competitieprogramma derde klasse D Zuid1 per week

programma 24 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta 30

GDC

14.30

 

SV Capelle

RFC

14.30

 

Vuren

Asperen

14.30

 

HSSC 61

SV BLC

14.30

 

GVV 63

SSC 55

15.00

 

SC Everstein

Sleeuwijk

15.00

 

NEO 25

Haaften

15.00

 

 

uitslagen overzicht Derde klasse D zuid1 seizoen 2018 -  2019

 

programma 17 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

SSC 55

14.30

3-2

GDC

SV BLC

14.30

1-0

SV Capelle

Vuren

14.30

1-5 

Sparta 30

HSSC 61

14.30

3-3 

RFC

SC Everstein

14.30

0-1

Sleeuwijk

Asperen

15.00

2-1

NEO 25

GVV 63

15.00

0-1

 

programma 10 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

GVV 63

Sparta 30

15.00

0-2

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vuren

NEO 25

14.30

1-2

HSSC 21

GDC

14.30

3-1

SCC 55

Sleeuwijk

14.30

1-5

SC Everstein

SV Capelle

14.30

1-1

GVV 63

Sparta 30

15.00

S.N.O.

Asperen

Haaften

15.00

1-6

SV BLC

RFC

15.00

1-2

programma 27 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

GDC

Haaften

14.30

2-3

RFC

SSC 55

14.30

2-2

SV Capelle

GVV 63

14.30

2-1

Sparta 30

Vuren

14.30

2-0

SC Everstein

HSSC 61

14.30

1-2

NEO 25

Asperen

15.00

5-1

Sleeuwijk

SV BLC

15.00

3-1

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

Sleeuwijk

14.30

0-2

HSSC 61

NEO 25

14.30

2-2

SCC 55

Capelle

14.30

1-3

Vuren

SC Everstein

14.30

0-3

GVV 63

GDC

15.00

0-1

Asperen

RFC

15.00

3-1

SV BLC

Sparta 30

15.00

2-6

Programma 13 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Everstein

Asperen

14.30

4-3

SV Capelle

Haaften

14.30

3-5

Sparta 30

Sleeuwijk

14.30

1-3

GDC

RFC

14.30

1-3

Vuren

HSSC 61

14.30

3-0

GVV 63

SV BLC

15.00

0-5

NEO 25

SSC 55

15.00

2-1

 

programma 6 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

Sparta 30

14.30

1-6

HSSC 61

GVV 63

14.30

5-0

SCC 55

Vuren

14.30

1-0

RFC

NEO 25

14.30

3-6

Sleeuwijk

GDC

15.00

2-2

Asperen

SV Capelle

15.00

0-11

SV BLC

SC Everstein

15.00

2-3

 

programma 29 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

RFC

14.30

4-1

SV Capelle

SV BLC

14.30

2-0

Sparta 30

SSC 55

14.30

1-1

GDC

Asperen

14.30

3-0

GVV 63

Vuren

15.00

2-1

HHSC 61

Sleeuwijk

15.00

3-0

NEO 25

SC Everstein

15.00

1-4

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HSSC 61

SV Capelle

14.30

2-2

Vuren

Haaften

14.30

7-2

SC Everstein

GVV 63

14.30

3-0

RFC

Sleeuwijk

14.30

4-5 

SSC 55

GDC

14.30

1-3

Asperen

Sparta 30

15.00

1-1 

SV BLC

NEO 25

15.00

4-1

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links