competitie programma tweede divisie seizoen 2018 - 2019 per week

programma 22 september

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC  

Kozakken Boys

14.30

3-2

GVVV

Jong Vitesse

14.30

1-1

Scheveningen

Katwijk

14.30

1-2

Ijsselmeervogels

FC Lienden

15.00

1-0

Jong Sparta

Spakenburg

15.30

2-0

Jong Almere city

De Treffers

15.30

0-0 

HHC Hardenberg

Rijnsburgse boys

15.30

2-3

Excelsior M

Barenrecht

15.30

3-0

VVSB

AFC

18.00

2-4

 

stand tweede divisie per 22 september

1. IJsselmeervogels 5 13
 
2. AFC 5 12
 
3. Katwijk 5 10
 
4. Rijnsb.Boys 5 10
 
5. Jong Sparta Rotterdam 5 9
 
6. Kon. HFC 5 9
 
7. Spakenburg 5 9
 
8. Excelsior M 5 7
 
9. HHC Hardenberg 5 6
 
10. Jong Vitesse 5 6
 
11. Barendrecht 5 6
 
12. GVVV 5 5
 
13. Jong Almere City FC 5 5
 
14. De Treffers 5 5
 
15. Kozakken Boys 5 4
 
16. Lienden 5 4
 
17. Scheveningen 5 4
 
18. VVSB 5 2

 

uitslagen overzicht tweede divisie seizoen 2018 - 2019

Programma 15 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HHC Hardenberg

Excelsior M

14.30

2-0

GVVV

Jong Almere city

14.30

4-2

Barenrecht

Scheveningen

14.30

3-0

Ijsselmeervogels

Jong Sparta

15.00

2-1

FC  Lienden

Spakenburg

15.30

3-4

Katwijk

VVSB

15.30

2-2

Rijnsburgse boys

Kozakken Boys

15.30

1-3

 

Programma 16 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jong Vitesse

Koninklijke HFC  

14.30

0-1

AFC

De Treffers

14.30

4-1 

 

programma 8 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Excelsior M

Ijsselmeervogels

14.30

0-2

Kozakken Boys

Jong Vitesse

15.00

0-1

Spakenburg

Katwijk

15.00

2-1

Jong Almere city

FC Lienden

15.30

1-2

Jong sparta

Rijnsburgse boys

15.30

1-2 

Scheveningen

GVVV

15.30

1-1

Treffers

Barenrecht

18.00

4-0

VVSB

HHC Hardenberg

18.00

1-3

 

Programma 9 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC  

AFC

14.30

3-1

 

programma 1 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

GVVV

Jong sparta

14.30

3-4

Barenrecht

Koninklijke HFC  

14.30

1-0

AFC

Spakenburg

14.30

1-0 

Ijsselmeervogels

VVSB

15.00

3-3

HHC Hardenberg

Scheveningen

15.30

0-1

Rijnsburgse Boys

Excelsior M

15.30

2-2

Katwijk

Kozakken Boys

15.30

1-1

Jong Vitesse

Jong Almere city

16.00

1-1

 

programma 2 september

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Lienden

De treffers

14.30

1-1

programma 25 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Koninklijke HFC  

FC Lienden

14.30

1-2

Scheveningen     

Ijsselmeervogels

14.30

1-3

Kozakken Boys

AFC

15.00

1-0

Jong sparta

HHC Hardenberg

15.00

3-1

Excelsior M

GVVV 

15.30

1-0

Spakenburg

Barenrecht

15.30

1-0

Jong Almere City

Rijnsburgse Boys

15.30

0-2

De Treffers

Katwijk

18.00

1-4

VVSB

Jong Vitesse

18.00

2-2 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media