komende wedstrijden

Programma 27 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RFC

Terheijden

14.30

 

OMC

Dussense Boys

14.30

 

Irene´58

SC Emma

14.30

 

WDS´19

VCW

14.30

 

SC Hoge Vucht

Right’oh

14.30

 

Raamsdonk

Be Ready

14.30

 

Boeimeer

DIA

14.30

 

 

 

uitslagen overzicht vierde klasse C zuid1

programma 20 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Terheijden

WDS’19

14.30

2-2

Dussense Boys

Raamsdonk

14.30

2-3

Be Ready

Irene’58

14.30

2-6

DIA

SC Hoge Vucht

14.30

8-2

Right’oh

RFC

14.30

1-3

VCW

OMC

14.30

3-2

SC Emma

Boeimeer

14.30

5-3

programma 6 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Right’oh

Dussense Boys

14.30

2-0

DIA

Be ready

14.30

2-4 

SC Emma

VCW

14.30

3-0 

Irene 58

WDS´19

14.30

2-1 

Boeimeer

Terheijden

14.30

4-2 

SC Hoge vucht

RFC

14.30

4-1 

Raamsdonk

OMC

14.30

0-0

 

Programma 10 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

Boeimeer

14.00

0-0

VCW

WDS´19

14.30

0-3

Raamsdonk

Dussense Boys

14.30

2-4

 

Programma 13 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

SC Emma

14.00

1-1

Terheijden

VCW

14.30

0-0

RFC

Dussense Boys

14.30

2-0

Irene 58

Right’oh

14.30

2-0

WDS´19

Be Ready

14.30

3-3

Boeimeer

SC Hoge vucht

14.30

6-8 

Raamsdonk

DIA

14.30

1-4 

 

 

 

 

Programma 29 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

Irene 58

14.00

1-5

RFC

Raamsdonk

14.30

2-0

Dussense Boys

DIA

14.30

2-2

Be Ready

SC Emma

14.30

2-1

VCW

Right’oh

14.30

2-1 

 

Programma 19 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

RFC

18.45

1-7

 

Programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Emma

Raamsdonk

14.30

1-2 

Right’oh

Boeimeer

14.30

2-2 

Terheijden

DIA

14.30

3-3

VCW

RFC

14.30

1-3

Dussense Boys

WDS’19

14.30

2-3

Be Ready

OMC

14.30

2-1 

SC Hoge Vucht

Irene 58

14.30

0-3 

 

programma 12 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

VCW

18.30

0-5 

Irene 58

Be Ready

20.00

1-0

 

Programma 15 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

Terheijden

14.00

1-4

SC Hoge Vucht

SC Emma

14.30

3-1 

RFC

WDS´19

14.30

4-2 

Irene 58

Dussense Boys

14.30

5-3 

Raamsdonk

VCW

14.30

3-2 

Boeimeer

Be Ready

14.30

5-5 

Right’oh

DIA

14.30

0-5 

 

Programma 3 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Boeimeer

Irene 58

20.00

0-4

 

Programma 8 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Be Ready

Right’oh

14.30

1-0

Dussense boys

SC Hoge Vucht

14.30

2-7

VCW

Boeimeer

14.30

2-2

SC Emma

Dia

14.30

1-3 

RFC

Irene 58

14.30

4-1 

WDS´19

OMC

14.30

3-1 

Terheijden

Raamsdonk

14.30

0-2 

 

Programma 1 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Right’oh

WDS 19

14.30

9-0

SC Emma

RFC

14.30

1-0

DIA

OMC

14.30

3-1

Be Ready

Terheijden

14.30

2-2

Sc hoge vucht

Raamsdonk

14.30

1-1

 

 Programma 2 April

thuis

uit

Aanvang

uitslagVCW

Dussense boys

VCW

14.30

3-2

 

 

programma 25 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

Right’oh

14.30

0-4

VCW

SC Hoge vucht

14.30

1-5

RFC

Be ready

14.30

1-0

Irene’58

DIA

14.30

1-1

Terheijden

Dussense boys

14.30

4-0 

Raamsdonk

Boeimeer

14.30-

3-1 

WDS’19

SC Emma

14.30

4-3 

 

 

Programma 18 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Emma

Terheijden

14.30

1-3

Boeimeer

RFC

14.30

2-4

DIA

WDS´19

14.30

2-1

Be Ready

Dussense boys

14.30

3-4

Right’oh

Raamsdonk

14.30

3-1

Irene’58

VOC

14.30

3-0

SC Hoge Vucht

OMC

14.30

2-3

 

Programma  11 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

Boeimeer

14.00

AFG

RFC

DIA

14.30

4-0

WDS’19

SC Hoge Vucht

14.30

2-4

Terheijden

Right’oh

14.30

0-2

Raamsdonk

Irene’58

14.30

0-2

VCW

Be Ready

14.30

1-2

Dussense boys

SC Emma

14.30

3-1

 

Programma  4 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Raamsdonk

OMC

14.30

AFG

Irene´58

WDS´19

14.30

AFG

DIA

Be Ready

14.30

AFG

SC Emma

VCW

14.30

AFG

SC Hoge vucht

RFC

14.30

AFG

Boeimeer

Terheijden

14.30

AFG

Right’oh

Dussense boys

14.30

AFG

 

 

 

Programma 25 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

Irene 58

14.30

AFG

RFC

Raamsdonk

14.30

AFG

Be Ready

SC Emma

14.30

AFG

WDS 19

Boeimeer

14.30

5-2

Dussense boys

DIA

14.30

AFG

Terheijden

SC Hoge Vucht

14.30

0-2

VCW

Right’oh

14.30

AFG

 

 

programma 18 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Right’oh

SC Hoge Vucht

14.30

1-4

VOC

WDS 19

14.30

AFG

SC Emma

Irene’58

14.30

0-2

DIA

Boeimeer

14.30

1-3

Dussense Boys

OMC

14.30

3-2

Be ready

Raamsdonk

14.30

3-1

Terheijden

RFC

14.30

3-0

 

Programma 4 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

RFC

14.00

AFG

Irene´58

Terheijden

14.30

2-1

SC Hoge vucht

Be ready

14.30

2-4

DIA

VCW

14.30

5-5

Raamsdonk

WDS´19

14.30

1-1

Right’oh

SC Emma

14.30

4-2

Boeimeer

Dussense boys

14.30

2-5

 

programma 28 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VCW

Raamsdonk

14.30

1-2

Dussense boys

Irene’58

14.30

2-3

DIA

Right’oh

14.30

2-0 

SC Emma

SC Hoge Vucht

14.30

3-2

WDS’19

RFC

14.30

0-3 

Be ready

Boeimeer

14.30

2-4 

Terheijden

OMC

14.30

2-1 

 

programma  17 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

VCW

14.15

AFG

Irene´58

Be ready

14.15

AFG

WDS´19

Terheijden

14.15

1-2

Boeimeer

SC Emma

14.15

15-0 

SC Hoge Vucht

DIA

14.15

AFG

Raamsdonk

Dussense boys

14.15

AFG 

RFC

Right'Oh

14.15

1-0

 

Programma  10 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Emma

Irene’58

14.15

AFG 

Dussense boys

OMC

14.15

AFG

VCW

WDS’19

14.15

AFG 

DIA

Boeimeer

14.15

AFG 

Right'Oh

SC Hoge Vucht

14.15

AFG 

Be ready

Raamsdonk

14.15

AFG

Terheijden

RFC

14.15

AFG

Programma  3 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

Be Ready

14.00

1-1

Terheijden

DIA

14.30

1-4 

WDS’19

Dussense boys

14.30

2-3 

Boeimeer

Right'Oh

14.30

0-2 

Irene’58

SC Hoge Vucht

14.30

2-1 

Raamsdonk

SC Emma

14.30

1-1 

RFC

VCW

14.30

0-1 

 

Programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VCW

Terheijden

14.30

1-1

SC Emma

OMC

14.30

7-0

Right'Oh

Irene´58

14.30

2-0 

Be ready

WDS’19

14.30

0-1 

SC Hoge Vucht

Boeimeer

14.30

7-1

DIA

Raamsdonk

14.30

4-2 

Dussense Boys

RFC

14.30

2-2 

 

Programma 19 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

DIA

14.00

0-5

VOC

Dussense boys

14.30

2-3

Terheijden

Be ready

14.30

1-1 

WDS´19

Right'Oh

14.30

0-4 

Irene´58

Boeimeer

14.30

3-0 

Raamsdonk

SC Hoge Vucht

14.30

1-2 

RFC

SC Emma

14.30

5-6 

 

 

 

Programma 12 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

Raamsdonk

14.00

1-4

 

 

Programma 5 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Right'Oh

Terheijden

14.30

2-0

Be Ready

VOC

14.30

3-2

SC Emma

Dussense boys

14.30

1-1

Boeimeer

OMC

14.30

2-4

SC Hoge Vucht

WDS´19

14.30

5-1

Irene´58

Raamsdonk

14.30

4-1

DIA

RFC

14.30

1-3

 

 

Programma 29 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

SC Hoge vucht

14.00

 0-3

VOC

Irene 58

14.30

0-4

Dussense boys

Be ready

14.30

3-4

Terheijden

SC Emma

14.30

2-3

WDS´19

DIA

14.30

1-3

Raamsdonk

Right'Oh

14.30

1-3

RFC

Boeimeer

14.30

0-0

 

Programma 22 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Right'Oh

OMC

14.30

 5-2

DIA

Irene 58

14.30

3-3 

Dussense boys

Terheijden

14.30

3-3

SC Emma

WDS’19

14.30

2-5

SC Hoge Vucht

VCW

14.30

2-2

Boeimeer

Raamsdonk

14.30

4-3

Be Ready

RFC

14.30

5-3

 

Programma 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Boeimeer

WDS’19

14.30

5-3

Irene 58

OMC

14.30

 3-1

SC Emma

Be Ready

14.30

1-4

DIA

Dussense boys

14.30

8-2

Raamsdonk

RFC

14.30

3-0

SC Hoge Vucht

Terheijden

14.30

5-1

Right'Oh

VCW

14.30

1-0

 

Programma 8 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

Raamdonk

14.00

Afg  

Terheijden

Boeimeer

14.30

2-0 

VCW

SC Emma

14.30

2-2

Be ready

DIA

14.30

3-4 

Dussense boys

Right'Oh

14.30

5-3

WDS´19

Irene 58

14.30

5-2 

RFC

SC Hoge Vucht

14.30

4-7

 

Programma 1 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OMC

WDS´19

14.00

2-0

Irene´58

RFC

14.30

1-3

DIA

SC Emma

14.30

4-5 

SC Hoge Vucht

Dussense boys

14.30

4-1 

Boeimeer

VCW

14.30

1-1

Raamsdonk

Terheijden

14.30

1-3 

Right'Oh

Be ready

14.30

2-4

 

Programma  24 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Emma

Right'Oh

14.30

2-0

WDS´19

Raamsdonk

14.30

1-1

VCW

DIA

14.30

1-2

Dussense boys

Boeimeer

14.30

4-3 

Be Ready

SC Hoge Vucht

14.30

2-1 

Terheijden

Irene'58

14.30

0-3

RFC

OMC

14.30

4-2

 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op  Twitter met o.a. heel veel LIVE wedstrijden, eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media