competitieprogramma derde klasse D Zuid1 per week

programma 25 mei

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

HSSC 61

Vuren

14.30

6-1

SSC 55

NEO 25

14.30

1-1

RFC

GDC

14.30

0-1

Haaften

SV Capelle

14.30

3-1

SV BLC

GVV 63

14.30

3-1

Sleeuwijk

Sparta 30

14.30

4-1

Asperen

SC Everstein

14.30

2-0

 

uitslagen overzicht Derde klasse D zuid1 seizoen 2018 -  2019

programma 18 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta

Haaften

14.30

1-4 

Vuren

SSC 55

14.30

6-2

Sc Everstein

SV BLC

14.30

1-3 

Capelle

Asperen

14.30

2-2 

GDC

Sleeuwijk

14.30

2-2 

NEO 25

RFC

14.30

1-0

GVV 63

HSSC 61

14.30

0-1

 

 

 

programma 11 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SSC 55

GVV 63

14.30

1-0

RFC

Capelle

14.30

1-3

GDC

Sparta 30

14.30

3-1

Haaften

NEO 25

15.00

2-5

Asperen

Vuren

15.00

3-0

Sleeuwijk

SC Everstein

15.00

3-1 

SV BLC

HSSC 61

15.00

1-3

programma 4 mei

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vuren

Sparta 30

14.30

4-3

GVV 63

SV Capelle                  

15.00

0-1

 

programma 20 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Everstein

SSC 55

14.30

2-0

Capelle

Sleeuwijk

14.30

3-3

HSSC 61

Asperen

14.30

3-0

Vuren

SV BLC

14.30

6-0

Sparta 30

RFC

14.30

0-1

NEO 25

GDC

15.00

1-4

GVV 63

Haaften

15.00

1-0

 

programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vuren

GDC

14.30

0-1

 

programma 13 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

GDC

Capelle

14.30

3-2

Sparta 30

NEO 25

14.30

0-3

Haaften

SC Everstein

14.30

1-3

RFC

GVV 63

14.30

1-2

SSC 55

HSSC 61

14.30

0-7

Asperen

SV BLC

15.00

3-4

Sleeuwijk

Vuren

15.00

1-2

programma 6 april

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vuren

RFC

14.30

3-0

Capelle

Sparta 30

14.30

2-2

SC Everstein

GDC

14.30

1-2

HSSC 61

Haaften

14.30

 3-2

NEO 25

Sleeuwijk

15.00

1-0

SV BLC

SSC 55

15.00

4-0

GVV 63

Asperen

15.00

2-0

 

programma 30 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RFC

Vuren

14.30

2-1

Haaften

GDC

14.30

1-3

GVV 63

Sleeuwijk

15.00

1-1

 

Programma 23 maart

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Sparta 30

SC Everstein

14.30

3-0

Haaften

SV BLC

14.30

3-2

GDC

Vuren

14.30

3-0

RFC

HSSC 61

14.30

1-1

Asperen

SSC 55

15.00

3-0 

Sleeuwijk

GVV 63

15.00

1-1

NEO 25

SV Capelle

15.00

3-1 

 

programma 16 maart

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

HSSC 61

SC Everstein

14.30

1-0

Haaften

GDC

14.30

AFG

SSC 55

RFC

14.30

2-4

Vuren

Sparta 30

14.30

AFG 

Asperen

NEO 25

15.00

5-0

GVV 63

SV Capelle

15.00

AFG 

SV BLC

Sleeuwijk

15.00

0-2

 

programma 9 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta 30

SV BLC

14.30

3-1

RFC

Asperen

14.30

4-0 

GDC

GVV 63

14.30

2-2

SC Everstein

Vuren

14.30

6-3

SV Capelle

SSC 55

14.30

0-2

Sleeuwijk

Haaften

15.00

2-2

NEO 25

HSSC 61

15.00

2-1

 

programma 23 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

Asperen

14.30

1-1

SV Capelle

SC Everstein

14.30

1-2

Sparta 30

GVV 63

14.30

0-0 

RFC

SV BLC

14.30

2-2

GDC

HSSC 61

14.30

0-0

NEO 25

Vuren

15.00

0-0

Sleeuwijk

SSC 55

15.00

4-1

 

programma 16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HSSC 61

Sleeuwijk

14.30

5-1

SC Everstein

NEO 25

14.30

4-1

RFC

Haaften

14.30

4-1

Vuren

GVV 63

14.30

0-2

SSC 55

Sparta 30

14.30

3-1

Asperen

GDC

15.00

1-3

SV BLC

SV capelle

15.00

1-3

 

programma 9 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Capelle

HSSC 61

14.30

0-0

GDC

SSC 55

14.30

3-1

GVV 63

SC Everstein

14.30

1-1  

Sparta 30

Asperen

14.30

4-2

Haaften

Vuren

14.30

0-2

NEO 25

SV BLC

15.00

2-2

Sleeuwijk

RFC

15.00

5-2

 

programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vuren

SV Capelle

14.30

3-4

SSC 55

Haaften

14.30

0-5

HSSC 61

Sparta 30

14.30

3-1

SC Everstein

RFC

14.30

1-2

GVV 63

NEO 25

15.00

4-0 

Asperen

Sleeuwijk

15.00

1-2

SV BLC

GDC

15.00

0-3

 

programma 26 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Capelle

SC Everstein

14.30

AFG

Sparta 30

GVV 63

14.30

AFG 

GDC

HSSC 61

14.30

AFG 

RFC

SV BLC

14.30

AFG 

Haaften

Asperen

14.30

AFG 

NEO 25

Vuren

15.00

AFG 

Sleeuwijk

SCC 55

15.00

AFG 

 

Programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vuren

GDC

14.30

AFG

SC Everstein

Sparta 30

14.30

3-2

HSSC 61

RFC

14.30

3-1

SSC 55

Asperen

14.30

2-1

Capelle

NEO 25

14.30

2-2

SV BLC

Haaften

15.00

3-1

GVV 63

Sleeuwijk

15.00

AFG

 

Programma 22 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vuren

Sleeuwijk

14.30

1-2

 

Programma 15 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

HSSC 61

14.15

1-2

GDC

SC Everstein

14.15

0-4

SSC 55

SV BLC

14.15

3-2 

Sparta 30

SV Capelle

14.15

1-4

RFC

Vuren

14.30

AFG 

Sleeuwijk

NEO 25

15.00

4-0

Asperen

GVV 63

15.00

2-1 

programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vuren

Sleeuwijk

14.30

AFG

HSSC 61

SSC 55

14.30

3-1

GVV 63

RFC

14.30

4-4

SC Everstein

Haaften

14.30

2-5

SV Capelle

GDC

14.30

4-1

SV BLC

Asperen

15.00

5-1

NEO 25

Sparta 30

15.00

3-0

 

Programma 1 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

GVV 63

14.30

3-3

GDC

NEO 25

14.30

0-1

RFC

Sparta 30

14.30

2-2

SSC 55

SC Everstein

14.30

 0-3

Sleeuwijk

SV Capelle

15.00

1-7

SV BLC

Vuren

15.00

2-2 

Asperen

HSSC 61

15.00

2-0

programma 24 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta 30

GDC

14.30

2-1

SV Capelle

RFC

14.30

5-2 

Vuren

Asperen

14.30

2-2

HSSC 61

SV BLC

14.30

2-4

GVV 63

SSC 55

15.00

4-2

SC Everstein

Sleeuwijk

15.00

1-1 

NEO 25

Haaften

15.00

2-1 

programma 17 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

SSC 55

14.30

3-2

GDC

SV BLC

14.30

1-0

SV Capelle

Vuren

14.30

1-5 

Sparta 30

HSSC 61

14.30

3-3 

RFC

SC Everstein

14.30

0-1

Sleeuwijk

Asperen

15.00

2-1

NEO 25

GVV 63

15.00

0-1

 

programma 10 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

GVV 63

Sparta 30

15.00

0-2

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vuren

NEO 25

14.30

1-2

HSSC 21

GDC

14.30

3-1

SCC 55

Sleeuwijk

14.30

1-5

SC Everstein

SV Capelle

14.30

1-1

GVV 63

Sparta 30

15.00

S.N.O.

Asperen

Haaften

15.00

1-6

SV BLC

RFC

15.00

1-2

programma 27 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

GDC

Haaften

14.30

2-3

RFC

SSC 55

14.30

2-2

SV Capelle

GVV 63

14.30

2-1

Sparta 30

Vuren

14.30

2-0

SC Everstein

HSSC 61

14.30

1-2

NEO 25

Asperen

15.00

5-1

Sleeuwijk

SV BLC

15.00

3-1

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

Sleeuwijk

14.30

0-2

HSSC 61

NEO 25

14.30

2-2

SCC 55

Capelle

14.30

1-3

Vuren

SC Everstein

14.30

0-3

GVV 63

GDC

15.00

0-1

Asperen

RFC

15.00

3-1

SV BLC

Sparta 30

15.00

2-6

Programma 13 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SC Everstein

Asperen

14.30

4-3

SV Capelle

Haaften

14.30

3-5

Sparta 30

Sleeuwijk

14.30

1-3

GDC

RFC

14.30

1-3

Vuren

HSSC 61

14.30

3-0

GVV 63

SV BLC

15.00

0-5

NEO 25

SSC 55

15.00

2-1

 

programma 6 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

Sparta 30

14.30

1-6

HSSC 61

GVV 63

14.30

5-0

SCC 55

Vuren

14.30

1-0

RFC

NEO 25

14.30

3-6

Sleeuwijk

GDC

15.00

2-2

Asperen

SV Capelle

15.00

0-11

SV BLC

SC Everstein

15.00

2-3

 

programma 29 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Haaften

RFC

14.30

4-1

SV Capelle

SV BLC

14.30

2-0

Sparta 30

SSC 55

14.30

1-1

GDC

Asperen

14.30

3-0

GVV 63

Vuren

15.00

2-1

HHSC 61

Sleeuwijk

15.00

3-0

NEO 25

SC Everstein

15.00

1-4

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HSSC 61

SV Capelle

14.30

2-2

Vuren

Haaften

14.30

7-2

SC Everstein

GVV 63

14.30

3-0

RFC

Sleeuwijk

14.30

4-5 

SSC 55

GDC

14.30

1-3

Asperen

Sparta 30

15.00

1-1 

SV BLC

NEO 25

15.00

4-1

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. live verslag van wedstrijden.

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

voetbaluitslagen-nickdeheus.nl in de media