Komende wedstrijden

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nootdorp

Hoek

14.30

 

FC Rijnvogels

Stedoco

14.30

 

Smitshoek

Swift

14.30

AFG 

Noordwijk

Jodan boys

14.30

 

RVVH

's-Gravenzande

14.30

 

Zwaluwen

Argon

14.30

AFG  

Achilles veen

Rijsoord

14.30

 

AFC

Terleede

14.30

 

 

uitslagen overzicht hoofdklasse A

programma 9 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Argon

FC Rijnvogels

14.30

2-3 

Hoek

Rijsoord

14.30

3-0 

's-Gravenzande

Noordwijk

14.30

6-3

RVVH

AFC

14.30

3-1 

Terleede

Stedoco

14.30

1-1

Swift

Zwaluwen

14.30

AFG 

Achilles veen

Smitshoek

14.30

0-0 

Jodan boys

Nootdorp

14.30

AFG

Programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Nootdorp

Terleede

14.30

0-2

FC Rijnvogels

Jodan boys

14.30

2-3 

Smitshoek

RVVH

14.30

1-1 

Stedoco

Swift

14.30

1-1 

Noordwijk

Hoek

14.30

2-3 

Rijsoord

's-Gravenzande

14.30

1-4 

Zwaluwen

Achilles veen

14.30

0-0 

AFC

Argon

14.45

2-1 

Programma 25 November

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoek

Stedoco

14.30

3-5

Argon

Rijsoord

14.30

2-3

Smitshoek

FC Rijnvogels

14.30

1-3

RVVH

Noordwijk

14.30

0-2 

Zwaluwen

Nootdorp

14.30

2-3

Swift

's-Gravenzande

14.30

3-1

Achilles veen

AFC

14.30

2-1 

Jodan boys

Terleede

14.30

0-1 

programma 18 November

thuis

Uit

Aanvang

uitslag

FC Rijnvogels

RVVH

14.30

0-0

Nootdorp

Achilles veen

14.30

1-0

Noordwijk

Smitshoek

14.30

3-0

's-Gravenzande

Hoek

14.30

2-0

Rijsoord

Swift

14.30

2-1

Terleede

Argon

14.30

3-1

AFC

Zwaluwen

14.45

3-4

Stedoco

Jodan boys

15.00

1-3

 

Programma 11 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

's-Gravenzande

Smitshoek

14.30

2-0

Zwaluwen

Stedoco

14.30

2-3

programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Argon

's-Gravenzande

14.30

3-0

FC Rijnvogels

AFC

14.30

1-1

Smitshoek

Nootdorp

14.30

3-1

RVVH

Stedoco

14.30

0-1

Zwaluwen

Noordwijk

14.30

2-1

Swift

Terleede

14.30

0-2

Achilles veen

Hoek

14.30

3-1

Jodan boys

Rijsoord

14.30

2-2 

programma 28 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nootdorp

FC Rijnvogels

14.30

3-4 

Hoek

Swift

14.30

1-1 

Noordwijk

Achilles veen

14.30

3-1

's-Gravenzande

Jodan boys

14.30

1-1

Rijsoord

Zwaluwen

14.30

1-2 

Terleede

RVVH

14.30

0-1 

AFC

Smitshoek

14.45

3-2

Stedoco

Argon

15.00

3-0

 

Programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nootdorp

Stedoco

14.30

1-2 

FC Rijnvogels

Terleede

14.30

0-1

Smitshoek

Argon

14.30

2-0 

Noordwijk

Rijsoord

14.30

4-2

RVVH

Swift

14.30

2-0 

Zwaluwen

Jodan boys

14.30

0-3 

Achilles veen

's-Gravenzande

14.30

5-1 

AFC

Hoek

14.45

2-2

 

Programma 14 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

's-Gravenzande

Zwaluwen

14.30

6-1 

Jodan boys

RVVH

14.30

4-0 

Hoek

FC Rijnvogels

14.30

2-0

Terleede

Smitshoek

14.30

5-1

Argon

Noordwijk

14.30

0-3

Swift

Achilles veen

14.30

3-2 

Rijsoord

Nootdorp

14.30

0-0

Stedoco

AFC

15.00

0-1

 

Programma 7 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zwaluwen

Hoek

14.30

1-1

RVVH

Argon

14.30

1-1

Nootdorp

's-Gravenzande

14.30

2-1

Smitshoek

Stedoco

14.30

2-2

FC Rijnvogels

Rijsoord

14.30

1-0

Noordwijk

Swift

14.30

4-0

Achilles veen

Terleede

14.30

2-1

AFC

Jodan boys

14.45

3-2

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoek

RVVH

14.30

2-1 

Swift

AFC

14.30

3-1

Rijsoord

Smitshoek

14.30

1-1 

's-Gravenzande

FC Rijnvogels

14.30

0-0

Jodan boys

Achilles veen

14.30

0-2

Terleede

Zwaluwen

14.30

2-2 

Argon

Nootdorp

14.30

1-2 

Stedoco

Noordwijk

15.00

0-2

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Rijnvogels

Achilles Veen

14.30

0-3

RVVH

Zwaluwen

14.30

1-1

Nootdorp

Swift

14.30

1-2

Terleede

Noordwijk

14.30

3-3

Argon

Hoek

14.30

1-3

Smitshoek

Jodan boys

14.30

2-1

AFC

's-Gravenzande

14.45

3-4

Stedoco

Rijoord

15.00

1-1

 

Programma 16 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

's-Gravenzande

Smitshoek

14.30

AFG

Zwaluwen

Stedoco

14.30

AFG

Jodan boys

Argon

14.30

2-0

Hoek

Terleede

14.30

1-2

Noordwijk

Nootdorp

14.30

6-0

Rijoord

AFC

14.30

0-0

Achilles veen

RVVH

14.30

2-1

Swift

FC Rijnvogels

14.30

2-2

 

Programma 9 september

thuis

Uit

Aanvang

uitslag

Smitshoek

Zwaluwen

14.30

1-2

Jodan boys

Hoek

14.30

2-1

RVVH

Rijsoord

14.30

0-2

FC Rijnvogels

Noordwijk

14.30

0-1

Terleede

's-Gravenzande    

14.30

1-0

Argon

Swift

14.30

1-1

AFC

Nootdorp

14.45

2-3

Stedoco

Achilles veen

15.00

3-1

 

Programma 2  september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoek

Smitshoek

14.30

5-4

Achilles veen

Argon

14.30

1-1

Noordwijk

AFC

14.30

2-0

's-Gravenzande    

Stedoco

14.30

0-3

Rijsoord

Terleede

14.30

2-0 

Nootdorp

RVVH

14.30

2-1

AVV Swift

Jodan boys

14.30

1-1

Zwaluwen

FC Rijnvogels

14.30

1-1 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!