competitie programma derde klasse A Zuid per week

programma 26 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Schijf

SC Gastel

14.30

2-1 

Roosendaal

MOC 17

14.30

0-3

Virtus

VVR

14.30

0-0

RBC

Victoria'03

14.30

1-2

SAB

Terneuzen

14.30

1-8

Clinge

Philippine

14.30

6-4

Steenbergen

HVV 24

14.30

2-2

 

uitslagen Derde klasse A Zuid 1 seizoen 2018 -2019

Programma 19 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Gastel

Virtus

14.30

1-1

Terneuzen

RBC

14.30

6-0 

MOC 17

Clinge

14.30

0-2 

VVR

Roosendaal

14.30

1-0 

Philippine

Steenbergen

14.30

1-2 

HVV 24

SAB

14.30

3-0 

Victoria'03

Schijf

14.30

1-1 

 

 

 

programma 12 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roosendaal

HVV 24

14.30

3-1

Virtus

Victoria'03

14.30

3-1

RBC

Schijf

14.30

1-1

SAB

SC Gastel

14.30

1-6

MOC 17

Philippine

14.30

3-0

Clinge

Terneuzen

14.30

1-4 

Steenbergen

VVR

14.30

2-4

 

Programma 28 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVR

Schijf

14.30

0-1

HVV 24

Virtus

14.30

2-1 

Philippine

RBC

14.30

2-3 

 

 

 

Programma 18 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Steenbergen

RBC

18.45

6-1

 

Programma 20 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HVV 24

Clinge

14.30

3-0

 

Programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Schijf

SAB

14.30

1-2 

Victoria'03

Steenbergen

14.30

5-0

VVR

MOC 17

14.30

3-3

SC Gastel

RBC

14.30

2-2

Philippine

Roosendaal

14.30

2-2

 

Programma 25 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roosendaal

SAB

20.00

3-0

 

 

Programma 14 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roosendaal

Victoria'03

14.30

6-0

Virtus

Schijf

14.30

1-1

SAB

RBC

14.30

1-1

MOC 17

HVV 24

14.30

4-3

Clinge

SC Gastel

14.30

0-1

Philippine

VVR

14.30

1-4

Steenbergen

Terneuzen

14.30

2-2

 

Programma 7 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Schijf

Steenbergen

14.30

3-0

SC Gastel

Roosendaal

14.30

1-4

RBC

Virtus

14.30

2-2 

Terneuzen

MOC 17

14.30

5-2 

VVR

Clinge

14.30

0-2 

HVV 24

Philippine

14.30

0-3 

Victoria'03

SAB

14.30

3-2 

 

 

programma  31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Philippine

MOC 17

14.30

3-3

Virtus

SAB

14.30

2-1 

Victoria'03

Clinge

14.30

1-2 

Schijf

Roosendaal

14.30

1-1 

VVR

RBC

14.30

0-0 

 

Programma 23 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Philippine

Terneuzen

20.00

0-4

 

Programma 24 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SAB

Virtus

14.30

2-1

VVR

HVV 24

14.30

1-1 

Roosendaal

Schijf

14.30

4-1 

MOC 17

SC Gastel

14.30

0-1 

Steenbergen

RBC

14.30

3-1

Clinge

Victoria'03

14.30

1-1 

 

Programma 17 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Gastel

Philippine

14.30

0-4

Schijf

Terneuzen

14.30

2-0

SAB

VVR

14.30

1-5 

Steenbergen

MOC 17

14.30

3-1 

Victoria'03

HVV 24

14.30

3-1 

Virtus

Roosendaal

14.30

1-0 

RBC

Clinge

14.30

4-0

 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Terneuzen

SC Gastel

14.30

AFG

HVV 24

Virtus

14.30

AFG 

Roosendaal

SAB

14.30

AFG 

VVR

Schijf

14.30

AFG 

Clinge

Steenbergen

14.30

1-3 

MOC 17

Victoria'03

14.30

2-0

Philippine

RBC

14.30

AFG 

 

Programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roosendaal

RBC

14.30

1-2

MOC 17

Schijf

14.30

5-1 

Clinge

Virtus

14.30

1-2 

VVR

SC Gastel

14.30

0-1 

Philippine

Victoria'03

14.30

4-2 

Steenbergen

SAB

14.30

3-2

HVV 24

Terneuzen

14.30

1-2 

 

Programma 17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Schijf

Clinge

14.30

6-1

Roosendaal

Steenbergen

14.30

3-3

SC Gastel

Victoria'03

14.30

3-1 

Virtus

Philippine

14.30

3-1 

RBC

HVV 24

14.30

5-2 

Terneuzen

VVR

14.30

2-1 

SAB

MOC

14.30

2-2 

 

programma 10 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MOC 17

Virtus

14.30

1-1

Clinge

Roosendaal

14.30

0-2 

VVR

RBC

14.30

AFG 

Philippine

SAB

14.30

3-2 

Steenbergen

SC Gastel

14.30

1-0 

HHV 24

Schijf

14.30

1-1 

Victoria'03

Terneuzen

14.30

0-2 

 

Programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Virtus

Steenbergen

14.30

1-2

Schijf

Philippine

14.30

1-1

Terneuzen

Roosendaal

14.30

3-1

RBC

MOC 17

14.30

2-2

SAB

Clinge

14.30

0-2

Victoria'03

VVR

14.30

1-3 

SC Gastel

HVV 24

14.30

0-2

 

programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HVV 24

Terneuzen

14.30

AFG

Philippine

Victoria'03

14.30

AFG 

MOC 17

Schijf

14.30

AFG 

VVR

SC Gastel

14.30

AFG 

Clinge

Virtus

14.30

AFG 

Steenbergen

SAB

14.30

AFG 

Roosendaal

RBC

14.30

AFG 

 

Programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Terneuzen

Philippine

19.30

2-0 

 

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Gastel

MOC 17

14.30

2-3

RBC

Steenbergen

14.30

0-2

Schijf

Roosendaal

14.30 

AFG  

Virtus

SAB

14.30

AFG 

HVV 24

VVR

14.30 

AFG 

Victoria'03

Clinge

14.30 

AFG  

 

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Virtus

RBC

14.15

1-3

Clinge

VVR

14.15

1-2 

SAB

Victoria'03

14.15

2-1

Philippine

HVV 24

14.15

AFG

Steenbergen

Schijf

14.15

1-1

MOC 17

Terneuzen

14.30

2-4

Roosendaal

SC Gastel

14.30

3-1

 

Programma 20 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Victoria'03

Virtus

20.00

4-2

 

Programma 9 december

thuis

uit

aanvang

uitslag

Victoria'03

Roosendaal

14.30

0-3

SC Gastel

Clinge

14.30

6-1

VVR

Philippine

14.30

3-1

RBC

SAB

14.30

2-2

Terneuzen

Steenbergen

14.30

3-0 

Schijf

Virtus

14.30

1-2

HVV 24

MOC 17

14.30

4-2

 

Programma 2 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roosendaal

Philippine

14.30

3-1

RBC

SC Gastel

14.30

1-0 

SAB

Schijf

14.30

2-3 

Vertis

Terneuzen

14.30

3-2 

Steenbergen

Victoria'03

14.30

1-2 

MOC 17

VVR

14.30

3-3 

Clinge

HVV

14.30

3-1 

 

Programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVR

Steenbergen

14.30

0-0

HVV 24

Roosendaal

14.30

5-2

Schijf

RBC

14.30

1-4

Terneuzen

Clinge

14.30

1-3

SC Gastel

SAB

14.30

1-4

Philippine

MOC 17

14.30

1-6

Victoria'03

Vertis

14.30

AFG

 

programma 18 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVR

Victoria'03

14.30

3-1

MOC 17

RBC

14.30

1-6

Philippine

Schijf

14.30

2-0

Roosendaal

Terneuzen

14.30

5-2

Clinge

SAB

14.30

5-1

HVV 24

SC Gastel

14.30

2-2

Steenbergen

Virtus

14.30

2-0 

 

Programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Schijf

MOC 17

14.30

1-0 

SC Gastel

VVR

14.30

0-0

SAB

Steenbergen

14.30

1-1

Virtus

Clinge

14.30

2-0

Terneuzen

HVV 24

14.30

0-2

RBC

Roosendaal

14.30

3-0

Victoria'03

Philippine

14.30

2-4

 

Programma 28 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Clinge

RBC

14.30

1-2

VVR

SAB

14.30

5-2

Philippine

SC Gastel

14.30

3-1

HVV 24

Victoria'03

14.30

3-1

MOC 17

Steenbergen

14.30

3-4

Roosendaal

Virtus

14.30

6-1

Terneuzen

Schijf

14.30

2-2

programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vertis

HVV 24

14.30

2-3

SAB

Roosendaal

14.30

2-3 

Schijf

VVR

14.30

0-0

Steenbergen

Clinge

14.30

1-0

SC Gastel

Terneuzen

14.30

2-1

Victoria'03

MOC 17

14.30

3-2

RBC

Philippine

14.30

4-2

Programma 14 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MOC 17

Roosendaal

14.30

4-1

Philippine

Clinge

14.30

1-0

Terneuzen

SAB

14.30

1-0 

SC Gastel

Schijf

14.30

2-2 

Victoria'03

RBC

14.30

1-1 

VVR

Vertis

14.30

1-1 

HVV 24

Steenbergen

14.30

3-1 

 

Programma 7 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SAB

HVV 24

14.30

1-4

Clinge

MOC 17

14.30

0-0

Schijf

Victoria'03

14.30

0-3 

Virtus

SC Gastel

14.30

1-0 

Steenbergen

Philippine

14.30

0-2

RBC

Terneuzen

14.30

3-2 

Roosendaal

VVR

14.30

4-1 

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MOC 17

SAB

14.30

2-2 

Clinge

Schijf

14.30

1-0

Philippine

Virtus

14.30

3-0 

Steenbergen

Roosendaal

14.30

1-2

Victoria'03

SC Gastel

14.30

0-1

VVR

Terneuzen

14.30

7-4

HVV 24

RBC

14.30

3-3

 

programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SAB

Philippine

14.30

1-0 

Schijf

HVV 24

14.30

2-3 

Virtus

MOC 17

14.30

2-2 

Terneuzen

Victoria'03

14.30

1-2 

SC Gastel

Steenbergen

14.30

1-0 

Roosendaal

Clinge

14.30

6-1 

RBC

VVR

14.30

1-0

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. live verslag van wedstrijden.

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

voetbaluitslagen-nickdeheus.nl in de media