Programma Keuken kampioen divisie per week

Programma 21 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles  

Jong Ajax        

20.00

2-1

MVV Maastricht   

FC Dordrecht     

20.00

2-1 

RKC Waalwijk

Jong AZ

20.00

2-2 

Roda JC

FC Eindhoven

20.00

0-0 

FC Den bosch

Almere city

20.00

1-4

Helmond sport

NEC

20.00

2-3 

Telstar

FC Twente

20.00

1-3

TOP OSS

Sparta Rotterdam

20.00

0-0 

Jong FC Utrecht  

SC Cambuur

20.00

0-0 

Jong PSV

FC Volendam

20.00

1-0 

 

 

Stand Keuken kampioen divisie per 21 september

Team Gespeeld Punten

1.Go Ahead Eagles  

6 15
2. SC Cambuur 6 14
3.N.E.C. 6 14
4.Almere city FC 6 13
5.FC Twente 6 13
6.Sparta Rotterdam 6 13
7.TOP OSS 6 11
8.Jong Ajax 6 10
9.Roda JC 6 10
10.MVV Maastricht    6 10
11.Jong PSV 6 8
12. RKC Waalwijk 6 7
13.FC Den Bosch  6 7
14. Telstar 6 7
15.Jong AZ 6 5
16.Jong Utrecht  6 4
17.Helmond sport 6 3
18. FC Volendam 6 2
19.FC Eindhoven 6 1
20.FC Dordrecht  6 1

uitslagen overzicht  Keuken kampioen divisie 2018 - 2019

Programma 14 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

FC Twente

20.00

0-2

N.E.C.

Jong PSV

20.00

4-4

RKC Waalwijk     

Roda JC

20.00

0-1 

FC Volendam      

TOP OSS

20.00

0-0 

SC Cambuur

Telstar

20.00

2-0 

FC Eindhoven

MVV Maastricht   

20.00

0-1 

Jong AZ

Go Ahead Eagles  

20.00

3-2 

Almere City FC   

Jong FC Utrecht  

20.00

3-1 

 

Programma 16 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta Rotterdam

FC Den Bosch     

14.30

2-0

 

Programma 17 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

Helmond sport

20.00

2-0

 

Programma 7 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

Telstar

20.00

1-4

Go Ahead Eagles  

FC Volendam

20.00

3-0 

Sparta Rotterdam

FC Eindhoven

20.00

2-0 

SC Cambuur

RKC Waalwijk

20.00

2-0 

Helmond sport

FC Den bosch

20.00

0-2 

Jong FC Utrecht  

Jong PSV

20.00

3-2

Almere city

MVV Maastricht   

20.00

2-2

 

Programma 8 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Twente

TOS OSS

18.30

1-2

Roda JC

N.E.C.

20.45

2-3

 

Programma 10 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong AZ

Jong Ajax

20.00

0-1

 

 

Programma 31 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MVV Maastricht   

Go Ahead Eagles  

20.00

1-2

N.E.C.

FC Dordrecht     

20.00

1-0

RKC Waalwijk

Sparta Rotterdam

20.00

0-1 

FC Twente

Roda JC Kerkrade

20.00

3-1 

FC Volendam

Jong AZ

20.00

1-1 

FC Den Bosch     

Jong Ajax

20.00

1-1 

FC Eindhoven

Almere City FC   

20.00

0-2 

Telstar

Jong FC Utrecht  

20.00

2-0 

TOP OSS

SC Cambuur

20.00

1-3 

Jong PSV

Helmond sport

20.00

1-1 

 

Programma 24 augustus

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Helmond sport

FC Twente

20.00

2-2

FC Eindhoven

Go Ahead Eagles

20.00

1-2

Jong Ajax

FC Dordrecht

20.00

5-1

Telstar

MVV Maastricht   

20.00

0-1

Almere city FC

Roda JC Kerkrade

20.00

1-2

TOP OSS

Jong PSV

20.00

4-1

FC Den Bosch

RKC Waalwijk

20.00

2-3

Sparta Rotterdam

FC Volendam

20.00

2-0

SC Cambuur

Jong AZ

20.00

2-1

 

Programma 27 augustus

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC Utrecht

N.E.C.

20.00

1-2

 

 

Programma 17 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Volendam

FC Den Bosch

20.00

1-2

FC Dordrecht

Helmond sport

20.00

0-0

RKC Waalwijk

Telstar

20.00

1-0 

MVV Maastricht    

TOP OSS

20.00

0-1

Go Ahead Eagles

Jong FC Utrecht

20.00

5-0

N.E.C.

SC Cambuur

20.00

2-2

Roda JC kerkrade

Jong Ajax

20.00

2-1 

FC Twente

Sparta rotterdam

20.00

2-1

Jong PSV

FC Eindhoven

20.00

2-1

 

Programma 20 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong AZ

Almere City FC

20.00

2-3

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media