Programma play-offs promotie/degradatie

Finale ronde

 Programma 17 mei

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Emmen

Sparta

18.30

0-0

Almere City FC   

De graafschap

20.45

1-1

 

Programma 20 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta

FC Emmen

14.30

1-3

De graafschap

Almere City FC   

16.45

2-1

 

Winnaars finales spelen komend seizoen in de eredivisie.

 

Tweede ronde

Programma 10 mei

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Telstar

De graafschap

12.30

3-2

FC Emmen

NEC

14.30

4-0

FC Dordrecht     

Sparta

16.45

1-2

Almere City FC   

Roda JC

20.00

0-0 

 

Programma 13 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De graafschap  

Telstar

12.30

4-2 

NEC

Emmen

14.30

4-1

Sparta

FC Dordrecht     

16.45

2-2

Roda JC

Almere City FC   

20.00

1-2 

 

 

Eerste ronde

 Programma 1 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MVV Maastricht   

Almere City FC

18.30

1-3

FC Dordrecht     

SC Cambuur

20.45

1-4

 

Programma 5 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Almere City FC

MVV Maastricht   

18.30

 3-2

SC Cambuur

FC Dordrecht     

20.45

1-4 

 

 

Stand per 28 April

  Team G V P
1 Jong Ajax 38 25 79
2 Fortuna Sittard 38 24 78
3 N.E.C. 38 22 74
4 De Graafschap 38 18 65
5 Jong PSV 38 19 64
6 Telstar 38 16 61
7 FC Emmen 38 14 58
8 SC Cambuur Leeuwarden 38 16 58
9 Almere City FC 38 15 52
10 MVV Maastricht 38 14 50
11 FC Den Bosch 38 12 47
12 FC Eindhoven 38 14 47
13 FC Dordrecht 38 14 47
14 FC Volendam 38 13 46
15 FC Oss 38 12 46
16 Jong AZ 38 14 46
17 Go Ahead Eagles 38 9 37
18 RKC Waalwijk 38 8 37
19 Helmond Sport 38 9 36
20 Jong FC Utrecht 38 7 27

 

uitslagen overzicht jupiler league

programma 28 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

MVV Maastricht   

19.45

2-1

Jong PSV

Fortuna Sittard  

19.45

1-0

FC Dordrecht     

NEC

19.45

3'3 

Jong AZ

 de Graafschap

19.45

2-2 

Telstar

SC Cambuur

19.45

0-1 

FC Emmen

Jong FC Utrecht  

19.45

0-0

Almere City FC   

FC Volendam

19.45

2-0 

FC OSS

FC Eindhoven

19.45

1-1

Go Ahead Eagles  

FC Den Bosch

19.45

1-2

Helmond sport

RKC

19.45

2-2

programma 20 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MVV Maastricht    

FC OSS

20.00

1-0

NEC

Jong AZ

20.00

2-0 

RKC

Go Ahead Eagles   

20.00

2-1 

FC Volendam

Jong Ajax

20.00

1-2 

SC Cambuur        

Helmond Sport     

20.00

4-1

FC Eindhoven

Almere City FC    

20.00

3-2 

Graafschap

Telstar

20.00

1-0 

Jong FC Utrecht   

Fortuna Sittard   

20.00

0-1 

Jong PSV

FC Dordrecht      

20.00

4-2 

 

programma 23 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Den Bosch      

FC Emmen

20.00

1-2

Programma 13 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

SC Cambuur

20.00

0-3

Go Ahead Eagles  

FC Eindhoven

20.00

1-3 

FC Volendam

RKC

20.00

0-1 

Fortuna Sittard  

FC Den Bosch

20.00

2-0 

Helmond sport

NEC

20.00

1-2 

Telstar

Jong FC Utrecht  

20.00

1-0 

FC OSS

De graafschap

20.00

1-4 

Jong Ajax

FC Emmen

20.00

1-2 

Jong AZ

MVV Maastricht   

20.00

3-1 

Almere City FC   

Jong PSV

20.00

2-1 

 

Programma 16 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

NEC

20.00

1-0

 

Programma 9 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MVV Maastricht    

FC Dordrecht      

20.00

1-0

NEC

FC OSS

20.00

2-1 

RKC

Fortuna Sittard   

20.00

1-1 

FC Emmen

Telstar

20.00

2-3 

FC Den Bosch      

Jong Ajax

20.00

2-5 

SC Cambuur

Jong AZ

20.00

3-2 

FC Eindhoven

Helmond sport

20.00

3-2 

De graafschap

Almere City FC    

20.00

4-2 

Jong FC Utrecht   

FC Volendam

20.00

2-1 

 

Programma 10 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong PSV

Go Ahead Eagles   

20.00

6-0 Gest

 

 

programma 2 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

Jong Ajax

14.30

2-3

MVV Maastricht   

FC Emmen

14.30

0-1 

NEC

Telstar

14.30

3-0 

RKC

Almere City FC   

14.30

0-4 

FC Volendam

Jong AZ

14.30

4-1 

Fortuna Sittard  

Helmond sport

14.30

3-0

SC Cambuur

FC Eindhoven

14.30

3-2 

De graafschap

FC Den bosch

14.30

2-1 

Jong Utrecht

Go Ahead Eagles  

14.30

1-0 

Jong PSV

FC OSS

14.30

5-1 

 

Programma 30 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles  

Helmond sport

20.00

3-1

FC Emmen

FC Dordrecht

20.00

1-3

FC Den bosch

MVV Maastricht   

20.00

2-1

Cambuur

FC Volendam

20.00

2-2

FC Eindhoven

NEC

20.00

3-2

De Graafschap

RKC

20.00

1-0

FC OSS

Telstar

20.00

0-0

Jong Ajax

Jong PSV

20.00

0-3

jong AZ

Jong FC Utrecht

20.00

1-3

Almere City FC

Fortuna Sittard  

20.00

1-4

 

Programma 23 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MVV Maastricht   

FC Eindhoven

20.00

2-0

NEC

Graafschap

20.00

1-1

Fortuna Sittard

SC Cambuur

20.00

3-2

Helmond sport

FC OSS

20.00

2-1

Jong FC Utrecht

Jong PSV

20.00

1-4

 Programma 24 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Telstar

RKC

19.45

0-0

Programma 25 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

Go Ahead Eagles 

14.30

1-2

FC Volendam

FC Den bosch

14.30

1-0

Jong Ajax

Jong AZ

14.30

0-2

Almere City FC   

FC Emmen

16.45

2-2

 

 

Programma 16 maart

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles

Telstar

20.00

1-1

RKC

MVV Maastricht   

20.00

1-1

FC Emmen

Helmond sport

20.00

0-0

FC Den Bosch     

FC Dordrecht     

20.00

4-1

SC Cambuur

NEC

20.00

1-1

FC Eindhoven

Jong FC Utrecht  

20.00

5-2

De graafschap

jong Ajax

20.00

2-4

FC OSS

Fortuna Sittard  

20.00

1-2

jong PSV

FC Volendam

20.00

2-1

Jong AZ

Almere City FC   

20.00

4-1

Programma 9 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

jong Ajax

Go Ahead Eagles

20.00

0-2

De graafschap

FC Dordrecht

20.00

0-1 

FC Den bosch

FC OSS

20.00

0-0

NEC

FC Volendam

20.00

3-0 

RKC

Jong PSV

20.00

3-2

SC Cambuur

Almere city FC

20.00

2-1 

FC Emmen

Jong AZ

20.00

0-2

FC Eindhoven

Fortuna Sittard

20.00

1-3 

MVV

Jong FC Utrecht

20.00

3-1

Telstar

Helmond sport

20.00

2-3 

 

Programma 2 maart

 

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

Telstar

20.00

2-3

RKC

NEC

20.00

0-2

FC Volendam

FC Eindhoven

20.00

3-2

Helmond sport

Jong AZ

20.00

3-0

FC OSS

SC Cambuur

20.00

2-1

Almere city FC

Jong Ajax

20.00

1-2

 

Programma 4 maart

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles  

De  graafschap

14.30

0-4

 

Programma 5 maart

 

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fortuna Sittard  

MVV

20.00

3-0

Jong FC Utrecht  

FC Den bosch

20.00

1-1

Jong PSV

FC Emmen

20.00

1-1

 

 

Programma 23 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De graafschap

Helmond sport

20.00

1-0

FC Den bosch

RKC

20.00

0-0

NEC

Fortuna Sittard

20.00

1-1

SC Cambuur

FC Emmen

20.00

1-1

FC Eindhoven

FC Dordrecht

20.00

0-1

Go Ahead Eagles

FC OSS

20.00

2-1

MVV

Almere City FC

20.00

3.0

Telstar

FC Volendam

20.00

5-2

Programma 26 februari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong AZ

Jong PSV

20.00

2-1

Jong FC Utrecht

Jong Ajax

20.00

2-1

programma 16 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKC

SC Cambuur

20.00

0-0

FC Emmen

De graafschap

20.00

5-2

FC Eindhoven

Jong AZ

20.00

1-3

FC Volendam

FC Dordrecht

20.00

4-1 

Fortuna Sittard

Telstar

20.00

1-1

Helmond sport

Jong FC Utrecht

20.00

2-0 

MVV

NEC

20.00

4-1 

Almere City FC

Go Ahead Eagles

20.00

2-0 

 

Programma 19 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

FC OSS

20.00

2-0 

Jong PSV

FC Den Bosch

20.00

2-1

 programma 8 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NEC

Jong PSV

20.00

2-0

 

programma 9 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De graafschap

FC Volendam

20.00

2-1

FC Den bosch

FC Eindhoven

20.00

4-0

Jong FC Utrecht

RKC

20.00

5-2

SC Cambuur

MVV

20.00

0-2

FC Dordrecht

Helmond Sport

20.30

3-2

Go Ahead Eagles

FC Emmen

20.00

AFG 

Telstar

Jong Ajax

20.00

3-3

FC OSS

Almere City FC

20.00

5-1

 

Programma 12 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong AZ

Fortuna Sittard

20.00

2-0

 

 

Programma 12 februari, inhaalwedstrijd

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles  

FC Emmen

20.30

0-1

 

Programma 2 februari

thuis       

uit

Aanvang

uitslag

De Graafschap

Jong FC Utrecht

20.00

7-0

FC den bosch

Telstar

20.00

3-2

SC Cambuur

Go Ahead Eagles

20.00

2-2

FC Emmen

NEC

20.00

1-0

FC Eindhoven

RKC

20.00

3-1

FC Volendam

Fortuna Sittard

20.00

2-0

Almere City FC

FC Dordrecht

20.00

1-2

 

programma 5 februari

thuis       

uit

Aanvang

uitslag

Jong ajax

Helmond sport

20.00

 2-0

Jong AZ

FC OSS

20.00

3-1

Jong PSV

MVV

20.00

1-0 

 

Programma 26 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC Utrecht

SC Cambuur

20.00

1-3

NEC

FC Den bosch

20.00

1-0

RKC

Jong Ajax

20.00

2-4

FC Dordrecht

FC OSS

20.00

2-0

Fortuna Sittard

FC Emmen

20.00

1-2

Helmond sport

Almere City FC

20.00

1-2

MVV

De graafschap

20.00

1-3

Telstar

Jong AZ

20.00

2-1

 

Programma 28 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles

FC Volendam

14.30

4-3

 

Programma 29 januari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong PSV

FC Eindhoven

20.00

2-2

 

Programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De graafschap

Jong PSV

20.00

2-3

FC Emmen

RKC

20.00

2-1

FC Dordrecht

Fortuna Sittard

20.00

3-0

Go Ahead Eagles

MVV

20.00

3-1

Helmond sport

FC Volendam

20.00

1-4

Telstar

FC Eindhoven

20.00

4-1

FC OSS

Jong FC Utrecht

20.00

2-0

Almere City FC

NEC

20.00

3-2

 

Programma 22 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

SC Cambuur

20.00

3-2

Jong AZ

FC den bosch

20.00

1-1

 

 

Programma 12 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Den bosch

Almere city FC

20.00

1-3 

Jong FC Utrecht

FC Dordrecht

20.00

0-2

NEC

 Go Ahead Eagles

20.00

5-1

Jong PSV

Helmond sport

20.00

1-2 

RKC

Jong AZ

20.00

1-0

SC Cambuur

De graafschap

20.00

3-2

FC Eindhoven

FC Emmen

20.00

2-1 

FC Volendam

FC OSS

20.00

3-1 

Fortuna Sittard

Ajax

20.00

 2-1

MVV

Telstar

20.00

0-0 

 Programma 15 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC OSS

NEC

20.00

3-0

Jong AZ

SC Cambuur

20.00

0-1

 

 Programma 22 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

jong Ajax

FC Volendam

20.00

7-0

Jong AZ

NEC

20.00

2-7 

FC Emmen

FC Den bosch

20.00

2-2

FC Dordrecht

Jong PSV

20.00

2-3 

Go Ahead Eagles

RKC

20.00

0-0

Helmond sport

SC Cambuur

20.00

3-0 

Telstar

De graafschap

20.00

3-2

FC OSS

MVV

20.00

1-0 

Almere City FC

Eindhoven

20.00

5-1 

 

Programma 23 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fortuna Sittard -

Jong FC Utrecht

19.45

3-1

programma 12 december

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Go Ahead Eagles

Jong PSV

20.00

1-1

 

Programma 15 december

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

De graafschap

FC OSS

20.00

1-1

FC Den bosch

Fortuna Sittard

20.00

2-4 

Jong FC Utrecht

Telstar

20.00

0-1 

NEC

Helmond sport

20.00

1-1 

Jong PSV

Almere city

20.00

3-2 

RKC

FC Volendam

20.00

1-3 

SC Cambuur

FC Dordrecht

20.00

3-0 

FC Emmen

Jong Ajax

20.00

2-2 

FC Eindhoven

Go Ahead Eagles

20.00

3-2 

MVV

Jong AZ

20.00

3-0 

 

programma 18 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

Den bosch

20.00

1-0

Helmond sport

Eindhoven

20.00

0-0

Programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Helmond sport

FC Eindhoven

20.00

0-0 gest

Fortuna Sittard  

RKC

20.00

0-0

FC Dordrecht     

MVV Maastricht   

20.00

2-4

FC Volendam

Jong FC Utrecht  

20.00

2-1

Go Ahead Eagles

Jong PSV

20.00

AFG

FC OSS

NEC

20.00

AFG

Almere City FC   

De graafschap

20.00

2-1

Telstar

FC Emmen

20.10

0-0

 

Programma 11 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

FC Den Bosch     

20.00

AFG 

Jong AZ

SC Cambuur

20.0P

AFG 

Programma 1 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De graafschap

Jong AZ

20.00

1-0

Den bosch

Go Ahead Eagles

20.00

3-0 

NEC

FC Dordrecht

20.00

6-0 

RKC

Helmond sport

20.00

1-0 

SC Cambuur

Telstar

20.00

1-1

FC Eindhoven

FC OSS

20.00

1-3 

FC Volendam

Almere City FC

20.00

1-1 

MVV

Jong Ajax

20.00

0-4 

 

Programma 4 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC Utrecht

FC Emmen

20.00

1-2

Jong PSV

Fortuna Sittard

20.00

2-3 

 

 

 

Programma 27 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

FC Dordrecht

20.00

3-0

Jong AZ

FC Volendam

20.00

3-2 

FC Den Bosch

Graafschap

20.00

1-1

FC Emmen

MVV

20.00

2-1 

FC Einhoven

Cambuur

20.00

2-1 

Go Ahead Eagles

Jong FC Utrecht

20.00

0-0 

Helmond sport

Fortuna Sittard

20.00

1-3 

Telstar

NEC

20.00

3-2 

FC OSS

Jong PSV

20.00

0-3 

Almere City FC

RKC

20.00

3-2 

 

Programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

Jong AZ

20.00

3-2

MVV Maastricht   

Helmond sport

20.00

3-1

NEC

Jong Ajax

20.00

2-1

RKC

FC OSS

20.00

2-1

FC Volendam

FC Emmen

20.00

2-3

Fortuna Sittard  

Go Ahead Eagles  

20.00

2-1

Cambuur

Den bosch

20.00

2-2

Graafschap

Eindhoven

20.00

4-0

Jong Utrecht

Jong Almere city

20.00

2-4

Jong PSV

Telstar

20.00

6-0

 

Programma 17 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De graafschap

NEC

20.00

1-3

FC Den bosch

FC Volendam

20.00

3-1 

RKC

Telstar

20.00

4-1 

SC Cambuur

Fortuna Sittard

20.00

1-0 

FC Emmen

Almere City FC

20.00

2-2 

FC Eindhoven

MVV

20.00

3-2 

Go Ahead Eagles

FC Dordrecht

20.00

0-3 

FC OSS

Helmond sport

20.00

0-0 

 

Programma 20 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong AZ

Jong Ajax

20.00

4-2

Jong PSV

Jong Utrecht

20.00

2-0 

 

 

Programma 3 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong ajax

De graafschap

20.00

0-5

Jong FC Utrecht

FC Eindhoven

20.00

1-2 

NEC

SC Cambuur

20.00

3-1 

FC Dordrecht

FC Den bosch

20.00

0-3 

FC Volendam

Jong PSV

20.00

1-0

Fortuna Sittard

FC OSS

20.00

4-0 

Helmond sport

FC Emmen

20.00

3-1 

MVV

RKC

20.00

0-0

Telstar

Go Ahead Eagles

20.00

3-1 

Almere City FC

Jong AZ

20.00

3-2

 

programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Graafschap

Fortuna Sittard

20.00

2-0

FC Den bosch

Helmond sport

20.00

2-3 

NEC

Jong FC Utrecht

20.00

3-1 

RKC

FC Dordrecht

20.00

1-0 

SC Cambuur

Jong PSV

20.00

0-1 

FC Emmen

FC OSS

20.00

1-1 

FC Eindhoven

Jong Ajax

20.00

2-3 

Go Ahead Eagles

Jong AZ

20.00

2-1 

 

Programma 29 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

MVV

FC Volendam

14.30

2-1

Telstar

Almere City FC

14.30

4-0 

 

 

 

 

Programma 20 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong AZ

FC Emmen

20.00

2-1

Jong FC Utrecht

MVV

20.00

2-1 

jong PSV

RKC

20.00

3-2 

FC Dordrecht

De graafschap

20.00

1-1 

FC Volendam

NEC

20.00

0-2 

Go Ahead Eagles

jong Ajax

20.00

4-1

Fortuna Sittard

FC Eindhoven

20.00

2-2 

Helmond

Telstar

20.00

1-2 

FC OSS

FC Den bosch

20.00

1-1 

Almere City FC

SC Cambuur

20.00

1-1 

 

Programma 23 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC OSS

Jong AZ

20.00

2-1

 

 

Programma 13 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC den bosch

Jong Utrecht

20.00

1-0

NEC

RKC

20.00

2-0 

SC Cambuur

FC OSS

20.00

1-3 

FC Emmen

Jong PSV

20.00

3-1 

FC Eindhoven

FC Volendam

20.00

1-0 

MVV

Fortuna Sittard

20.00

1-2 

Telstar

FC Dordrecht

20.00

3-0 

 

Programma 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De graafschap

Go Ahead Eagles

12.30

1-1

 

Programma 16 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Ajax

Almere City FC

20.00

3-0

Jong AZ

Helmond sport

20.00

1.3

 

programma 6 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Dordrecht     

FC Eindhoven

20.00

4-3

FC Volendam

Telstar

20.00

3-4 

FC Emmen

SC Cambuur

20.00

2-0 

Fortuna Sittard  

NEC

20.00

1-2 

Helmond sport

De graafschap

20.00

0-2 

FC OSS

Go Ahead Eagles  

20.00

1-6 

Jong Ajax

Jong FC Utrecht  

20.00

2-1

Jong PSV

Jong AZ

20.00

1-2

Almere City FC   

MVV

20.00

3-2 

 

Programma 8 Oktober

thuis