Komende wedstrijden

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

LRC

De Merino’s

14.00

AFG  

WNC

Montfoort

14.15

 

DUNO D

GJS

14.15

AFG  

GRC 14

Sliedrecht

14.15

 

Woudenberg

Bennenkom

14.15

AFG  

SVL

Delta sport

14.15

 

DTS EDE

DHSC

15.00

 

 

uitslagen overzicht eerste klasse C Zuid1

programma 9 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

DONO D

14.15

2-5 

Montfoort

LRC

14.15

AFG

Sliedrecht

WNC

14.15

2-1 

De Merino’s

Woudenberg

14.30

AFG  

GJS

SVL

15.00

1-0 

Delta sports

GRC 14

15.00

AFG  

Bennenkom

DTS EDE

15.00

0-3 

 

Programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

SVL

DHSC

14.30

1-1

DUNO D

Bennenkom

14.30

1-1

LRC

Sliedrecht

14.30

0-0

GRC 14

GJS

14.30

3-1

Woudenberg

WNC

14.30

1-5

Delta sport

Montfoort

15.00

1-0 

DTS EDE

De Merino’s

15.00

1-0

Programma 25 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

GRC 14

14.00

3-0 

WNC

LRC

14.30

1-3 

Montfoort

DTS 35 EDE

14.30

0-1 

De Merino’s

DUNO D

14.30

1-3 

Sliedrecht

Woudenberg

14.30

0-4

GJS

Delta sport

15.00

2-2 

Bennenkom

SVL

15.00

2-0 

programma 18 November

thuis

Uit

Aanvang

uitslag

DUNO D

Montfoort

14.30

1-2

SVL

Sliedrecht

14.30

0-4

GRC 14

De Merino’s

14.30

3-2

Woudenberg

LRC

14.30

1-1

GJS

DHSC

15.00

3-4

DTS EDE

WNC

15.00

2-2

Delta sport

Bennenkom

15.00

1-1

Programma 11 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SVL

Woudenberg

14.30

3-0

programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De Merino’s

DHSC

14.30

1-1

WNC

SVL

14.30

2-1

LRC

DUNO D

14.30

1-1

Montfoort

GRC 14

14.30

2-0

Woudenberg

DTS

14.30

0-1

Sliedrecht

Delta sport

14.30

1-1

Bennenkom

GJS

15.00

2-0 

programma 28 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

Bennenkom

14.30

7-2 

SVL

Montfoort

14.30

1-1

GRC 14

LRC

14.30

6-2 

Delta sport

De Merino’s

15.00

3-2 

DUNO D

WNC

15.00

3-0 

GJS

Woudenberg

15.00

2-1 

DTS EDE

Sliedrecht

15.00

3-1 

 

Programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

Delta sports

14.30

3-2 

WNC

GJS

14.30

2-0 

LRC

DTS 35 EDE

14.30

1-1 

De Merino’s

SVL

14.30

1-1 

Montfoort

Woudenberg

14.30

2-1 

Sliedrecht

DUNO D

14.30

1-3 

Bennenkom

GRC 14

15.00

NNB

 

Programma 14 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

LRC

SVL

14.30

5-2 

De Merino’s

Bennenkom

14.30

2-0 

Woudenberg

DUNO D

14.30

2-2

WNC

Delta sports

14.30

4-1 

Montfoort

DHSC

14.30

3-1 

Sliedrecht

GJS

14.30

4-0 

DTS 35 EDE

GRC 14

15.00

2-2 

 

Programma 7 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

Sliedrecht

14.30

2-1

GRC 14

WNC

14.30

2-5

SVL

Woudenberg

14.30

AFG

GJS

De Merino’s

15.00

2-4

DUNO D

DTS 35 EDE

15.00

4-0

Bennenkom

Montfoort

15.00

4-0

Delta sports

LRC

15.00

0-1

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sliedrecht

Bennenkom

14.30

4-1

Woudenberg

GRC 14

14.30

2-0

Montfoort

De Merino’s

14.30

2-1

WNC

DHSC

14.30

1-0 

DUNO D

SVL

15.00

3-2 

DTS´35 EDE

Delta sports

15.00

0-2

LRC

GJS

17.00

4-0

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

LRC

14.30

0-2

GRC 14

DUNO D

14.30

0-1

De Merino’s

Sliedrecht

14.30

2-1

SVL

DTS 35 EDE

14.30

2-2

Bennenkom

WNC

15.00

0-0

GJS

Montfoort

15.00

1-2

Delta sports

Woudenberg

15.00

7-2

 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!