Programma play-offs promotie/degradatie

Programma 25 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKC Waalwijk

Go Ahead Eagles

18.30

1-1

Sparta

De Graafschap

20.45

1-2 

 

Programma 22 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Den Bosch

Go Ahead Eagles

18.30

0-1 

Excelsior

RKC

18.30

1-1

Sparta

TOP OSS

20.45

3-0

De graafschap

SC Cambbur

20.45

2-0

 

Programma 19 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles  

FC Den Bosch

12.15

2-2 

RKC Waalwijk

Excelsior

14.30

2-1

TOP OSS

Sparta

16.45

0-2

SC Cambuur

De graafschap

20.00

3-0

 

Programma 10 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC

RKC Waalwijk

18.30

2-0 

SC Cambuur

Almere city

20.45

2-2

 

Programma 14 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKC Waalwijk

NEC

18.30

3-0

Almere city

SC Cambuur

20.45

1-2 

 

uitslagen overzicht  Keuken kampioen divisie 2018 - 2019

Programma 3 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

Jong FC Utrecht

20.00

1-2

MVV Maastricht   

NEC

20.00

1-1 

RKC Waalwijk

FC Eindhoven

20.00

3-1 

FC Twente

SC Cambuur

20.00

2-2 

FC Volendam

Roda JC

20.00

1-1 

FC Den Bosch

Go Ahead Eagles  

20.00

2-0

Helmond sport

TOP OSS

20.00

0-4 

Jong Ajax

Almere city

20.00

0-0

Jong PSV

Telstar

20.00

2-0

Jong AZ

Sparta

20.00

3-2

 

programma 26 April

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Go Ahead Eagles   

RKC Waalwijk

20.00

1-4

NEC

FC Twente

20.00

4-0 

Roda JC

FC Den Bosch

20.00

0-2

Sparta

Jong Ajax

20.00

2-2 

SC Cambuur

MVV Maastricht    

20.00

4-1 

FC Eindhoven

Jong AZ

20.00

0-1

Telstar

FC Volendam

20.00

1-1

TOP OSS

FC Dordrecht      

20.00

1-0

Jong FC Utrecht   

Helmond sport

20.00

1-1

Almere City FC    

Jong PSV

20.00

2-1

 

programma 28 April

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Jong Ajax

FC Twente

20.00

2-5

 

 

 

 

Programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

Almere city

14.30

3-2

MVV Maastricht   

Jong Ajax

14.30

1-0 

NEC

RKC Waalwijk

14.30

2-1 

FC Twente

Jong AZ

14.30

0-0

SC Cambuur

FC Den Bosch

14.30

2-0

Helmond sport

FC Eindhoven

14.30

2-1

Telstar

Roda JC

14.30

4-0

TOP OSS

Go Ahead Eagles  

14.30

1-0

Jong FC Utrecht

FC Volendam

14.30

3-1

Jong PSV

Sparta

14.30

2-0

 

Programma 19 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

jong Ajax

FC twente

20.00

AFG

Go Ahead Eagles  

Jong PSV

20.00

2-1

RKC Waalwijk

FC Dordrecht     

20.00

4-4

Roda JC

TOS OSS

20.00

1-1 

Sparta

Helmond sport

20.00

3-1 

FC Volendam

NEC

20.00

2-3 

FC Den Bosch

Jong FC Utrecht  

20.00

2-2

FC Eindhoven

SC Cambuur

20.00

2-2

Jong AZ

MVV Maastricht   

20.00

2-3 

Almere city FC

Telstar

20.00

2-0

 

 

Programma 12 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

MVV Maastricht   

20.00

1-1 

NEC

Helmond sport

20.00

3-2 

FC Twente

Telstar

20.00

1-0

FC Volendam

Jong PSV

20.00

0-3

SC Cambuur

Jong FC Utrecht

20.00

4-1

FC Eindhoven

Roda JC

20.00

1-2

Jong AZ

RKC Waalwijk

20.00

2-4

Almere city FC

FC Den Bosch

20.00

3-1

 

Programma 14 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta

TOP OSS

14.30

1-4

 

Programma 15 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

Go Ahead Eagles  

20.00

5-2

 

 

Programma  1 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles  

Telstar

20.00

2-3

RKC Waalwijk

FC Twente

20.00

4-1

Roda JC

Jong FC Utrecht

20.00

2-1

Sparta

MVV Maastricht   

20.00

2-0

FC Volendam

FC Dordrecht     

20.00

3-4

FC Den bosch

Jong PSV

20.00

3-1

FC Eindhoven

TOP OSS

20.00

2-1

Jong Ajax

SC Cambuur

20.00

0-6

Jong AZ

NEC

20.00

4-0

Almere city FC

Helmond sport

20.00

3-0

 

Programma  5 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Den Bosch

Sparta

20.00

1-1

Jong FC Utrecht

Almere city

20.00

0-2

FC Twente

FC Dordrecht

20.00

0-1 

Roda JC

RKC Waalwijk

20.00

0-0

Go Ahead Eagles

Jong AZ

20.00

1-0

Helmond sport

Jong Ajax

20.00

1-3

MVV Maastricht   

FC Eindhoven

20.00

1-1

Telstar

SC Cambuur

20.00

4-2

TOP OSS

FC Volendam

20.00

0-0

 

Programma  8  April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong PSV

NEC

20.00

1-2

 

 

programma 29 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

Go Ahead Eagles  

20.00

1-3

MVV Maastricht   

FC Volendam

20.00

1-1 

NEC

Jong Ajax

20.00

1-2 

FC Twente

FC Den Bosch

20.00

1-0

SC Cambuur

Almere city FC

20.00

0-1 

Helmond sport

Roda JC

20.15

4-0

Telstar

FC Eindgoven

20.00

1-1

TOP OSS

Jong AZ

20.00

1-0 

Jong Utrecht

Sparta

20.00

1-5 

Jong PSV

RKC Waalwijk

20.00

2-1 

 

 

Programma 22 maart

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKC Waalwijk

Helmond sport

20.00

2-1

FC Volendam

SC Cambuur

20.00

0-1

FC Den Bosch

Telstar

20.00

3-4

FC Eindhoven

FC Dordrecht     

20.00

8-1

Almere City FC   

FC OSS

20.00

3-0

 

Programma 24 maart

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta

NEC

12.15

1-0

Go Ahead Eagles  

FC Twente

14.30

1-2

Roda JC

MVV Maastricht   

16.45

2-2

 

Programma 25 maart

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

Jong FC Utrecht  

20.00

3-3

Jong AZ

Jong PSV

20.00

0-0

 

 

Programma 15 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

Roda JC

20.00

3-2

MVV Maastricht   

RKC Waalwijk

20.00

1-4

NEC

FC Den Bosch

20.00

5-0 

FC Twente

FC Volendam

20.00

5-0 

SC Cambuur

Jong PSV

20.00

3-1 

Helmond sport

Go Ahead Eagles  

20.00

1-1 

Telstar

Jong AZ

20.00

1-0

TOP OSS

Jong AJax

20.00

1-2

Jong FC Utrecht  

FC Eindhoven

20.00

1-3 

Almere City FC   

Sparta

20.00

1-3 

 

Programma 8 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MVV Maastricht   

Almere city

20.00

1-1

NEC

Roda JC

20.00

1-0 

RKC Waalwijk

SC Cambuur

20.00

0-2 

FC Volendam

Go Ahead Eagles  

20.00

0-1 

FC Den bosch

Helmond sport

20.00

3-0

FC Eindhoven

Sparta

20.00

0-0

Telstar

FC Dordrecht     

20.00

1-0

TOP OSS

FC Twente

20.00

0-2

Jong PSV

Jong FC Utrecht  

20.00

3-1

 

Programma 11 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

Jong AZ

20.00

1-1

 

 

Programma 1 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

NEC

20.00

2-2

Go Ahead Eagles  

MVV Maastricht   

20.00

2-0

Roda JC

FC Twente

20.00

1-1

Sparta

RKC Waalwijk

20.00

2-1 

SC Cambuur

TOP OSS

20.00

0-0

Helmond sport

Jong PSV

20.00

0-2

Jong Ajax

FC Den Bosch

20.00

2-2

Jong FC Utrecht

Telstar

20.00

0-1

Almere city

FC Eindhoven

20.00

2-0

 

Programma 4 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong AZ

FC Volendam

20.00

1-1 

 

Programma 22 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC

Almere city FC

20.00

5-0

RKC Waalwijk

FC Volendam

20.00

3-3 

FC Twente

FC Eindhoven

20.00

1-0 

FC Den Bosch

MVV Maastricht   

20.00

1-2 

SC Cambuur

FC Dordrecht     

20.00

1-3

Helmond sport

Jong AZ

20.00

1-3 

Telstar

Jong Ajax

20.00

0-2 

Jong PSV

Roda JC

20.00

2-2 

 

Programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta

Go Ahead Eagles  

14.30

6-1

 

Programma 25 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC Utrecht

TOP OSS

20.00

1-2 

 

 

programma 15 februari

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

FC Dordrecht      

Sparta Rotterdam

20.00

1-4

Go Ahead Eagles   

NEC

20.00

4-4 

MVV Maastricht    

Jong FC Utrecht

20.00

4-2 

RKC Waalwijk

 Almere city

20.00

0-1 

Roda JC

SC Cambuur

20.00

1-0

FC Volendam

Helmond sport

20.00

1-0 

FC Eindhoven

Jong Ajax

20.00

1-1 

TOP OSS

Telstar

20.00

1-0 

Jong AZ

FC Den Bosch

20.00

0-0 

 

programma 18 februari

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Jong PSV

FC Twente

20.00

0-2

 

Programma 8 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta Rotterdam

FC Twente

20.00

0-3 

FC Den Bosch

FC Volendam

20.00

1-1

SC Cambuur

NEC

20.00

1-1

FC Eindhoven

Jong PSV

20.00

1-2

Helmond sport

FC Dordrecht     

20.00

1-2 

Telstar

RKC Waalwijk

20.00

0-3

TOP OSS

MVV Maastricht   

20.00

1-3

Almere city FC

Jong AZ

20.00

2-0 

 

Programma 11 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

Roda JC

20.00

5-1

Jong FC Utrecht

Go Ahead Eagles  

20.00

2-4

 

 

 

Programma 1 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Twente

Helmond sport

20.00

4-1 

NEC

Jong FC Utrecht

20.00

4-1 

RKC Waalwijk

 FC Den Bosch

20.00

2-1 

Roda JC

Almere City FC

20.00

1-2 

FC Dordrecht

Jong Ajax

20.00

3-3

FC Volendam

Sparta Rotterdam

20.00

2-2

Go Ahead Eagles

FC Eindhoven

20.00

0-1

MVV Maastricht

Telstar

20.00

2-0

 

Programma 4 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong AZ

SC Cambuur

20.00

2-1

Jong PSV

TOP OS

20.00

3-1

 

programma 25 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht    

Jong PSV

20.00

AFG  

MVV Maastricht  

Helmond sport

20.00

3-0 

Roda JC

Jong AZ

20.00

6-2 

SC Cambuur

Go Ahead Eagles 

20.00

AFG  

FC Eindhoven

FC Den bosch

20.00

2-0 

Telstar

Sparta

20.00

1-1

FC OSS

NEC

20.00

1-1

 

programma 26 januari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Almere City FC  

FC Twente

19.45

1-3

programma 28 januari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

Jong PSV

20.00

1-3

SC Cambuur

Go Ahead Eagles  

20.00

1-1

Jong Ajax

FC Volendam

20.00

1-3 

Jong FC Utrecht  

RKC Waalwijk

20.00

1-2 

 

 

Programma 18 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles  

Almere city

20.00

2-1

NEC

Telstar

20.00

1-1 

RKC Waalwijk

Jong Ajax

20.00

4-1 

Sparta

Roda JC

20.00

2-2 

FC Twente

Jong FC Utrecht  

20.00

1-0 

FC Volendam

FC Eindhoven

20.00

1-3

FC Den Bosch

FC OSS

20.00

3-0 

Helmond sport

SC Cambuur

20.00

0-1 

Jong AZ

FC Dordrecht     

20.00

0-1 

 

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong PSV

MVV Maastricht   

20,00

2-2

 

Programma 13 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

FC Den Bosch

14.30

2-6

MVV Maastricht   

FC Twente

14.30

0-2

Roda JC

Go Ahead Eagles  

14.30

3-1 

SC Cambuur

Sparta

14.30

3-3

FC Eindhoven

NEC

14.30

3-2

Telstar

Helmond sport

14.30

1-1 

TOP OSS

RKC Waalwijk

14.30

1-2 

Jong Ajax

Jong PSV

14.30

2-2 

Jong Utrecht

Jong AZ

14.30

1-2 

Almere city

FC Volendam

14.30

0-2 

 

programma 21 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

Sparta

20.00

2-0

Jong AZ

FC Eindhoven

20.00

1-2 

FC Twente

NEC

20.00

2-0 

Jong PSV

Almere city

20.00

5-2 

RKC Waalwijk

Go Ahead Eagles

20.00

1-3 

FC Dordrecht

TOP OSS

20.00

0-1

FC Volendam

Telstar

20.00

1-0 

Helmond sport

Jong FC Utrecht

20.00

2-0 

 

programma 22 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Den Bosch

Roda JC

19.45

2-0

 

programma 23 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MVV Maastricht  

SC Cambuur

14.30

1-2

 

 

Programma 14 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles  

FC Den Bosch

20.00

0-0

NEC

MVV Maastricht   

20.00

0-1 

Roda JC

FC Volendam

20.00

2-1 

Sparta

Jong AZ

20.00

5-0 

Cambuur

FC Twente

20.00

0-1 

FC Eindhoven

RKC Waalwijk

20.00

1-3

Telstar

Jong PSV

20.00

2-4

TOP OSS

Helmond sport

20.00

1-1 

Jong Utrecht

FC Dordrecht     

20.00

4-1 

Almere city

Jong Ajax

20.00

2-3 

 

Programma 7 December

thuis

uit

aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles  

Helmond sport

20.00

1-0

RKC Waalwijk

MVV Maastricht   

20.00

3-1 

Roda JC

FC Dordrecht     

20.00

2-2 

Sparta

Almere city

20.00

6-1 

FC Volendam

FC Twente

20.00

1-2 

FC Den Bosch

NEC

20.00

3-2

FC Eindhoven

Jong FC Utrecht  

20.00

0-0 

Jong Ajax

FC OSS

20.00

1-0 

 

Programma 10 December

thuis

uit

aanvang

uitslag

Jong PSV

SC Cambuur

20.00

1-2

Jong AZ

Telstar

20.00

0-2 

 

 

 

programma 30 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Twente

Jong Ajax

20.00

2-5

NEC

FC Volendam

20.00

5-1

SC Cambuur

FC Eindhoven

20.00

1-3 

FC Dordrecht

RKC Waalwijk

20.00

2-0 

Helmond sport

Sparta

20.00

3-0 

MVV Maastricht   

Jong AZ

20.00

1-1 

Telstar

Almere city

20.00

1-1 

TOP OSS

Roda JC

20.00

0-5 

 

programma 3 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC Utrecht

FC Den Bosch

20.00

1-1

Jong PSV

Go Ahead Eagles

20.00

5-1

 

programma 23 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

MVV Maastricht   

20.00

0-1

FC Den Bosch

SC Cambuur

20.00

1-1

RKC Waalwijk

NEC

20.00

1-0

Roda JC

Telstar

20.00

3-0

FC Eindhoven

Helmond sport

20.00

2-1

FC Volendam

Jong FC Utrecht

20.00

2-0

Go Ahead Eagles

TOP OSS

20.00

0-1

Sparta

Jong PSV

20.00

0-0

Almere City FC

FC Dordrecht

20.00

1-1

 

programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong AZ

FC Twente

20.00

1-2

 

programma 17 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC OSS

Almere city

18.30

2-0

Jong PSV

Jong AZ

18.30

3-1 

FC Dordrecht     

FC Eindhoven

19.45

0-3 

Helmond sport

RKC Waalwijk

19.45

0-2 

SC Cambuur

FC Volendam

20.45

1-1 

 

programma 18 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MVV Maastricht   

Roda JC

12.15

2-0

FC Twente

Go Ahead Eagles  

14.30

0-1 

Telstar

FC Den bosch

14.30

1-4 

NEC

Sparta

16.45

1-1 

 

programma 20 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC Utrecht  

Jong Ajax

20.00

4-3

 

programma 9 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles  

FC Dordrecht     

20.00

2-1

RKC Waalwijk

Jong PSV

20.00

3-5 

Roda JC

Helmond sport

20.00

3-0

Sparta Rotterdam

Jong FC Utrecht

20.00

4-2 

FC Volendam

MVV Maastricht   

20.00

3-2 

FC Den Bosch     

FC Twente

20.00

2-1 

FC Eindhoven

Telstar

20.00

1-2 

Jong Ajax

NEC

20.00

4-0 

Jong AZ

FC OSS

20.00

1-3

Almere City FC   

SC Cambuur

20.00

2-1 

 

Programma 2 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

FC Volendam

20.00

1-2

MVV Maastricht   

Sparta Rotterdam

20.00

0-2

FC Twente

RKC Waalwijk

20.00

3-1

SC Cambuur

Jong Ajax

20.00

2-1

Helmond sport

Almere city FC

20.00

1-2

FC OSS

FC Eindhoven

20.00

2-0

Jong FC Utrecht  

Roda JC

20.00

1-2

Programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC

Jong AZ

14.30

3-1

Telstar

Go Ahead Eagles  

14.30

2-1

Programma 5 November

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong PSV

FC den Bosch

20.00

0-1

 

Programma 26 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles 

SC Cambuur

20.00

2-0

NEC

FC OSS

20.00

1-5

RKC Waalwijk

Jong FC Utrecht

20.00

3-2

Sparta

Telstar

20.00

3-2

FC Twente

Almere City FC   

20.00

1-0

FC Volendam

Jong AJax

20.00

3-1

FC Den Bosch

FC Eindhoven

20.00

3-1

Helmond sport

MVV Maastricht   

20.00

1-1

Jong PSV

FC Dordrecht     

20.00

2-2

Jong AZ

Roda JC

20.00

1-1

Programma 19 oktober

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

Jong AZ

20.00

1-1

MVV Maastricht   

Jong PSV

20.00

2-2

Roda JC

Sparta

20.00

1-1

SC Cambuur

Helmond sport

20.00

3-1

FC Eindhoven

FC Volendam

20.00

1-1

Telstar

NEC

20.00

0-3

TOP OSS

FC Den Bosch     

20.00

0-1

Jong Ajax

RKC Waalwijk

20.00

2-1

Almere City FC   

Go Ahead Eagles  

20.00

0-1

 

Programma 22 oktober

 

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC Utrecht

FC Twente

20.00

1-6

Programma 12 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC

FC Eindhoven

20.00

0-1

RKC Waalwijk

TOP OSS

20.00

0-0

FC Volendam

Almere City FC   

20.00

2-2

FC Den Bosch

FC Dordrecht     

20.00

1-0

Helmond sport

Telstar

20.00

1-2

Jong AZ