competitieprogramma derde divisie zondag per week

programma 6 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 20

HSC 21

20.00

 2-1

 

(duel werd in de rust gestaakt omdat de lichtinstallatie was uitgevallen)

Programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC volendam

OJC Rosmalen

19.00

3-1

 

Programma 9 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

Quick 20

14.00

3-1

Quick

Blauw geel 38

14.00

3-1 

Hercules

Goes

14.00

AFG 

Westlandia

TEC

14.00

 0-2

JVC Cuijk

EVV

14.00

1-1 

sv OSS 1920       

HBS

14.30

2-0 

HSC 21

OFC

14.30

1-1 

UNA

Dongen

14.30

5-0

 

uitslagen overzicht derde divisie zondag 2018 - 2019

Programma 1 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 20

Jong FC Volendam

18.00

4-4

 

Programma 2 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

sv OSS 1920     

14.00

2-2

OJC Rosmalen

OFC

14.00

1-2 

GOES

Quick

14.00

AFG 

HBS

Westlandia

14.00

0-0 

JVC Cuijk

UNA

14.00

0-0 

Dongen

HSC 21

14.30

4-0 

EVV

Hercules

14.30

1-1 

TEC

Blauw geel 38

14.30

0-0 

 

 

Programma 24 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC Volendam

TEC

14.30

1-1

 

Programma 25 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick

OJC Rosmalen

14.00

1-0

Hercules

ADO 20

14.00

2-4

Westlandia

Quick 20

14.00

3-4

sv OSS 1920      

JVC Cuijk        

14.30

3-0

HSC 21

Goes

14.30

1-3

UNA

HBS

14.30

2-0

Blauw geel 38

EVV

14.30

3-1

OFC

Dongen

14.30

4-0

 

programma 17 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 20

HSC 21

17.00

Gest 

OJC Rosmalen

Blauw geel 38

19.00

1-1

 

programma 18 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

UNA

14.00

3-2

GOES

TEC

14.00

1-3 

Hercules

Jong FC Volendam

14.00

1-0

HBS

OFC

14.00

1-4 

JVC Cuijk        

Westlandia

14.00

0-3

sv OSS 1920      

Quick

14.30

4-5

EVV

Dongen

14.30

2-0

 

programma 10 november

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

TEC

HBS

18.00

 3-2

 

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC Volendam

HBS

19.00

0-1

Programma 4 November

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick

EVV

14.00

3-0

Westlandia

Hercules

14.00

1-2

Dongen

ADO 20

14.30

4-1

HSC 21

JVC Cuijk

14.30

3-0

UNA

sv OSS 1920       

14.30

2-0 

Blauw geel 38

GOES

14.30

4-0

OFC

Quick 20

14.30

2-3

TEC

OJC Rosmalen

14.30

2-0

 

Programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

UNA

Jong FC Volendam

19.00

0-1

Programma 28 oktober

 

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

Quick

14.00

1-1

Quick 20

Blauw geel 38

14.00

1-2

OJC Rosmalen

GOES

14.00

0-3

Hercules

TEC

14.00

1-1

HBS

HSC 21

14.00

1-0

JVC Cuijk

Dongen

14.00

2-1

sv OSS 1920      

Westlandia

14.30

2-3

EVV

OFC

14.30

1-2

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Jong FC Volendam

JVC Cuijk

14.30

6-1

Quick

HBS

18.00

2-0

Westlandia

UNA

19.00

2-4

TEC

EVV

19.00

2-0

 

Programma 21 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

GOES

Quick 20

14.30

2-3

Dongen

OJC Rosmalen

14.30

1-0

HSC 21

Hercules

14.30

3-0

Blauw geel 38

ADO 20

14.30

1-2

OFC

sv OSS 1920       

14.30

2-4

programma 14 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

OFC

14.00

2-2

Quick 20

TEC

14.00

1-2 

Hercules

OJC Rosmalen

14.00

2-2 

HBS

Blauw geel 38

14.00

0-2 

Westlandia

Dongen

14.30

2-3

JVC Cuijk        

Quick

14.00

1-0

sv OSS 1920      

Jong FC Volendam

14.30

5-1

UNA

HSC 21

14.30

5-2 

EVV

Goes

14.30

0-2 

 

programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC Volendam

Westlandia

17.00

2-1

OJC Rosmalen

EVV

19.30

0-1 

 

Programma 7 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick

UNA

14.00

1-3

GOES

ADO 20

14.30

5-0 

Dongen

Quick 20

14.30

4-0 

HSC 21

sv OSS 1920      

14.30

1-2 

Blauw Geel'38    

Hercules

14.30

4-3 

OFC

JVC Cuijk        

14.30

5-0 

 

programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 20

OJC Rosmalen

19.00

3-2

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

HSC 21

14.00

2-1

Hercules

Dongen

14.00

2-4

HBS

EVV

14.00

1-1

Westlandia

Quick

14.00

5-0 

JVC Cuijk

Blauw geel 38

14.00

4-1

sv OSS 1920      

TEC

14.30

1-4

UNA

OFC

14.30

2-2

Jong FC Volendam

Goes

14.30

5-1

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

OFC

Jong FC Volendam

17.00

1-3

EVV

Quick 20

19.00

2-1

Blauw geel 38

UNA

19.30

1-4

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick

Hercules

14.00

4-0

OJC Rosmalen

ADO 20

14.00

0-2

Goes

HBS

14.30

1-1 

Dongen

SV OSS 1920

14.30

0-3

HSC 21

Westlandia

14.30

3-2

TEC

JVC Cuijk

14.30

1-0

 

 

programma 15 en 16 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong FC Volendam

ADO 20

14.30

1-1

HBS

Quick 20

18.30

2-2 

Westlandia

OJC Rosmalen

14.00

2-1 

JVC Cuijk

Goes

14.00

4-3 

Dongen

Quick

14.30

4-2 

sv OSS 1920

Hercules

14.30

0-2 

HSC 21

EVV

14.30

2-1 

UNA

TEC

14.30

0-3

OFC

Blauw geel 38

14.30

4-1 

 

Programma 8 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

OJC Rosmalen

HBS

19.00

5-0

EVV

sv OSS 1920      

19.30

0-0

 

Programma 9 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

ADO 20

Westlandia

14.00

4-0

Quick

Jong FC Volendam

14.00

0-2

Quick 20

UNA

14.00

0-4

GOES

OFC

14.30

2-1

Hercules

JVC Cuijk

14.30

1-0

Blauw Geel'38    

Dongen

14.30

0-2

TEC

HSC 21

14.30

2-1

 

 

pogramma 1 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

UNA

OJC Rosmalen

19.00

6-0

 

programma 2 september

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HBS

Hercules

14.00

0-0

Westlandia

EVV

14.00

1-2 

JVC Cuijk

ADO 20

14.00

2-4

Dongen

Goes

14.30

1-3 

sv OSS 1920       

Quick'20

14.30

3-1 

HSC 21

Quick

14.30

4-2 

Jong FC Volendam

Blauw geel 38

14.30

3-0 

OFC

TEC

14.30

3-1 

programma 25 en 26 augustus

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Quick 20

JVC Cuijk

19.00

1-2

OJC Rosmalen

sv OSS 1920      

19.00

4-2

EVV

Jong FC Volendam

19.30

0.1

ADO 20

HBS

14.00

0-0

Quick

OFC

14.00

0-4

Hercules

UNA

14.30

1-1

TEC

Dongen

14.30

3-1

Goes

Westlandia

14.30

4-0

Blauw geel 38

HSC 21

14.30

3-0

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links