Komende wedstrijden

Programma 27 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Phillppine

FC Bergen

14.30

 

Terneuzen

SC Gastel

14.30

 

Steenbergen

Groen Wit

14.30

 

Victoria’03

Roosendaal

14.30

 

RBC

Hoeven

14.30

 

HVV 24

Breskens

14.30

 

UVV 40

Hontenisse

14.30

 

 

 

 

uitslagen overzicht  derde klasse A zuid1

Programma 17 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Victoria’03

HVV 24

20.00

1-5

 

Programma 20 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hontenisse

RBC

14.30

0-4 

Breskens

Phillppine

14.30

3-3

Groen Wit

HVV 24

14.30

3-1

FC Bergen

Terneuzen

14.30

3-4

Hoeven

Steenbergen

14.30

2-0 

SC Gastel

Victoria’03

14.30

1-1

Roosendaal

UVV 40

14.30

1-0

 

 

Programma 6 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hontenisse

SC Gastel

14.30

1-3

Terneuzen

Phillppine

14.30

1-1

Victoria’03

HVV 24

14.30

AFG 

RBC

Steenbergen

14.30

3-3 

UVV 40

Groen Wit

14.30

1-1 

Hoeven

FC Bergen

14.30

4-0 

Roosendaal

Breskens

14.30

8-1 

 

Programma 10 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hontenisse

HVV 24

14.30

3-1

Victoria’03

Breskens

14.30

2-1

RBC

Phillppine

14.30

5-0

UVV 40

Steenbergen

14.30

0-1

Hoeven

Ternwuzen

14.30

3-1

Roosendaal

Groen Wit

14.30

2-2

 

Programma 13 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Phillppine

Roosendaal

14.30

0-1

Terneuzen

Hontenisse

14.30

5-0 

Steenbergen

FC Bergen

14.30

2-3 

Victoria’03

Hoeven

14.30

0-0 

Groen Wit

Breskens

14.30

2-2

HVV 24

SC Gastel

14.30

0-2 

UVV 40

RBC

14.30

2-0 

 

Programma 29 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groen Wit

Hontenisse

14.30

1-1

UVV 40

Roosendaal

14.30

0-1 

Phillppine

Steenbergen

14.30

1-1 

Breskens

Hoeven

14.30

1-9 

 

Programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hontenisse

Groen Wit

14.30

1-3 

Breskens

Steenbergen

14.30

0-5 

RBC

Victoria’03

14.30

6-0 

FC Bergen

HVV 24

14.30

0-14 

Hoeven

UVV 40

14.30

4-0 

SC Gastel

Phillppine

14.30

1-1 

Roosendaal

Terneuzen

14.30

2-1 

programma 12 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groen Wit

RBC

19.00

5-2

Phillppine

Terneuzen

19.30

0-0

 

Programma 15 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Terneuzen

Breskens

14.30

9-2

Victoria’03

FC Bergen

14.30

5-1 

Steenbergen

HVV 24

14.30

1-2 

RBC

Roosendaal

14.30

3-0 

Hoeven

Hontenisse

14.30

3-1 

Phillppine

Groen Wit

14.30

6-1 

UVV 40

SC Gastel

14.30

1-0 

 

Programma 8 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

HVV 24

Phillppine

14.30

0-3

Roosendaal

Hontenisse

14.30

0-0 

FC Bergen

RBC

14.30

1-1 

Breskens

UVV 40

14.30

0-1 

SC Gastel

Hoeven

14.30

0-0 

Steenbergen

Victoria’03

14.30

2-2

Groen Wit

Terneuzen

14.30

1-2

Programma 31  April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roosendaal

Steenbergen

19.00

3-0

 

Programma 1 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoeven

HVV 24

14.30

3-1

RBC

Terneuzen

14.30

2-1 

FC Bergen

Brekens

14.30

3-1 

UVV 40

Victoria’03

14,30

1-1 

SC Gastel

Groen Wit

14.30

4-3 

 

Programma 2 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hontenisse

Phillppine

14.30

1-2 

 

 

Programma 25 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Victoria’03

Hontenisse

14.30

3-0 

Breskens

RBC

14.30

1-1 

Phillppine

Hoeven

14.30

2-4 

Steenbergen

SC Gastel

14.30

0-4

HVV 24

Roosendaal

14.30

2-1 

Groen Wit

FC Bergen

14,30

3-0 

Terneuzen

UVV 40

14.30

2-0 

 

Programma 18 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Victoria’03

Breskens

14.30

AFG

UVV 30

Steenbergen

14.30

AFG

Hontenisse

HVV 24

14.30

AFG

Hoeven

Terneuzen

14.30

AFG

RBC

Phillppine

14.30

AFG

SC Gastel

FC Bergen

14.30

1-1

Roosendaal

Groen WIt

14.30

AFG

 

Programma  11 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Steeenbergen

Hontenisse

14.30

4-1

Phillppine

UVV 40

14.30

2-1 

FC Bergen

Roosendaal

14.30

3-5

UVV 40

RBC

14.30

2-2 

Breskens

SC Gastel

14.30

1-4 

Groen Wit

Hoeven

14.30

3-3 

Terneuzen

Victoria’03

14.30

2-2 

 

 

Programma 3 en 4 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Terneuzen

Phillppine

20.00

AFG

UVV 40

Groen Wit

14.30

AFG

Hoeven

FC Bergen

14.30

AFG

Victoria’03

HVV 24

14.30

AFG

Hontenisse

SC Gastel

14.30

AFG

RBC

Steenbergen

14.30

AFG

 

 

Programma 25 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Bergen

Hontenisse

14.30

0-2

SC Gastel

Roosendaal

14.30

1-0

Steenbergen

Terneuzen

14.30

1-1

Breskens

Hoeven

14.30

AFG

HVV 24

UVV 40

14.30

5-1

Phillppine

Victoria’03

14.30

0-2

Groen Wit

RBC

14.30

AFG

programma 18 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hontenisse

UVV 40

14.30

2-3

Roosendaal

Victoria’03

14.30

2-1

Groen Wit

Steenbergen

14.30

3-1

SC Gastel

Terneuzen

14.30

1-4

FC Bergen

Phillppine

14.30

1-3

Hoeven

RBC

14.30

2-1

Breskens

HVV 24

14.30

3-2

 

Programma 4 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Victoria’03

Groen Wit

14.30

1-0

UVV 40

FC Bergen

14.30

1-0

RBC

SC Gastel

14.30

2-1

Phillppine

Steenbergen

14.30

AFG

Hontenisse

Breskens

14.30

1-0

Hoeven

Roosendaal

14.30

1-0

Terneuzen

HVV 24

14.30

2-2

 

programma 28 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roosendaal

RBC

14.30

1-0

HVV 24

Steenbergen

14.30

1-1 

Breskens

Terneuzen

14.30

1-1 

SC Gastel

UVV 40

14.30

2-1 

Groen Wit

Phillppine

14.30

1-2 

FC Bergen

Victoria’03

14.30

0-6 

Hontenisse

Hoeven

14.30

3-0 

 

Programma  17 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Philippine

Breskens

14.15

9-0

Terneuzen

FC Bergen

14.15

0-0

Steenbergen

Hoeven

14.15

3-4 

Victoria'03

SC Gastel

14.15

2-1 

HVV 24

Groen Wit

14.15

8-2 

UVV 40

Roosendaal

14.15

AFG

RBC

Hontenisse

14.15

8-2

 

Programma  10 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roosendaal

Victoria'03

14.15

AFG 

Groen Wit

Steenbergen

14.15

AFG

Breskens

HVV 24

14.15

AFG 

FC Bergen

Philippine

14.15

AFG 

Hoeven

RBC

14.15

AFG

SC Gastel

Terneuzen

14.15

AFG 

Hontenisse

UVV 40

14.15

AFG 

 

Programma  3 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Steenbergen

Breskens

14.30

0-2

Terneuzen

Roosendaal

14.30

2-1

Victoria'03

RBC

14.30

1-0 

Philippine

SC Gastel

14.30

1-2

HVV 24

FC Bergen

14.30

5-2 

UVV 40

Hoeven

14.30

0-5 

Groen Wit

Hontenisse

14.30

AFG

 

Programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Breskens

Groen Wit

14.30

0-3

Roosendaal

Philippine

14.30

1-4 

FC Bergen

Steenbergen

14.30

0-8 

RBC

UVV 40

14.30

0-3 

Hoeven

Victoria'03

14.30

3-1 

SC Gastel

HVV 24

14.30

2-0 

Hontenisse

Terneuzen

14.30

2-1 

 

Programma  19 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Steenbergen

Roosendaal

14.30

2-1

Terneuzen

RBC

14.30

3-0 

Breskens

FC Bergen

14.30

2-1 

Groen Wit

SC Gastel

14.30

2-3

HVV 24

Hoeven

14.30

1-0 

Victoria'03

UVV

14.30

2-2

Philippine

Hontenisse

14.30

2-0 

 

Programma 5 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Victoria'03

Terneuzen

14.30

2-1

Roosendaal

FC Bergen

14.30

2-0 

RBC

HVV 24

14.30

1-2 

Hoeven

Groen Wit

14,30

6-1 

SC Gastel

Breskens

14.30

1-1 

UVV 40

Philippine

14.30

3-6 

Hontenisse

Steenbergen

14.30

2-5

 

 

 

Programma 29 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Breskens

Victoria'03

14.30

1-1

Groen wit

Roosendaal

14.30

1-2

Philippine

RBC

14.30

1-2

Terneuzen

hoeven

14.30

2-2

FC Bergen

SC Gastel

14.30

0-6

Steenbergen

UVV 40

14.30

1-1 

HVV 24

Hontenisse

14.30

1-2

 

 

Programma 22 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RBC

Breskens

14.30

1-0

Roosendaal

HVV 24

14.30

2-0 

FC Bergen

Groen Wit

14.30

1-3 

Hoeven

Philippine

14.30

5-1 

SC Gastel

Steenbergen

14.30

0-1 

UVV 40

Terneuzen

14.30

4-1 

Hontenisse

Victoria'03

14.30

1-2 

 

Programma 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoeven

Breskens

14.30

1-1

UVV 40

HVV 24

14.30

2-6 

Victoria'03

Philippine

14.30

4-2 

Hontenisse

FC Bergen

14.30

4-2 

Roosendaal

SC Gastel

14.30

1.5

RBC

Groen Wit

14.30

1-1

Terneuzen

Steenbergen

14.30

3-1

 

Programma 7 en  8 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Philippine

Terneuzen

20.00

AFG 

FC Bergen

Hoeven

14.30

1-1

SC Gastel

Hontenisse

14.30

3-2 

Groen Wit

OVV 40

14.30

3-3 

HVV 24

Victoria'03

14.30

1-1 

Steenbergen

RBC

14.30

1-0

Breskens

Roosendaal

14.30

1-5

 

Programma 30 september en 1 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RBC

FC Bergen

20.00

4-0

Philippine

HVV 24

14.30

2-1 

Victoria'03

Steenbergen

14.30

3-0

Hoeven

SC Gastel

14.30

2-1 

UVV 40

Breskens

14.30

2-2

Terneuzen

Groen Wit

14.30

1-1

Hontenisse

Roosendaal

14.30

3-2

 

 

Programma 23 en 24 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roosendaal

Hoeven

19.00

1-4

Breskens

Hontenisse

14.30

3-1

FC Bergen

UVV 40

14.30

1-3

HVV 24

Terneuzen

14.30

4-0

SC Gestel

RBC

14.30

4-2

Groene Wit

Victoria'03

14.30

2-0

Steenbergen

Philippine

14.30

1-2

 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op  Twitter met o.a. heel veel LIVE wedstrijden, eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media