Competitieprogramma derde klasse A zuid1 per week

Programma 7 december

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

RBC

VVR

19.30

 

Programma 8 december

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Terneuzen

Victoria 03

14.00

 

Schijf

HVV 24

14.00

 

DSE

Hoeven

14.00

 

Zundert

Steen

14.00

 

MOC 1917

Steenbergen

14.00

 

SC Gastel

Philippine

14.00

 

Uitslagen overzicht

programma 1 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoeven

Schijf

14.30

1-3

Victoria 03

SC Gastel

14.30

1-3

RBC

Terneuzen

14.30

5-0

VVR

MOC 1917

14.30

2-0

Steenbergen

DSE

14.30

4-5

Steen

HVV 24

14.30

1-1

Philippine

Zundert

14.30

1-0

programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MOC 1917

Philippine

14.30

3-2

Terneuzen

Steen

14.30

1-0

Schijf

RBC

14.30

1-2

DSE

Victoria 03

14.30

1-4

SC Gastel

Hoeven

14.30

1-1

HVV 24

Steenbergen

14.30

0-0

Zundert

VVR

14.30

2-1

programma 17 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zundert

Hoeven

14.30

0-0

Programma 10 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DSE

Terneuzen

14.30

2-1

Victoria 03

RBC

14.30

1-2

HVV 24

SC Gastel

14.30

2-5

Steenbergen

Zundert

14.30

0-0

Steen

Schijf

14.30

1-3

Philippine

VVR

14.30

3-1

Hoeven

MOC 1917

14.30

0-1

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Schijf

DSE

14.30

2-0

RBC

Hoeven

14.30

1-1

Philippine

Steen

14.30

2-0

VVR

HVV 24

14.30

1-1

Steenbergen

Victoria 03

14.30

3-2

Zundert

SC Gastel

14.30

5-1

MOC 1917

Terneuzen

14.30

2-2

Programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Terneuzen

Schijf

14.30

1-0

DSE

MOC 1917

14.30

3-2

SC Gastel

RBC

14.30

0-1

Hoeven

Steenbergen

14.30

4-0

HVV 24

Philippine

14.30

2-1

Victoria 03

Zundert

14.30

0-1

Steen 

VVR

14.30

4-4

rogramma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Terneuzen

SC Gastel

14.30

2-2

Schijf

Victoria 03

14.30

2-2

RBC

Philippine

14.30

1-3 

VVR

Hoeven

14.30

1-1

Steenbergen

Steen

14.30

0-0

Zundert

DSE

14.30

3-0

MOC 1917

HVV 24

14.30

1-2

Programma 13 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DSE

RBC

14.30

1-2

SC Gastel

Schijf

14.30

3-0 

Hoeven

Terneuzen

14.30

2-2 

Victoria 03

VVR

14.30

1-1 

Philippine

Steenbergen

14.30

7-3 

Steen

MOC 1917

14.30

0-1 

HVV 24

Zundert

14.30

2-2 

 

Programma 5 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Terneuzen

HVV 24

19.30

0-3

 

Programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Schijf

Philippine

14.30

3-0

RBC

Steen

14.30

1-1

SC Gastel

DSE

14.30

4-1 

VVR

Steenbergen

14.30

3-2 

Zundert

Hoeven

14.30

AFG 

MOC 1917

Victoria 03

14.30

0-3

 

programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MOC 1917

Schijf

14.30

2-1 

Philippine

DSE

14.30

2-3 

Steen

Hoeven

14.30

1-1

VVR

Terneuzen

14.30

1-5

Zundert

RBC

14.30

1-3 

HVV

Victoria 03

14.30

1-4

 

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Schrijf

Zundert

14.30

2-1

Terneuzen

Steenbergen

14.30

4-0 

DSE

VVR

14.30

0-0

SC Gastel

Steen

14.30

2-1 

Hoeven

HVV 24

14.30

4-3 

Victoria 03

Philippine

14.30

4-2 

RBC

MOC 1917

14.30

1-3

 

 Volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook op sociale media

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram