Competitieprogramma derde divisie zaterdag per week

Amateurvoetbalseizoen ten einde vanwege het Coronavirus, ook geen kampioenen of degradanten.

actuele competitiestand

uitslagen overzicht

Programma 7 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVOG

Hoek

14.30

1-1

DOVO

FC Lisse

14.30

3-1

GOES

VVSB

14.30

1-2

Barenrecht

ODIN 59

14.30

0-2

Excelsior 31

Stedoco

14.30

3-3

Terleede

Ajax AM

14.30

0-1

Sparta Nijkerk

ONS SNEEK

15.00

4-1

Jong Almere city

DVS 33 Ermelo

15.00

0-1

Programma 29 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoek

Terleede

14.30

1-4

DOVO 

Jong Almere city 

14.30

1-2

DVS'33 Ermelo

Sparta Nijkerk

14.30

0-1

Ajax AM

Harkemase Boys

14.30

0-2

FC Lisse

Barenrecht

14.30

1-0

ODIN 59

Excelsior 31

14.30

3-1

ONS SNEEK

GOES

15.00

1-1

VVSB

Stedoco

18.00

3-2

Programma 22 Februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Goes

Terleede

14.30

3-0

Programma 15 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVOG

VVSB

14.30

1-3

GOES

DVS 33 Ermelo

14.30

3-1

Barenrecht

Ajax AM

14.30

1-1

Excelsior 31

DOVO

14.30

1-2

Terleede

FC Lisse

14.30

1-1 

Stedoco

ONS SNEEK

14.30

1-1

Sparta Nijkerk

Hoek

15.00

2-5

Harkemase Boys

Jong Almere city

15.30

3-2

Programma 8 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoek

Barenrecht

14.30

1-2

DOVO

Harkemase Boys

14.30

1-0

DVS'33 Ermelo

Excelsior 31

14.30

0-3

Ajax AM

GOES

14.30

1-1

FC Lisse

Sparta Nijkerk

14.30

1-0

SNEEK

VVOG

15.00

1-1

Jong Almere city

ODIN 59

15.00

1-3

VVSB

Terleede

18.00

3-4

Programma 31 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

GOES

Hoek

19.30

2-0

Programma 1 februari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Stedoco

Jong Almere city

14.30

4-1

ODIN 59

ONS SNEEK

14.30

4-1 

VVOG

DVS3 3 Ermelo

14.30

1-1 

Terleede

Excelsiir 31

14.30

1-3

Barenrecht

DOVO

14.30

2-1

Harkemase Boys

FC Kisse

15.30

0-2

VVSB

Ajax AM

18.00

2-3

Programma 25 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoek

Harkemase Boys

14.30

1-1

DOVO

ODIN 59

14.30

0-4

DVS'33 Ermelo

Ajax AM

14.30

3-2 

Excelsior 31

VVOG

14.30

5-0

Terleede

Barenrecht

14.30

0-3

Sparta Nijkerk

Stedoco

15.00

3-3

ONS SNEEK

FC Lisse

15.00

4-1

Jong Almere city

Goes

15.00

4-4

programma 18 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Lisse

Hoek

14.30

1-1

Barenrecht

Sparta Nijkerk

14.30

2-1

Stedoco

DVS 33 Ermelo

14.30

1-0

GOES

DOVO

14.30

1-0

ODIN 59

Terleede

14.30

0-0

VVOG

Harkemase Boys

14.30

1-3

ONS SNEEK

Jong Almere city

15.00

2-3

VVSB

Excelsior 31

18.00

3-1

programma 11 januari

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

Hoek

VVOG

14.30

6-0

DOVO

Ajax AM

14.30

2-3

DVS 33 Ermelo

ODIN 59

14.30

4-1

Excelsior 31

Barenrecht

14.30

1-1

Harkemase Boys

ONS SNEEK

14.30

3-2

Terleede

Stedoco

14.30

3-3

Sparta Nijkerk

GOES

15.00

3-0

Jong Almere city

VVSB

15.00

1-0

 

 

Programma 14 december

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVOG

ODIN 59

14.30

1-4

Stedoco

DOVO

14.30

1-1

FC Lisse

DVS 33 Ermelo

14.30

6-0

Ajax AM

Excelsior 31

14.30

4-0

ONS SNEEK

Sparta Nijkerk

15.00

1-4

Jong Almere city

Hoek

15.00

4-1

VVSB

Harkemase Boys

15.30

2-3

GOES

Terleede

18.00

AFG

 

programma 7 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior 31

FC Lisse

14.30

2-2

ODIN 59

Ajax AM

14.30

1-0

DVS’33 Ermelo

Jong Almere city

14.30

5-2

Harkemase Boys

Barenrecht

14.30

1-2

Hoek

Stedoco

14.30

5-2

DOVO

ONS SNEEK

14.30

5-0

Terleede

VVOG

14.30

4-3

Sparta Nijkerk

VVSB

18.00

3-1

 

programma 30 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DVS 33 Ermelo

Hoek

14.39

0-0

Stedoco

Harkemase Boys

14.30

1-2

FC Lisse

DOVO

14.30

3-1

Ajax AM

Terleede

14.30

2-1

ONS SNEEK

Barenrecht

15.00

3-2

Jong Almere city

Sparta Nijkerk

15.00

2-5

VVSB

ODIN 59

18.00

1-5

GOES

VVOG

18.00

3-0

 

 

programma 23 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Barenrecht

VVSB

14.30

3-1

Excelsior 31

ONS SNEEK

14.30

6-1

Harkemase boys

GOES

14.30

2-3

ODIN 59

FC LISSE

14.30

0-3

Stedoco

Ajax AM

14.30

3-0

Terleede

DVS 33 Ermelo

14.30

1-2

VVOG

Jong Almere city

14.30

0-3

Sparta Nijkerk

DOVO

15.00

4-1

 

Programma 16 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DVS 33 Ermelo

Barenrecht

14.30

0-2

DOVO 

Excelsior 31

14.30

2-6

FC Lisse

Stedoco

14.30

4-2

Ajax AM

VVOG

14.30

2-1

Hoek 

Sparta Nijkerk

14.30

2-4

ONS SNEEK

ODIN 59

15.00

1-2

Almere city FC

Harkemase Boys

15.00

0-3

VVSB

GOES

18.00

0-2

 

programma 9 november

thuis

uit

Aanvang

uislag

VVOG

Excelsior 31

14.30

0-1 

Barenrecht

Jong Almere city

14.30

2-2

Harkemase Boys

Hoek

14.30

6-0

Terleede

Sparta Nijkerk

14.30

0-4 

Ajax AM

ONS SNEEK

14.30

2-1

ODIN 59

DOVO

14.30

3-2

VVSB

DVS’33 Ermelo

18.00

1-3

Goes

FC Lisse

18.00

1-2

programma 2 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Lisse

Terleede

14.30

0-3

DOVO

Barenrecht

14.30

1-2

DVS ’33 Ermelo

VVOG

14.30

1-0

Sparta Nijkerk

Harkemase boys

15.00

3-0

ONS SNEEK

VVSB

15.00

1-7

Jong Almere city

Ajax AM

15.00

1-3

Goes

Stedoco

18.00

0-1

Programma 26 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoek

ONS SNEEK

14.30

4-0

Barenrecht

GOES

14.30

0-1

Ajax AM

FC Lisse

14.30

1-2

Excelsior 31

DVS’33 Ermelo

14,30

1-3

Harkemase Boys

DOVO

14,30

4-3

Terleede

Jong Almere city

14,30

1-0

Stedoco

VVSB

14.30

3-3

ODIN 59

Sparta Nijkerk

14,30

1-2 

 

 

Programma 19 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior 31

hoek

14.30

2-3

programma 12 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Harkemase boys

ODIN 59

14.30

 0-6

DOVO

Terleede

14.30

1-1

Barenrecht

Hoek

14.30

0-4

FC Lisse

ONS SNEEK

14.30

4-1

Sparta Nijkerk

Ajax AM

15.00

4-2

Jong Almere city

Stedoco

15.00

5-1 

Goes

Excelsior 31

15.00

0-4 

VVSB

VVOG

18.00

2-2

 

Programma 5 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVOG

Barenrecht

14.30

4-2

ODIN 59

GOES

14.30

5-1

Excelsior 31

Terleede

14.30

2-2

Hoek

DOVO

14.30

1-3

Stedoco

Sparta Nijkerk

14.30

1-0

FC Lisse

Jong Almere city

14.30

3-3

Ajax AM

VVSB

14.30

2-2

ONS Sneek

DVS’33 Ermelo

15.00

1-2

 

Programma 28 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Barenrecht

Stedoco

14.30

0-3

Harkemase Boys

Ajax AM

14.30

0-0

VVOG

FC Lisse

14.30

1-1

Terleede

ODIN 59

14.30

2-2

Jong Almere city

Excelsior 31

15.00

2-4

Sparta Nijkerk

DVS´33 Ermelo

15.00

1-0

Goes

ONS SNEEK

17,00

2-2 

VVSB

Hoek

18.00

3-2 

 

programma 21 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior 31

Harkemase Boys

14.30

2-3

DVS'33 Ermelo

DOVO

14.3O

2-1

FC Lisse

VVSB

14.30

2-4 

Ajax AM

Barenrecht

14.30

0-1

ODIN 59

Jong Almere city

14.30

2-1

Hoek

Goes

14.30

6-1

Stedoco

VVOG

14.30

2-0

ONS SNEEK

Terleede

15.00

3-3 

 

programma 14 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

VVOG

ONS SNEEK

14.30

3-2 

Barenrecht

FC Lisse

14.30

0-2 

Harkemase Boys

DVS'33 Ermelo

14.30

2-2

Terleede

Hoek

14.30

3-2 

Stedoco

ODIN 59

14.30

2-3

Sparta Nijkerk

Excelsior 31

15.00

2-0 

Jong Almere city

DOVO

15.00

4-2

Goes

Ajax AM

17.00

0-1

 

programma 7  september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoek

Ajax AM

14.30

6-1

DOVO

VVOG

14.30

7-5

DVS'33 Ermelo    

Goes

14.30

4-0

Excelsior 31

VVSB

14.30

4-2

Terleede

Harkemase Boys

14.30

0-2

ODIN 59

Barenrecht

14.30

3-4

Sparta Nijkerk

FC Lisse

15.00

4-1

ONS SNEEK

Stedoco

15.00

2-2

 

programma 31 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Lisse

Harkemase Boys

14.30

0-1

VVOG

Sparta Nijkerk

14.30

1-3 

Barenrecht

Terleede

14.30

4-1

ODIN 59

HOEK

14.30

0-1 

Stedoco

Excelsior 31

14.30

0-2 

Ajax AM

DVS’33 Ermelo

14.30

0-4

VVSB

DOVO

18.00

2-2 

Goes

Jong Almere city

18.00

0-3

programma 24 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hoek

FC Lisse

14.30

1-0

DOVO

Goes

14.30

1-3 

DVS'33 Ermelo     

Stedoco

14.30

1-0

Excelsior 31

ODIN 59

14.30

0-2

Harkemase Boys

VVOG

14.30

2-0

Terleede

VVSB

14.30

2-0 

Sparta Nijkerk

Barenrecht

15.00

3-2

Jong Almere city

ONS SNEEK

15.00

4-0