competitieprogramma derde klasse C Zuid1 per week

programma 20 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Unitas

De Zwerver

14.30

0-3

IFC

De Alblas

14.30

2-1

ASV Arkel

Groote lindt

14.30

5-0

Alblasserdam

Schelluinen

14.30

1-3

Hardinxveld

SV Meerkerk

14.30

1-2

VVAC

Streefkerk

15.00

4-1

Ameide

SVW

15.00

2-4

 programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De Alblas

Groote lindt

15.00

 

Alblasserdam

De Zwerver

15.00

 

 

uitslagen overzicht Derde klasse C Zuid1

programma 13 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Meerkerk

ASV Arkel

14.30

3-1

Streefkerk

Alblasserdam

14.30

2-1

Groote lindt

Ameide

14.30

1-2

De Zwerver

Hardinxveld

15.00

2-0

Unitas

IFC

15.00

1-0

SVW

Schelluinen

15.00

1-0 

De Alblas

VVAC

15.00

3-1

 

programma 6 april

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hardinxveld

SVW

14.30

1-0

ASV Arkel

De Alblas

14.30

1-0

Schelluinen

Groote lindt

14.30

1-2

Alblassserdam

De Zwerver

14.30

0-0 

Amiede

SV Meerkerk

15.00

3-1

IFC

Streefkerk

15.00

5-2

VVAC

Unitas

15.00

2-1

 

programma 30 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groote lindt

SVW

14.30

0-0

ASV Arkel

De Zwerver

14.30

1-1

SV Meerkerk

De Alblas

14.30

3-1

Schelluinen

Streefkerk

14.30

1-3

Alblasserdam

Unitas

14.30

3-1

 

Programma 23 maart

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Streefkerk

Hardinxveld

14.30

2-1

SV Meerkerk

Schelluinen

14.30

2-1 

Unitas

ASV Arkel

15.00

1-6

De Zwerver

Ameide

15.00

3-0

IFC

VVAC

15.00

1-3 

SVW

Groote lindt

15,00

1-1

De Alblas

Alblasserdam

15.00

0-1

 

programma 16 maart

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Schelluinen

Streefkerk

14.30

AFG 

Alblasserdam

Unitas

14.30

AFG 

SV Meerkerk

De Alblas

14.30

AFG 

Groote lindt

De Zwerver

14.30

AFG 

Hardinxveld

VVAC

14.30

5-1

SVW

IFC

15.00

0-1

Ameide

ASV Arkel

15.00

0-1

 

programma 9 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASV Arkel

Alblasserdam

14.30

2-3 

Streefkerk

SV Meerkerk

14.30

1-1 

Unitas

Schelluinen

15.00

0-4 

IFC

Ameide

15.00

1-2

De Zwerver

SVW

15.00

2-1 

VVAC

Groote lindt

15.00

0-0 

De Alblas

Hardinxveld

15.00

0-1 

programma 23 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Unitas

Hardinxveld

14.30

0-6

SV Meerkerk

SVW

14.30

3-1

Streefkerk

Groote lindt

14.30

1-2

De Alblas

Ameide

15.00

4-2

VVAC

ASV Arkel

15.00

2-3

De Zwerver

Schelluinen

15.00

3-0

IFC

Alblasserdam

15.00

3-1

 

programma 16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groote lindt

Unitas

14.30

6-1

ASV Arkel

IFC

14.30

3-2

Schelluinen

VVAC

14.30

0-2

Alblasserdam

Hardinxveld

14.30

2-0

SVW

De Alblas

15.00

3-0

Ameide

Streefkerk

15.00

4-2

De Zwerver

SV Meerkerk

15.00

3-0

 

 programma 9 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Meerkerk

Alblasserdam

14.30

1-2

Streefkerk

De Zwerver

14.30

1-2

Hardinxveld

ASV Arkel

14.30

0-1

IFC

Schelluinen

15.00

1-6

De Alblas

Groote lindt

15.00

AFG 

VVAC

Ameide

15.00

1-1

Unitas

SVW

15.00

0-1

programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Schelluinen

De Alblas

14.30

2-1 

ASV Arkel

De zwerver

14.30

AFG

Hardinxveld

IFC Zaterdag

14.30

7-0

Groote lindt

SV Meerkerk

14.30

1-2 

Alblasserdam

VVAC

14.30

1-1

Ameide

Unitas Zaterdag

15.00

0-1

SVW

Streefkerk

15.00

1-0 

 

programma 26 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Meerkerk

SVW

14.30

 AFG

Streefkerk

Groote lindt

14.30

AFG 

Unitas

Hardinxveld

15.00

AFG 

VVAC

ASV Arkel

15.00

AFG 

De Zwerver

Schelluinen

15.00

AFG 

De Alblas

Ameide

15.00

AFG 

IFC

Alblasserdam

15.00

AFG 

 

Programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASV Arkel

Unitas zaterdag

14.30

3-1

Groote Lindt

SVW

14.30

AFG 

Schelluinen

SV Meerkerk

14.30

2-0 

Hardinxveld

Streefkerk

14.30

1-0

Alblasserdam

De Alblas

14.30

1-5

VVAC

IFC Zaterdag

15.00

2-0

Ameide

De Zwerver

15.00

2-3

 

Programma 15 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De Zwerver

Alblasserdam

14.15

5-1

Groote lindt

Schelluinen

14.15

4-2

SV Meerkerk

Amiede

14.15

0-0

De Alblas

ASV Arkel

14.15

1-4 

Streefkerk

IFC Zaterdag

14.15

2-2

Unitas Zaterdag

VVAC

14.15

1-2

SVW

Hardinxveld

15.00

0-1

programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Scheluinen

SVW

14.30

3-2

ASV Arkel

SV Meerkerk

14.30

2-0

Alblasserdam

Streefkerk

14.30

1-2

Hardinxveld

De Zwerver

14.30

4-0

Ameide

Groote Lindt

15.00

2-0

VVAC

De Alblas

15.00

1-2

IFC Zaterdag

Unitas zaterdag

15.00

2-1

Programma 1 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De Zwerver

Unitas zaterdag

14.30

4-1

Schelluinen

Alblasserdam

14.30

2-2

Groote lindt

ASV Arkel

14.30

1-0

SV Meerkerk

Hardinxveld

14.30

2-1

Streefkerk

VVAC

14.30

2-1

De Alblas

IFC

15.00

3-2

SVW

Ameide

15.00

3-1

 

programma 17 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De Zwerver

ASV Arkel

14.30

0-1

SV Meerkerk

Groote lindt

14.30

2-3

Streefkerk

SVW

14.30

3-4

Unitas

Ameide

15.00

1-2

VVAC

Alblasserdam

15.00

2-2

IFC

Hardinxveld

15.00

0-4

De Alblas

Schelluinen

15.00

1-2

 

programma 10 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

ASV Arkel

SVW

15.00

4-1

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groote lindt

Streefkerk

14.30

2-0

Schelluinen

De Zwerver

14.30

2-2

Alblasserdam

IFC

14.30

3-2

Hardinxveld

Unitas

14.30

3-1

SVW

SV Meerkerk

15.00

3-1

Ameide

De Alblas

15.00

2-2

ASV Arkel

VVAC

15.00

3-2

 

programma 27 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Streefkerk

Schelluinen

14.30

1-3

ASV Arkel

Ameide

14.30

2-2

VVAC

Hardinxveld

14.30

1-3

De Zwerver

Groote Lindt

15.00

4-3

IFC

SVW

15.00

0-2

De Alblas

SV Meerkerk

15.00

2-1

Unitas

Alblasserdam

15.00

0-2

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hardinxveld

De Alblas

14.30

0-1

SV Meerkerk

Streefkerk

14.30

0-2

Schelluinen

Unitas

14.30

7-1

Groote lindt

VVAC

14.30

2-1

Alblasserdam

ASV Arkel

14.30

1-1

Ameide

IFC

15.00

3-0

SVW

De Zwerver

15.00

1-1

Programma 13 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hardinxveld

Scheluinen

14.30

1-1

Alblasserdam

Ameide

14.30

1-1 

De Alblas

De Zwerver

15.00

0-2 

VVAC

SV Meerkerk

15.00

2-2

Unitas

Streefkerk

15.00

2-3

ASV Arkel

SVW

15.00

AFG

IFC

Groote lindt

15.00

1-2

 

programma 6 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Meerkerk

Unitas

14.30

4-1

Streefkerk

De Alblas

14.30

1-0 

Schelluinen

ASV Arkel

14.30

0-3 

Groote lindt

Alblasserdam

14.30

4-0

Ameide

Hardinxveld

15.00

2-2

De Zwerver

IFC

15.00

3-0

SVW

VVAC

15.00

6-0

 

programma 29 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hardinxveld

Alblasserdam

14.30

2-2

SV Meerkerk

De Zwerver

14.30

1-5

Streefkerk

Ameide

14.30

0-3

De Alblas

SVW

15.00

3-0

Unitas zaterdag

Groote lindt

15.00

2-1

VVAC

Scheluinen

15.00

0-1

IFC

ASV Arkel

15.00

1-3

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alblasserdam

SV Meerkerk

14.30

2-0

Groote lindt

De Alblas

14.30

1-0

Schelluinen

IFC

14.30

3-0

Ameide

VVAC

15.00

1-1

ASV Arkel

Hardinxveld

15.00

1-1

De Zwerver

Streefkerk

15.00

1-2

SVW

Unitas

17.00

3-0

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. live verslag van wedstrijden.

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links