competitieprogramma hoofdklasse A Per week seizoen 2019 -2020

Programma 25 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Achilles veen

DUNO D

14.30

5-2

Achilles 29

Rijsoord

14.30

0-2

Capelle

's-Gravenzande

14.30

3-3

Smitshoek

Spijkenisse

14.30

0-3

Sportlust 46

AZSV

14.30

3-2

FC Rijnvogels

Zwaluwen

14.30

2-1

DHSC

ARC

14.30

2-1

SC Feyenoord

De Jodan Boys

15.00

3-1

de actuele competitiestand

Uitslagen overzicht

programma 18 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Capelle

Smitshoek

14.00

1-3

De Jodan boys

Sportlust 46

14.30

4-1

Spijkenisse

FC Rijnvogels

14.30

1-0

ARC

Achilles 29

14.30

1-1

Rijsoord

SC Feyenoord

14.30

2-2

AZSV

Zwaluwen

14.30

1-1

DUNO D

DHSC

14.30

1-2

Programma 14 december

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Smitshoek

DUNO D

14.00

1-0

DHSC

FC 's-Gravenzande

14.30

3-0

Zwaluwen

SC Feyenoord

14.30

3-2

Spijkenisse

Capelle

14.30

4-3

ARC

De Jodan Boys

14.30

2-1

FC Rijnvogels

Sportlust 46

14.30

1-2 

Achilles veen

Rijsoord

14.30

7-0

Achilles 29

AZSV

17.00

AFG 

 

programma 7 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZSV

ARC

14.00

1-1

DUND D

Capelle

14.00

Afg 

Sportlust 46

Achilles veen

14.30

3-1

De Jodan boys

Spijkenisse

14.30

1-0

Zwaluwen

DHSC

14.30

2-1 

Rijsoord

Smitshoek

14.30

1-0

FC 's-Gravenzande

Achilles 29

14.30

5-0

SC Feyenoord

FC Rijnvogels

14.30

3-0 

 

Programma 30 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

Sportlust 46

14.30

2-1

Smitshoek

AZSV

14.30

2-2

Spijkenisse

DUND D

14.30

1-1

Capelle

Rijsoord

14.30

1-2

ARC

FC 's-Gravenzande

14.30

0-0

FC Rijnvogels

De Jodan Boys

14.30

1-2

Achilles veen

Zwaluwen

14.30

4-0 

Achilles 29

SC Feyenoord

18.00

AFG 

 

 

Programma 23 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AZSV

Capelle

14.30

1-2

FC 's-Gravenzande

Spijkenisse

14.30

1-1

De jodan boys

DHSC

14.30

1-0

Rijsoord

ARC

14.30

2-4

SC Feyenoord

Achilles veen

15.00

2-1

Sportlust 46

Smitshoek

14.30

4-1

Zwaluwen

Achilles 29

14.30

5-1

DUND D

FC Rijnvogels

14.30

1-3 

Programma 9 november

thuis

uit

Aanvang

uislag

DHSC

Rijsoord

14.30

4-0

Smitshoek

SC Feyenoord

14.30

1-0

Spijkenisse

Zwaluwen

14.30

0-1

Capelle

Sportlust 46

14.30

1-0 

ARC

DUNO D

14.30

5-0

Achilles veen

AZSV

14.30

1-0

's-Gravenzande  

De Jodan boys

14.30

2-0

Achilles 29

FC Rijnvogels

18.00

1-4

 

programma 2 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sportlust 46

Spijkenisse

14.30

4-0

Smitshoek

Achilles veen

14.30

1-0

FC Rijnvogels

DHSC

14.30

1-2

Rijsoord

DUNO D

14.30

1-0

AZSV

's-Gravenzande  

14.30

3-1

SC Feyenoord

ARC

14.30

6-0

Zwaluwen

De Jodan Boys

14.30

4-0

Achilles 29

Capelle

18.00

1-4

 

Programma 26 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Achilles veen

FC Rijnvogels

14.30

1-0

Spijkenisse

Smitshoek

14.30

0-1

De Jodan boys

Rijsoord

14.30

2-1

Capelle

SC Feyenoord

14.30

1-2

ARC

Sportlust 46

14.30

0-1

Gravenzande

Zwaluwen

14.30

1-1

DHSC

Achilles 29

14.30

2-1

DUNO D

AZSV

15.00

0-2 

 

programma 12 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sportlust 46

DUND D

14.30

0-2

Zwaluwen

ARC

14.30

0-1

Smitshoek

DHSC

14.30

0-5

FC Rijnvogels

Capelle

14.30

2-1

Achilles veen

De Jodan Boys

14.30

2-1

SC Feyenoord

's-Gravenzande  

14.30

5-1

AZSV

Rijsoord

14.30

4-0

Achilles 29

Spijkenisse

18.00

0-0

Programma 5 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Capelle

Zwaluwen

14.30

2-0

DHSC

Achilles veen

14.30

2-1

De Jodan Boys

AZSV

14.30

1-2

Spijkenisse

ARC

14.30

0-3

Rijsoord

's-Gravenzande  

14.30

0-0

FC Rijnvogels

Smitshoek

14.30

1-1

Sportlust 46

Achilles 29

14.30

3-1

DUND D

SC Feyenoord

15.00

3-2

 

Programma 28 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

's-Gravenzande  

Capelle

14.30

2-1

ARC

Achilles veen

14.30

2-3

De Jodan Boys

DUNO D

14.30

1-2 

Zwaluwen

FC Rijnvogels

14.30

2-1

SC Feyenoord

DHSC

14.30

4-2

Rijsoord

Spijkenisse

14.30

0-2

AZSV

Sportlust 46

14.30

1-0

Achilles 29

Smitshoek

18.00

0-4

 

 

programma 21 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DHSC

AZSV

14.30

1-1 

Achilles veen

Achilles 29

14.30

7-0 

Capelle

ARC

14.30

1-2 

Smitshoek

De Jodan Boys

14.30

1-1 

FC Rijnvogels

Rijsoord

14.30

3-1 

Spijkenisse

SC Feyenoord

14.30

0-0 

DUND D

's-Gravenzande   

15.00

1-0 

 

programma 14 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De Jodan Boys

Capelle

14.30

0-0

SC Feyenoord

Sportlust 46

14.30

2-2 

ARC

DHSC

14.30

0-3

's-Gravenzande   

FC Rijnvogels

14.30

0-1

Rijsoord 

Achilles 29

14,30

4-1

AZSV

Spijkenisse

14.30

3-2

Zwaluwen

Smitshoek

14.30

3-3

DUNO D

Achilles veen

15.00

5-2 

 

programma  7 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Achilles veen

Capelle

14.30

1-2

SC Feyenoord

AZSV

14.30

0-2

Smitshoek

's-Gravenzande   

14.30

3-0 

Sportlust 43

Rijsoord         

14.30

5-0

Zwaluwen

DUNO D

14.30

3-2

FC Rijnvogels

AFC

14.30

0-0

DHSC

Spijkenisse

14.30

5-3

Achilles 29

Dr Jodan Boys

18.00

1-2

 

programma 31 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De Jodan Boys

SC Feyenoord

14.30

 2-0

Capelle

DHSC

14.30

2-1

FC ’s-Gravenzande

Sportlust 46

14.30

0-4 

Spijkenisse

Achilles veen

14.30

1-3 

ARC

Smitshoek

14.30

1-2

AZSV

FC Rijnvogels

14.30

1-3 

Rijsoord

Zwaluwen

14.30

2-2

DUND D

Achilles 29

15.00

5-0

 

 Volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook op sociale media

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram