1

Baardwijk

Bavel

14.30

2-2

Waspik

TSC

14.30

1-2

Oosterhout

ZIGO

14.30

4-0

UVV 40

SCO

14.30

2-2

RWB

OVC´26

14.30

3-2

programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

TSC

Gilze

14.00

1-1

Irene'58

RWB

14.00

1-1

SCO

Baardwijk

14.00

2-1

OVC´26

Oosterhout

14.30

4-2

ZIGO

UVV 40

14.30

3-0

Bavel

DEKS

14.30

3-0

Groen Wit

Waspik

14.30

3-0

Programma 14 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

TSC

Irene'58

14.00

1-1

SCO

Groen Wit

14.00

0-1 

Baardwijk

Oosterhout

14.30

0-1 

RWB

ZIGO

14.30

0-2

Gilze

OVC´26

14.30

6-1 

UVV 40

Bavel

14.30

1-2 

Wapik

Desk

14.30

1-3 

 

Programma 7 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Irene'58

SCO

14.00

4-3

DESK

Baardwijk

14.30

4-1 

Oosterhout

RWB

14.30

2-2 

OVC ´26

UVV 40

14.30

1-2

ZIGO

TSC

14.30

0-2

Bavel

Waspik

14.30

1-0

Groene Wit

Gilze

1430

1-3

 

pogramma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SCO

TSC

14.30

1-2

Baardwijk

OVC´26

14.30

2-2

Desk

Irene'58

14.30

4-0

RWB

Gilze

14.30

3-2

UVV 40

Groen Wit

14.30

4-1

Waspik

Zigo

14.30

4-2

Bavel

Oosterhout

14.30

1-3 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

TSC

Bavel

14.00

AFG 

Irene'58

UVV 40

14.00

1-1 

Oosterhout

DESK

14.30

4-2 

OVC 26

Waspik

14.30

2-0 

Gilze

SCO

14.30

2-0 

Zigo

Baardwijk

14.30

1-3 

Groen Wit

RWB

14.30

5-2

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. live verslag van wedstrijden.

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

voetbaluitslagen-nickdeheus.nl in de media