Competitieprogramma hoofdklasse A Per week seizoen 2019 - 2020

programma 16 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

MSC

Hollandia

18.00

 

 

uitslagen overzicht

Programma 9 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VOC

MSC

19.00

4-1

Programma 10 november

thuia

uit

Aanvang

uitslag

Hollandia

SJC

14.00

4-1

Be Quick 1887

Quick20

14.00

1-1

Hoogeveen

HBS

14.00

2-1

JOS/Watergraafsmeer

Velsen

14.00

4-1

Alcides

Emmen AV

14.00

0-0

Alphense Boys

Leonidas

14.00

2-1

RKAVV

SDO

14.30

4-0

 

programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 20

Emmen AV

14.00

3-4

Hoogeveen

RKAVV

14.00

2-2

Velsen

Leonidas

14.00

0-2

HBS

Alphense Boys  

14.00

1-2

VOC

Hollandia

14.00

1-2

MSC

JOS/Watergraafsmeer

14.00

1-0

SDO

Alcides

14.00

3-2

SJC

Be Quick 1887

14.00

3-2

Programma 26 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

JOS/Watergraafsmeer

VOC

17.00

3-1

Programma 27 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

SDO

13.00

5-2

Hollandia

HBS

14.00

 0-1

Be Quick 1887

Hoogeveen

14.00

1-2

Emmen AV

Velsen

14.00

3-4

Alphense Boys

SJC

14.00

2-0

RKAVV

MSC

14.30

 7-3

Programma 19 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hollandia

Alphense Boys    

15.00

2-0

 

Programma 20 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Velsen

Be Quick 1887    

14.00

1-1

MSC

Hoogeveen

14.00

0-3

SDO

SJC

14.00

2-2

Programma 12 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 20

Alphense Boys    

18.00

2-2

 

Programma 13 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoogeveen

JOS/Watergraafsmeer

14.00

3-0

HBS

Alcides

14.00

0-1 

VOC

Be Quick 1887    

14.00

0-0 

MSC

Hollandia

14.00

AFG

SDO

Velsen

14.00

0-2

SJC

Leonidas

14.00

3-0 

RKAVV

Emmen AV

14.30

8-5 

 

 

Programma 5 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Be Quick 1887    

Alphense Boys    

18.30

2-1

Hollandia

Quick 20

19.00

2-1 

JOS/Watergraafsmeer

RKHVV

19.00

2-1 

 

Programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

HBS

13.00

1-1

Velsen

Alcides   

14.00

3-1 

Emmen AV

SDO

14.00

6-6 

MSC

Hoogeveen

14.00

AFG 

SJC

VOC

14.00

3-1

 

Programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 20

MSC

14.00

2-2

Velsen

Be Quick 1887    

14.00

AFG

Emmen AV

Leonidas

14.00

2-2

HBS

JOS/Watergraafsmeer

14.00

0-1

VOC

Hoogeveen

14.00

0-4

Alcides   

Hollandia

14.00

0-3

Alphense Boys    

RKAVV

14.00

2-0

SDO

SJC

14.00

AFG 

 

Programma 21 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hollandia

Alphense Boys    

19.00

AFG

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

Alcides  

13.00

3-2

Be Quick 1887    

HBS

14.00

3-0 

Hoogeveen

Emmen AV

14.00

3-2 

JOS/Watergraafsmeer

SDO

14.00

2-2 

MSC

Velsen

14.00

2-1 

SJC

Quick'20  

14.00

3-2 

RKAVV  

VOC

14.30

4-1 

 

programma 14 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alcides          

MSC

19.00

2-0

programma 15 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

RKAVV

13.00

4-2 

Quick'20  

Hoogeveen

14.00

5-4

Velsen      

VOC

14.00

4-0 

Emmen AV

Hollandia

14.00

1-2

HBS

SJC

14.00

1-0 

Alphense Boys    

JOS/Watergraafsmeer

14.00

0-2

SDO

Be Quick 1887    

14.00

2-2

 

programma  8 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 20

Leonidas

14.00

1-1

Hoogeveen

Alcides  

14.00

2-1 

JOS/Watergraafsmeer

Be Quick 1887   

14.00

3-2 

HBS

SDO

14.00

0-3 

VOC

FC Emmen AV

14.00

3-4

MSC

Alphense Boys    

14.00

2-1

SJC

Velsen   

14.00

3-1 

RKAVV

Hollandia

14.30

0-3

 

Programma 1 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leonidas

VOC

13.00

2-1

Hollandia

JOS/Watergraafsmeer

14.00

4-4

Be Quick 1887    

RKAVV

14.00

0-1 

Velsen           

Quick 20

14.00

1-1 

Emmen AV

HBS

14.00

0-4

Alcides          

SJC

14.00

0-1 

Alphense Boys    

Hoogeveen

14.00

3-0

SDO

MSC

14.00

4-1 

 

 Volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook op sociale media

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram