Competitieprogramma hoofdklasse A Per week

Programma 24 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Achilles 1894    

Be Quick 1887    

19.30

 

 

Programma 25 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hollandia

Fortuna Wo'veer  

14.00

 

AWC

Purmersteijn

14.00

 

RKHVV 

RKZVC

14.00

 

RKVV DEM         

Alcides          

14.00

 

MSC

Hoogeveen

14.00

 

SDO

De Bataven

14.00

 

Silvolde

Hoogland

14.00

 

 

uitslagen hoofdklasse A seizoen 2018 - 2019

programma 18 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Be Quick 1887    

Hollandia

14.00

1-3

Hoogeveen        

RKHVV

14.00

5-0 

De Bataven

Silvolde

14.00

1-1 

Alcides          

SDO

14.00

4-1 

Purmersteijn     

RKVV DEM         

14.00

2-2 

Hoogland

MSC

14.00

4-0 

RKZVC

AWC

14.00

5-3 

Fortuna Wo'veer  

Achilles 1894    

14.00

0-0 

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKVV DEM          

AWC

17.00

3-3

RKHVV             

De Bataven        

19.30

0-3

Programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Be Quick 1887     

Fortuna Wo'veer   

14.00

1-0

Achilles 1894     

RKZVC

14.00

1-2

Hoogeveen

Hoogland

14.00

1-3 

Purmersteijn

Alcides 

14.00

0-0

MSC

Hollandia

14.00

4-0

Silvolde

SDO

14.00

3-4

 

Programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alcides

MSC

19.00

3-1

Programma 28 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hollandia

Achilles 1894    

14.00

1-0

AWC

Silvolde

14.00

6-3

Bataven

Hoogeveen        

14.00

1-2

Hoogland

Purmersteijn 

14.00

4-3

RKZVC

Be Quick 1887    

14.00

3-2

SDO

RKHVV            

14.00

2-0

Fortuna Wo'veer  

RKVV DEM         

14.00

1-2

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Purmersteijn      

Hollandia

19.00

0-1 

 

Programma 21 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Hoogeveen

Fortuna Wo'veer   

14.00

3-0

AWC

Be Quick 1887     

14.00

0-1

RKHVV             

Achilles 1894     

14.00

2-3

RKVV DEM          

SDO

14.00

2-0

Hoogland

De Bataven

14.00

1-1

MSC

RKZVC

14.00

5-2

Silvolde

Alcides

14.00

5-1

 

programma 13 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Be Quick 1887

MSC

19.30

0-5

 

Programma 14 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hollandia

RKVV DEM

14.00

2-2

Achilles 1894    

Silvolde

14.00

3-3 

De Bataven

Purmersteijn

14.00

0-3 

Alcides

Hoogland

14.00

3-0 

RKZVC

Hoogeveen

14.00

3-6 

SDO

AWC

14.00

5-0 

Fortuna Wo'veer  

RKHVV            

14.00

0-1 

 

Programma 7 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoogeveen        

Hollandia

14.00

2-2

AWC

Achilles 1894    

14.00

3-1

De Bataven

Alcides

14.00

5-1

RKVV DEM         

Be Quick 1887    

14.00

2-2

Purmersteijn     

SDO

14.00

1-3 

Hoogland

RKZVC 

14.00

1-4 

MSC

Fortuna Wo'veer  

14.00

4-2 

Silvolde

RKHVV

14.00

7-1

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hollandia

Silvolde

14.00

2-0

Be Quick 1887    

Hoogeveen 

14.00

1-6 

Achilles 1894    

Purmersteijn

14.00

0-0 

RKHVV

MSC

14.00

7-2 

RKHVV

AWC

14.00

1-3

RKZVC            

RKVV DEM         

14.00

3-3 

SDO

Hoogland

14.00

2-2 

Fortuna Wo'veer  

De bataven

14.00

1-1 

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Purmersteijn

RKHVV

18.00

6-1

Alcides           

Achilles 1894     

19.00

0-1

 

Programma 23 september

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AWC

MSC

14.00

4-1 

De Bataven

Be Quick 1887     

14.00

3-1

RKAVV DEM

Hoogeveen 

14.00

1-3

Hoogland

Fortuna Wo'veer   

14.00

1-1

SDO

Hollandia

14.00

3-2

Silvolde

RKZVC

14.00

1-3 

programma 15 en 16 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKZVC

Alcides 

19.30

0-3

Hollandia

De bataven

14.00

2-3 

Be Quick 1887    

Purmersteijn  

14.00

0-0 

Achilles 1894    

Hoogland

14.00

3-1 

Hoogeveen

Silvolde

14.00

2-1 

RKHVV

AWC

14.00

2-4

MSC

RKVV DEM         

14.00

1-4 

Fortuna Wo'veer  

SDO

14.00

1.0 

 

Programma 9 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

AWC

Fortuna Wo'veer  

14.00

2-5

De bataven

MSC

14.00

2-2

Alcides          

RKHVV

14.00

0-0

RKVV DEM         

Silvolde

14.00

2-0

Purmersteijn

Hoogeveen

14.00

2-2

Hoogland

Be Quick 1887    

14.00

2-0

RKZVC 

Hollandia      

14.00

3-0

SDO

Achilles 1894    

14.00

4-2

 

Programma 2 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hollandia

Hoogland

14.00

4-1

Be Quick 1887    

Alcides   

14.00

0-2 

Achilles 1894    

De Bataven

14.00

4-0 

Hoogeveen        

AWC

14.00

2-1 

RKHVV     

RKVV DEM         

14.00

1-3 

MSC

SDO

14.00

1-1 

Silvolde

Purmersteijn    

14.00

4-3 

Fortuna Wo'veer  

RKZVC

14.00

0-1 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links