Programma EK-kwalificatie

programma 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Finland

Armenië 

18.00

3-0

Zwitserland

Ierland        

18.00

2-0

Gibraltar     

Georgië

18.00

2-3

Zweden

Spanje

20.45

1-1

Faeröer  

Malta

20.45

1-0

Israël

Letland

20.45

3-1

Griekenland

Bosnië-Herz.

20.45

2.1

Liechtenstein

Italië 

20.45

0-5

 programma 14 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Frankrijk

Turkije

20.45

1-1

IJsland

Andorra

20.45

2-0

Moldavië

Albanië

20-45

0-4

Litouwen

Servië

20.45

1-2

Oekraine

Portugal

20.45

2-1

Bulgarije

Engeland

20.45

0-6

Kosovo

Montenegro

20.45

2-0

 

Programma 13 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kazachstan

België

18.00

0-2

Wit Rusland

Nederland

18.00

1-2

Hongarije

Azerbeidzjan

18.00

1-0

Rusland

San Marino    

18.00

6-0

Cyprus        

Rusland

20.45

0-5

Wales

Kroatië

20.45

1-1

Polen

Noord-Macedonië

20.45

2-0

Slovenië      

Oosterrijk

20.45

0-1

 

Programma 12 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Georgië       

Ierland

18.00

0-0

Denemarken

Zwitserland

20.45

1-0

Faeröer

Roemenië

20.45

0-3

Bosnië-Herz.

Finland

20.45

4-1

Noorwegen

Spanje

20.45

1-1

Malta

Zweden

20.45

0-4

Italië

Griekenland

20.45

2-0

Liechtenstein

Armenië

20.45

1-1

 

Programma 11 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Tsjechië

Engeland  

20.45

2-1

Montenegro

Bulgarije

20.45

0-0

Portugal

Luxemburg

20.45

3-0

Oekraïne

Litouwen

20.45

2-0

Turkije       

Albanië

20.45

1-0

IJsland

Frankrijk     

20.45

0-1

Andorra

Moldavië      

20.45

1-0

 

Programma 10 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kazachstan

Cyprus

16.00

1-2

Wit Rusland

Estland

18.00

0-0

Nederland

Noord-Ierland 

20.45

3-1

Kroatië

Hongarije

20.45

3-1 

Slowakije      

Wales

20.45

1-1 

Oostenrijk

Israël

20.45

3-1

Letland

Polen

20.45

0-3

Noord-Macedonië

Slovenië

20.45

2-1 

Rusland

Schotland

20.45

4-0 

België

San Marino    

20.45

9-0 

 

uitslagen overzicht EK kwalificatie 2020

programma 10 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Engeland       

Kosovo

18.00

5-3

Montenegro     

Tsjechië 

18.00

0-3

Litouwen       

Portugal

20.45

1-5

Luxemburg

Servië         

20.45

1-3

Frankrijk

Andorra

20.45

3-0

Albanië

IJsland 

20.45

4-2

Moldavië

Turkije

20.45

0-4

 

Programma 9 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Azerbeidzjan

Kroatië 

18.00

1-1

Noord-Ierland   

Duitsland

20.45

0-2 

Estland

Nederland

20.45

0-4

Hongarije

Slowakije

20.45

1-2

Polen

Oostenrijk      

20.45

0-0

Slovenië        

Israël

20.45

3-2 

Letland

Noord-Macedonië

20.45

0-2

Schotland

België

20.45

0-4

Rusland

Kazachstan

20.45

1-0 

San Marino      

Cyprus

20.45

0-4

 

programma 5 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Armenië        

Italië 

18.00

1-3

Ierland        

Zwitserland    

20.45

1-1 

Gibraltar      

Denemarken

20.45

0-6 

Roemenië

Spanje

20.45

1-2 

Noorwegen

Malta

20.45

3-0 

Faeröer

Zweden

20.45

0-4

Israël 

Noord Macedonië

20.45

1-1 

Finland

Griekenland

20.45

1-0

Bosnië-Herz

Liechtenstein

20.45

5-0 

 

programma 6 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Estland

Wit-Rusland    

18.00

1-2

Cyprus 

Kazachstan

18.00

1-1

Duitsland

Nederland

20.45

2-4

Wales

Azerbeidzjan 

20.45

2-1

Slowakije 

Kroatië

20.45

0-4

Oostenrijk 

Letland

20.45

6-0

Slovenië 

Polen

20.45

2-0

Schotland

Rusland

20.45

1-2

San Marino     

België

20.45

0-4 

 

programma 7 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kosovo         

Tsjechië 

15.00

2-1

Engeland

Bulgarije

18.00

4-0

Litouwen

Oekraïne

18.00

0-3 

IJsland

Moldavië  

18.00

3-0 

Servië 

Portugal

20.45

2-4 

Turkije

Andorra

20.45

1-0

Frankrijk

Albanië

20.45

4-1

 

programma 8 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Armenië

Bosnië-Herz

18.00

4-2

Zwitserland

Gibraltar   

18.00

4-0

Georgië

Denemarken 

18.00

0-0

Roemenië

Malta

18.00

1-0

Spanje

Faeröer

20.45

4-0

Zweden

Noorwegen

20.45

1-1

Finland

Italië 

20.45

1-2

Griekenland

Liechtenstein  

20.45

1-1

 

 

Programma 11 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kazachstan     

San Marino     

20.45

4-0

Azerbeidzjan  

Slowakije

20.45

1-5

Duitsland

Estland  

20.45

8-0

Wit Rusland

Noord-Ierland  

20.45

0-1

Hongarije

Wales

20.45

1-0

IJsland

Turkije  

20.45

2-1

Albanië        

Moldavië

20.45

2-0

Andorra

Frankrijk

20.45

0-4

Rusland

Cyprus

20.45

1-0

België

Schotland

20.45

3-0

Italië

Bosnië-Herz

20.45

2-1

Griekenland

Armenië  

20.45

2-3

Liechtenstein  

Finland

20.45

0-2

 

programma 10 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bulgarije      

Kosovo 

20.45

2-3

Tsjechië   

Montenegro 

20.45

2-0

Servië 

Litouwen

20.45

4-1

Oekraïne       

Luxemburg

20.45

1-0

Denemarken     

Georgië

20.45

5-1

Ierland

Gibraltar

20.45

3-0

Spanje

Zweden

20.45

3-0

Malta

Roemenië 

20.45

0-4

Faeröer        

Noorwegen

20.45

0-2

Polen

Israël 

20.45

4-0

Letland

Slovenië 

20.45

0-5

Noord Macedonië

Oostenrijk

20.45

1-4

 

programma 7 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Georgië         

Gibraltar

18.00

3-0

Tsjechië        

Bulgarije

20.45

2-1 

Montenegro

Kosovo  

20.45

1-1 

Litouwen 

Luxemburg

20.45

1-1 

Oekraïne        

Servië 

20.45

5-0 

Denemarken

Ierland

20.45

1-1 

Noorwegen

Roemenië

20.45

2-2 

Zweden

Malta

20.45

3-0 

Faeröer 

Spanje

20.45

1-4 

Ierland

Israël

20.45

0-3 

Noord Macedonië

Polen

20.45

0-1 

 

programma 8 juni

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kroatië  

Wales

15.00

0-1

IJsland

Albanië 

15.00

1-0 

Estland   

Noord-Ierland   

18.00

1-2 

Azerbeidzjan  

Hongarije 

18.00

1-3 

Moldavië 

Andorra

18.00

1-0 

Rusland

San Marino      

18.00

0-0 

Finland

Bosnië-Herz

18.00

2-0

Armenië         

Liechtenstein   

18.00

3-0 

Wit-Rusland     

Duitsland

20.45

0-2 

Turkije

Frankrijk 

20.45

2-0 

Schotland

Cyprus 

20.45

2-1 

België

Kazachstan

20.45

3-0 

Griekenland

Italië 

20.45

0-3 

 

programma 21 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kazachstan

Schotland

16.00

3-0

Nederland

Wit Rusland

20.45

4-0 

Noord Ierland

Estland

20.45

2-0

Kroatië

Azerbeidzjan

20.45

2-1

Slowakije

Hongarije

20.45

2-0

Oosterrijk

Polen

20.45

0-1

Macedonië

Letland

20.45

3-1

Israël

Slovenië

20.45

1-1

België

Rusland

20.45

3-1

Cyprus

San Marino

20-45

5-0


Programma 22 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bulgarije

Montenegro

20.45

1-1

Engeland

Tsjechië

20.45

5-0

Luxemburg

Litouwen

20.45

2-1

Portugal

Oekraïne

20.45

0-0

Albanië

Turkije

20.45

0-2

Andorra

 IJsland

20.45

0-2

Moldavië

Frankrijk

20.45

1-4


Programma 23 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Georgië

Zwitserland

15.00

0-2

Gibraltar

Ierland

18.00

0-1 

Malta

Faroër

18.00

2-1

Zweden

Roemenië

18.00

2-1 

Spanje

Noorwegen

20.45

2-1 

Bosnië-Herzegovina

Armenië

20.45

2-1 

Italië

Finland

20.45

2-0

Liechtenstein

Griekenland

20.45

0-2 


Programma 24 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Wales

Slowakije

15.00

1-0

Kazachstan

Rusland

15.00

0-4

Hongarije

Kroatië

18.00

2-1

Israël

Oostenrijk

18.00

4-2

San Marino

Schotland

18.00

0-2

Nederland

Duitsland

20.45

2-3

Noord Ierland

Wit Rusland

20.45

2-1

Polen

Letland

20.45

2-0

Slovenië

Macedonië

20.45

1-1

Cyprus

België

20.45

0-2

programma 25 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Turkije

Moldavië

18.00

4-0

Kosovo

Bulgarije

20.45

1-1

Montenegro

Engeland

20.45

1-5

Luxemburg

Oekraïne

20.45

1-2

Portugal

Servië

20.45

1-1

Andorra

Albanië

20.45

0-3

Frankrijk

IJsland

20.45

4-0


programma 26 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Armenië

Finland

18.00

0-2

Ierland

Georgië

20.45

1-0

Zwitserland

Denemarken

20.45

3-3 

Malta

Spanje

20.45

0-2 

Noorwegen

Zweden

20.45

3-3 

Roemenië

Faroër

20.45

4-1 

Bosnië-Herzegovina

Griekenland

20.45

2-2 

Italië

Liechtenstein

20.45

6-0 

 

Poule indelingen

A: Engeland, Tsjechië, Bulgarije, Montenegro, Kosovo
B: Portugal, Oekraïne, Servië, Litouwen, Luxemburg
C: Nederland, Duitsland, Noord-Ierland, Estland, Wit-Rusland
D: Zwitserland, Denemarken, Ierland, Georgië, Gibraltar
E: Kroatië, Wales, Slowakije, Hongarije, Azerbeidzjan
F: Spanje, Zweden, Noorwegen, Roemenië, Faröer, Malta
G: Polen, Oostenrijk, Israël, Slovenië, Macedonië, Letland
H: Frankrijk, IJsland, Turkije, Moldavië, Andorra
I: België, Rusland, Schotland, Kazachstan, San Marino
J: Italië, Bosnië-Herzegovina, Finland, Armenië, Liechtenstein

Speeldata

 

  • 21 t/m 26 maart

  • 7 t/m 11 juni

  • 05/10 september

  • 10 t/m 15 oktober

  • 14 t/m 19 november

 

 Volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook op sociale media

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram