Amateurvoetbalseizoen ten einde vanwege het Coronavirus, ook geen kampioenen of degradanten.

actuele competitiestand

uitslagen overzicht

Programma 8 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

UNA

14.00

1-2

Gemert

HSC 21

14.00

4-1

Dongen

OFC

14.00

2-1

Hoogland

Blauw geel 38

14.00

1-8

sv OSS 1920

Groene Ster

14.30

3-1

EVV

RKAVV DEM

14.30

0-3

FC Lienden

Quick

14.30

1-0

Jong ADO Den haag

Westlandia

14.30

3-1

Programma 1 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick

Gemert

14.00

4-1

Dongen

Hoogland

14.00

4-0

Hercules

ADO 20

14.00

4-2

Westlandia

EVV

14.00

2-2

RKAVV DEM

UNA

14.00

0-0

Groene Ster

FC Lienden

14.30

3-1

HSC 21

sv OSS 1920

14.30

0-3

Blauw geel 38

Jong ADO den Haag

14.30

1-2

Programma 23 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OFC

Jong ADO Den Haag

14.30

0-1

Programma 16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

Dongen

14.00

AFG 

Gemert

Hoogland

14.00

1-1

Hercules 

HSC 21

14.00

2-1

sv OSS 1920   

RKAVV DEM

14.30

0-2

UNA

Westlandia

14.30

0-0

EVV

Blauw geel 38

14.30

2-0

FC Lienden

OFC

14.30

0-3

Jong ADO Den Haag

Groene Ster

14.30

3-1

 

 

Programma 9 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick

EVV

14.00

AFG

Dongen

Gemert

14.00

AFG

Westlandia

sv OSS 1920

14.00

AFG

RKAVV DEM

FC Lienden

14.00

AFG

Hoogland

Hercules

14.00

AFG

HSC 21

UNA

14.30

AFG

Blauw geel 38

ADO 20

14.30

AFG

OFC

Jong ADO den Haag

14.30

AFG

Programma 1 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

EVV

Groene Ster

19.30

2-1

Programma 2 februari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

OFC

14.00

3-0

Hercules

Westlandia

14.00

3-0

RKAVV DEM

Quick

14.00

3-3

sv OSS 1920

Blauw geel 38

14.30

3-2

UNA

Hoogland

14.30

2-1

FC Lienden

ADO 20

14.30

1-1

Jong ADO den Haag

HSC 21

14.30

2-2

Programma 21 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Lienden

Jong ADO den Haag

20.00

1-3

Programma 26 januari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

SV O.S.S. 1920

14.00

1-1

Dongen

Hercules

14.00

1-0

Westlandia

OFC

14.00

3-1

Hoogland

EVV

14.00

0-2

Groene ster

Gemert

14.30

2-0

Blauw geel 38

Quick

14.30

0-0

Jong AOO Den Haag

UNA

14.30

4-1

Programma 18 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

UNA

Blauw geel 38

19.30

4-2

Programma 19 januari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick

HSC 21

14.00

2-0

Hercules

FC Lienden

14,00

3-0

Westlandia

Hoogland

14.00

5-2

RKAVV

ADO 20

14.00

2-2

sv OSS 1920

Gemert

14.30

4-2

EVV

Dongen

14.30

1-0

OFC

Groene Ster

14.30

2-0

programma 11 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong ADO Den Haag

EVV

18.00

3-0

Programma 12 januari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

Westlandia

14.00

2-0

Dongen

Quick 

14.00

0-0

Hoogland

RKAV DEM

14.00

1-2

Groene Ster

sv OSS 1920

14.30

0-1

HSC 21

OFC

14.30

0-4

Blauw geel 38

Hercules

14.30

1-0

FC Lienden

UNA

14.30

1-2

programma 14 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Lienden

EVV

18.00

5-0

Programma 15 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick

ADO 20

14..00

2-0

Westlandia

Jong ADO den Haag

14.00

1-2

RKAVV DEM

Gemert

14.00

1-2

Hoogland

Groene Ster

14.00

2-1

sv OSS 1920

Hercules

14.30

4-2

UNA

Dongen

14.30

1-5

OFC

Blauw geel 38

14.30

3-0

programma 8 december

 

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

OFC

14.00

2-1

Dongen

Westlandia

14.00

3-0

Hercules

Quick

14.00

1-5

Groene Ster

UNA

14.30

1-0

HSC 21

EVV

14.30

1-0

Blauw geel 38

Hoogland

14.30

3-5

FC Lienden

sv OSS 1920

14.30

1-4

Jong ADO den Haag

RKAVV DEM

14.30

0-2

Programma 1 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 

FC Lienden

14.00

1-0

RKAVV DEM

Hercules

14.00

0-2

Hoogland

Jong Almere city

14.00

2-2

HSC 21

ADO 20

14.30

1-0

UNA

Gemert

14.30

5-1

EVV

sv OSS 1920   

14.30

0-1

Blauw geel 38

Groene Ster

14.30

1-1

OFC

Dongen

14.30

1-2

programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

Westlandia

14.00

1-3

Gemert

EVV

14.00

2-0

Hercules

OFC

14.00

1-2

sv OSS 1920

Hoogland

14.30

2-1

Groene Ster

HSC 21

14.30

0-0

UNA

Quick

14.30

1-0

FC Lienden

Blauw geel 38

14.30

1-2

Jong ADO den Haag

Dongen

14.30

2-2

programma 17 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick

sv OSS 1920       

14.00

1-2

Westlandia

Hercules

14.00

2-0

RKAVV DEM

EVV

14.00

1-1

Hoogland

Gemert

14.00

3-3

Dongen

ADO 20

14.30

3-2

Groene Ster

Jong ADO den Haag

14.30

3-2

HSC 21

FC Lienden

14.30

1-1

OFC

UNA

14.30

2-1

Programma 10 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick

Westlandia

14.00

3-1 

Gemert

Groene Ster

14.00

3-1

Hercules

Dongen

14.00

0-1

RKAVV DEM

Blauw geel 38

14.00

1-4 

sv OSS 1920   

ADO 20

14,30

1-1

UNA

HSC

14.30

0-2

EVV

OFC

14.30

2-3

FC Lienden

Jong ADO den Haag

14.30

GEST

 

Programma 2 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

EVV

UNA

19.30

0-0

Blauw geel 38

sv OSS 1920

19.30

0-1

Programma 3 November

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

Groene Ster

14.00

2-0

Westlandia

RKAVV DEM

14.00

0-2

Hoogland

Quick 

14.00

1-1

HSC 21

Hercules

14.30

3-4

OFC

FC Lienden

14.30

0-1

Jong ADO den Haag

Gemert

14.30

3-1

Programma 26 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Groene Ster

Westlandia

18.00

2-3

Programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

Blauw geel 38

14.00

2-2

Quick 

OFC

14.00

1-1

Gemert

Dongen

14.00

3-2

Hercules

Jong ADO den Haag

14.00

2-1

UNA

RKAVV DEM

14.30

2-1

FC Lienden

Hoogland

14.30

2-1

programma 12 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong ADO Den Haag

Quick

19.00

2-1

 

Programma 13 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

Hercules

14.00

2-1 

RKAVV DEM

sv OSS 1920      

14.00

1-3

Hoogland

UNA

14.00

3-3

Dongen

FC Lienden

14.30

4-1

EVV

ADO 20

14.30

1-0 

Blauw geel 38

HSC 21

14.30

3-2

OFC

Westlandia

14.30

3-1 

Programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

FC Lienden

14.00

1-2

Quick

RKAVV DEM

14.00

1-0 

Herackes

EVV

14.00

1-3 

Westlandia

Blauw geel 38

14.00

2-0 

Groene Ster

Dongen

14.30

1.1

HSC 21

Gemert

14.30

3-0

UNA

Jong ADO Den Haag

14.30

3-2

OFC

Hoogland

14.30

2-1

 

Programma 28 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

EVV

Westlandia

17.00

2-2

 

Programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

Quick

14.00

3-2

RKAVV

Groene Ster

14.00

0-2

Hoogland

ADO 20

14.00

1-3

Dongen

HSC 21

14.30

0-1

sv OSS 1920      

OFC

14.30

2-2

FC Lienden

Hercules

14.30

1-1

Jong ADO Den Haag

Blauw geel 38

14.30

5-1

 

Programma 21 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Westlandia

FC Lienden

18.00

1-1

Groene Ster

EVV

19.30

1-1

UNA

sv OSS 1920    

19.30

2-1

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

Gemert

14.00

2-2

Hercules

Hoogland

14.00

2-2 

HSC 21

Jong ADO Den Haag

14.30

2-1 

Blauw Geel'38    

Dongen

14.30

1-1 

OFC

RKAVV DEM

14.30

2-1 

 

 

 

programma 14 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

Blauw geel 38

19.30

1-1

programma 15 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

RKVV DEM

HSC 21

14.00

4-1

Hoogland

Dongen

14.00

1-1

sv OSS 1920      

Westlandia

14.30

5-0

UNA

Hercules

14.30

2-2

EVV

Quick

14.30

2-1

FC Lienden

Groene Ster

14.30

0-0

Jong ADO Den Haag

ADO 20

14.30

1-0 

 

programma  8 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

RKVV DEM

14.00

2-0

Westlandia

UNA

14.00

1-1

Dongen

sv OSS 1920      

14.30

1-1

Groene Ster

Quick

14.30

1-0 

HSC 21

Hoogland

14.30

2-0

Blauw geel 38

EVV

14.30

2-1 

FC Lienden

Gemert

14.30

1-3

Jong ADO Den Haag

OFC

14.30

1-2

 

Programma 1 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick

Blauw geel 38

14.00

0-2

Hercules

Groene Ster

14.00

1-3

Westlandia

HSC 21

14.00

1-1

RKVV DEM

Dongen

14.30

1-0

sv OSS 1920      

Jong ADO den Haag

14.30

5-0 

UNA

ADO 20

14.30

1-5

EVV

Hoogland

14.30

1-1

OFC

Gemert

14.30

0-0

 

Programma 1 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick

Blauw geel 38

14.00

0-2

Hercules

Groene Ster

14.00

1-3

Westlandia

HSC 21

14.00

1-1

RKVV DEM

Dongen

14.30

1-0

sv OSS 1920      

Jong ADO den Haag

14.30

5-0 

UNA

ADO 20

14.30

1-5

EVV

Hoogland

14.30

1-1

OFC

Gemert

14.30

0-0

 

programma 24 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Gemert

sv OSS 1920       

18.00

2-4

Blauw geel 38

UNA

19.30

3-0

 

programma 25 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

Hercules

14.00

0-3 

Hoogland

Westlandia

14.00

1-0

Dongen

EVV

14.30

1-1

Groene Ster

OFC

14.30

2-1

HSC 21

Quick

14.30

4-1

FC Lienden

RKVV DEM

14.30

0-0