komende wedstrijden

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

GVV 63

SV BLC

14.15

 

Noad 32

Sleeuwijk

14.15

AFG 

NEO 25

Herovina

14.15

AFG 

Haaften

SCC 55

14.15

AFG 

SV Capelle

Willem ll AM

14.15

 

GDC

Sparta 30

14.15

AFG 

Altena

Olympia 60

14.30

 

 

uitslagen overzicht derde klasse D

programma 9 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Herovina

Haaften

14.15

AFG

Sparta 30

SV Capelle

14.15

AFG

Olympia 60

NEO 25

14.15

3-1

SSC 55

GVV 63

14.15

AFG

Willem ll AM

Altena

14.15

AFG

SV BLC

Noad 32

15.00

AFG 

Sleeuwijk

GDC

15.00

AFG  

 

Programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Altena

Sparta 30

14.30

2-0

Herovina

GVV 63

14.30

0-0

Noad 32

Haaften

14.30

4-0

SV Capelle

Sleeuwijk

14.30

4-2

Olympia 60

SSC 55

14.30

2-1

NEO 25

Willem ll AM

14.30

1-0

GDC

SV BLC

14.30

1-0

 

Programma 25 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

GVV 63

14.30

4-2

Herovina

Noad 32

14.30

0-2

Sparta 30

NEO 25

14.30

0-0

SSC 55

GDC

14.30

AFG

Willem ll AM

Olympia 60

14.30

1-3

Sleeuwijk

Altena

15.00

0-2

SV BLC

SV Capelle

15.00

0-7

programma 18 November

thuis

Uit

Aanvang

uitslag

Altena

Herovina

14.30

4-2

Noad 32

GVV 63

14.30

5-2

Olympia 60

Sleeuwijk

14.30

1-2

NEO 25

SV BLC

14.30

3-1

Capelle

SCC 55

14.30

4-2

GDC

Haaften

14.30

2-3

Willem ll AM

Sparta 30

14.30

2-1

programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

Altena

14.30

1-0

Herovina

Olympia 60

14.30

0-3

Noad 32

GDC

14.30

0-0 

SSC 55

NEO 25

14.30

1-2

GVV 63

SV Capelle

14.45

1-1

SV BLC

Sparta 30

15.00

5-2 

Sleeuwijk

Willem ll AM

15.00

2-1

programma 28 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta 30

Sleeuwijk

14.30

2-1 

SV Capelle

Haaften

14.30

5-2

NEO 25

GVV 63

14.30

1-1 

Altena

SCC 55

14.30

3-0 

GDC

Herovina

14.30

2-3 

Willem ll AM

Noad 32

14.30

0-4 

Olympia 60

SV BLC

15.00

2-1 

 

Programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta

Olympia 60

14.30

0-1 

Herovina

SV Capelle

14.30

0-3

Haaften

Willem ll AM

14.30

4-1

SSC 55

Noad 32

14.30

0-2 

SV BLC

Altena

15.00

2-1

Sleeuwijk

Neo 25

15.00

2-3 

GVV 63

GDC

15.00

2-0 

 

Programma 14 Oktober

thuis       

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

Olympia 60

14.30

5-3 

Herovina

Willem ll

14.30

1-4

SSC 55

Sparta 30

14.30

1-2 

GDC

NEO 25

14.30

0-2 

SV BLC

Sleeuwijk

15.00

3-0 

Noad 32

SV Capelle

15.00

4-0

GVV 63

Altena  15.00

5-2

 

Programma 7 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Willem ll

SV BLC

14.30

4-0

NEO 25

Haaften

14.30

0-0

Capelle

GDC

14.30

1-4

Sparta 30

Herovina

14.30

0-2

Altena

Noad 32

14.30

0-2

Sleeuwijk

SSC 55

14.30

3-2

Olympia 60

GVV 63

15.00

2-3

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Noad 32

NEO 25

14.30

4-0 

Haaften

Sparta 30

14.30

5-1

Herovina

Sleeuwijk

14.30

1-0

GDC

Olympia 60

14.30

2-1

SSC 55

SV BLC

14.30

2-1

Capelle

Altena

14.30

2-1

GVV 63

Willem ll

15.00

4-1

 

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Willem ll AM

SSC 55

14.30

0-3

Sparta 30

GVV 63

14.30

3-0

Altena

GDC

14.30

2-0

Neo 25

SV Capelle

14.30

1-2

SV BLC

Herovina

15.00

6-0

Olympia 60

Noad 32

15.00

0-1

Sleeuwijk

Haaften

15.00

3-2

 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!