Programma hoofdklasse B per week

programma 26 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Baronie

Gemert

14.30

0-1 

Unitas

IFC

14.30

3-4 

Groene Ster

UDI'19/CSU       

14.30

3-0 

Nuenen

Vlissingen

14.30

2-1 

Leonidas

Halsteren

14.30

1-0 

RKAVV

SV Meerssen      

14.30

2-2 

De meern

Alphense Boys    

14.30

1-4 

 

Uitslagen overzicht hoofdklasse B Seizoen 2018 - 2019

Programma 19 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Meerssen     

Baronie

14.00

0-2

Halsteren

Nuenen

14.00

4-1 

Gemert

Minor           

14.00

5-2 

UDI'19/CSU      

De meern

14.00

2-0 

Vlissingen

Leonidas

14.00

4-1 

Alphense Boys   

Groene Ster

14.00

1-2 

RKAVV

IFC

14-00

4-2

 

programma 12 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

Minor      

13.00

0-1

Gemert

Halsteren

14.30

1-2

De meern

SV Meerssen      

14.30

0-2

Unitas

Alphense Boys    

14.30

1-1

Groene Ster

Vlissingen

14.30

0-2

Nuenen

IFC

14.30

1-1

 

Programma 5 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

UDI'19/CSU       

RKAVV

14.00

2-1

Vlissingen

De meern

14.00

2-2 

Alphense Boys    

Leonidas

14.00

2-2 

IFC

Gemert

14.00

1-3 

SV Meerssen      

Nuenen

14.30

1-1 

Halsteren

Unitas

14.30

4-1

Minor            

Groene Ster

14.30

0-2 

 

Programma 28 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vlissingen

IFC

14.00

3-1

Baronie

UDI'19/CSU       

14.30

2-1

SV Meerssen      

Unitas

14.30

1-2

 

Programma 20 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Unitas

Baronie

18.00

3-0 

UDI'19/CSU       

Alphense Boys    

18.00

3-4

Groene Ster

Nuenen

18.00

1-0 

RKAVV 

Gemert

18.00

2-3 

De meern

Halsteren

18.00

1-6 

Minor            

SV Meerssen      

18.00

0-1 

 

Programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

UDI'19/CSU       

Unitas

14.30

0-1

 

 

 

Programma 14 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

Leonidas

14.00

6-1

Alphense Boys    

RKAVV  

14.00

2-1 

IFC

De meern

14.00

2-2 

Baronie

Groene Ster

14.30

2-7 

SV Meerssen

Vlissingen

14.30

2-0

Halsteren

Minor  

14.30

3-0

Nuenen

Unitas

14.30

0-2

 

Programma 6 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKAVV

De meern

19.30

3-1

 

Programma 7 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

UDI'19/CSU

Halsteren

14.00

1-1

Vlissingen

Alphense Boys    

14.00

2-1 

IFC

SV Meerssen      

14.00

1-3 

Unitas

Gemert

14.30

3-2 

Groene Ster

Leonidas

14.30

2-1 

Minor            

Baronie

14.30

2-2 

 

 

programma  31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

UDI'19/CSU       

Vlissingen

14.00

0-1

SV Meerssen      

Groene Ster

14.30

0-2 

 

Programma 24 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

Unitas

13.00

1-2

Gemert

Vlissingen

14.00

5-0 

De meern

Groene Ster

14.00

2-3 

Baronie

RKAVV

14.30

0-0 

SV Meerssen      

UDI'19/CSU       

14.30

1-3 

Halsteren

IFC

14.30

1-0 

Nuenen

Minor

14.30

0-0 

 

Programma 17 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

Nuenen

13.00

2-3

UDI'19/CSU       

IFC

14.00

1-4

Vlissingen

RKAVV

14.00

0-0 

Alphense Boys    

Baronie

14.00

0-2

SV Meerssen      

Gemert

14.30

1-3

Groene Ster

Halsteren

14.30

1-1 

Minor            

Unitas

14.30

2-0 

 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

UDI'19/CSU       

14.00

0-0 

De meern

Leonidas

14.00

1-2

Baronie

Vlissingen

14.30

2-0

Halsteren

SV Meerssen      

14.30

0-0

Unitas

Groene Ster

14.30

2-1 

Nuenen

Alphense Boys    

14.30

0-2 

RKAVV

Minor

14.30

1-1

 

Programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

Baronie

14.00

1-2

UDI'19/CSU       

Groene Ster

14.00

1-1 

Alphense Boys    

De meern

14.00

1-2 

IFC

Unitas

14.00

1-4

SV Meerssen      

RKAVV

14.30

2-0

 

Programma  16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

Baronie

13.00

2-0

 

Programma  17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Vlissingen

Halsteren

14.00

0-0

Alphense Boys    

Gemert

14.00

2-3 

Unitas

RKAVV            

14.30

1-2 

Groene Ster

IFC

14.30

1-0 

Nuenen

De meern

14.30

0-1 

Minor            

UDI'19/CSU       

14.30

3-1 

 

programma 10 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

UDI'19/CSU       

Vlissingen

14.00

AFG 

De meern

Minor

14.00

3-2

IFC

Leonidas

14.00

2-3

Baronie

Nuenen

14.30

4-2

SV Meerssen      

Unitas

14.30

AFG 

Halsteren

Alphense Boys    

14.30

3-1

RKAVV

Groene Ster

14.30

0-2

 

Programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nuenen

RKAVV

18.00

0-1

 

Programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

UDI'19/CSU       

13.00

1-2

Alphense Boys    

SV Meerssen      

14.00

2-0

Baronie

Halsteren

14.30

2-1 

Unitas

De meern

14.30

4-1 

Groene Ster

Gemert

14.30

0-4

Minor

IFC

14.30

1-1

 

 

 

Programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

Nuenen

14.00

2-4

UDI'19/CSU       

Unitas

14.00

AFG 

Vlissingen

Minor 

14.00

1-0 

De meern

Baronie

14.00

0-2 

IFC

Alphense Boys    

14.00

1-6 

SV Meerssen      

Groene Ster

14.30

AFG 

RKAVV

Leonidas

14.30

AFG 

 

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

SV Meerssen      

13.00

0-0

De meern

Gemert

14.00

0-6

Baronie

IFC

14.30

6-1 

Unitas

Vlissingen

14.30

3-1

Neunen

UDI'19/CSU       

14.30

0-3

RKAVV

Halsteren

14.30

1-1

Minor

Alphense Boys    

14.30

4-1

 

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

Baronie

14.00

AFG

UDI'19/CSU       

Groene Ster

14.00

AFG 

Vlissingen

Nuenen

14.00

0-6

Alphense Boys    

De meern

14.00

AFG 

IFC Zondag

Unitas Zondag

14.00

AFG 

SV Meerssen      

RKAVV

14.30

AFG 

Halsteren

Leonidas

14.30

6-2

 

Programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKAVV

Alphense Boys     

17.00

2-0

 

Programma 9 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

Gemert

13.00

1-1

Vlissingen

SV Meerssen       

14.00

1-1 

De meern

IFC

14.00

0-3 

GVV Unitas

Nuenen

14.30

1-2 

Groene Ster

Baronie

14.30

1-0 

Minor             

Halsteren

14.30

0-3

 

Programma 2 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

RKAVV 

14.00

2-0

Alphense Boys    

UDI'19/CSU       

14.00

1-1 

IFC

Vlissingen

14.00

2-1 

Baronie

GVV Unitas

14.30

2-0 

SV Meerssen      

Minor

14.30

4-2 

Halsteren

De meern

14.30

4-1 

Nuenen

Groene STER

14.30

0-1 

 

Programma 25 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

UDI'19/CSU       

SV Meerssen      

14.00

1-2

Vlissingen

Gemert

14.00

0-2

IFC

Halsteren

14.00

1-3

GVV Unitas

Leonidas

14.30

3-3

Groene Ster

De meern

14.30

4-1

RKAVV

Baronie

14.30

0-1

Minor

Nuenen

14.30

2-2

 

programma 18 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

Groene Ster

13.00

4-0

Gemert

Unitas

14.00

4-1 

Alphense Boys    

Vlissingen

14.00

1-0

De meern

RKAVV

14.00

0-3 

Baronie

Minor 

14.30

2-2

SV Meerssen      

IFC

14.30

0-2 

Halsteren

UDI'19/CSU       

14.30

0-0 

 

programma 11 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

SV Meerssen       

De Meern

14.30

2-1

 

Programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

De meern

13.00

1-1

UDI'19/CSU        

Gemert

14.00

2-1

Vlissingen

Baronie

14.00

0-2

Alphense Boys     

Nuenen

14.00

1-1

SV Meerssen       

Halsteren

14.30

2-2

Groene Ster

Unitas

14.30

0-4

Minor             

RKAVV

14.30

1-0 

Papendorp

IFC

14.30

AFG 

 

Programma 28 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

SV Meerssen      

14.00

5-2

De meern

Papendorp

14.00

AFG

IFC

UDI'19/CSU       

14.00

2-1

Baronie

Alphense Boys

14.30

1-0

Halsteren

Groene Ster

14.30

1-1

Unitas

Minor 

14.30

3-0

Nuenen           

Leonidas

14.30

4-2

RKAVV

Vlissingen

14.30

0-3

Programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Leonidas

IFC

13.00

2-2

Vlissingen

UDI'19/CSU        

14.00

1-1

Alphense Boys     

Halsteren

14.00

2-0

Unitas

SV Meerssen       

14.30

4-2

Groene Ster

RKAVV

14.30

4-0

Nuenen

Baronie

14.30

1-1

Minor

De meern

14.30

4-1

Papendorp

Gemert

14.30

0-13

Programma 14 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

Alphense Boys    

14.00

3-5

UDI'19/CSU       

Minor            

14.00

2-1 

De meern

Nuenen

14.00

1-3 

IFC

Groene Ster

14.00

1-2

Baronie

Leonidas

14.30

6-0 

SV Meerssen       

Papendorp

14.30

11-0

Halsteren

Vlissingen

14.30

4-0 

RKAVV            

Unitas

14.30

2-4 

 

Programma 7 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

RKAVV

13.00

0-4

Alphense Boys    

IFC

14.00

1-1 

Baronie

De meern

14.30

3-0 

Unitas

UDI'19/CSU       

14.30

2-3 

Groene Ster

SV Meerssen       

14.30

1-1 

Nuenen

Gemert

14.30

0-1 

Minor

Vlissingen

14.30

2-1

Papendorp

Halsteren

14.30

0-4 

 

programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKAVV

Nuenen

18.00

0-1

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

Groene Ster

14.00

1-0

UDI'19/CSU       

Leonidas

14.00

0-2 

Vlissingen

Papendorp

14.00

5-0 

De meern

GVV Unitas

14.00

0-1 

IFC

Minor

14.00

4-0 

SV Meerssen      

Alphense Boys        

14.30

4-2

Halsteren

Baronie

14.30

2-0 

 

programma 23 september

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

Vlissingen

13.00

2-1

De meern

UDI'19/CSU        

14.30

1-1

Baronie

SV Meerssen       

14.30

0-0

GVV Unitas

Papendorp

14.30

6-0

Groene Ster

Alphense Boys     

14.30

2-1

Nuenen

Halsteren

14.30

1-1

RKAVV

IFC

14.30

1-3

Minor             

Gemert

14.30

0-3

programma 16 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

De meern

14.00

7-1

UDI'19/CSU       

Nuenen

14.00

2-0 

Vlissingen

GVV Unitas       

14.00

1-2 

Alphense Boys    

Minor

14.00

2-2 

IFC

Baronie

14.00

2-3 

SV Meerssen      

Leonidas

14.30

2-1 

Halstern

RKAVV

14.30

1-0 

Papendorp

Groene Ster

14.30

0-5

 

Programma 8 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nuenen

SV Meerssen      

19.30

4-1

 

Programma 9 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

Alphense Boys    

13.00

1-4

Gemert

IFC

14.00

5-2

De meern

Vlissingen

14.00

0-3

Baronie

Papendorp

14.30

8-1

GVV Unitas

Halsteren

14.30

0-1

Groene Ster

Minor 

14.30

5-1

RKAVV            

UDI'19/CSU       

14.30

3-1

 

 

 

Pogramma 2 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

UDI'19/CSU    

Baronie

14.00

1-3

VC Vlissingen

Groene Ster

14.00

1-2 

Alphense Boys    

GVV Unitas

14.00

1-2 

IFC

Nuenen 

14.00

0-3 

Halsteren

Gemert

14.30

2-1 

Minor            

Leonidas

14.30

2-2 

Papendorp        

RKAVV

14.30

1-1 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. live verslag van wedstrijden.

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

voetbaluitslagen-nickdeheus.nl in de media