Loting WK 2018/groepsindeling   

 

Groep A

Groep B

Groep C

Groep D

Rusland

Portugal

Frankrijk

Argentinië

Uruguay

spanje

Peru

Kroatië

Egypte

Iran

Denemarken

Ijsland

Saoedi-Arabië

Marokko

Australië

Nigeria

Groep E

Groep F

Groep G

Groep H

Brazilië

Duitsland

Belgie

Polen

Zwitserland

Mexico

Engeland

Colombia

Costa Rica

Zweden

Tunesië

Senegal

Servië

Zuid-Korea

Panama

Japan

 

het volledige speelschema

Donderdag 14 juni
17.00 uur: Rusland - Saoedi-Arabië (Moskou, Olympisch Stadion)

Vrijdag 15 juni
14.00 uur: Egypte - Uruguay (Jekaterinenburg)
17.00 uur: Marokko - Iran (Sint-Petersburg)
21.00 uur: Portugal - Spanje (Sotsji)

Zaterdag 16 juni
12.00 uur: Frankrijk - Australië (Kazan)
15.00 uur: Argentinië - IJsland (Moskou, Otkrytieje Arena)
18.00 uur: Peru - Denemarken (Saransk)
21.00 uur: Kroatië - Nigeria (Kaliningrad)

Zondag 17 juni
14.00 uur: Costa Rica - Servië (Samara)
17.00 uur: Duitsland - Mexico (Moskou, Olympisch Stadion)
20.00 uur: Brazilië - Zwitserland (Rostov aan de Don)

Maandag 18 juni
14.00 uur: Zweden - Zuid-Korea (Nizjni Novgorod)
17.00 uur: België - Panama (Sotsji)
20.00 uur: Tunesië - Engeland (Wolgograd)

Dinsdag 19 juni
14.00 uur: Polen - Senegal (Moskou | Otkrytieje Arena)
17.00 uur: Colombia - Japan (Saransk)
20.00 uur: Rusland - Egypte (Sint-Petersburg)

Woensdag 20 juni
14.00 uur: Portugal - Marokko (Moskou | Olympisch Stadion)
17.00 uur: Uruguay - Saoedi-Arabië (Rostov aan de Don)
20.00 uur: Iran - Spanje (Kazan)

Donderdag 21 juni
14.00 uur: Frankrijk - Peru (Jekaterinenburg)
17.00 uur: Denemarken - Australië (Samara)
20.00 uur: Argentinië - Kroatië (Nizjni Novgorod)

Vrijdag 22 juni
14.00 uur: Brazilië - Costa Rica (Sint-Petersburg)
17.00 uur: Nigeria - IJsland (Wolgograd)
20.00 uur: Servië - Zwitserland (Kaliningrad)

Zaterdag 23 juni
14.00 uur: België - Tunesië (Moskou | Otkrytieje Arena)
17.00 uur: Duitsland - Zweden (Sotsji)
20.00 uur: Zuid-Korea - Mexico (Rostov aan de Don)

Zondag 24 juni
14.00 uur: Engeland - Panama (Nizjni Novgorod)
17.00 uur: Japan - Senegal (Jekaterinenburg)
20.00 uur: Polen - Colombia (Kazan)

Maandag 25 juni
16.00 uur: Uruguay - Rusland (Samara)
16.00 uur: Saoedi-Arabië - Egypte (Wolgograd)
20.00 uur: Iran - Portugal (Saransk)
20.00 uur: Spanje - Marokko (Kaliningrad)

Dinsdag 26 juni
16.00 uur: Denemarken - Frankrijk (Moskou | Olympisch Stadion)
16.00 uur: Australië - Peru (Sotsji)
20.00 uur: Nigeria - Argentinië (Sint-Petersburg)
20.00 uur: IJsland - Kroatië (Rostov aan de Don)

Woensdag 27 juni
16.00 uur: Zuid-Korea - Duitsland (Kazan)
16.00 uur: Mexico - Zweden (Jekaterinenburg)
20.00 uur: Servië - Brazilië (Moskou | Otkrytieje Arena)
20.00 uur: Zwitserland - Costa Rica (Nizjni Novgorod)

Donderdag 28 juni
16.00 uur: Japan - Polen (Wolgograd)
16.00 uur: Senegal - Colombia (Samara)
20.00 uur: Engeland - België (Kaliningrad)
20.00 uur: Panama - Tunesië (Saransk)

 

Speelschema WK Achtste finales

Zaterdag 30 juni
16.00 uur | Achtste finale '2': Winnaar groep C - nummer twee groep D (Kazan)
20.00 uur | Achtste finale '1': Winnaar groep A - nummer twee groep B (Sotsji)

Zondag 1 juli
16.00 uur | Achtste finale 3: Winnaar groep B - nummer twee groep A (Moskou | Olympisch Stadion)
20.00 uur | Achtste finale 4: Winnaar groep D - nummer twee groep C (Nizjni Novgorod)

Maandag 2 juli
16.00 uur | Achtste finale 5: Winnaar groep E - nummer twee groep F (Samara)
20.00 uur | Achtste finale 6: Winnaar groep G - nummer twee groep H (Rostov aan de Don)

Dinsdag 3 juli
16.00 uur | Achtste finale 7: Winnaar groep F - nummer twee groep E (Sint-Petersburg)
20.00 uur | Achtste finale 8: Winnaar groep H - nummer twee groep G (Moskou | Otkrytieje Arena)

Speelschema WK Kwartfinales

Vrijdag 6 juli
16.00 uur | Kwartfinale 1: winnaar achtste finale '1' - winnaar achtste finale '2' (Nizjni Novgorod)
20.00 uur | Kwartfinale 2: winnaar achtste finale 5 - winnaar achtste finale 6 (Kazan)

Zaterdag 7 juli
16.00 uur | Kwartfinale '4': winnaar achtste finale 7 - winnaar achtste finale 8 (Sotsji)
20.00 uur | Kwartfinale '3': winnaar achtste finale 3 - winnaar achtste finale 4 (Samara)

Speelschema WK Halve finales

Dinsdag 10 juli:
20.00 uur | Halve finale 1: winnaar kwartfinale 1 - winnaar kwartfinale 2 (Sint-Petersburg)

Woensdag 11 juli:
20.00 uur | Halve finale 2: winnaar kwartfinale '3' - winnaar kwartfinale '4' (Moskou | Olympisch Stadion)

Wedstrijd om derde plaats WK

Zaterdag 14 juli
16.00 uur | Plaats 3/4: verliezer halve finale 1 - verliezer halve finale 2 (Sint-Petersburg)

Finale WK voetbal 2018

Zondag 15 juli
17.00 uur | FINALE: winnaar halve finale 1 - winnaar halve finale 2 (Moskou | Olympisch Stadion)

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op  Twitter met o.a. heel veel LIVE wedstrijden, eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media