indeling tweede divisie seizoen 2019 - 2020

Tweede Divisie 2019/20

AFC
ASWH
De Treffers
Excelsior Maassluis
GVVV
HHC Hardenberg
IJsselmeervogels
Jong Sparta Rotterdam
Jong FC Volendam
Katwijk
Koninklijke HFC
Kozakken Boys
Noordwijk
Quick Boys
Rijnsburgse Boys
Scheveningen
Spakenburg
TEC

uitslagen overzicht tweede divisie seizoen 2018 - 2019

programma 25 mei

thuis

uit

Aanvang

Uitslag

VVSB

FC Lienden

15.30

6-2

Koninklijke HFC   

Katwijk

15.30

4-0

Scheveningen

Kozakken Boys

15.30

4-2

GVVV

Rijnsburgse Boys

15.30

6-5

Jong sparta

De treffers

15.30

1-2

Excelsior M

Jong vitesse

15.30

3-4

Jong Almere city

Barenrecht

15.30

8-0

HHC Hardenberg

Spakenburg

15.30

1-1

Ijsselmeervogels

AFC

15.30

2-1

 

 

programma 18 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kozakken Boys

Koninklijke HFC   

18.00

1-2

Katwijk

Scheveningen

18.00

1-2

FC Lienden

Ijsselmeervogels

18.00

2-3

De treffers

Jong Almere city

18.00

1-2

Jong Vitesse

GVVV

18.00

3-0

Barenrecht

Excelsior M

18.00

0-4

Rijnsburgse Boys

HHC Hardenberg

18.00

3-1

AFC

VVSB

18.00

2-0

Spakenburg

Jong sparta

18.00

1-2

 

programma 11 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC   

Spakenburg

14.30

3-0

HHC Hardenberg

Kozakken Boys

14.30

2-3

GVVV

Barenrecht

14.30

2-1

Scheveningen

De Treffers

14.30

3-0

Ijsselmeervogels

Jong Vitesse

15.30

2-3

Excelsior M

AFC

15.30

3-1

Rijnsburgse Boys

FC Lienden

15.30

6-0

Jong sparta

Katwijk

15.30

1-0

VVSB

Jong Almere city

18.00

2-0

 

programma 4 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Katwijk

HHC Hardenberg

14.30

2-0

Jong Vitesse

Rijnsburgse Boys

14.30

4-1

Barenrecht

Jong sparta

14.30

0-2

Jong Almere city

Koninklijke HFC   

14.30

4-2

Kozakken Boys

VVSB

15.00

2-2 

Spakenburg

Exceksior M

15.00

0-2 

De Treffers

Ijsselmeervogels

15.30

3-1

FC Lienden

GVVV

15.30

2-0

 

programma 5 mei

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AFC

Scheveningen

13.30

5-0

 

programma 20 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Vitesse

AFC

14.30

2-3

Excelsior M

Scheveningen

14.30

4-0

HHC Hardenberg

Koninklijke HFC

14.30

1-1

Barenrecht

Katwijk

14.30

1-1

Spakenburg

Jong Almere city

15.00

2-0

Jong Sparta

VVSB

15.30

2-1

Rijnsburgse Boys

De treffers

15.30

3-1

FC Lienden

Kozakken Boys

15.30

0-2

GVVV

Ijsselmeervogels

15.30

3-2

 

programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC

De treffers

14.00

1-0

HHC Hardenberg

Jong Sparta

15.30

4-1

 

programma 13 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Almere city

Excelsior M

14.30

1-3

Scheveningen

Rijnsburgse Boys

14.30

3-4

Kozakken Boys

Spakenburg

15.00

2-1

Ijsselmeervogels

HHC Hardenberg

15.30

1-2

Katwijk

FC Lienden

15.30

2-0

AFC

Barenrecht

15.30

3-0

VVSB

GVVV

18.00

1-3

 

programma 14 April

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

De treffers

Jong Vitesse

14.30

3-0

Koninklijke HFC

Jong Sparta

14.30

1-0

programma 6 april

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Sparta

Scheveningen

14.30

2-2

Barenrecht

VVSB

14.30

1-3

GVVV

Koninklijke HFC

14.30

3-2

Kozakken Boys

Jong Almere city

15.00

3-1

Spakenburg

De treffers

15.00

1-0

FC Lienden

Excelsior M

15.30

1-0

Jong Vitesse

HHC Hardenberg

15.30

1-2

Katwijk

AFC

15.30

2-3

Rijnsburgse Boys

Ijsselmeervogels

15.30

1-3 

 

 

programma 30 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC

Rijnsburgse Boys

14.30

4-1

Jong Almere city

Katwijk

15.30

1-1

Excelsior M

Jong Sparta

14.30

2-0

HHC Hardenberg

GVVV

14.30

3-1

Scheveningen

Jong Vitesse

14.30

1-0

Ijsselmeervogels

Barenrecht

15.00

3-0

De treffers

Kozakken Boys

18.00

0-1

VVSB

Spakenburg

18.00

2-0

 

programma 31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AFC

FC Lienden

14.30

4-1

 

 

Programma 23 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Almere city

Scheveningen

14.30

0-2 

Barenrecht

Jong Vitesse

14.30

1-5 

Kozakken Boys

Excelsior M

15.00

0-2 

Spakenburg

GVVV

15.00

2-1

Koninklijke HFC

Ijsselmeervogels

15.30

4-1

FC Lienden

HHC Hardenberg

15.30

0-5

Katwijk

Rijnsburgse Boys

15.30

2-1

 

Programma 24 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De Treffers

VVSB

14.30

0-0 

AFC

Jong Sparta

14.30

2-1

programma 16 maart

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior M

De treffers

14.30

2-0

GVVV

AFC

14.30

4-2

Scheveningen

Spakenburg

14.30

2-4

Jong Sparta

Kozakken Boys

15.30

1-2

Jong Vitesse

FC Lienden

15.30

4-2

HHC Hardenberg

Jong Almere city

15.30

2-1

Rijnsburgse Boys

Barenrecht

15.30

3-2

Ijsselmeervogels

Katwijk

15.30

1-1

VVSB

Koninklijke HFC

18.00

3-2

 

programma 9 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC

Scheveningen

14.30

0-1

AFC

Rijnsburgse Boys

14.30

2-0 

Spakenburg

Jong vitesse

15.00

0-2

Jong Almere city

Jong sparta

15.30

0-2

Katwijk

GVVV

15.30

2-2 

FC Lienden

Barenrecht

15.30

2-1

Kozakken Boys

Ijsselmeervogels

15.30

5-0 

De treffers

HHC Hardenberg

18.00

4-1

 

programma 2 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HHC Hardenberg

Barenrecht

15.30

2-1

programma 23 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Barenrecht

Kozakken Boys

14.30

1-1 

Excelsior M

Koninklijke HFC

14.30

4-0

GVVV

De treffers

14.30

1-2 

Scheveningen

VVSB

14.30

6-0

Ijsselmeervogels

Jong Almere city

15.00

5-3

Rijnsburgse Boys

Spakenburg

15.00

3-4

HHC Hardenberg

AFC

15.30

4-2

Jong Vitesse

Katwijk

15.30

1-1

Jong sparta

FC Lienden

15.30

1-2

 

programma 16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC

Jong vitesse

14.30

1-0

Excelsior M

HHC Hardenberg

14.30

0-2

Scheveningen

Barenrecht

14.30

4-0

Kozakken Boys

Rijnsburgse Boys

15.00

2-1

Spakenburg

FC Lienden

15.00

4-2

Jong Almere city

GVVV

15.30

2-0

Jong sparta

Ijsselmeervogels

15.30

1-3

VVSB

Katwijk

15.30

1-3

 

programma 17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De treffers

AFC

14.30

1-1

 

 programma 9 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Barenrecht

De treffers

14.30

0-3

GVVV

Scheveningen

14.30

1-0 

Katwijk

Spakenburg

15.30

2-1 

Rijnsburgse boys

Jong sparta

15.30

3-0 

Jong vitesse

Kozakken Boys

15.30

1-1

FC Lienden

 Jong Almere city FC

15.30

3-2 

Ijsselmeervogels

Excelsior M

15.30

2-2

HHC Hardenberg

VVSB

15.30

2-5 

 

programma 10 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

AFC

Koninklijke HFC

14.30

0-0

programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior M

Rijnsburgse boys

14.30

1-1

Koninklijke HFC

Barenrecht

14.30

3-1 

Kozakken Boys

Katwijk

15.00

2-1 

Jong allmere city

Jong Vitesse

15.30

1-1 

Jong Sparta

GVVV

15.30

2-3 

Scheveningen

HHC Hardenberg

15.30

3-3 

Spakenburg

AFC

15.30

1-2 

VVSB

Ijsselmeervogels

18.00

1-2 

 

programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De treffers

FC Lienden

14.30

2-0

programma 26 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AFC

Kozakken Boys

14.00

1-1 

Barenrecht

Spakenburg

14.30

0-3 

Ijsselmeervogels

Scheveningen

14.30

2-0

Rijnsburgse boys

Jong Almere city

15.30

3-2

Jong Vitesse

VVSB

15.30

4-0 

HHC Hardenberg

Jong sparta

15.30

AFG 

Katwijk

De Treffers

15.30

3-0 

GVVV

Excelsior M

15.30

0-1

 

programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Lienden

Koninklijke HFC

14.30

1-5

 

programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Scheveningen

FC Lienden

14.30

4-0

Excelsior M

Katwijk

14.30

3-0

HHC Hardenberg

Barenrecht

14.30

AFG

GVVV

Kozakken Boys

14.30

0-1

Ijsselmeervogels

Spakenburg

15.00

1-1

VVSB

Rijnsburgse Boys

18.00

2-3

 

programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC

De treffers

14.00

AFG 

Jong Almere city

AFC

14.30

0-2

Jong sparta

Jong Vitesse

14.30

1-1

 

Programma 12 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AFC

Ijsselmeervogels

14.00

2-3

Jong Vitesse

Excelsior M

14.30

1-2 

Barenrecht

Jong Almere city

14.30

1-0

Kozakken Boys

Scheveningen

15.00

2-3

Katwijk

Koninklijke HFC

15.30

0-1

Spakenburg

HHC Hardenberg

15.30

0-2 

Rijnsburgse Boys

GVVV

15.30

3-3 

 

Programma 13 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De Treffers

Jong Sparta

14.30

3-1

FC Lienden

VVSB

14.30

0-0 

 

Programma 15 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AFC

Katwijk

14.00

0-0

Koninklijke HFC   

GVVV

14.00

4-0 

Excelsior M

FC Lienden

14.30

5-2 

Scheveningen

Jong sparta

14.30

1-1 

Jong Almere city

Kozakken Boys

15.00

2-1 

Ijsselmeervogels

Rijnsburgse Boys

15.00

4-1 

HHC Hardenberg

Jong Vitesse

15.30

0-3 

VVSB

Barenrecht

15.30

1-2 

De Treffers

Spakenburg

18.00

1-4

 

programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Barenrecht

Ijsselmeervogels

14.30

1-4

Kozakken Boys

De treffers

15.00

1-0

Spakenburg

VVSB

15.00

3-1

Katwijk

Almere city

15.30

1-0

Rijnsburgse Boys

Koninklijke HFC   

15.30

0-1 

Jong Sparta

Excelsior M

15.30

1-1 

GVVV

HHC Hardenberg

15.30

0-1 

Jong Vitesse

Scheveningen

18.00

2-1 

 

programma 9 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Lienden

AFC

14.30

0-3

 

Programma 1 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC   

HHC Hardenberg

14.30

2-2

Scheveningen

Excelsior M

14.30

0-1

Jong Almere city

Spakenburg

15.00

2-1 

Ijsselmeervogels

GVVV

15.00

1-2

Katwijk

Barenrecht

15.30

4-0

Kozakken Boys

FC Lienden

15.30

3-0

VVSB

Jong sparta

18.00

2-2

De treffers

Rijnsburgse Boys

18.00

3-1 

Programma 2 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AFC

Jong Vitesse

14.30

4-1

 

Programma 24 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior M

Jong Almere city

14.30

3-1

GVVV

VVSB

14.30

3-2

Spakenburg

Kozakken Boys

15.00

2-1

Rijnsburgse boys

Scheveningen

15.00

2-2 

HHC Hardenberg

Ijsselmeervogels

15.30

 3-0

Jong Sparta

Koninklijke HFC   

15.30

2-2

FC Lienden

Katwijk

15.30

1-2 

Barenrecht

AFC

14.30

0-3

 

Programma 25 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Vitesse

De treffers

14.30

1-0

programma 17 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC   

Excelsior M

14.30

1-1

AFC

HHC Hardenberg

14.30

2-1

Jong Almere city

Ijsselmeervolgels

14.30

0-2 

Kozakken Boys

Barenrecht

15.00

4-0

Katwijk

Jong Vitesse

15.30

0-0

Spakenburg

Rijnsburgse boys

15.30

1-1

FC Lienden

Jong sparta

15.30

1-7

De Treffers

GVVV

18.00

0-3 

VVSB

Scheveningen

18.00

2-0 

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Scheveningen

Koninklijke HFC

14.30

2-2

GVVV

Katwijk

14.30

0-1

Ijsselmeervogels

Kozakken Boys

15.00

3-0

HHC Hardenberg

De Trefffers

15.30

3-0

Jong Sparta

Jong Almere city

15.30

3-0

Rijnsburgse boys

AFC

15.30

2-6

Barenrecht

FC Lienden

15.30

1-1

Excelsior M

VVSB

15.30

5-1

Jong Vitesse

Spakenburg

18.00

1-2

 

 

programma 27 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC

VVSB

14.30

3-0

AFC

GVVV

14.30

4-0

Barenrecht

Rijnsburgse boys

14.30

4-5

Kozakken Boys

Jong Sparta

15.00

1-1

Spakenburg

Scheveningen

15.00

3-2

Jong Almere city

HHC Hardenberg

15.30

0-4

Katwijk

Ijsselmeervogels

15.30

0-0

De Treffers

Excelsior M

18.00

1-1

programma 28 Oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Lienden

Jong Vitesse

14.30

2-4

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior M

Kozakken Boys

14.30

0-1

GVVV

Spakenburg

14.30

3-2

Scheveningen

Jong Almere city

14.30

0-3

Ijsselmeervogels

Koninklijke HFC

15.00

1-0

HHC Hardenberg

FC Lienden

15.30

1-1

Jong Spsrta

AFC

15.30

3-2

Rijnsburgse boys

Katwijk

15.30

1-2

VVSB

De treffers

18.00

1-3

Jong Vitesse

Barenrecht

18.00

0-1

Programma 13 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Barenrecht

GVVV

14.30

1-1

Kozakken Boys

HHC Hardenberg

15.00

2-3

Spakenburg

Koninklijke HFC

15.00

0-1

Katwijk

Jong Sparta

15.30

1-1

AFC

Excelsior M

15.30

4-1

Jong Almere city FC

VVSB

15.30

3-2

FC Lienden

Rijnsburgse Boys

15.30

3-1

De Treffers

Scheveningen

18.00

4-1

Jong Vitesse

Ijsselmeervogels

18.00

2-1

 

programma 6 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC

Jong Almere city

14.30

3-1

Excelsior M

Spakenburg

14.30

1-2

GVVV

FC Lienden

14.30

2-2

Scheveningen

AFC

14.30

3-3

Ijsselmeervogels

De treffers

15.00

4-1

HHC Hardenberg

Katwijk

15.30

1-3

Jong sparta

Barenrecht

15.30

5-3

Rijnsburgse boys

Jong Vitesse

15.30

4-3

VVSB

Kozakken Boys

18.00

3-4

 

Programma 29 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AFC

Jong Almere city

14.30

5-1

Kozakken Boys

GVVV

15.00

2-5

Jong Vitesse

Jong Sparta

15.00

 0-1

Spakenburg

Ijsselmeervogels

15.30

2-2

Barenrecht

HHC Hardenberg

15.30

0-4

Rijnsburgse boys

VVSB

15.30

4-0

Katwijk

Excelsior M

15.30

2-4

FC Lienden

Scheveningen

15.30

2-3

 

Programma 30 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

De treffers

Koninklijke HFC 

14.30

1-0

 

programma 22 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC  

Kozakken Boys

14.30

3-2