competitieprogramma vierde klasse D Zuid1 per week

Programma 24 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASH

Brakel

14.30

 

Leerdam Sport 55

MVV 58

14.30

 

Lekvogels

RKVSC

14.30

 

WELL

SVS 65

14.30

 

Zuilichem

Rhelico

14.30

 

Groot Ammers

Herovina

15.00

 

SV Noordeloos

Kerkwijk

15.00

 

 

uitslagen overzicht Vierde klasse D Zuid1 seizoen 2018  - 2019

programma 17 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leerdam sport 55

WELL

14.30

6-1

MVV 58

ASH

14.30

4-3

Brakel

SVS 65

14.30

3-2

Groot Ammers

Lekvogels

14.30

1-1 

Herovina

RKVSC

14.30

5-1

SV Noordeloos

Zuilichem

15.00

2-0

Kerkwijk

Rhelico

15.00

2-2

 

programma 10 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kerkwijk

SVS 65

15,00

5-0

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rhelico

MVV 58

14.30

2-1

ASH

Leerdam sport 55

14.30

1-2

RKVSC

Brakel

14.30

0-4

Lekvogels

SV Noordeloos

14.30

3-0

Zuilichem

Kerkwijk

14.30

4-2

WELL

Groot Ammers

14.30

0-6

SVS 65

Herovina

15.00

3-2

programma 27 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leerdam sport 55

Lekvogels

14.30

2-3

ASH

Zuilichem

14.30

2-2

SV Noordeloos

WELL

15.00

3-5

MVV 58

RKVSC

15.00

6-1 

Brakel

Rhelico

15.00

3-0

Groot Ammers

SVS 65

15.00

3-0

Kerkwijk

Herovina

15.00

3-1

 

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rhelico

SV Noordeloos

14.30

 0-3

RKVSC

Leerdam sport 55

14.30

0-2

Herovina

Brakel

14.30

2-3

Lekvogels

Kerkwijk

14.30

5-5

WELL

ASH

14.30

3-1

Zuilichem

Groot Ammers

14.30

1-0

SVS 65

MVV 58

15.00

1-2

Programma 13 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASH

SVS 65

14.30

2-2

Lekvogels

Rhelico

14.30

4-1

Leerdam sport 55

Herovina

14.30

1-2

WELL

Zuilichem

14.30

1-2

Groot Ammers

RKVSC

15.00

8-0

SV Noordeloos

Brakel

15.00

1-2

Kerkwijk

MVV 58

15.00

2-5

 

programma 6 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rhelico

ASH

14.30

2-3

Herovina

SV Noordeloos

14.30

2-1

RKVSC

WELL

14.30

3-1

Zuilichem

Lekvogels

14.30

6-1

Brakel

Kerkwijk

15.00

6-1

MVV 58

Groot Ammers

15.00

0-3

SVS 65

Leerdam sport 55

15.00

3-1 

 

programma 29 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Lekvogels

WELL

14.30

2-0

Herovina

MVV 58

14.30

2-0

Leerdam sport

Rhelico

14.30

2-0 

Brakel

Zuilichem

15.00

2-1

Groot Ammers

ASH

15.00

2-0

Kerkwijk

SVS 65

15.00

AFG

SV Noordeloos

RKVSC

15.00

2-2

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rhelico

Groot Ammers

14.30

1-6

ASH

Lekvogels

14.30

3-1

RKVSC

Kerkwijk

14.30

1-5

Zuilichem

Leerdam sport 55

14.30

1-5

WELL

Herovina

14.30

1-1

MVV 58

Brakel

15.00

3-2

SVS 65

SV Noordeloos

15.00

4-2

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links