Finale play-offs Europa League

Programma 17 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vitesse

Utrecht

20.45

3-2

 

Programma 19 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Utrecht

Vitesse

20.45

1-2

 

Vitesse  plaatst zich voor tweede voorronde Europa League (26 juli en 2 augustus).

 

Halve finales, play-offs Europa League

Programma 9 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO

Vitesse

18.30

2-5

Heerenveen

Utrecht

20.45

4-3 

 

Programma 12 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vitesse

ADO

18.30

2-1 

Utrecht

Heerenveen

20.45

2-1

 

 

 

Stand per 6 mei

  Team G V P
1 PSV 34 26 83
2 Ajax 34 25 79
3 AZ 34 22 71
4 Feyenoord 34 20 66
5 FC Utrecht 34 14 54
6 Vitesse 34 13 49
7 ADO Den Haag 34 13 47
8 sc Heerenveen 34 12 46
9 PEC Zwolle 34 12 44
10 Heracles Almelo 34 11 42
11 Excelsior 34 11 40
12 FC Groningen 34 8 38
13 Willem II 34 10 37
14 NAC Breda 34 9 34
15 VVV-Venlo 34 7 34
16 Roda JC Kerkrade 34 8 30
17 Sparta Rotterdam 34 7 27
18 FC Twente 34 5 24

 

uitslagen overzicht eredivisie seizoen 17/18

Programma 6 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heerenveen

Feyenoord

14.30

2-3

AZ

Zwolle

14.30

6-0

Roda JC

ADO

14.30

2-3

Sparta

Heracles

14.30

2-5

Twente

NAC

14.30

1-1

PSV

Groningen

14.30

0-0

Excelsior

Ajax

14.30

1-2

Utrecht

VVV Venlo

14.30

1-0

Willem ll

Vitesse

14.30

2-2

 

programma 29 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO

PSV

14.30

3-3

FC Groningen

Excelsior

14.30

4-0 

VVV Venlo

Roda JC

14.30

1-4 

Vitesse

FC Twente

14.30

5-0 

Heracles

Utrecht

14.30

2-2

Ajax

AZ

14.30

3-0 

Zwolle

Willem ll

14.30

0-1 

NAC

Heerenveen

14.30

3-0 

Feyenoord

Sparta

14.30

3-1 

 

Programma 17 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Twente

Zwolle

18.30

2-0 

Heerenveen

ADO

20.45

2-0 

 

Programma 18 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roda JC

PSV

18.30

2-2 

AZ

Vitesse

18.30

4-3 

Excelsior

Heracles

19.45

2-2 

Willem ll

Feyenoord

20.45

1-5 

Sparta

NAC

20.45

2-1 

 

Programma 19 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Utrecht

Groningen

18.30

1-1

Ajax

VVV Venlo

20.45

4-1 

 

Programma 13 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heracles

AZ

20.00

0-3

 

Programma 14 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO

Twente

18.30

2-1 

VVV Venlo

Heerenveen

19.45

0-2 

Vitesse

Sparta

19.45

7-0 

Zwolle

Excelsior

20.45

1-1 

 

Programma 15 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NAC

Willem ll

12.30

1-2

Feyenoord

Utrecht

14.30

3-1

Groningen

Roda JC

14.30

2-1 

PSV

Ajax

16.45

3-0

 

programma 6 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior

Willem ll

20.00

2-1

 

Programma 7 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

NAC

Vitesse

18.30

1-0

AZ

PSV

19.45

2-3 

Roda JC

Zwolle

19.45

3-2

Sparta

VVV Venlo

20.45

3-2

 

Programma 8 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Utrecht

ADO

12.30

3-3

Twente

Feyenoord

14.30

1-3

Heerenveen

Groningen

14.30

1-1

Ajax

Heracles

16.45

1-0

 

Programma 31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vitesse

Roda JC

18.30

0-3

Zwolle

Sparta

18.30

2-0

PSV

NAC

19.45

5-1

ADO

AZ

20.45

0-3

Willem ll

Utrecht

20.45

3-2 

 

Programma 1 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVV Venlo

Twente

12.30

0-0

Groningen

Ajax

14.30

1-2

Heracles

Heerenveen

14.30

1-2 

Feyenoord

Excelsior

16.45

5-0

 

 

programma 16 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior

ADO

20.00

1-2

 

Programma 17 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Twente

Willem ll

18.30

2-2

PSV

VVV Vemlo

19.45

3-0

Vitesse

Heracles

19.45

0-0

Heerenveen

Utrecht

20.45

2-2

 

Programma 18 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZ

Groningen

12.30

3-2

Sparta

Ajax

14.30

2-5

NAC

Roda JC

14.30

0-1

Zwolle

Feyenoord

16.45

3-4

 

 

Programma 9 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heracles

Twente

20.00

2-1

 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO

NAC

18.30

0-2

Willem ll

PSV

19.45

0-5

VVV Venlo

Excelsior

19.45

2-3

Roda JC

Sparta

20.45

0-2

 

Programma 11 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groningen

Zwolle

12.30

2-0

Ajax

Heerenveen

14.30

4-1

Utrecht

Vitesse

14.30

5-1

Feyenoord

AZ

16.45

2-1

 

Programma 2 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roda JC

Heracles

20.00

0-3

Programma 3 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

PSV

Utrecht

18.30

3-0

Excelsior

AZ

18.30

1-2

NAC

Feyenoord

20.45

2-1

Heerenveen

Willem ll

20.45

2-0

Programma 4 maart

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zwolle

VVV Vemlo

12.30

1-1

Vitesse

Ajax

14.30

3-2

Sparta

ADO

14.30

2-1

Twente

Groningen

16.45

1-1

programma 23 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groningen

NAC

20.00

1-1

Programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZ

Sparta

18.30

2-1

Heracles

Zwolle

19.45

2-1

Heerenveen

Excelsior

19.45

0-1

VVV Venlo

Vitesse

20.45

2-2

Programma 25 februari

 

thuis

Uit

Aanvang

uitslag

Ajax

ADO

12.30

0-0

Feyenoord

PSV

14.30

1-3

Willem ll

Roda JC

14.30

1-0

utrecht

Twente

16.45

3-1

Programma 16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVV Venlo

Groningen

20.00

1-1

 

Programma 17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vitesse

Excelsior

18.30

1-2

NAC

AZ

19.45

1-3 

PSV

Heerenveen

19.45

2-2 

ADO

Willem ll

20.45

2-1 

 

Programma 18 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roda JC

Utrecht

12.30

1-4

Twente

Sparta

14.30

1-1 

Feyenoord

Heracles

14.30

1-0 

Zwolle

Ajax

16.45

0-1

programma 10 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Utrecht

Zwollle

18.30

2-1

Heracles

Willem ll

18.30

1-0

AZ

VVV Venlo

20.45

0-0

Heerenveen

Roda JC

20.45

1-1

 

programma 11 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ajax

Twente

12.30

2-1

Vitesse

Feyenoord

14.30

3-1

Excelsior

NAC

14.30

0-0

Groningen

ADO

16.45

0-0

programma 6 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zwolle

Heerenveen

20.00

3-2

 

programma 7 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Twente

AZ

18.30

0-4 

Utrecht

Sparta

18.30

1-0

PSV

Excelsior

18.30

1-0

Willem ll

VVV Venlo

20.45

3-0

Roda JC

Ajax

20.45

2-4

NAC

Heracles

20.45

6-1 

 

Programma 8 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO

Vitesse

18.30

1-0 

Feyenoord

Groningen

20.45

3-0 

 

programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vitesse

Groningen

20.00

2-0 

 

Programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heerenveen

Twente

18.30

1-0

PSV

Zwolle

19.45

4-0

Heracles

ADO

20.45

1-1

 

Programma 4 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior

Utrecht

12.30

2-2

VVV Venlo

Feyenoord

14.30

1-0

AZ

Roda JC

14.30

2-2

Sparta

Willem ll

14.30

1-0

Ajax

NAC

16.45

3-1

 

Programma 24 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Utrecht

Feyenoord

20.00

1-1 

 

Programma 26 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heerenveen

Sparta

20.00

2-1

 

Programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groningen

Heracles

18.30

3-3

Twente

PSV

19.45

0-2 

Zwolle

Vitesse

19.45

1-2 

NAC

VVV Venlo

20-45

0-1 

 

Programma 28 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Utrecht

Ajax

12.30

0-0

Feyenoord

ADO

14.30

3-1

Roda JC

Excelsior

14.30

2-1 

Willem ll

AZ

16.45

0-2

 

pogramma 16 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta

Vitesse

20.00

0-1

 

Programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Utrecht

AZ

20.00

1-1

 

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roda JC

Twente

18.30

1-1

ADO

VVV Venlo

19.45

1-1

Zwolle

NAC

19.45

1-0

Vitesse

Heerenveen

20.45

1-1

 

Programma 21 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta

Excelsior

12.30

2-3

Willem ll

Groningen

14.30

1-1

Ajax

Feyenoord

14.30

2-0

Heracles

PSV

16.45

1-2

 

 

Programma 22 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO

Zwolle

20.00

4-0

 

Programma 23 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NAC

Utrecht

18.30

3-1

PSV

Vitesse

19.45

2-1 

AZ

Heerenveen

19.45

3-1 

Excelsior

Twente

20.45

0-0 

 

Programma 24 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groningen

Sparta

12.30

4-0

Ajax

Willem ll

14.30

3-1 

VVV Venlo

Heracles

14.30

3-1 

Feyenoord

Roda JC

16.45

5-1

 

 

 

 

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heerenveen

NAC

18.30

1-0

Willem ll

Zwolle

18.30

2-3 

PSV

ADO

19.45

3-0 

Roda JC

VVV Venlo

20.45

0-1

Twente

Vitesse

20.45

1-1 

 

Programma 17 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta

Feyenoord

12.30

0-7 

Utrecht

Heracles

14.30

1-1

AZ

Ajax

14.30

1-2 

Excelsior

Groningen

16.45

2-0

 

programma 12 december

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

NAC

Twente

18.30

1-2

Zwolle

AZ

20.45

1-1

 

Programma 13 december

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vitesse

Willem ll

18.30

2-2

Groningen

PSV

18.30

3-3

VVV Venlo

Utrecht

19.45

0-1

ADO

Roda JC

20.45

3-2 

Feyenoord

Heerenveen

20.45

1-1 

 

Programma 14 december

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heracles

Sparta

18,30

3-2 

Ajax

Excelsior

20.45

3-1

 

Programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Willem ll

NAC

20.00

1-1

 

Programma 9 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heerenveen

VVV Venlo

18.30

2-2

Excelsior

Zwolle

19.45

1-2 

AZ

Heracles

19.45

5-0

Twente

ADO

20.45

2-3

 

Programma 10 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roda JC

Groningen

12.30

2.2

Sparta

Vitesse

14.30

AFG

Utrecht

Feyenoord

14.30

AFG

Ajax

PSV

17.00

3-0

Programma 1 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zwolle

Utrecht

20.00

1-1

 

Programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO

Groningen

18.30

0-3

Twente

Ajax

18.30

3-3

Feyenoord

Vitesse

20.45

1-0 

Willem ll

Heracles

20.45

3-1

 

Programma 3 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVV Venlo

AZ

12.30

0-2

PSV

Sparta

14.30

1-0 

Roda JC

Heerenveen

14.30

2-1 

NAC

Excelsior

16.45

3-1

 

 

 

Programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZ

Twente

20.00

2-0

 

Programma 25 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVV Venlo

Willem ll

18.30

3-3

Groningen

Feyenoord

19.45

 0-2

Heracles

NAC

19.45

2-1

Heerenveen

Zwolle

20.45

1-2

 

Programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ajax

Roda JC

12.30

5-1

Excelsior

PSV

14.30

1-2

Sparta

Utrecht

14.30

1-3 

Vitesse

ADO

16.45

2-0

 

 

 

 

Programma 18 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Twente

Heerenveen

18.30

0-4

VVV Venlo

Feyenoord

18.30

1-1

Willem ll

Sparta

20-45

2-2

NAC

Ajax

20.45

0-8 

 

Programma 19 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO

Heracles

12.30

4-1

Zwolle

PSV

14.30

0-1

Groningen

Vitesse

14.30

4-2 

Utrecht

Excelsior

14.30

3-1 

Roda JC

AZ

16.45

0-1

 

 

Programma 3 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta

Heerenveen

20.00

0-0

 

Programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZ

Willem ll

18.30

2-3

Excelsior

Roda JC

19.45

1-0 

Heracles

Groningen

19.45

2-1 

VVV Venlo

NAC

20.45

0-0

 

Programma 5 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO

Feyenoord

12.30

2-2

Ajax

Utrecht

14.30

1-2

Vitesse

Zwolle

14.30

0-0 

PSV

Twente

16.45

4-3

 

Programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Twente

Excelsior

20.00

1-3

 

Programma 28 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roda JC

Feyenoord

18.30

1-1

Heracles

VVV Venlo

18.30

3-0

Willem ll

Ajax

20.45

1-3

Zwolle

ADO

20.45

2-0

 

Programma 29 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vitesse

PSV

12.30

2-4

Utrecht

NAC

14.30

2-2

Sparta

Groningen

14.30

2-1

Heerenveen

AZ

16.45

1-2

 

 

 

Programma 20 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groningen

Willem ll

20.00

0-1

 

Programma 21 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NAC

Zwolle

18.30

0-2

Excelsior

Sparta

19.45

1-1

VVV Venlo

ADO

19.45

0-2 

Twente

Roda JC

20.45

3-0 

 

Programma 22 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

PSV

Heracles

12.30

3-0 

AZ

Utrecht

14.30

3-0 

Feyenoord

Ajax

14.30

1-4

Heerenveen

Vitesse

16.45

0-4

 

 

 

Programma 14 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ajax

Sparta

18.30

4-0

Roda JC

NAC

18.30

1-0 

Utrecht

Heerenveen

20.45

3-1 

Feyenoord

Zwolle

20.45

0-0 

 

Programma 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heracles

Vitesse

12.30

1-1

Groningen

AZ

14.30

1-1

Willem ll

Twente

14.30

3-1 

VVV Venlo

PSV

14.30

2-5 

ADO

Excelsior

16.45

1-2

 

Programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Twente

Heracles

20.00

2-1

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NAC

ADO

18.30

0-1 

PSV

Willem ll

19.45

4-0

Zwolle

Groningen

19.45

3-2 

Excelsior

VVV Venlo

20.45

0-2 

 

Programma 1 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZ

Feyenoord

12.30

0-4 

Heerenveen

Ajax

14.30

0-4

Vitesse

Utrecht

14.30

1-1 

Sparta

Roda JC

16.45

1-2

 

 

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Willem ll

Heerenveen

18.30

1-2

Feyenoord

NAC

19.45

0-2 

Heracles

Roda JC

19.45

2-1 

ADO

Sparta

20.45

1-0

 

Programma 24 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Utrecht

PSV

12.30

1-7 

Ajax

Vitesse

14.30

1-2

Groningen

Twente

14.30

1-0 

VVV Venlo

Zwolle

14.30

1-1 

AZ

Excelsior

16.45

0-2

 

Programma 15 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta

AZ

20.00

 0-2

 

programma 16 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior

Heerenveen

18.30

 1-2

NAC

Groningen

19.45

2-1 

Roda JC

Willem ll

19.45

1-3 

Zwolle

Heracles

20.45

2-1 

 

Programma 17 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO

Ajax

14.30

1-1

Twente

Utrecht

14.30

4-0 

PSV

Feyenoord

16.45

1-0

Vitesse

VVV Venlo

16.45

1-1

 

programma 9 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heracles

Feyenoord

18.30

2-4

Willem ll

ADO

18.30

1-2

Ajax

Zwolle

20.45

3-0

Excelsior

Vitesse

20.45

0-3

 

Programma 10 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heerenveen

PSV

12.30

2-0

Utrecht

Roda JC