Komende wedstrijden

Programma 27 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

PVCV

Soest SO

14.00

 

Nieuw Utrecht

Einkwijk

14.00

 

SCH 44

Vriendenschaar

14.00

 

Abcoude

DCG RKSV

14.00

 

PVC

VIJ

14.00

 

NVC

Kampong

14.00

 

FC Weesp

Hooglanderveen

14.00

 

 

 

 

uitslagen overzicht  2E B WEST 1

Programma 20 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VIJ

Abcoude

14.00

1-2

Soest SO

SCH 44

14.00

2-1 

Kampong

Weeps

14.00

3-0 

Einkwijk

PVC

14.00

4-1 

Hooglanderveen

Nieuw Utrecht

14.00

3-2 

Vriendenschaar

NVC

14.00

1-2 

DCG RKSV

PVCV

14.00

1-5 

 

 

Programma 6 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Einkwijk

Nieuw Utrecht

14.00

3-1

 

Programma 13 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

PVCV

Kampong

14.00

0-6

SCH 44

Hooglanderveen

14.00

2-3

VIJ

DCG RKSV

14.00

2-2

PVC

Soest SO

14.00

2-2

Abcoude

Vriendenschaar

14.00

3-3

NVC

Einkwijk

14.00

3-0

FC Weesp

Nieuw Utrecht

14.00

1-0

 

Programma 29 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nieuw Utrecht

Hooglanderveen

14.00

1-3

DCG RKSV

SCH 44

14.00

3-4 

 

Programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Soest SO

Abcoude FC

14.00

3-0 

DCG RKSV

PVC

14.00

5-1 

Nieuw Utrecht

NVC

14.00

0-0

Hooglanderveen

VIJ

14.00

3-1 

Einkwijk

Weesp

14.00

1-0 

Vriendenschaar

PVCV

14.00

1-3

Kampong

SCH 44

14.30

3-1 

 

programma 15 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Weeps

Vriendenschaar

14.00

1-3

NVC

Soest SO

14.00

1-0

PVC

Abcoude FC

14.00

2-1 

Einkwijk

Hooglanderveen

14.00

2-0 

PVCV

VIJ

14.00

3-0 

Nieuw Utrecht

Kampong

14.00

3-1 

SCH 44

DCG RKSV

14.00

3-1

 

Programma 8 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vriendenschaar

Einkwijk

14.00

2-5

Soest SO

Nieuw Utrecht

14.00

4-0 

VIJ

SCH 44

14.00

2-0 

Abcoude FC

PVCV

14.00

8-2 

DCG RKSV

FC Weesp

14.00

2-2 

PVC

NVC

14.00

0-3 

Kampong

Hooglanderveen

14.30

4-1 

Programma 1 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Weesp FC

NVC

14.00

0-5

Hooglanderveen

PVCV

14.00

2-1 

Soest SO

DCG RKSV

14.00

3-3 

Einkwijk

Abcoude FC

14.00

3-3 

Vriendenschaar

VIJ

14.00

1-2 

Nieuw Utrecht

SCH 44

14.00

2-2 

Kampong

PVC

14.30

4-0 

 

Programma 25 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Abcoude FC

Kampong

14.00

1-2 

NVC

Hooglanderveen

14.00

0-3 

PVCV

Einkwijk

14.00

1-3

PVC

Vriendenschaar

14.00

0-1

SCH 44

Weesp FC

14.00

1-1 

DCG RKSV

Nieuw Utrecht

14.00

6-2 

VIJ

Soest SO

14.00

1-1 

 

Programma 18 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Weesp

PVC

14.00

3-2

NVC

DCG RKSV

14.00

1-1

Vriendenschaar

Soest SO

14.00

2-3

Nieuw Utrecht

PVCV

14.00

0-1

Einkwijk

SCH 44

14.00

5-0

Hooglandeveen

Abcoude FC

14.00

4-2

Kampong

VIJ

14.30

3-0

 

Programma  11 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Soest SO

Kampong

14.00

0-1

Abcoude FC

Nieuw Utrecht

14.00

6-2 

PVCV

FC Weesp

14.00

0-1 

SCH 44

NVC

14.00

0-1 

DCG RKSV

Vriendenschaar

14.00

6-1

VIJ

Elinkwijk

14.00

1-2 

PVC

Hooglanderveen

14.00

0-1

 

Programma 4 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VIJ

Nieuw Utrecht

14.00

1-1

 

Programma 25 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VIJ

PVC

14.00

1-0

Soest SO

PVCV

14.00

7-0

Elinkwijk

Nieuw Utrecht

14.00

AFG

Hooglanderveen

Weeps

14.00

1-1

Vriendenschaar

SCH 44

14.00

1-1

DCG RKSV

Abcoude FC

14.00

1-3

Kampong

NVC

14.30

1-2

programma 18 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nieuw Utrecht

PVC

14.00

1-1

FC Weeps

VIJ

14.00

0-1

NVC

Abcoude FC

14.00

2-2 

Elinkwijk

Soest SO

14.00

2-2

SCH 44

PVCV

14.00

5-2

Hooglanderveen

Vriendenschaar

14.00

4-0

Kampong

DCG RKSV

14.30

3-2

 

Programma 11 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vriendenschaar

Kampong

14.00

4-1

Soest SO

Hooglanderveen

14.00

2-3

Abcoude FC

FC Weesp

14.00

2-2

PVCV

NVC

14.00

1-1

DCG RKSV

Einkwijk

14.00

1-0

PVC

SCH 44

14.00

3-2

 

Programma 4 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Weesp FC

Soest SO

14.00

2-2

Einkwijk

kampong

14.00

2-2

NVC

VIJ

14.00

2-0

Nieuw Utrecht

Vriendenschaar

14.00

2-3

SCH 44

Abcoude FC

14.00

1-0

PVCV

PVC

14.00

2-3

Hooglanderveen

DCG RKSV

14.00

2-0

 

programma 28 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Abcoude FC

PVC

14.00

4-0

Soest SO

NVC

14.00

0-3 

Vriendenschaar

Weeps

14.00

4-2 

Hooglanderveen

Einkwijk

14.00

2-2 

DCG RKSV

SCH 44

14.00

NNB 

VIJ

PVCV

14.00

1-0 

Kampong

Nieuw utrecht

14.30

2-0 

 

Programma  17 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Abcoude

VIJ

14.00

1-2

NVC

Vriendenschaar

14.00

5-3

Nieuw Utrecht

Hooglanderveen

14.00

AFG

FC Weesp

Kampong

14.00

2-5

PVCV

DCG RKSV

14.00

2-5

PVC

Elinkwijk

14.00

0-1

SCH 44

Soest SO

14.30

1-3

Programma  10 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Elinkwijk

Nieuw Utrecht

14.00

AFG

Hooglanderveen

FC Weesp

14.00

AFG 

DCG RKSV

Abcoude

14.00

AFG 

VIJ

PVC

14.00

AFG 

Vriendenschaar

SCH 44

14.00

AFG

Soest SO

PVCV

14.00

AFG 

Kampong

NVC

14.30

AFG 

 

Programma  3 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NVC

Nieuw Utrecht

14.00

2-1

VIJ

Hooglanderveen

14.00

1-2

FC Weesp

Elinkwijk

14.00

0-0

PVCV

Vriendenschaar

14.00

2-4 

Abcoude

Soest SO

14.00

1-3 

PVC

DCG RKSV

14.00

1-1

SCH 44

Kampng

14.00

7-4

 

Programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Elinkwijk

NVC

14.00

0-0

Nieuw Utrecht

FC Weesp

14.00

4-3 

Vriendenschaar

Abcoude

14.00

1-0 

DCG RKSV

VIJ

14.00

1-4 

Hooglanderveen

SCH 44

14.00

1-2 

Soest SO

PVC

14.00

5-0 

Kampong

PVCV

14.30

5-0 

 

Programma  19 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Abcoude

Elinkwijk

14.00

3-3

VIJ

Vriendenschaar

14.00

2-3

NVC

FC Weesp

14.00

2-0

PVCV

Hooglanderveen

14.00

2-4

DCG RKSV

Soest SO

14.00

4-5

PVC

kampong

14.00

0-3

SCH 44

Nieuw Utrecht

14.30

2-1

 

Programma 12 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vriendenschaar

Nieuw Utrecht

14.00

1-3

 

 

 

Programma 5 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nieuw Utrecht

Abcoude

14.00

3-1

Elinkwijk

VIJJ

14.00

4-2

Vriendenschaar

DCG RKSV

14.00

2-2

Weesp FC

PVCV

14.00

0-2

Hooglanderveen

PVC

14.00

3-1

NVC

SCH 44

14.00

3-1

Kampong

Soest SO

14.30

4-1

 

 

Programma 29 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VIJ

Kampong

14.00

0-2

Abcoude

Hooglanderveen

14.00

1-4

DCG RKSV

NVC

14.00

0-3

PVCV

Nieuw Urecht

14.00

0-3

PVC

Weesp FC

14.00

2-2

Soest SO

Vriendenschaar

14.00

4-0

SCH 44

Elinkwijk

14.00

1-3

 

Programma 22 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nieuw Utrecht

DCG RKSV

14.00

2.2

Elinkwijk

PVCV

14.00

2-3

Hooglanderveen

NVC

14.00

0-1

Vriendenschaar

PVC

14.00

0-1

Weesp FC

SCH 44

14.00

0-4

Soest SO

VIJ

14.00

2-0

Kampong

Abcoude

14.30

7-3

 

Programma 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Elinkwijk

DCG RKSV

14.00

2-2

NVC

PVCV

14.00

0-1 

Nieuw Utrecht

VIJ

14.00

2-1 

Hooglanderveen

Soest SO

14.00

0-5 

SCH 44

PVC

14.00

5-2

Weesp FC

Abcoude

14.00

3-2 

Kampong

Vriendenschaar

14.30

0-3 

 

Programma  8 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vriendenschaar

Hooglanderveen

14.00

3-0

Soest SO

Elinkwijk

14.00

2-1

DCG RKSV

Kampong

14.00

0-1

Abcoude

NVC

14.00

1-2

PVC

Nieuw Utrecht

14.00

2-2 

PVCV

SCH´44

14.00

1-5

VIJ

Weesp FC

14.00

1-0

 

Programma 1oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Elinkwijk

Vriendenschaar

14.00

1-0

NVC

PVC

14.00

2-1 

Nieuw utrecht

Soest SO

14.00

0-4 

PVCV

Abcoude

14.00

0-3 

Hooglanderveen

Kampong

14.00

2-3 

SCH´44

VIJ

14.00

5-1 

Weesp FC

DCG RKSV

14.00

2-2 

 

Programma 24 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vriendenschaar

Nieuw Utrecht

14.00

GEST

Abcoude

SCH´44

14.00

1-2

PVC

PVCV

14.00

0-1

DCG RKSV

Hooglanderveen

14.00

1-1 

Soest SO

Weesp FC

14.00

4-1 

VVIJ

NVC

14.00

0-3

Kampong

Elinkwijk

14.30

2-0

 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op  Twitter met o.a. heel veel LIVE wedstrijden, eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media