Komende wedstrijden

Programma 27 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Buishuizen FC

Den hoorn

14.00

 

Nieuwerkerk

Spartaan 20

14.00

 

BMT

DVV Delft

14.00

 

Poortugaal

Unitas

14.00

 

Hoogland

Olympia

14.00

 

VOC

VELO

14.00

 

 

uitslagen overzicht 1e klasse B WEST 2

Programma 20 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Unitas

Hoogland

14.00

5-0

Olympia

MBT

14.00

1-1 

DVV Delft

Nieuwerkerk

14.00

1-3 

VELO

Poortugaal

14.00

7-0 

Spartaan 20

RVC 33

14.00

1-3 

Den hoorn

VOC

14.00

5-1

 

Programma 6 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DVV Delft

Hoogland

14.00

3-6

FC Boshuizen

Nieuwerkerk

14.00

1-5

 

Programma 10 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoogland

Unitas

14.00

0-1

DVV Delft

FC Boshuizen

17.00

0-3

 

Programma 13 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoogland

Spartaan 20

14.00

4-2

VOC

Olympia

14.00

2-0 

MBT

Nieuwerkerk

14.00

2-3 

FC Boshuizen

Unitas

14.00

2-3

Poortugaal

DVV Delft

14.00

4-2

RVC 33

VELO

14.00

2-3

 

Programma 29 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Boshuizen

VELO

14.00

1-1

DVV Delft

BMT

14.00

0-2

VOC

Hoogland

14.00

2-0 

 

Programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VELO

FC Boshuizen

14.00

2-4

Olympia

Poortugaal

14.00

1-0 

Nieuwekerk

Hoogland

14.00

2-3

Den hoorn

RVC’33

14.00

1-3 

Spartaan 20

MBT

14.30

2-4 

Unitas

VOC

14.30

3-0 

 

programma 15 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoogland

VELO

14.00

5-0

Nieuwerkerk

Olympia

14.00

4-1

Poortugaal

Den hoorn

14.00

1-3 

MBT

Unitas

14.00

0-0 

Spartaan 20

DVV Delft

14.30

3-0

RVC 33

FC Boshuizen

14.30

3-2

 

programma 8 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Boshuizen

VOC

14.00

0-2

Olympia

DVV Delft

14.00

3-0

Den hoorn

MBT

14.00

3-0

VELO

Nieuwerkerk

14.00

1-4

Unitas

Spartaan 20

14.30

5-1

RVC 33

Hoogland

14.30

1-3

Programma 1 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DVV Delft

VOC

14.00

0-5

MBT

Hoogland

14.00

1-0

Olympia

RVC 33

14.00

4-2

Spartaan 20

FC Boshuizen

14.30

7-2

 

Programma 2 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nieuwerkerk

Poortugaal

14.00

3-0 

VELO

Den hoorn

14.00

2-3 

 

Programma 25 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoogland

DVV Deft

14.00

1-0 

VOC

Spartaan 20

14.00

10-0

Den hoorn

Nieuwerkerk

14.00

0-1

FC Boshuizen

Olympia

14.00

2-2 

Poortugaal

MBT

14.00

1-1

RVC 33

Unitas

14.30

0-3

 

Programma 18 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoogland

Den hoorn

14.00

3-1

BMT

RVC 33

14.00

0-0

Nieuwerkerk

VOC

14.00

0-0

DVV Deft

FC Bpshuizen

14.00

AFG

Unitas

VELO

14.30

2-1

Spartaan 20

Poortugaal

14.30

1-2

 

Programma  11 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VELO

Olympia

14.00

0-1

VOC

MBT

14.00

1-1

Den hoorn

Unitas

14.00

0-3

Poortugaal

Hoogland

14.00

1-3

FC Boshuizen

Nieuwerkerk

14.00

AFG

RVC 33

DVV Delft

14.30

0-0

 

Programma 4 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Boshuizen

VELO

14.00

AFG

DVV Delft

MBT

14.00

AFG

VOC

Hoogland

14.00

AFG

 

programma 25 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DVV Delft

MBT

14.00

AFG

VELO

VOC

14.00

2-0

Olympia

Hoogland

14.00

0-2

Den hoorn

FC Boshuizen

14.00

5-0

Unitas

Poortugaal

14.30

3-0

Spartaan 20

Nieuwerkerk

14.30

7-2

 

 

programma 18 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoogland

FC Boshuizen 

14.00

4-1

DVV Delft

Unitas

14.00

0-3 

Olympia

Den hoorn

14.00

0-0

Nieuwerkerk

RVC 33

14.00

2-2

Poortugaal

VOC

14.00

3-0

Spartaan 20

VELO

14.30

0-1

 

Programma 11 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Boshuizen

MBT

14.00

3-5

VELO

DVV Delft

14.00

4-1

Den hoorn

Spartaan 20

14.00

3-1

Unitas

Olympia

14.30

1-0

RVC 33

Poortugaal

14.30

0-1

 

Programma 4 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VOC

RVC 33

14.00

3-2

DVV Delft

Den hoorn

14.00

0-2

Poortugaal

FC Boshuizen

14.00

0-1

MBT

VELO

14.00

3-2

Nieuwerkerk

Unitas

14.00

1-0

Spartaan 20

Olympia

14.30

2-0

 

Programma 28 januari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Boshuizen

RVC 33

14.00

4-0

VELO

Hoogland

14.00

0-3 

DVV Delft

Spartaan 20

14.00

1-2 

Den hoorn

Poortugaal

14.00

2-0 

Olympia

Nieuwerkerk

14.00

1-1 

Unitas

MBT

14.30

6-1 

 

Programma  17 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MBT

Olympia

14.00

1-2

Poortugaal

VELO

14.00

1-4

VOC

Den hoorn

14.00

1-1

Nieuwerkerk

DVV Delft

14.00

5-0

Hoogland

Unitas

14.00

AFG

RVC 33

Spartaan 20

14.00

1-0

Programma  10 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DVV Delft

MBT

14.00

AFG

Den hoorn

FC Boshuizen

14.00

AFG

VELO

VOC

14.00

AFG 

Olympia

Hoogland

14.00

AFG

Unitas

Poortugaal

14.30

AFG 

Spartaan 20

Nieuwerkerk

14.30

AFG 

 

programma  3 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MBT

Spartaan 20

14.00

2-2

Poortugaal

Olympia

14.00

1-3

FC Boshuizen

VELO

14.00

AFG

VOC

Unitas

14.00

2-2 

Hoogland

Nieuwerkerk

14.00

3-1

RVC 33

Den hoorn

14.30

2-1

 

Programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VELO

RVC 33

14.00

1-3

DVV Delft

Poortugaal

14.00

2-1 

Olympia

VOC

14.00

3-0

Nieuwerkerk

BMT

14.00

2-5

Unitas

FC Boshuizen

14.30

5-2

Spartaan 20

Hoogland

14.30

5-2

 

Programma  19 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Den hoorn

VELO

14.00

1-3

poortugaal

Nieuwerkerk

14.00

2-3

FC Boshuizen

Spartaan 20

14.00

1-2

VOC

DVV Delft

14.00

2-0

Hoogland

MBT

14.00

2-2

RVC 33

Olympia

14.30

2-4

 

Programma 12 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DVV Deflt

Hoogland

14-30

AFG 

 

 Programma 5 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DVV Delft

RVC 33

14.00

0-4

Olympia

VELO

14.00

1-2

MBT

VOC

14.00

2-1

Nieuwerkerk

FC Boshuizen

14.00

2-3

Hoogland

Poortugaal

14.00

4-0

Unitas

Den hoorn

14.30

2-0

 

 

Programma 29 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Poortugaal

Spartaan 20

14.00

3-2

VELO

Unitas

14.00

1-3

FC Boshuizen

DVV Delft

14.00

6-2

VOC

Nieuwerkerk

14.00

2-2

Den hoorn

Hoogland

14.00

1-1

RVC 33

BMT

14.30

2-2

 

Programma 22 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VELO

Kocatepe, NNV

14.00

NIET gespeeld

MBT

Pootugaal

14.00

0-1

Olympia

FC Boshuizen

14.00

3-1

DVV Delft

Hoogland

14.00

AFG

Nieuwerkerk

Den hoorn

14.00

2-0

Unitas

RVC 12

14.30

3-0

Spartaan 20

VOC

14.30

0-1

 

Programma 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

poortugaal

RVC 33

14.00

2-0

Olympia

Unitas

14.00

0-4

BMT

FC Boshuizen

14.00

1-2 

DVV Delft

VELO

14.00

0-2 

Hoogland

VOC

14.00

0-0 

Spartaan 20

Den hoorn

14.30

2-0 

 

Programma  8 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Boshuizen

Hoogland

14.00

2-3

VOC

Poortugaal

14.00

1-3

VELO

Spartaan 20

14.00

0-0

Den hoorn

Olympia

14.00

2-0

RVC´33

Nieuwerkerk

14.30

2-3

Unitas

DVV Delft

14.30

9-0

 

Programma 1oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DVV Delft

Olympia

14.00

1-1

Nieuwerkerk

VELO

14.00

1-1

BMT

Den hoorn

14.00

2-1 

Hoogland

RVC 33

14.00

1-0

VOC

FC Boshuizen

14.00

0-0

Spartaan 20

Unitas

14.30

0-1 

 

Programma 24 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Olympia

Spartaan 20

14.00

3-1

Boshuizen

Poortugaal

14.00

6-0

VELO

BMT

14.00

1-1 

Kocatepe

Hoogland

14.00

Niet gespeeld

Den hoorn

DVV Swift

14.00

2-0

Unitas

Nieuwerkerk

14.30

2-1

RVC´33

VOC

14.30

0-5

 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op  Twitter met o.a. heel veel LIVE wedstrijden, eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media