Programma eredivisie per weekend, seizoen 17/18

Programma 20 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groningen

Willem ll

20.00

0-1

 

Programma 21 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NAC

Zwolle

18.30

 

Excelsior

Sparta

19.45

 

VVV Venlo

ADO

19.45

 

Twente

Roda JC

20.45

 

 

Programma 22 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

PSV

Heracles

12.30

 

AZ

Utrecht

14.30

 

Feyenoord

Ajax

14.30

 

Heerenveen

Vitesse

16.45

 

 

 

 

Stand per 15 Oktober

Team G V P
1 PSV 8 7 21
2 Ajax 8 5 16
3 Feyenoord 8 5 16
4 Vitesse 8 4 15
5 PEC Zwolle 8 4 15
6 sc Heerenveen 8 4 14
7 AZ 8 4 13
8 FC Utrecht 8 4 13
9 VVV-Venlo 8 3 12
10 Excelsior 8 3 10
11 ADO Den Haag 8 3 10
12 FC Groningen 8 2 9
13 Heracles Almelo 8 2 9
14 NAC Breda 8 2 7
15 FC Twente 8 2 6
16 Roda JC Kerkrade 8 2 6
17 Willem II 8 2 6
18 Sparta Rotterdam 8 1 5

 

uitslagen overzicht eredivisie seizoen 17/18

Programma 14 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ajax

Sparta

18.30

4-0

Roda JC

NAC

18.30

1-0 

Utrecht

Heerenveen

20.45

3-1 

Feyenoord

Zwolle

20.45

0-0 

 

Programma 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heracles

Vitesse

12.30

1-1

Groningen

AZ

14.30

1-1

Willem ll

Twente

14.30

3-1 

VVV Venlo

PSV

14.30

2-5 

ADO

Excelsior

16.45

1-2

 

Programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Twente

Heracles

20.00

2-1

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NAC

ADO

18.30

0-1 

PSV

Willem ll

19.45

4-0

Zwolle

Groningen

19.45

3-2 

Excelsior

VVV Venlo

20.45

0-2 

 

Programma 1 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZ

Feyenoord

12.30

0-4 

Heerenveen

Ajax

14.30

0-4

Vitesse

Utrecht

14.30

1-1 

Sparta

Roda JC

16.45

1-2

 

 

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Willem ll

Heerenveen

18.30

1-2

Feyenoord

NAC

19.45

0-2 

Heracles

Roda JC

19.45

2-1 

ADO

Sparta

20.45

1-0

 

Programma 24 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Utrecht

PSV

12.30

1-7 

Ajax

Vitesse

14.30

1-2

Groningen

Twente

14.30

1-0 

VVV Venlo

Zwolle

14.30

1-1 

AZ

Excelsior

16.45

0-2

 

Programma 15 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sparta

AZ

20.00

 0-2

 

programma 16 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior

Heerenveen

18.30

 1-2

NAC

Groningen

19.45

2-1 

Roda JC

Willem ll

19.45

1-3 

Zwolle

Heracles

20.45

2-1 

 

Programma 17 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO

Ajax

14.30

1-1

Twente

Utrecht

14.30

4-0 

PSV

Feyenoord

16.45

1-0

Vitesse

VVV Venlo

16.45

1-1

 

programma 9 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heracles

Feyenoord

18.30

2-4

Willem ll

ADO

18.30

1-2

Ajax

Zwolle

20.45

3-0

Excelsior

Vitesse

20.45

0-3

 

Programma 10 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Heerenveen

PSV

12.30

2-0

Utrecht

Roda JC

14.30

2-0

AZ

NAC

14.30

2-1 

Sparta

Twente

14.30

1-0 

Groningen

VVV Venlo

16.45

1-1

 

Programma 25 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NAC

Sparta Rotterdam

20.00

2-2

 

 Programma 26 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vitesse

AZ

18.30

1-2

ADO Den haag

SC Heerenveen

19.45

1-2

Zwolle

Twente

19.45

2-0 

Heracles Almelo

Excelsior

20.45

2-2 

 

programma 27 Augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Feyenoord

Willem ll

12.30

5-0

VVV Venlo

Ajax

14.30

0-2

PSV

Roda JC

16.45

2-0

FC Groningen

FC Utrecht

16.45

2-1

 

 

Programma 18 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Roda JC

Vitesse

20.00

1-3

 

Programma 19 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Twente

VVV Venlo

18.30

1-2

AZ

ADO DEN Haag

19.45

2-0

Heerenveen

Heracles

20.45

1-1 

 

Programma 20 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior

Feyenoord

12.30

0-1

Ajax

Groningen

14.30

3-1

Utrecht

Willem ll

14.30

2-0

NAC

psv

16.45

1-4 

Sparta

Zwolle

16.45

1-1 

 

 

 

Programma 11 augustus

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO den haag

FC Utrecht

19.00

0-3

 

Programma 12 augustus

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

PSV

AZ

18.30

3-2

VVV Venlo

Sparta Rotterdam

18.30

3-0 

Heracles Almelo

Ajax

20.45

2-1

Vitesse

NAC

20.45

4-1 

 

Programma 13 augustus

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zwolle

Roda JC

12.30

4-2

Feyenoord

FC Twente

14.30

2-1 

Willem ll

Excelsior

14.30

1-2 

FC Groningen

SC Heerenveen

16.45

3-3 

 

 

   

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!