competitieprogramma derde klasse C Zuid1 per week

Programma 24 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASV Arkel

Streefkerk

14.30

 

Alblasserdam

SVW

14.30

 

Hardinxveld

Groote lindt

14.30

 

Amiede

Schelluinen

15.00

 

Unitas Zaterdag

De Alblas

15.00

 

VVAC

De Zwerver

15.00

 

IFC Zaterdag

SV Meerkerk

15.15

 

 

uitslagen overzicht Derde klasse C Zuid1

 

programma 17 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De Zwerver

ASV Arkel

14.30

0-1

SV Meerkerk

Groote lindt

14.30

2-3

Streefkerk

SVW

14.30

3-4

Unitas

Ameide

15.00

1-2

VVAC

Alblasserdam

15.00

2-2

IFC

Hardinxveld

15.00

0-4

De Alblas

Schelluinen

15.00

1-2

 

programma 10 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASV Arkel

SVW

15.00

4-1

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groote lindt

Streefkerk

14.30

2-0

Schelluinen

De Zwerver

14.30

2-2

Alblasserdam

IFC

14.30

3-2

Hardinxveld

Unitas

14.30

3-1

SVW

SV Meerkerk

15.00

3-1

Ameide

De Alblas

15.00

2-2

ASV Arkel

VVAC

15.00

3-2

 

programma 27 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Streefkerk

Schelluinen

14.30

1-3

ASV Arkel

Ameide

14.30

2-2

VVAC

Hardinxveld

14.30

1-3

De Zwerver

Groote Lindt

15.00

4-3

IFC

SVW

15.00

0-2

De Alblas

SV Meerkerk

15.00

2-1

Unitas

Alblasserdam

15.00

0-2

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hardinxveld

De Alblas

14.30

0-1

SV Meerkerk

Streefkerk

14.30

0-2

Schelluinen

Unitas

14.30

7-1

Groote lindt

VVAC

14.30

2-1

Alblasserdam

ASV Arkel

14.30

1-1

Ameide

IFC

15.00

3-0

SVW

De Zwerver

15.00

1-1

Programma 13 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hardinxveld

Scheluinen

14.30

1-1

Alblasserdam

Ameide

14.30

1-1 

De Alblas

De Zwerver

15.00

0-2 

VVAC

SV Meerkerk

15.00

2-2

Unitas

Streefkerk

15.00

2-3

ASV Arkel

SVW

15.00

AFG

IFC

Groote lindt

15.00

1-2

 

programma 6 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Meerkerk

Unitas

14.30

4-1

Streefkerk

De Alblas

14.30

1-0 

Schelluinen

ASV Arkel

14.30

0-3 

Groote lindt

Alblasserdam

14.30

4-0

Ameide

Hardinxveld

15.00

2-2

De Zwerver

IFC

15.00

3-0

SVW

VVAC

15.00

6-0

 

programma 29 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hardinxveld

Alblasserdam

14.30

2-2

SV Meerkerk

De Zwerver

14.30

1-5

Streefkerk

Ameide

14.30

0-3

De Alblas

SVW

15.00

3-0

Unitas zaterdag

Groote lindt

15.00

2-1

VVAC

Scheluinen

15.00

0-1

IFC

ASV Arkel

15.00

1-3

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alblasserdam

SV Meerkerk

14.30

2-0

Groote lindt

De Alblas

14.30

1-0

Schelluinen

IFC

14.30

3-0

Ameide

VVAC

15.00

1-1

ASV Arkel

Hardinxveld

15.00

1-1

De Zwerver

Streefkerk

15.00

1-2

SVW

Unitas

17.00

3-0

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links