competitieprogramma tweede klasse F zuid1 per week

programma 20 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Tricht

Drechtstreek

14.30

4-0

Altena

Brederodes

14.30

 2-0

Papenrecht

Woudrichem

14.30

1-1

Heukelum

Noad 32

14.30

1-4

Zwaluwe

Roda Boys

14.30

0-2

Wilhelmina’26

Nivo sparta

14.30

2-3

Pelikaan

EBOH

15.00

3-0

 

programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heukelum

Roda Boys

14.30

 

 

uitslagen overzicht Tweede klasse F zuid1 seizoen 2018 - 2019

programma 13 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roda Boys

Tricht

14.30

4-2

Noad 32

Bredorodes

14.30

2-1

Woudrichem

Heukelum

14.30

4-4

Zwaluwe

Pelikaan

14.30

0-0

Drechtstreek

Papenrecht

14.30

3-1 

Nivo sparta

Altena

14.30

2-0

EBOH

Wilhelmina’26

14.45

2-2

programma 6 april

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brederodes

Woudrichem

14.30

0-3

Tricht

Noad 32

14.30

3-2

Wilhelmina’26

Zwaluwe

14.30

4-0

Papenrecht

EBOH

14.30

0-0

Altena

Roda Boys

14.30

2-1

Heukelum

Drechtstreek 

14.30

4-3

Pelikaan

Nivo sparta

15.00

3-1

 

programma 30 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Drechtstreek

Heukelum

14.30

2-0

Noad 32

Nivo sparta

14.30

0-0

Zwaluwe

Brederodes

14.30

2-1

Tricht

Wilhelmina’26

14.30

1-0

 

Programma 23 maart

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Drechtstreek

Brederodes

14.30

1-2

Zwaluwe

Papenrecht

14.30

1-3 

Nivo Sparta

Tricht

14.30

5-3

Roda Boys

Heukelum

14.30

1-1

Noad 32

Woudrichem

14.30

2-4

EBOH

Altena

14.45

1-1

Pelikaan

Wilhelmina’26

15.00

1-0

 

programma 16 maart

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Drechtstreek

EBOH

14.30

1-2

Tricht

Wilhelmina’26

14.30

0-0

Altena

Zwaluwe

14.30

2-1

Noad 32

Pelikaan

14.30

AFG 

Heukelum

Papenrecht

14.30

AFG 

Brederodes

Nivo sparta

14.30

2-2

Woudrichem

Roda Boys

14.30

1-0

 

programma 9 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nivo sparta

Drechtstreek

14.30

6-0

Papenrecht

Altena

14.30

2-0

Zwaluwe

Bredorodes

14.30

0-1

Wilhelmina’26

Woudrichem

14.30

3-2 

Roda Boys

Noad 32

14.30

1-1 

EBOH

Tricht

14.45

3-1 

Pelikaan

Heukelum

15.00

0-3 

 

programma 23 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nivo sparta

Woudrichem

14.30

2-0 

Roda boys

Brederodes

14.30

4-0

Wilhelmina’26

Papenrecht

14.30

1-2 

Zwaluwe

Tricht

14.30

0-2

Drechtstreek

Noad 32

14.30

3-2 

EBOH

Heukelum

14.45

1-2

Pelikaan

Altena

15.00

2-1

 

programma 16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heukelum

Nivo sparta

14.30

1-4

Brederodes

Wilhelmina’26

14.30

1-2

Altena

Tricht

14.30

1-1

Roda boys

Drechtstreek

14.30

1-5

Woudrichem

Zwaluwe

14.30

2-0

Noad 32

EBOH

14.30

2-2

Papenrecht

Pelikaan

14.30

 

programma 9 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zwaluwe

Noad 32

14.30

3-0

Wilhelmina’26

Heukelum

14.30

3-0

Drechtstreek

Altena

14.30

0-2

Tricht

Papenrecht

14.30

1-4

Nivo sparta

Roda Boys

14.30

1-1

EBOH

Woudrichem

14.45

3-1

Pelikaan

Brederodes

15.00

1-0

programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Woudrichem

Drechtstreek

14.30

1-1 

Heukelum

Zwaluwe

14.30

0-2

Tricht

Pelikaan

14.30

0-3 

Brederodes

EBOH

14.30

1-0

Papenrecht

Roda Boys

14.30

1-1 

Altena

Wilhelmina’26

14.30

0-0 

Noad 32

Nivo sparta

14.30

AFG

 

programma 26 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roda Boys

Brederodes

14.30

AFG

Wilhelmina’26

Papenrecht

14.30

AFG 

Zwaluwe

Tricht

14.30

AFG 

Nivo sparta

Woudrichem

14.30

AFG 

Drechtstreek

Noad 32

14.30

AFG 

EBOH

Heukelum

14.45

AFG 

Pelikaan

Altena

15.00

AFG 

 

programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brederodes

Drechtstreek

14.30

1-1

Heukelum

Roda Boys

14.30

AFG 

Altena

EBOH

14.30

2-0

Wilhelmina´26

Pelikaan

14.30

3-1

Papenrecht

Zwaluwe

14.30

4-1

Tricht

Nivo sparta

14.30

1-7

Woudrichem

Noad 32

14.30

4-2

 

Programma 22 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Drechtstreek

Heukelum

14.30

AFG

 

Programma 15 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Noad 32

Tricht

14.15

1-2 

Roda Boys

Altena

14.15

2-4 

Woudrichem

Brederodes

14.15

5-1 

Drechtstreek

Heukelum

14.15

AFG  

Nivo sparta

Pelikaan

14.30

3-1 

Zwaluwe

Wilhelmina’26

14.30

2-1 

EBOH

Papenrecht

14.45

0-2

 

programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heukelum

Woudrichem

14.30

1-4

Tricht

Roda Boys

14.30

1-2

Wilhelmina’26

EBOH

14.30

0-2

Altena

Nivo Sparta

14.30

0-4

Brederodes

Noad 32

14.30

4-0

Papenrecht

Drechtstreek

14.30

0-0

Pelikaan

Zwaluwe

15.00

4-0

 

Programma 1 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Noad 32

Heukelum

14.30

2-3

Roda Boys

Zwaluwe

14.30

1-0

Woudrichem

Papenrecht

14.30

1-4

Drechtstreek

Tricht

14.30

3-3 

Nivo sparta

Wilhelmina’26

14.30

2-2

Brederodes

Altena

14.30

1-3 

EBOH

Pelikaan

14.45

2-0

Programma 24 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zwaluwe

EBOH

14.30

2-2 

Papenrecht

Nivo Sparta

14.30

1-1

Heukelum

Brederodes

14.30

1-1

Tricht

Woudrichem

14.30

2-1 

Wilhelmina’26

Roda Boys

14.30

1-5 

Altena

Noad 32

14.30

2-1

Pelikaan

Drechtstreek

15.00

1-1

programma 17 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roda Boys

Papenrecht

14.30

1-1

Zwaluwe

Heukelum

14.30

3-5

Wilhelmina’26

Altena

14.30

1-0

Drechtstreek

Woudrichem

14.30

2-1

Nivo sparta

Noad 32

14.30

3-1

EBOH

Brederodes

14.45

2-2

Pelikaan

Tricht

15.00

2-0

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heukelum

EBOH

14.30

1-4

Noad 32

Drechtstreek

14.30

2-1

Tricht

Zwaluwe

14.30

5-1

Woudrichem

Nivo sparta

14.30

1-1

Altena

Pelikaan

14.30

1-3

Papenrecht

Wilhelmina’26

14.30

2-1

Brederodes

Roda Boys

14.30

1-5

 

programma 27 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zwaluwe

Altena

14.30

1-1

Wilhelmina’26

Tricht

14.30

2-0

Roda Boys

Woudrichem

14.30

2-4

Nivo sparta

Brederodes

14.30

1-0

Papenrecht

Heukelum

14.30

0-0

EBOH

Drechtstreek

14.45

4-1

Pelikaan

Noad 32

15.00

6-0

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brederodes

Zwaluwe

14.30

2-0

Altena

Papendrecht

14.30

0-3

Heukelum

Pelikaan

14.30

1-1

Tricht

EBOH

14.30

0-1

Woudrichem

Wilhelmina’26

14.30

4-2

Noad 32

Roda Boys

14.30

1-3

Drechtstreek

Nivo sparta

14.30

0-5

Programma 13 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Altena

Heukelum

14.30

0-1

Papenrecht

Noad 32

14.30

1-1

Tricht

Brederodes

14.30

7-0

Wilhelmina’26

Drechtstreek

14.30

6-0

Zwaluwe

Nivo sparta

14.30

1-4

EBOH

Roda Boys

14.45

0-5

Pelikaan

Woudrichem

15.00

2-0

 

programma 6 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brederodes

Papenrecht

14.30

2-2

Heukelum

Tricht

14.30

3-2

Nivo sparta

EBOH

14.30

2-3

Roda Boys

Pelikaan

14.30

3-1

Noad 32

Wilhelmina’26

14.30

0-4

Woudrichem

Altena

14.30

1-0 

Drechtstreek

Zwaluwe

14.30

5-1

 

programma 29 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

EBOH

Noad 32

14.30

4-0

Nivo sparta

Heukelum

14.30

5-0

Tricht

Altena

14.30

2-4

Wilhelmina´26

Brederodes

14.30

3-0

Zwaluwe

Woudrichem

14.30

0-1 

Drechtstreek

Roda Boys

14.30

1-3

Pelikaan

Papenrecht

15.00

1-0 

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brederodes

Pelikaan

14.30

0-1

Altena

Drechtstreek

14.30

3-1

Heukelum

Wilhelmina’26

14.30

9-2

Papenrecht

Tricht

14.30

4-0

Roda Boys

Nivo sparta

14.30

1-1

Npad 32

Zwaluwe

14.30

3-0

Woudrichem

EBOH

14.30

1-0

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. live verslag van wedstrijden.

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links