Komende wedstrijden

Programma 10 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Nederland

Zweden

20.45

2-0

Frankrijk       

Wit rusland

20.45

2-1 

Luxemburg

Bulgarije

20.45

1-1 

Portugal

Zwitserland

20.45

2-0 

Hongarije

Faeröer

20.45

1-0 

Letland

Andorra 

20.45

4-0 

België

Cyprus

20.45

4-0 

Griekenland

Gibraltar

20.45

4-0 

Estland

Bosnië-Herz

20.45

1-2 

 

uitslagen overzicht

programma 9 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Servië   

Georgië 

20.45

1-0 

Wales

Ierland

20.45

0-1

Moldavië       

Oostenrijk

20.45

0-1

Albanië  

Italië

20.45

0-1 

Israël 

Spanje

20.45

0-1 

Macedonië      

Liechtenstein  

20.45

4-0 

Finland

Turkije

20.45

2-2

IJsland

Kosovo 

20.45

2-0

Oekraïne      

Kroatië

20.45

0-2 

 

programma 8 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Denemarken

Roemenië

18.00

1-1

Polen

Montenegro

18.00

4-2 

Kazachstan

Armenië 

18.00

1-1 

Litouwen  

Litouwen  

18.00

0-1 

Slovenië       

Schotland

18.00

3-2 

Slowakije      

Malta

18.00

3-0 

Tsjechië       

San Marino     

20.45

5-0

Duitsland

Azerbeidzjan

20.45

5-1 

Noorwegen

Noord-Ierland  

20.45

1-0 

Programma 7 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zweden

Luxemburg

18.00

8-0 

Faeroër Eilanden

Letland

18.00

0-0

Gibraltar 

Estland

18.00

0-6 

Bosnië-Herzegovina

België  

18.00

3-4 

Bulgarije

Frankrijk

20.45

0-1

Zwitserland

Hongarije

20.45

5-2

Andorra

Portugal

20.45

0-2 

Cyprus

Griekenland

20.45

1-2 

Wit rusland

Nederland

20.45

1-3

 

Programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Georgië         

Wales

18.00

0-1

Ierland

Moldavië

20.45

2-0 

Oostenrijk

Servië 

20.45

3-2 

Spanje

Albanië

20.45

2-0 

Italië          

Macedonië 

20.45

1-0 

Liechtenstein   

Israël

20.45

0-1 

Turkije

IJsland  

20.45

0-3 

Kroatië

Finland

20.45

1-1 

Kosovo          

Oekraïne

20.45

0-2 

 

Programma 5 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Azerbeidzjan

Tsjechië  

18.00

1-2 

Armenië

Polen

18.00

1-5

San Marino

Noorwegen

20.45

0-0

Noord-Ierland

Duitsland

20.45

1-3

Roemenië

Kazachstan  

20.45

3-1 

Montenegro

Denemarken  

20.45

0-1

Schotland

Slowakije  

20.45

1-0

Engeland       

Slovenië

20.45

1-0

Malta

Litouwen  

20.45

1-1

 

programma 5 september

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ierland

Servië

20.45

0-1

Oostenrijk

Georgië

20.45

1-1

Moldavië

Wales

20.45

0-2

Italië

Israël

20.45

1-0

Liechtenstein  

Spanje

20.45

0-8

Macedonië      

Albanië 

20.45

1-1

Turkije

Kroatië

20.45

1-0

IJsland

Oekraïne    

20.45

2-0

Kosovo         

Finland

20.45

0-1

 

Programma 4 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Azerbeidzjan

San Marino     

18.00

5-1

Armenië        

Denemarken

18.00

1-4

Duitsland

Noorwegen

20.45

6-0

Noord-Ierland  

Tsjechië 

20.45

2-0

Polen

Kazachstan

20.45

3-0

Montenegro     

Roemenië  

20.45

1-0

Schotland

Malta

20.45

2-0

Engeland

Slowakije  

20.45

2-1

Slovenië       

Litouwen

20.45

4-0

 

Programma 3 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Nederland

Bulgarije

18.00

3-1 

Wit tusland

Zweden

18.00

0-4

Faeröer

Andorra 

18.00

1-0 

Estland  

Cyprus   

18.00

1-0 

Frankrijk 

Luxemburg

20.45

0-0

Hongarije

Portugal

20.45

0-1 

Letland

Zwitserland

20.45

0-3 

Griekenland

België

20.45

1-2 

Gibraltar      

Bosnië-Herz

20.45

0-4 

 

Programma 2 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Servië

Moldavië                

18.00

3-0

Georgië 

Ierland

18.00

1-1

Albanië   

Liechtenstein

18.00

2-0

Finland

Ijsland

18.00

1-0

Wales

Oostenrijk

20.45

1-0

Spanje

Italië

20.45

3-0

Israël         

Macedonië

20.45

0-1

Oekraïne       

Turkije

20.45

2-0

Kroatië   

Kosovo

20.45

1-0

 

programma 1 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kazachstan     

Montenegro

18.00

0-3

Tsjechië 

Duitsland

20.45

1-2

Noorwegen

Azerbeidzjan

20.45

2-0

San Marino     

Noord-Ierland  

20.45

0-3

Denemarken  

Polen

20.45

4-0

Roemenië

Armenië 

20.45

1-0

Litouwen       

Schotland

20.45

0-3

Malta

Engeland 

20.45

0-4

Slowakije      

Slovenië

20.45

1-0

 

 Programma 31 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zwitserland

Andorra

20.45

3-0

Portugal

Faeroër Eilanden

20.45

5-1 

Luxemburg

Wit Rusland

20.45

1-0 

Cyprus

Bosnië-Herzegovina

20.45

3-2 

Bulgarije

Zweden

20.45

3-2 

Frankrijk 

Nederland

20.45

4-0 

Hongarije

Letland

20.45

3-1 

Griekenland

Estland

20.45

0-0

België

Gibraltar

20.45

9-0 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!