Komende wedstrijden

Programma 22 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

GJS

DUNO D

20.30

0-3

 

Programma 26 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SVL

GJS

14.30

 

Woudenberg

Merino’s de

14.30

 

LRC

Montfoort

14.30

 

DUNO D

DHSC

14.30

 

DTS 35 EDE

Bennenkom

14.30

 

WNC

Sliedrecht

14.30

 

GRC 14

Delta sports

14.30

 

  

uitslagen overzicht eerste klasse C Zuid1

Programma 19 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Montfoort

WNC

14.30

1-2

DHSC

DTS 35

14.30

2-0 

Merino’s de

LRC

14.30

0-1 

Delta sports

SVL

14.30

1-3 

GJS

DUNO D

14.30

0-0 

Sliedrecht

GRC 14

14.30

2-2

Bennenkom

Woudenberg

14.30

0-2 

 

Programma 10 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DUNO D

LRC

15.00

2-0

 

Programma 12 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SVL

Bennenkom

14.30

2-1

Woudenberg

Sliedrecht

14.30

2-1

LRC

WNC

14.30

1-3

GRC 14

DHSC

14.30

4-3

Delta sports

GJS

15.00

1-4

DUNO D

Merino’s de

15.00

1-2 

DTS EDE

Montfoort

15.00

3-1

programma 5 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Montfoort

Bennenkom

14.30

2-2

Merino’s de

GJS

14.30

0-1

Woudenberg

SVL

14.30

2-0

Sliedrecht

DHSC

14.30

1-0

LRC

Delta sports

14.30

0-0

WNC

GRC 14

14.30

2-1 

DTS EDE

DUNO D

15.00

0-1

 

Programma 28 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Montfoort

LRC

14.30

4-0

Merino’s de

Woudenberg

14.30

2-1

Sliedrecht

DTS EDE

14.30

1-0

DUNO D

GJS

15.00

2-0

 

Programma 17 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SVL

LRC

18.30

0-7 

 

Programma 21 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

SVL

14.00

2-0 

Montfoort

Delta sports

14.30

1-1 

Merino’s de

DTS EDE

14.30

1-1 

WNC

Woudenberg

14.30

2-2 

Sliedrecht

LRC

14.30

4-1 

GJS

GRC 14

15.00

1-1 

Bennenkom

DUNO D

15.00

0-3 

 

Programma 10 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DUNO D

Woudenberg

18.30

2-0

LRC

Sliedrecht

19.30

0-1

 

 Programma 14 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

GRC 14

SVL

14.30

1-1 

LRC

Bennenkom

14.30

0-3 

WNC

Merino’s de

14.30

3-3 

Sliedrecht

Montfoort

14.30

1-3 

Woudenberg

DHSC

14.30

0-3 

DTS EDE

GJS

15.00

4-1 

DUNO D

Delta sport

15.00

3-0 

 

Programma 7 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

WNC

14.00

0-2 

SVL

DUNO D

14.30

0-3

GRC 14

Woudenberg

14.30

4-3 

Merino’s de

Montfoort

14.30

1-1 

Bennenkom

Sliedrecht

15.00

4-0 

Delta sport

DTS EDE

15.00

3-5 

GJS

LRC

19.00

1-1 

Programma 31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

GJS

14.00

2-0

Sliedrecht

SVL

14.30

4-0 

Merino’s de

GRC 14

14.30

2-0 

Montfoort

DUNO D

14.30

1-3 

LRC

Woudenberg

14.30

3-1 

WNC

DTS EDE

14.30

3-0 

Bennenkom

Delta sports

15.00

2-2

 

Programma 24 maart

thuis

uit

Aanvang

 uitslag

SVL

Merino’s de

14.30

1-1

GRC 14

Bennenkom

14.30

2-2

Woudenberg

Montfoort

14.30

2-2

Delta sports

DHSC

15.00

1-8 

GJS

WNC

15.00

0-2

DUNO D

Sliedrecht

15.00

2-1

DTS EDE

LRC

15.00

6-1

 

programma 17 maart

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Montfoort

SVL

14.30

2-1

Merino’s de

Delta sports

14.30

5-1

LRC

GRC 14

14.30

2-2

Sliedrecht

DTS 35 EDE

14.30

AFG 

WNC

DUNO D

14.30

2-1

Woudenberg

GJS

14.30

0-1

Bennenkom

DHSC

15.00

0-0 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

Merino’s de

14.00

5-1

GRC 14

Montfoort

14.30

2-2

SVL

WNC

14.30

1-3

Delta sports

Sliedrecht

15.00

 2-0

GJS

Bennenkom

15.00

1-0

DUNO D

LRC

15.00

AFG

DTS EDE

Woudenberg

15.00

1-1

 

programma 3 maart

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

WNC

GRC 14

14.30

AFG  

Montfoort

Bennenkom

14.30

AFG  

Merino’s de

GJS

14.30

AFG  

LRC

Delta sports

14.30

AFG  

Woudenberg

SVL

14.30

AFG  

Sliedrecht

DHSC

14.30

AFG  

DTS EDE

DUNO D

15.00

AFG  

programma 24 februari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

Montfoort

14.00

1-4

GRC 14

DTS

14.30

1-5

SVL

LRC

14.30

0-3

Delta sport

WNC

15.00

0-3

Bennenkom

De Merino’s

15.00

1-0

GJS

Sliedrecht

15.00

2-1

DUNO D

Woudenberg

15.00

AFG

programma 17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Montfoort

Sliedrecht

14.30

2-2 

LRC

De Merino’s

14.30

1-2 

Woudenberg

Bennenkom

14.30

0- 1 

DUNO D

GJS

15.00

AFG  

Delta sport

GRC 14

15.00

0-1

 

Programma 3 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sliedrecht

De Merino’s

14.30

4-0

WNC

Bennekom

14.30

1-4

LRC

DHSC

14.30

3-0 

Woudenberg

Delta sport

14.30

1-0

Montfoort

GJS

15.00

3-3

DUNO D

GRC

15.00

7-1

DTS EDE

SVL

15.00

2-0

 

programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

Woudenberg

14.00

0-0 

SVL

GRC 14

14.30

2-7 

Merinno’s

WNC

14.30

4-1

Bennenkom

LRC

15,00

3-1 

GJS

DTS 35 EDE

15.00

1-1 

Delta sports

DUNO D

15.00

2-4 

programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

LRC

De Merino’s

14.00

AFG  

WNC

Montfoort

14.15

2-4 

DUNO D

GJS

14.15

AFG  

GRC 14

Sliedrecht

14.15

1-4 

Woudenberg

Bennenkom

14.15

AFG  

SVL

Delta sport

14.15

3-0 

DTS EDE

DHSC

15.00

1-1 

programma 9 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

DONO D

14.15

2-5 

Montfoort

LRC

14.15

AFG

Sliedrecht

WNC

14.15

2-1 

De Merino’s

Woudenberg

14.30

AFG  

GJS

SVL

15.00

1-0 

Delta sports

GRC 14

15.00

AFG  

Bennenkom

DTS EDE

15.00

0-3 

 

Programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

SVL

DHSC

14.30

1-1

DUNO D

Bennenkom

14.30

1-1

LRC

Sliedrecht

14.30

0-0

GRC 14

GJS

14.30

3-1

Woudenberg

WNC

14.30

1-5

Delta sport

Montfoort

15.00

1-0 

DTS EDE

De Merino’s

15.00

1-0

Programma 25 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

GRC 14

14.00

3-0 

WNC

LRC

14.30

1-3 

Montfoort

DTS 35 EDE

14.30

0-1 

De Merino’s

DUNO D

14.30

1-3 

Sliedrecht

Woudenberg

14.30

0-4

GJS

Delta sport

15.00

2-2 

Bennenkom

SVL

15.00

2-0 

programma 18 November

thuis

Uit

Aanvang

uitslag

DUNO D

Montfoort

14.30

1-2

SVL

Sliedrecht

14.30

0-4

GRC 14

De Merino’s

14.30

3-2

Woudenberg

LRC

14.30

1-1

GJS

DHSC

15.00

3-4

DTS EDE

WNC

15.00

2-2

Delta sport

Bennenkom

15.00

1-1

Programma 11 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SVL

Woudenberg

14.30

3-0

programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De Merino’s

DHSC

14.30

1-1

WNC

SVL

14.30

2-1

LRC

DUNO D

14.30

1-1

Montfoort

GRC 14

14.30

2-0

Woudenberg

DTS

14.30

0-1

Sliedrecht

Delta sport

14.30

1-1

Bennenkom

GJS

15.00

2-0 

programma 28 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

Bennenkom

14.30

7-2 

SVL

Montfoort

14.30

1-1

GRC 14

LRC

14.30

6-2 

Delta sport

De Merino’s

15.00

3-2 

DUNO D

WNC

15.00

3-0 

GJS

Woudenberg

15.00

2-1 

DTS EDE

Sliedrecht

15.00

3-1 

 

Programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

Delta sports

14.30

3-2 

WNC

GJS

14.30

2-0 

LRC

DTS 35 EDE

14.30

1-1 

De Merino’s

SVL

14.30

1-1 

Montfoort

Woudenberg

14.30

2-1 

Sliedrecht

DUNO D

14.30

1-3 

Bennenkom

GRC 14

15.00

NNB

 

Programma 14 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

LRC

SVL

14.30

5-2 

De Merino’s

Bennenkom

14.30

2-0 

Woudenberg

DUNO D

14.30

2-2

WNC

Delta sports

14.30

4-1 

Montfoort

DHSC

14.30

3-1 

Sliedrecht

GJS

14.30

4-0 

DTS 35 EDE

GRC 14

15.00

2-2 

 

Programma 7 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

Sliedrecht

14.30

2-1

GRC 14

WNC

14.30

2-5

SVL

Woudenberg

14.30

AFG

GJS

De Merino’s

15.00

2-4

DUNO D

DTS 35 EDE

15.00

4-0

Bennenkom

Montfoort

15.00

4-0

Delta sports

LRC

15.00

0-1

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sliedrecht

Bennenkom

14.30

4-1

Woudenberg

GRC 14

14.30

2-0

Montfoort

De Merino’s

14.30

2-1

WNC

DHSC

14.30

1-0 

DUNO D

SVL

15.00

3-2 

DTS´35 EDE

Delta sports

15.00

0-2

LRC

GJS

17.00

4-0

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

LRC

14.30

0-2

GRC 14

DUNO D

14.30

0-1

De Merino’s

Sliedrecht

14.30

2-1

SVL

DTS 35 EDE

14.30

2-2

Bennenkom

WNC

15.00

0-0

GJS

Montfoort

15.00

1-2

Delta sports

Woudenberg

15.00

7-2

 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op  Twitter met o.a. heel veel LIVE wedstrijden, eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media