Komende wedstrijden

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Peursum

Kerkwijk

14.15

 

ASH

Rhelico

14.15

 

Groot Ammers

Brakel

14.15

 

MVV 58

Zuilinchem

14.15

 

SV Noordeloos

SVS 65

14.15

 

Unitas

ASV Arkel

15.00

 

VVAC

WELL

15.00

 

 

uitslagen overzicht Vierde klasse D Zuid1

programma 9 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zuilinchem

ASH

14.15

AFG 

WELL

Peursum

14.15

AFG

ASV Arkel

MVV 58

14.15

AFG

Rhelico

Groot Ammers

14.15

AFG

Brakel

VVAC

14.15

AFG 

Kerkwijk

SV Noordeloos

14.15

AFG 

SVS 65

Unitas

15.00

AFG 

Programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

ASH

ASV Arkel

14.30

0-1

Groot Ammers

Zuilinchem

14.30

3-1

Peursum

Brakel

14.30

1-1

Rhelico

WELL

14.30

2-0

SV Noordeloos

VVAC

14.30

0-3

MVV 58

SVS 65

14.30

1-1

Unitas

Kerkwijk

15.00

4-1

 

Programma 25 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Arkel

Groot Ammers

14.30

4-1

WELL

Unitas

14.30

0-2

Zuilinchem

Rhelico

14.30

 4-0

Brakel

SV Noordeloos

14.30

 3-3

Kerkwijk

MVV 58

15.00

 1-0

VVAC

Peursum

15.00

2-0

SVS 65

ASH

15.00

2-1 

mma 18 November

 

thuis

Uit

Aanvang

uitslag

SV Noordeloos

Peursum

14.30

2-1

Zuilinchem

Arkel

14.30

1-1

Groot Ammers

Kerkwijk

14.30

4-1

ASH

Brakel

14.30

2-2

MVV 58

WELL

14.30

4-0

Rhelico

SVS 65

14.30

0-1

Unitas

VVAC

15.00

3-1

programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WELL

Groot ammers

14.30

1-1

Noordeloos

Unitas

14.45

1-1 

Peursum

MVV 58

14.45

3-0 

Brakel

Rhelico

14.45

4-0 

Kerkwijk

ASV Arkel

15.00

0-5 

VVAC

ASH

15.00

8-0

SVS 65

Zuilichem

15.00

0-2 

programma 28 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASH

Well

14.30

3-2 

Zuilichem

SV Noordeloos

14.30

1-1 

Groot ammes

Peursum

15.00

2-1 

Unitas

Brakel

15.00

1-0 

Rhelico

Kerkwijk

15.00

2-1 

MVV 58

VVAC

15.00

1-2 

Arkel

SVS 65

15.00

3-0 

 

Programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WELL

SV Noordeloos

14.30

3-6 

Brakel

MVV 58

14.30

2-1 

Kerkwijk

ASH

15,00

3-2 

Peursum

Unitas

15.00

0-1 

Arkel

Rhelico

15.00

5-0 

VVAC

Zuilichem

15.00

2-1 

SVS 65

Groot ammers

15.00

0-1 

 

Programma 14 Oktober

thuis       

uit

Aanvang

uitslag

WELL

Arkel

14.30

0-4 

Brakel

Zuilichem

14.45

1-1

SV Noordeloos

MVV 58

15.00

2-1

Unitas

Groot Ammers

15.00

2-1 

VVAC

Rhelico

15.00

14-0 

Peursum

ASH

15.00

2-0

Kerkwijk

SVS 65

15.00

4-3 

 

Programma 7 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASH

SV Noordeloos

14.30

2-1

Zuilichem

Kerkwijk

14.30

4-2

Rhelico

Peursum

15.00

1-5

Groot Ammers

VVAC

15.00

2-1

SVS 65

Well

15.00

0-0

MVV 58

Unitas

15.00

0-1

Arkel

Brakel

15.00

6-1

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WELL

Kerkwijk

14.30

1-0

Brakel

SVS 65

14.45

0-2 

SV Noordeloos

Groot Ammers

15.00

1-1

Unitas

Rhelico

15.00

1-0 

MVV 58

ASH

15.00

2-2 

VVAC

ASV Arkel

15.00

1-0

Peursum

Zuilichem

15.00

6-2 

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASH

Unitas

14.30

0-4

Zuilichem

Well

14.30

1-0

Rhelico

SV Noordeloos

15.00

2-1

Groot Ammers

MVV 58

15.00

4-1

SVS 65

VVAC

15.00

0-0

Kerkwijk

Brakel

15.00

1-2

ASV Arkel

Peursum

15.00

0-1

 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!