competitie programma derde divisie zaterdag seizoen 2018 - 2019 per week

programma 22 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

DVS'33 Ermelo

ONS SNEEK

14.30

0-0

Harkemase Boys

Eemdijk

14.30

1-1

Noordwijk

Hoek

14.3O

1-1

Ajax AM

SJC

14.30

0-0

Stedoco

Jong FC Groningen

14.30

1-1

ASWH

VVOG

15.00

2-0

Quick Boys

ODIN 59

15.00

1-1

ASV De dijk

FC Lisse

17.00

0-4

Achilles 29

DOVO

18.00

2-5 

 

stand derde divisie zaterdag per 22 September

1 Quick Boys 5 11 3 8 13
2 Noordwijk 5 18 7 11 11
3 Harkemase Boys 5 11 7 4 10
4 Hoek 5 9 7 2 10
5 VVOG 5 6 8 -2 9
6 Jong FC Groningen 5 8 4 4 8
7 SteDoCo 5 10 9 1 8
8 DOVO 5 16 8 8 7
9 DVS'33 Ermelo 5 11 6 5 7
10 ONS Sneek 5 6 3 3 7
11 ASWH 5 8 7 1 7
12 SJC 5 9 14 -5 7
13 FC Lisse 4 9 6 3 6
14 ODIN 59 4 7 8 -1 5
15 Ajax 5 6 14 -8 3
16 Eemdijk 5 4 7 -3 2
17 De Dijk 5 3 18 -15 1
18 Achilles '29 5 4 20 -16 0

 

uitslagen overzicht derde divisie zaterdag seizoen 2018 - 2019

Programma 15 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Stedoco

Quick Boys

14.30

0-2

Hoek

ASWH

14.45

2-1

VVOG

DOVO

14.30

2-1

DVS'33 Ermelo

Achilles 29

14.30

5-0

ODIN 59

Noordwijk

14.30

2-4

Ajax AM

ASV de Dijk

14.30

1-1

Jong FC Groningen

Eemdijk

15.00

1-1

ONS SNEEK

Harkemase boys

18.00

1-2

SJC

FC Lisse

18.00

2-1 

 

programma 8 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Harkemase Boys

VVOG

14.30

4-1

Eemdijk

ONS SNEEK

14.30

0-1

DOVO

ODIN 59

14.30

2-2

FC Lisse

Hoek

14.30

3-2

Noordwijk

DVS’33 Ermelo

14.30

5-0

ASWH

Stedoco

15.00

2-3

Quick Boys

Ajax AM

15.00

5-1

ASV de dijk

Jong FC Groningen

17.00

0-3

Achilles 29

SJC

18.00

2-4

 

programma 1 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Stedoco

Noordwijk

14.30

2-2

ODIN 59

Harkemase Boys

14.30

2-1

VVOG

FC LIsse

14.30

2.1

DVS’33 Ermelo

ASV De Dijk

14.00

6-0 

Ajax AM

ASWH

14.30

2-2

Hoek

Eemdijk

14.45

3-2

Jong FC Groningen

Quick boys

15.00

1-2

ONS SNEEK

Achilles 29

15.00

4-0

SJC

DOVO

18.00

1-8

 

 

programma 25 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

DOVO

Hoek

14.30

0-1

Harkemase Boys

SJC

14.30

3-2

Eemdijk

VVOG

14.30

0-1

FC Lisse

ODIN 59

14.30

AFG

Noordwijk

Ajax AM

14.30

5-2

ASWH

ONS SNEEK

15.00

1-0

Quick Boys

DVS´33 Ermelo

15.00

1-0

asv De Dijk

Stedoco

17.00

2-4

Achilles 29

Jong FC Groningen

18.00

0-2

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media