competitie programma Hoofdklasse B Seizoen 2018 - 2019 per week

Programma 23 maart

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

ACV

DETO Twenterand

14.30

 

Berkum

Excelsior 31

14.30

 

Genemuiden

Flevo Boys

14.30

 

SVZW

AZSV

14.45

 

Sparta Nijkerk

WHC

15.00

 

CSV Apeldoorn

Buitenpost

15.00

 

DUNO D

Staphorst

15.00

 

URK

SDC Putten

15.00

 

 

uitslagen overzicht hoofdklasse B seizoen 2018 - 2019

programma 16 maart

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior 31

DETO Twenterand

14.30

2-1 

Genemuiden

DUNO D

14.30

1-3

ACV

Berkum

14.30

1-1 

Buitenpost

WHC

14.30

AFG 

AZSV

Staphorst

14.30

2-2

CSV Apeldoorn

SVZW

15.00

1-0

SDC Putten

Sparta Nijkerk

18.00

1-2

Flevo Boys

URK

18.00

0-0 

programma 9 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WHC

Flevo Boys

14.30

3-1 

Staphorst

Excelsior 31

14.30

2-0 

Berkum

Genemuiden

14.30

1-0

DETO Twenterand

SDC Putten

14.45

2-0 

SVZW

Buitenpost

14.45

2-2 

Sparta Nijkerk

CSV Apeldoorn

15.00

3-0

DUNO D

AZSV

15.00

Gest  

URK

ACV

15.00

1-2 

 

programma 2 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Staphorst

ACV

14.30

2-1

WHC

Genemuiden

14.30

2-0 

SVZW

Berkum

14.45

2-4

DETO Twenterand

AZSV

15.00

1-2 

DUND D

Sparta Nijkerk

15.00

0-1 

 

programma 23 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DETO Twenterand

Berkum

14.45

1-0 

SDC Putten

Flevo Boys

14.30

3-2

Staphorst

Sparta Nijkerk

14.30

3-2

AZSV

Excelsior 31

14.30

1-1

DUND D

WHC

15.00

3-1

 

programma 16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SDC Putten

WHC

14.30

3-0

Berkum

URK

14.30

1-2

ACV

DUND D

14.30

3-1

Genemuiden

SVZW

14.30

2-3

Excelsior 31

Buitenpost

14.30

3-0

AZSV

Sparta Nijkerk

14.30

0-0

Flevo Boys

CSV Apeldoorn

14.30

2-3

DETO Twenterand

Staphorst

15.00

1-1

 

programma 9 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Buitenpost

AZSV

14.30

0-2

WHC

ACV

14.30

1-1

Staphorst

SDC Putten

14.30

2-1

DUNO D

Berkum

14.30

1-2

SVZW

Flevo Boys

14.45

1-2 

CSV Apelddorn

DETO Twenterand

15.00

4-3 

Sparta Nijkerk

Genemuiden

15.00

0-1

URK

Excelsior 31

15.00

1-1 

 

programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Flevo Boys

AZSV

14.30

0-1

SDC Putten

SVZW

14.30

3-1

Excelsior 31

WHC

14.30

AFG  

DUNO D

Sparta Nijkerk

14.30

AFG

ACV

Buitenpost

14.30

5-1

Genenemuiden

CSV Apeldoorn

14.30

1-0

Berkum

Staphorst

14.30

2-0

DETO Twenterand

Urk

14.45

2-3

 

programma 26 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Buitenpost

DETO Twenterand

14.30

AFG  

Staphorst

ACV

14.30

AFG 

WHC

Genemuiden

14.30

AFG 

AZSV

Excelsior 31

14.30

AFG  

SVZW

Berkum

14.45

AFG 

Sparta Nijkerk

Flevo Boys

15.00

1-0 

CSV Apelddorn

SDC Putten

15.00

1-2 

URK

DUND D

15.00

4-1

 

programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SDC Putten

Flevo Boys

14.30

AFG

DUND D

WHC

14.30

AFG  

Excelsior 31

Genemuiden SC

14.30

0-0 

ACV

CSV Apeldoorn

14.30

1-1 

Staphorst

Sparta Nijkerk

14.30

AFG  

Berkum

Buitenpost

14.30

0-1 

DETO Twenterand

AZSV

14.45

AFG  

URK

SVZW

15.00

3-0

 

 

Programma 15 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Buitenpost

SDC Putten

14.30

1-0 

Flevo Boys

Excelsior 31

14.30

2-0 

AZSV

Berkum

14.30

1-0 

Genemuiden SC

URK

14.30

0-1 

WHC

DETO Twenterand

14.30

2-0 

SVZW

DUNO D

14.45

2-3 

Sparta Nijkerk

ACV

15.00

2-0 

CSV Apeldoorn

Staphorst

15.00

0-2 

 

programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Buitenpost

Flevo Boys

14.30

1-3

ACV

SVZW

14.30

2-1

SDC Putten

DUND

14.30

1-1

AZSV

CSV Apeldoorn

14.30

3-0

Staphorst

Genemuiden

14.30

3-2

Excelsior 31

Sparta Nijkerk

14.30

3-0

DETO Twenterand

Berkum

14.45

AFG

URK

WHC

15.00

2-2

 

 

Programma 1 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DUND D

DETO Twenterand

14.30

3-1 

Genemuiden SC

Buitempost

14.30

1-1 

Flevo Bpys

ACV

14.30

1-1 

WHC

AZSV

14.30

0-1 

Berkum

SDC Putten

14.30

0-3 

SVZW

Staphorst

14.45

1-3

Sparta Nijkerk

URK

15.00

0-0 

CSV Apeldoorn

Excelsior 31

15.00

0-4 

 

 

Programma 24 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZSV

SVZW

14.30

4-2

Staphorst

DUND D

14.30

3-1 

Buitenpost

CSV Apeldoorn

14.30

2-1 

Excelsior 31

Berkum

14.30

2-1 

WSC

Sparta Nijkerk

14.30

0-1 

Flevo Boys

Genemuiden

14.30

2-3 

DETO Twenterand

ACV

15.00

4-2 

SDC Putten

URK

15.00

1-0 

programma 17 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Genemuiden

AZSV

14.30

3-0

Berkum

Flevo Boys

14.30

4-2 

DUNO D

Excelsior 31

14.30

1-3 

ACV

SDC Putten

14.30

1-1 

SVZW

DETO Twenterand

14.45

1-3 

CSV Apeldoorn

WHC

15.00

5-0

Sparta Nijkerk

Buitenpost

15.00

1-0

URK

Staphorst

15.00

2-2

 

programma 10 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

ACV

Genemuiden

14.30

3-1

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZSV

DUNO D

14.30

2-1

ACV

URK

14.30

4-0

Genemuiden

Berkum

14.30

3-3

Flevo Boys

WHC

14.30

2-2

SDC Putten

DETO Twenterand

14.30

3-0

Buitenpost

SVZW

14.30

1-1

Excelsior 31

Staphorst

14.30

1-1

CSV Apeldoorn

Sparta Nijkerk

15.00

1-2

 

programma 27 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Staphorst

AZSV

14.30

4-0

WHC

Buitenpost

14.30

4-3 

Berkum

ACV

14.30

0-1 

SVZW

CSV Apeldoorn

14.45

1-1

DETO Twenterand

Excelsior 31

14.45

0-1 

DUNO D

Genemuiden

15.00

2-0

URK

Flevo Boys

15.00

2-0

Sparta Nijkerk

SDC Putten

18.00

2-0

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ACV

WHC

14.30

5-2

Flevo Boys

SVZW

14.30

4-2

Berkum

DUNDO D

14.30

2-1

Genemuiden SC

Sparta Nijkerk

14.30

3-0

SDC Putten

Staphorst

14.30

2-3

AZSV

Buitenpost

14.30

0-2

Excelsior 31

URK

14.30

0-0

DETO Twenterand

CSV Apeldoorn

14.45

0-2

programma 13 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WHC

SDC Putten

14.30

1-0

Buitenpost

Excelsior 31

14.30

0-3

Staphorst

DETO Twenterand

14.30

1-0

SVZW

SC Genemuiden

14.45

2-1

Sparta Nijkerk

AZSV

15.00

2-0

DUNO D

ACV

15.00

0-0

URK

Berkum

15.00

4-1

CSV Apeldoorn

Flevo Boys

15.00

3-0

 

programma 6 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ACV

Staphorst

14.30

2-0

Genemuiden

WHC

14.30

2-1

Flevo Boys

Sparta Nijkerk

14.30

0-1

SDC Putten

CSV Apeldoorn

14.39

1-1

Berkum

SVZW

14.30

3-0

Excelsior 31

AZSV

14.30

3-0

DETO Twenterand

Buitenpost

14.45

2-4

DUNO D

URK

15.00

0-1

 

Programma 29 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WHC

Excelsior 31

14-30

3-5

Buitenpost

ACV

14.30

0-1

AZSV

Flevo Boys

14.30

0-1

Staphorst

Berkum

14.30

3-2

SVZW

SDC Putten

14.45

1-2

URK

DETO Twenterand 

15.00

3-2

Sparta Nijkerk

DUNO D

15.00

2-1 

CSV Apeldoorn

Genemuiden

15.00

1-3

 

programma 22 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Berkum

Sparta Nijkerk

14.30

1-4

Staphorst

WHC

14.30

4-1

ACV

AZSV

14.30

0-1

Excelsior 31

SVZW

14.30

2-1

SDC Putten

Genemuiden

14.30

6-1

DETO Twenterand  

Flevo boys

14.45

0-1

URK

Buitenpost

15.00

1-0

DUND D

CSV Apeldoorn

15.00

1-4

 

Programma 15 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

WHC

DUNO D

14.30

2-3

Buitenpost

Berkum

14.30

0-0

Flevo Boys

SDC Putten

14.30

2-1

AZSV

DETO Twenterand  

14.30

3-1

SC Genemuiden

Excelsior 31

14.30

1-1

SVZW

URK

14.45

0-2

Sparta Nijkerk

Staphorst

15.00

3-3

CSV Apelddorn

ACV

15.00

3-3

 

programma 8 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ACV

Genemuiden SC

14.30

AFG 

Staphorst

Buitenpost

14.30

1-1 

SDC Putten

Excelsior 31

14.30

1-1

CSV Apeldoorn

Berkum

14.30

1-1 

SVZW

WHC

14.45

2-2

DETO Twenterand

Sparta Nijkerk

14.45

1-0 

DUNO D

Flevo Boys

15.00

1-1

URK

AZSV

15.00

0-2 

 

 

Programma 1 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior 31

ACV

14.30

1-2

Buitenpost

DUNO D

14.30

2-5 

Sparta Nijkerk

SVZW

15.00

0-0 

AZSV

SDC Putten

14.30

2-2 

Flevo Boys

Staphorst

14.30

1-1 

sc Genemuiden

DETO Twenterand

14.30

5-1 

WHC

Berkum

14.30

1-2 

csv Apeldoorn

URK

15.00

2-4

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. live verslag van wedstrijden.

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links