Komende wedstrijden

Programma 17 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 20

Jong De graafschap

14.00

 

Hercules

JVC Cuijk        

14.00

 

HBS

OJC Rosmalen

14.00

 

De meern

Dongen

14.00

 

Be Quick 1887    

Westlandia

14.30

 

HSC 21

Quick

14.30

 

UNA

OFC

14.30

 

EVV

Jong Vitesse

14.30

 

Blauw geel 38

ADO 20

14.30

 

 

uitslagen overzicht derde divisie

 

 

Programma 9 en 10 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

HSC 21

18.00

2-0

Quick

Blauw geel 38

14.00

AFG 

OJC Rosmalen

Hercules

14.00

AFG 

Dongen

HBS

14.00

AFG 

Westlandia

EVV

14.00

AFG 

JVC Cuijk         

Quick 20

14.00

AFG 

Be Quick 1887     

UNA

14.30

AFG 

Jong Graafschap   

Jong Vitesse      

14.30

AFG 

OFC

De meern

14.30

 AFG

 

Programma 3 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 20

Westlandia

14.00

0-1

Hercules

OFC

14.00

0-1 

HBS

UNA

14.00

0-1 

De meern

ADO 20

14.00

0-4 

Jong Vitesse

Quick

14.30

7-1

HSC 21

OJC Rosmalen

14.30

0-1 

Jong de graafschap

Dongen

14.30

4-1 

EVV

JVC Cuijk        

14.30

1-0 

Blauw geel 38

Be Quick 1887

14.30

2-0 

Programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Be Quick 1887     

HBS

19.45

1-2

 

Programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO

Jong Vitesse

14.00

1-1

Quick

Jong De graafschap

14.00

3-0 

OJC Rosmalen

Quick 20

14.00

3-0 

Westlandia

De meern

14.00

2-1 

JVC Cuijk         

HSC 21

14.00

2-0 

Dongen

EVV

14.30

2-0

UNA

Hercules

14.30

2-0

OFC

Blauw geel 38

14.30

0-1 

Programma 19 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick

OJC Rosmalen

14.00

4-1

Quick 20

Dongen

14.00

0-1 

Hercules

Be Quick 1887    

14.00

0-0 

De meern

UNA

14.00

0-2 

Jong Vitesse

JVC Cuijk        

14.30

3-3

HSC 21

Westlandia

14.30

1-3 

Jong De graafschap

ADO

14.30

1-3 

EVV

OFC

14.30

0-1 

Blauw geel 38

HBS

14.30

1-1 

 

Programma 4 en 5 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HBS

Quick

18.30

1-3

OJC Rosmalen

EVV

14.00

3-1

Hercules

De meern

14.00

1-1 

Westlandia

Jong de graafschap

14.00

1-0 

JVC Cuijk        

Blauw geel 38

14.00

1-1 

Be Quick 1887    

HSC 21

14.30

2-4 

Dongen

ADO 20

14.30

1-4 

UNA

Quick 20

14.30

5-1

OFC

Jong Vitesse

14.30

2-2

 

Programma 29 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

Quick

14.00

1-1

Quick 20

Jong vitesse

14.00

0-2

HBS

Hercules

14.00

0-0

De meern

JVC Cuijk        

14.00

3-1

Be Quick 1887    

OJC Rosmalen

14.30

3-4

UNA

Dongen

14.30

2-0

EVV

HSC 21

14.30

2-1

Blauw geel 38

Jong de graafschap

14.30

2-1

OFC

Westlandia

14.30

1-1

 

Programma 22 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

Be Quick 1887     

14.00

4-2

Quick

Westlandia

14.00

2-2 

Quick 20

EVV

14.00

1-1 

JVC Cuijk         

OFC

14.00

0-3 

Jong Vitesse

UNA

14.30

5-0 

Dongen

OJC Rosmalen

14.30

4-0 

HSC 21

Hercules

14.30

0-1 

Jong de graafschap

HBS

14.30

2-1 

Blauw geel 38

De meern

14.30

1-3 

 

Programma 14 en 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

UNA

EVV

19.30

2-1

OJC Rosmalen

ADO 20

14.00

1-1 

Hercules

Quick 20

14.00

2-0 

HBS

HSC 21

14.00

0-1 

Westlandia

Blauw geel 38

14.00

2-4 

JVC Cuijk         

Quick

14.00

2-1 

Be Quick 1887     

De meern

14.30

3-3 

Dongen

Jong Vitesse

14.30

0-3 

OFC

Jong De graafschap

14.30

1-1 

 

Programma 7 en 8 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 20

Be Quick 1887 

19.00

2-3

Blauw geel 38

UNA

19.30

0-3 

ADO 20

Westlandia

14.00

4-2

Quick

Dongen

14.00

5'-2

De meern

HBS

14.00

2-1

jong Vitesse

OJC Rosmalen

14.30

1-2

HSC 21

OFC

14.30

3-0

Jong de graafschap

JVC Cuijk        

14.30

1-4

EVV

Hercules

14.30

2-1

Programma 1 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OJC Rosmalen

Jong de graafschap

14.00

1-1

Hercules

Blauw geel 38

14.00

2-1 

HBS

Jong Vitesse

14.00

0-2 

Westlandia

Dongen

14.00

2-3 

JVC Cuijk        

ADO 20

14.00

0-0 

De meern

Quick 20

14.00

0-0 

Be Quick 1887    

EVV

14.30

0-1 

UNA

HSC 21

14.30

1-1 

OFC

Quick

14.30

0-0 

 

Programma 24 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

UNA

14.00

2-3

Quick

Hercules

14.00

5-2 

Quick 20

Blauw geel´38

14.00

0-3 

OJC Rosmalen

JVC Cuijk        

14.00

0-2 

Jong Vitesse

Westlandia

14.30

3-0 

Dongen

OFC

14.30

0-7 

HSC 21

De meern

14.30

1-1 

Jong De graafschap

Be Quick 1887    

14.30

0-1 

EVV

HBS

14.30

1-0 

programma 17 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hercules

Jong Vitesse

14.00

1-3

HBS

Quick 20

14.00

0-0 

Westlandia

OJC Rosmalen

14.00

1-2 

JVC Cuijk

Dongen

14.00

2-4 

De meern

EVV

14.00

1-2 

Be Quick 1887    

Quick

14.30

1-3 

UNA

Jong De graafschap

14.30

3-0

Blauw geel´38

HSC 21

14.30

4-3

OFC

ADO 20

14.30

1-1 

 

Programma 10 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Vitesse

De meern

13.00

2-0

ADO 20

HBS

14.00

1-1 

Quick

UNA

14.00

0-5 

OJC Rosmalen

OFC

14.00

0-1 

Westlandia  

JVC Cuijk        

14.00

3-5 

Dongen

Be Quick 1887    

14.30

2-0 

HSC 21

Quick 20

14.30

2-1 

Jong De graafschap

Hercules

14.30

1-2

EVV

Blauw Geel'38    

14.30

1-0

 

Programma 3 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 20

Quick

14.00

1-3

Hercules

Dongen

14.00

2-0 

HBS

JVC Cuijk        

14.00

2-0

De meern

OJC Rosmalen

14.00

0-5 

Be Quick 1887    

OFC

14.30

1-0

HSC 21

Jong de graafschap

14.30

1-1 

UNA

Westlandia

14.30

3-1 

EVV

ADO 20

14.30

0-2 

Blauw geel 38

Jong Vitesse

14.30

2-2 

 

Programma 27 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

Quick 20

14.00

1-1

Quick

De meern

14.00

2-1 

OJC Rosmalen

UNA

14.00

2-2 

Westlandia

Hercules

14.00

4-3 

JVC Cuijk        

Be Quick 1887    

14.00

4-2 

Jong Vitesse

HSC 21

14.30

5-0

Dongen

Blauw Geel'38    

14.30

3-2 

Jong Graafschap  

EVV

14.30

0-0

OFC

HBS

14.30

2-1

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!