programma en uitslagen oefenwedstrijden seizoen 2018  -  2019  landelijk en regionaal

programma 18 juli

thuis

uit

uitslag

PSV

Galatasaray

3-1

AZ

Panathinaikos    

2-0

FC Groningen

KFC Uerdingen 05 

0-1

FC Emmen

Jong AZ

3-2

SC Heerenveen

FC Twente

1-1

FC Den bosch

MVV Maastricht   

2-0

Maccabi Haifa    

Sparta

1-1

Maccabi Haifa    

RKC Waalwiijk

0-0

Jong FC Utrecht

Jong NEC

3-0

RKSV Wittenhorst 

VVV Venlo

0-1

Programma 17 juli

 

thuis

uit

uitslag

Vitesse

Lokomotiv Moskou 

3-0

ADO den haag

FC Dordrecht      

0-2

AFC

Almere City FC   

2-2

TOP OSS

Al-Gharafa       

0-1

KFC Uerdingen 05 

FC Eindhoven

1-0

 

 

 Programma 16 juli

thuis

uit

uitslag

De graafschap

PAOK Saloniki    

1-2

FC Utrecht

Arsenal Toela    

2-1

 

 

Programma 14 juli

thuis

uit

uitslag

PEC Zwolle

Excelsior

5-0

TOP OSS

FC Dordrecht     

0-2

Willem ll

KAA Gent

1-1

Heracles Almelo  

FC Emmen

1-0

Neuchâtel Xamax  

PSV

1-1

AZ

Lokeren

2-0

NAC

Sparta

1-3

SC Cambuur

Almere city FC

2-0

Roda JC

Team VVCS        

1-2

Sallands elftal  

Go Ahead Eagles  

1-9

Telstar

VSV

7-0

Telstar

Stormvogels      

4-0

 

Programma 13 juli

thuis

uit

uitslag

RB Salzburg      

FC Utrecht

1-0

Arsenal Toela    

Vitesse

2-2

FC Groningen     

SV Meppen        

2-1

Alverna

NEC

1-2

Ajax

Anderlecht

1-3

De Jonge Spartaan

ADO Den Haag

0-10

MVV

Wattenscheid 09  

0-1

FC Basel

Feyenoord

0-5

 

Programma 12 juli

thuis

uit

uitslag

Zeeuws elftal    

AZ

1-8

Silvolde   

De graafschap

1-8

Rolder Boys      

FC Emmen

0-10

Almere City FC   

Ajax AM

3-0

 

Programma 11 juli

thuis

uit

uitslag

BSC Young Boys   

Feyenoord

3-0

Dongen

Willem ll

0-9

Roda JC

Alemannia Aachen 

1-0

Kootstertille    

SC Cambuur

0-6

Purmersteijn

FC Volendam

0-2

 

Programma 10 juli

thuis

uit

Uitslag

WHC

ADO

0.2

ASWH

Excelsior

3-4

Victoria'03

NAC Breda

1-7

PEC Zwolle

SV Meppen        

2-5

SVEB

VVV Venlo

0-16

Zeewolde         

Almere city FC

0-10

Voorwaarts Twello

Go Ahead Eagles  

0-3

NEC

Al-Gharafa       

0-0

Zulte-Waregem    

RKC Waalwijk

3-1

Telstar

FC Lisse

5-0

 

Programma 7 juli

thuis

uit

uitslag

Telstar      

VV IJmuiden      

6-0

Excelsior

Westlands elftal 

7-3

Ajax

Nordsjaelland

1-3

Anderlecht

PSV

5-3

svv Scheveningen 

ADO

1-3

AZ

FC Midtjylland   

1-1

't Fean'58       

FC Groningen    

0-16

Almelose selectie

Heracles Almelo  

1-7

Zeeuws elftal    

Feyenoord

0-2

Madese Boys      

NAC Breda

1-5

FC Dalfsen       

PEC Zwolle

0-5

Veritas          

VVV Venlo

1-5

RKDSV            

Willem ll

0-10

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op  Twitter met o.a. heel veel LIVE wedstrijden, eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media