Komende wedstrijden

Programma 26 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

URK

Eemdijk

14.30

 

Staphorst

Zuidvogels

14.30

 

NSC Nijkerk

HZVV

14.30

 

AZSV

SDC Putten

14.30

 

Ajax AM

Excelsior 31

14.30

 

Huizen

DFS

14.30

 

Berkum

Genemuiden

14.30

 

CSV Apeldoorn

Sparta Nijkerk

14.30

 

 

 

 

uitslagen overzicht hoofdklasse B

Programma 19 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior 31

Staphorst

14.30

4-5

HZVV

Huizen

14.30

2-4 

Genemuiden SC

NSC Nijkerk

14.30

8-2 

Eemdijk

AZSV

14.30

1-2 

Zuidvogels

Ajax AM

14.30

3-3 

SDC Putten

Berkum

14.30

0-3 

DFS

CSV Apeldoorn

14.30

0-1 

Sparta Nijkerk

URK

14.30

1-1 

 

Programma 10 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZSV

Huizen

14.30

1-1

 

Programma 12 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZSV

HZVV

14.30

2-0

NSC Nijkerk

Eemdijk

14.30

0-1

Zuidvogels

Excelsior 31

14.30

0-2

Ajax AM

Sparta Nijkerk

14.30

3-1

Staphorst

DFS

14.30

0-0

Berkum

Huizen

14.30

2-1

URK

SDC Putten

15.00

3-0

CSV Apeldoorn

Genemuiden

15.00

2-1

programma 5 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DFS

Excelsior 31

14.30

3-1

AZSV

CSV Apeldoorn

14.30

3-0 

NSC Nijkerk

URK

14.30

1-4 

 

Programma 24 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NSC Nijkerk

Huizen

18.30

2-4

 

Programma 28 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NSC Nijkerk

Berkum

14.30

0-2

AZSV

DFS

14.30

0-0 

Staphorst

CSV Apeldoorn

14.30

0-2 

 

Programma 21 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior 31

CSV Apeldoorn

14.30

0-0 

Genemuiden SC

Zuidvogels

14.30

6-0

Eemdijk

Berkum

14.30

1-2

Huizen

AZSV

14.30

1-2

SDC Putten

NSC Nijkerk

14.30

2-4 

DFS

Ajax AM

14.30

1-2

HZVV

URK

15.00

3-1 

Sparta Nijkerk

Staphorst

15.00

2-3

 

Programma 14 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zuidvogels

SDC Putten

14.30

0-2

Ajax AM

Eemdijk

14.30

0-1

Berkum

NSC Nijkerk

14.30

1-0

Excelsior 31

DFS

14.30

2-3

Staphorst

Genemuiden

14.30

1-1

URK

Huizen

15.00

1-3

CSV Apeldoorn

AZSV

15.00

3-0 

Sparta Nijkerk

HZVV

15.00

2-2 

 

 Programma 2 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NSC Nijkerk

DFS

14.30

2-4 

 

Programma 7 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DFS

Sparta Nijkerk

14.30

0-4

Huizen

CSV Apeldoorn

14.30

3-4 

Genemuiden SC

Excelsior 31

14.30

2-1

AZSV

URK

14.30

0-1 

NSC Nijkerk

Ajax AM

14.30

0-4

SDC Putten

Staphorst

14.30

5-2

Eemdijk

Zuidvogels

14.30

0-0

HZVV

Berkum

15.00

2-3 

Programma 31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Genemuiden SC

Eemdijk

14.30

2-4

Excelsior 31

NSC Nijkerk

14.30

1-5

Staphorst

Berkum

14.30

1-0 

DFS

HZVV

14.30

1-1 

Zuidvogels

Huizen

14.30

0-0 

Sparta Nijkerk

AZSV

15.00

3-0

CSV Apeldoorn

SDC Putten

15.00

1-3 

Ajax AM

URK

17.00

4-0 

 

Programma 24 maart

thuis

uit

Aanvang

 uitslag

AZSV

Genemuiden

14.30

4-1

NSC Nijkerk

Staphorst

14.30

4-2

Bekum

Zuidvogels

14.30

2-2

Huizen

Ajax AM

14.30

0-5

Eemdijk

CSV Apeldoorn

14.30

4-3

HZVV

Excelsior 31

15.00

1-2 

URK

DFS

15.00

2-0 

SDC Putten

Sparta Nijkerk

17.00

1-1 

 

programma 17 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

NSC Nijkerk

Huizen

14.30

AFG  

Zuidvogels

HZVV

14.30

2-1

Genemuiden

DFS

14.30

1-4 

Ajax AM

CSV Apeldoorn

14.30

0-0 

SDC Putten

Eemdijk

14.30

1-1

Excelsior 31

AZSV

14.30

2-1

Berkum

Sparta Nijkerk

14.30

1-2 

Staphorst

URK

14.30

1-3 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZSV

Staphorst

14.30

1-1

Huizen

SDC Putten

14.30

3-0

Eemdijk

Excelsior

14.30

0-0

DFS

Zuidvogels

14.30

2-2

Sparta Nijkerk

Genemuiden

15.00

0-2

HZVV

Ajax AM

15.00

1-2

CSV Apeldoorn

NSC Nijkerk

15.00

2-3

URK

Berkum

15.00

1-0

 

programma 3 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZSV

Huizen

14.30

AFG

Zuidvogels

Berkum

14.30

0-1 

NSC Nijkerk

DFS

14.30

AFG

CSV Apeldoorn

Eemdijk

15.00

1-2

 

programma 24 februari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zuidvogels

Sparta Nijkerk

14.30

0-3

SDC Putten

DFS

14.30

1-1

NSC Nijkerk

URK

14.30

AFG

Excelsior 31

Huizen

14.30

0-2

Eemdijk

HZVV

14.30

5-1

Berkum

AZSV

14.30

4-2

Genemuiden

Ajax AM

14.30

3-1

Staphorst

CSV Apeldoorn

14.30

AFG

programma 17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ajax AM

Staphorst

14.30

2-2

DFS

Berkum

14.30

0-2 

AZSV

NSC Nijkerk

14.30

3-1 

Huizen

Eemdijk

14.30

0-1 

CSV Apeldoorn

Zuidvogels

15.00

1-0

Sparta Nijkerk

Excelsior 31

15.00

0-0 

HZVV

SDC Putten

15.00

1-1 

URK

Genemuiden

15.00

3-0 

 

Programma 10 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

NSC Nijkerk

Berkum

14.30

AFG

SDC Putten

Zuidvogels

14.30

3-1

Eemdijk

Ajax AM

14.30

4-3

AZSV

CSV Apeldoorn

14.30

AFG

DFS

Excelsior 31

14.30

AFG 

Huizen

URK

14.30

0-3

HZVV

Sparta Nijkerk

15.00

0-0

 

Programma 3 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

NSC Nijkerk

DFS

14.30

AFG  

SDC Putten

Genemuiden

14.30

1-1

AZSV

Ajax AM

14.30

1-1 

Eemdijk

Stsphorst

14.30

0-1

Berkum

Excelsior 31

14.30

4-1

Huzien

Sparta Nijkerk

14.30

1-2 

HZVV

CSV Apeldoorn

15.00

3-1

URK

Zuidvogels

15.00

1-2

 

programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Staphorst

HZVV

14.30

3-2

DFS

Eemdijk

14.30

0-3 

Genemuiden SC

Huizen

14.30

4-0 

Excelsior 31

URK

14.30

1-0 

Ajax AM

SDC Putten

14.30

2-0

Zuidvogels

AZSV

14.30

2-0 

Sparta Nijkerk

NSC Nijkerk

15.00

3-0 

CSV Apeldoorn

Berkum

15.00

1-2 

 

programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SDC Putten

Excelsior 31

14.30

2-0 

Eemdijk

Sparta Nijkerk

14.30

1-0 

NSC Nijkerk

Zuidvogels

14.30

2-1 

AZSV

DFS

14.30

AFG 

Berkum

Ajax AM

14.30

1-2 

Huizen

Staphorst

14.30

0-0 

HZVV

Genemuiden

15.00

0-0 

URK

CSV Apeldoorn

15.00

5-1

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ajax AM

Huizen

14.30

5-1 

Zuidvogels

Berkum

14.30

AFG 

Genemuiden

AZSV

14.30

3-0 

DFS

URK

14.30

2-2 

Excelsior 31

HZVV

14.30

1-3 

Staphorst

NSC Nijkerk

14.30

6-0 

Sparta Nijkerk

SDC Putten

15.00

2-3 

CSV Apeldoorn

Eemdijk

15.00

AFG 


  

programma 9 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huizen

URK

14.30

AFG  

Eemdijk

Ajax AM

14.30

AFG

SDC Putten

Zuidvogels

14.30

AFG

Genemuiden

Staphorst

14.30

3-3 

NSC Nijkerk

Berkum

14.30

AFG 

DFS

Excelsior 31

14.30

AFG

AZSV

CSV Apeldoorn

14.30

AFG

HZVV

Sparta Nijkerk

14.30

AFG

Programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Zuidvogels

Eemdijk

14.30

3-3

Ajax AM

NSC Nijkerk

14.30

2-2

Berkum

HZVV

14.30

0-2

Excelsior 31

Genemuiden

14.30

1-3

Staphorst

SDC Putten

14.30

0-0

URK

AZSV

15.00

3-3

Sparta Nijkerk

DFS

15.00

1-1

CSV Apeldoorn

Huizen

15.00

3-1

Programma 25 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huizen

Berkum

14.30

Q-0

Eemdijk

NSC Nijkerk

14.30

2-2

SDC Putten

URK

14.30

1-0

Genemuiden

CSV Apeldoorn

14.30

0-2

DFS

Staphorst

14.30

0-3

Excelsior 31

Zuidvogels

14.30

2-0

HZVV

AZSV

15.00

1-4

Sparta Nijkerk

Ajax AM

15.00

2-1 

programma 18 November

thuis

Uit

Aanvang

uitslag

Zuidvogels

Genemuiden SC

14.30

0-6

Ajax AM

DFS

14.30

1-4

NSC Nijkerk

SDC Putten

14.30

1-0

Berkum

Eemdijk

14.30

0-4

Staphorst

Sparta Nijkerk

14.30

1-0

AZSV

Huizen

14.30

GEST

URK

HZVV

15.00

2-0

CSV Apeldoorn

Excelsior 31

15.00

3-0

Programma 11 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SDC Putten

Huizen

14.30

2-1

 

programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zuidvogels

Staphorst

14.30

1-5

Eemdijk

URK

14.30

2-3

SDC Putten

AZSV

14.30

1-1

Genemuiden

Berkum

14.30

3-2

DFS

Huizen

14.30

4-2

Excelsior 31

Ajax AM

14.30

2-2

HZVV

NSC Nijkerk

15.00

2-1

Sparta Nijkerk

CSV Apeldoorn

15.00

4-2

programma 28 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ajax AM

Zuidvogels

14.30

5-2 

Huizen

HZVV

14.30

4-0

NSC Nijkerk

Genemuiden

14.30

3-7

Berkum

SDC Putten

14.30

2-2 

Staphorst

Excelsior 31

14.30

0-1 

AZSV

Eemdijk

14.30

0-1 

Urk

Sparta Nijkerk

15.00

1-0

CSV Apeldoorn

DFS

15.00

1-1 

 

 

Programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zuidvogels

NSC Nijkerk

14.30

3-0 

Ajax AM

Berkum

14.30

1-2 

Genemuiden

HZVV

14.30

0-0 

DFS

AZSV

14.30

2-0 

Excelsior 31

SDC Putten

14.30

4-0 

Staphorst

Huizen

14.30

2-2 

Sparta Nijkerk

Eemdijk

15.00

1-1 

CSV Apeldoorn

URK

15.00

1-1 

Programma 14 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SDC Putten

CSV Apeldoorn

14.30

4-2 

NSC Nijkerk

Excelsior 31

14.30

0-0 

Eemdijk

Genemuiden

14.30

2-1 

Berkum

Staphorst

14.30

2-1 

HZVV

Zuidvogels

14.30

3-3 

AZSV

Sparta Nijkerk

14.30

1-0 

HZVV

DFS

15.00

0-0 

URK

Ajax AM

15.00

0-1 

 

Programma 7 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ajax AM

AZSV

14.30

2-1

Staphorst

Eemdijk

14.30

1-1

Excelsior 31

Berkum

14.30

3-1

DFS

NSC Nijkerk

14.30

2-0

Genemuiden SC

SDC Putten

14.30

5-1

Zuidvogels

URK

14.30

2-1

Sparta Nijkerk

Huizen

15.00

2-2

CSV Apeldoorn

HZVV

15.00

2-2

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eemdijk

DFS

14.30

2-2

AZSV

Zuidvogels

14.30

0-0

SDC Putten

Ajax Am

14.30

1-0

Berkum

CSV Apeldoorn

14.30

5-2

NSC Nijkerk

Sparta Nijkerk

14.30

2-2 

Huizen

Genemuiden SC

14.30

1-2

URK

Excelsior 31

15.00

1-2 

HZVV

Staphorst

15.00

1-3 

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Staphorst

AZSV

14.30

0-0

Ajax AM

HZVV

14.30

3-2

Excelsior 31

Eemdijk

14.30

1-0

Berkum

URK

14.30

3-0

NSC Nijkerk

CSV Apeldoorn

14.30

0-5

Zuidvogels

DFS

14.30

1-1

Genemuiden

Sparta Nijkerk

14.30

1-1

 

Programma 16 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eemdijk

SDC Putten

14.30

4-0

AZSV

Excelsior 31

14.30

1-0

DFS

Genemuiden

14.30

3-0 

Huizen

NSC Nijkerk

14.30

1-4

Apeldoorn

Ajax AM

15.00

2-0 

Sparta Nijkerk

Berkum

15.00

1-0

HZVV

HSV De Zuidvogels

15.00

1-0

URK

Staphorst

15.00

0-2 

Programma 9 september

thuis

Uit

Aanvang

uitslag

Eemdijk

Huizen

14.30

3-2

NSC Nijkerk

AZSV

14.30

1-2

SDC Putten

HZVV

14.30

3-1

Genemuiden SC

URK

14.30

4-1

Staphorst

Ajax AM

14.30

2-3

Berkum

DFS

14.30

3-2

Excelsior 31

Sparta Nijkerk

14.30

2-0

HSV De Zuidvogels

CSV Apeldoorn

14.30

4-1

Programma 2  september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huizen

Excelsior 31

14.30

1-3

Ajax AM

Genemuiden

14.30

1-2 

DFS

SDC Putten

14.30

2-0 

AZSV

Berkum

14.30

0-0

HZVV

Eemdijk

15.00

1-0

URK

NSC Nijkerk

15.00

2-2

Sparta Nijkerk

HSV De Zuidvogels

15.00

4-1

CSV Apeldoorn     

Staphorst

15.00

1-1 

 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op  Twitter met o.a. heel veel LIVE wedstrijden, eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media