programma nacompetitie top amateurvoetbal zaterdag / zondag

tweede/derde divisie

Programma 5 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVSB

Quick boys

20.00

1-1

ASWH

FC Lienden

20.00

0-1

 

Programma 8 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Lienden

ASWH

14.30

0-2

Quick Boys

VVSB

17.00

1-0

 

programma 29 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Goes

FC Lienden

19.30

0-3

sv OSS 1920     

Quick Boys

20.00

1-3 

Hoek

VVSB

20.00

2-3 

ASWH

OFC

20.00

2-1 

 

Programma 1 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Lienden

GOES

14.30

2-1

Quick Boys +

sv OSS 1920      

15.00

1-0

VVSB

Hoek

15.30

4-2

OFC

ASWH +

17.00

2-2

 

 + volgend seizoen in tweede divisie   

prom./degr.derde div./hoofdklasse

Programma 11 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta Nijkerk

RKAV Volendam

20.00

2-1

 

Programma 12 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

Staphorst

20.00

2-1

 

Programma 15 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKAV Volendam

Sparta Nijkerk

14.30

1-3 

Staphorst

Gemert

15.00

1-2

 

Programma 4 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Feyenoord

Staphorst

20.00

0-3

Sparta Nijkerk

Eemdijk

20.00

2-0

SJC

RKAV Volendam

20.00

0-3 

 

Programma 8 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKAV Volendam

SJC

14-30

5-2

Eemdijk

Sparta Nijkerk

14.30

1-2

Staphorst

SC Feyenoord

14.30

4-0

 

programma 28 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ACV

SC Feyenoord

20.00

0-1

Jodan Boys

Sparta Nijkerk

20.30

0-2

 

Programma 1 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Feyenoord

ACV

14.30

2-0 

Sparta Nijkerk

Jodan Boys

15.00

2-1

 

Programma nacompetitie zaterdag (regio zuid1 zaterdag afdeling)

hoofdklasse  -  Eerste klasse

Programma 15 juni

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sliedrecht

DETO Twenterand

14.39 

1-3

 

 

Programma 8 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Spijkenisse

Noordscheschut

14.30

3-0

ARC

SHO

14.30

1-4 

Nootdorp

DTS EDE

14.30

4-0

Kloetinge

DETO Twenterand

14.30

1-3 

Bennenkom

Go Ahead Kampen

15.00

0-3 

 

Programma 11 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sliedrecht

Roda 46

20.00

5-2

 

Programma 1 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Winsum

Noordegeschut

14.30

1-1 

SHO

Heerjansdam

14.30

2-1

ARC

GRC 14

14.30

2-1

Sliedrecht

Honselersdijk

14.30

4-1

Oranje Nassau

DTS EDE

15.00

1-5

CSV Apeldoorn

Roda 46

15.00

0-1 

Go Ahead Kampen

AFC

15.00

6-1 

1e klasse C - 2e klasse E en F

 

Programma 15 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag / opmerking

NSVV

Papenrecht

14.30

1-2

 

Programma 5 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NSVV

Altena

19.30

AFG 

 

Programma 8 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NSVV

VVGZ

14.30

2-1

Papenrecht

Geinoord Nieuwegein

14.30

2-1 

 

Programma 1 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Geinoord Nieuwegein

Pelikaan

14.30

0-1

NSVV

Altena

14.30

Gest  

Papenrecht

Oostkapelle

14.30

3-1 

VVGZ

Arnemuiden

14.30

2-0 

2e klasse F - 3e klasse C en D

 

Programma 15 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag / opmerking

De Zwerver +

SV Meerkerk

14.30

2-2

 

Programma 1 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brederodes

GDC

14.30

3-4

HHSC 61

SV Meerkerk

14.30

0-1

De Zwerver

SV Capelle

14.30

1-0

Zwaluwe

Ameide

14.30

4-2

 

Programma 8 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Meerkerk

GDC

14.30

1-0

De Zwerver +

Zwaluwe

15.00

1-1

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. live verslag van wedstrijden.

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

voetbaluitslagen-nickdeheus.nl in de media