Komende wedstrijden

Programma 26 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Peursum

WELL

14.30

 

Groot Ammers

Rhelico

14.30

 

MVV 58

Arkel 

14.30

 

Unitas

SVS 65

14.30

 

ASH

Zuilichem

14.30

 

SV Noordeloos

Kerkwijk

14.30

 

VVAC

Brakel

14.30

 

 

 

 

uitslagen overzicht Vierde klasse D Zuid1

Programma 19 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brakel

Groot Ammers

14.30

1-6

SVS 65

SV Noordeloos

14.30

5-0

Kerkwijk

Peursum

14.30

1-1

WELL

VVAC

14.30

2-1 

Zuilichem

MVV 58

14.30

3-4

Arkel

Unitas

14.30

3-1 

Rhelico

ASH

14.30

0-3

 

Programma 10 Mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kerkwijk

Rhelico

14.30

0-1

WELL

Zuilichem

14.30

0-3

 

Programma 12 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rhelico

Zuilichem

14.00

1-1

ASH

SVS 65

14.30

4-2

Groot Ammers

Arkel

15.00

0-0

MVV 58

Kerkwijk

15.00

4-2

Unitas

WELL

15.00

10-0

SV Noordeloos

Brakel

15.00

1-6

Peursum

VVAC

15.00

3-2

programma 5 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WELL

SVS 65

14.30

1-2

Brakel

Arkel

14.45

2-4

SV Noordeloos

ASH

15.00

1-2

Peursum

Rhelico

15.00

 5-0

Kerkwijk

Zuilichem

15.00

 0-3

Unitas

MVV 58

15.00

7-2 

VVAC

Groot Ammers

15.00

2-0

 

Programma 28 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rhelico

VVAC

14.00

0-2 

Zuilichem

Brakel

14.30

2-0

ASH

Peursum

15.00

1-0

 

Programma 21 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WELL

Rhelico

14.30

3-1

Zuilichem

Groot Ammers

14.30

1-3 

Brakel

Peursum

14.45

1-1 

SVS 65

MVV 58

15.00

2-1

Kerkwijk

Unitas

15.00

1-0

VVAC

SV Noordeloos

15.00

7-2 

Arkel

ASH

15.00

4-0

 

Programma 10 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

well

ASH

18.30

3-2 

 

Programma 14 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brakel

WELL

14.45

6-0

MVV 58

Rhelico

15.00

4-2 

Unitas

Zuilichem

15.00

3-0 

Peursum

SVS 65

15.00

3-1

SV Noordeloos

Arkel

15.00

1-6

Groot Ammers

ASH

15.00

6-0 

VVAC

Kerkwijk

15.00

8-1 

 

 

Programma 7 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zuilichem

Peursum

14.30

4-1

ASH

MVV 58

14.30

2-1

Arkel

VVAC

14.30

1-0 

Rhelico

Unitas

15.00

1-4 

Kerkwijk

Well

15.00

1-2

Groot Ammers

SV Noordeloos

15.00

4-1

SVS 65

Brakel

15.00

4-0 

 

Programma 31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Well

MVV 58

14.30

2-3

Brakel

ASH

14.45

2-0

Arkel

Zuilichem

15.00

4-0

Kerkwijk

Groot Ammers

15.00

0-5

VVAC

Unitas

15.00

1-1

SVS 65

Rhelico

15.00

3-1

Peursum

SV Noordeloos

15.00

4-2

 

Programma 24 maart

thuis

uit

Aanvang

 uitslag

Zuilichem

VVAC

14.30

1-5

ASH

Kerkwijk

14.30

2-1

Unitas

Peursum

14.30

3-1

Rhelico

Arkel

15.00

0-4

Groot Ammers

SVS 65

15.00

1-0

MVV 58

Brakel

15.00

5-1 

SV Noordeloos

WELL

15.00

1-1

 

programma 17 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WELL

ASH

14.30

AFG  

Brakel

Unitas

14.45

1-1 

VVAC

MVV 58

15.00

3-3 

SVS 65

Arkel

15.00

0-0

Peursum

Groot Ammers

15.00

1-3

Kerkwijk

Rhelico

15.00

AFG  

SV Noordeloos

Zuilinchem

15.00

1-5 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASH

VVAC

14.30

0-4

Zuilinchem

SVS 65

14.30

4-0

Unitas

SV Noordeloos

15.00

4-2

Groot Ammers

WELL

15.00

4-1

MVV 58

Peursum

15.00

5-2

Rhelico

Brakel

15.00

1-2

Arkel

Kerkwijk

15.00

2-1

 

programma 3 maart

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

WELL

SVS 65

14.30

AFG  

Brakel

Arkel

14.45

AFG

Unitas

MVV 58

15.00

AFG 

SV Noordeloos

ASH

15.00

AFG  

Kerkwijk

Zuilinchem

15.00

AFG 

Peursum

Rhelico

15.00

AFG 

VVAC

Groot Ammers

15.00

AFG 

 programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zuilinchem

Brakel

14.30

AFG

Rhelico

VVAC

15.00

AFG 

SVS 65

Kerkwijk

15.00

3-2

MVV

SV Noordeloos

15.00

5-1

ASH

Peursum

15.00

AFG

Groot Ammers

Unitas

15.00

4-1

Arkel

WELL

15.00

3-1

programma 17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zuilinchem

ASH

14.30

2-0

WELL

Peursum

14.30

1-2

Brakel

VVAC

14.45

0-1

Kerkwijk

SV Noordeloos

15.00

1-2

Arkel

MVV 58

15.00

4-0

SVS 65

Unitas

15.00

1-2

Rhelico

Groot Ammers

15.00

0-4

 

Programma 3 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

WELL

Zuilichem

14.30

AFG 

Brakel

Kerkwijk

14.30

1-0

Unitas

ASH

15.00

3-0

SV Noordeloos

Rhelico

15.00

2-2

Peursum

ASV Arkel

15.00

1-3

MVV 58

Groot Ammers

15.00

1-1

VVAC

SVS 65

15.00

4-1

 

programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WELL

Brakel

14.30

0-3

ASH

Groot Ammers

14.30

1-1

Zuilinchem

Unitas

14.30

3-1

ASV Arkel

SV Noordeloos

15.00

2-0 

SVS 65

Peursum

15.00

3-2 

Rhelico

MVV 58

15.00

1-3 

Kerkwijk

VVAC

15.00

2-3 

prgramma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Peursum

Kerkwijk

14.15

5-1 

ASH

Rhelico

14.15

0-0

Groot Ammers

Brakel

14.15

5-1

MVV 58

Zuilinchem

14.15

4-2

SV Noordeloos

SVS 65

14.15

2-2 

Unitas

ASV Arkel

15.00

3-4 

VVAC

WELL

15.00

1-2

programma 9 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zuilinchem

ASH

14.15

AFG 

WELL

Peursum

14.15

AFG

ASV Arkel

MVV 58

14.15

AFG

Rhelico

Groot Ammers

14.15

AFG

Brakel

VVAC

14.15

AFG 

Kerkwijk

SV Noordeloos

14.15

AFG 

SVS 65

Unitas

15.00

AFG 

Programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

ASH

ASV Arkel

14.30

0-1

Groot Ammers

Zuilinchem

14.30

3-1

Peursum

Brakel

14.30

1-1

Rhelico

WELL

14.30

2-0

SV Noordeloos

VVAC

14.30

0-3

MVV 58

SVS 65

14.30

1-1

Unitas

Kerkwijk

15.00

4-1

 

Programma 25 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Arkel

Groot Ammers

14.30

4-1

WELL

Unitas

14.30

0-2

Zuilinchem

Rhelico

14.30

 4-0

Brakel

SV Noordeloos

14.30

 3-3

Kerkwijk

MVV 58

15.00

 1-0

VVAC

Peursum

15.00

2-0

SVS 65

ASH

15.00

2-1 

mma 18 November

 

thuis

Uit

Aanvang

uitslag

SV Noordeloos

Peursum

14.30

2-1

Zuilinchem

Arkel

14.30

1-1

Groot Ammers

Kerkwijk

14.30

4-1

ASH

Brakel

14.30

2-2

MVV 58

WELL

14.30

4-0

Rhelico

SVS 65

14.30

0-1

Unitas

VVAC

15.00

3-1

programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WELL

Groot ammers

14.30

1-1

Noordeloos

Unitas

14.45

1-1 

Peursum

MVV 58

14.45

3-0 

Brakel

Rhelico

14.45

4-0 

Kerkwijk

ASV Arkel

15.00

0-5 

VVAC

ASH

15.00

8-0

SVS 65

Zuilichem

15.00

0-2 

programma 28 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASH

Well

14.30

3-2 

Zuilichem

SV Noordeloos

14.30

1-1 

Groot ammes

Peursum

15.00

2-1 

Unitas

Brakel

15.00

1-0 

Rhelico

Kerkwijk

15.00

2-1 

MVV 58

VVAC

15.00

1-2 

Arkel

SVS 65

15.00

3-0 

 

Programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WELL

SV Noordeloos

14.30

3-6 

Brakel

MVV 58

14.30

2-1 

Kerkwijk

ASH

15,00

3-2 

Peursum

Unitas

15.00

0-1 

Arkel

Rhelico

15.00

5-0 

VVAC

Zuilichem

15.00

2-1 

SVS 65

Groot ammers

15.00

0-1 

 

Programma 14 Oktober

thuis       

uit

Aanvang

uitslag

WELL

Arkel

14.30

0-4 

Brakel

Zuilichem

14.45

1-1

SV Noordeloos

MVV 58

15.00

2-1

Unitas

Groot Ammers

15.00

2-1 

VVAC

Rhelico

15.00

14-0 

Peursum

ASH

15.00

2-0

Kerkwijk

SVS 65

15.00

4-3 

 

Programma 7 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASH

SV Noordeloos

14.30

2-1

Zuilichem

Kerkwijk

14.30

4-2

Rhelico

Peursum

15.00

1-5

Groot Ammers

VVAC

15.00

2-1

SVS 65

Well

15.00

0-0

MVV 58

Unitas

15.00

0-1

Arkel

Brakel

15.00

6-1

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WELL

Kerkwijk

14.30

1-0

Brakel

SVS 65

14.45

0-2 

SV Noordeloos

Groot Ammers

15.00

1-1

Unitas

Rhelico

15.00

1-0 

MVV 58

ASH

15.00

2-2 

VVAC

ASV Arkel

15.00

1-0

Peursum

Zuilichem

15.00

6-2 

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASH

Unitas

14.30

0-4

Zuilichem

Well

14.30

1-0

Rhelico

SV Noordeloos

15.00

2-1

Groot Ammers

MVV 58

15.00

4-1

SVS 65

VVAC

15.00

0-0

Kerkwijk

Brakel

15.00

1-2

ASV Arkel

Peursum

15.00

0-1

 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op  Twitter met o.a. heel veel LIVE wedstrijden, eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media