Speeldata EM cup seizoen 2017/2018

Poule 1
Kozakken Boys (Tweede Divisie)
Roda Boys (2F)
Almkerk (2F)
LRC Leerdam (1C)

Dinsdag 3 oktober: Roda Boys-Kozakken Boys 1-2

Almkerk-LRC 1.2
Dinsdag 7 november: LRC-Roda Boys en Almkerk-Kozakken Boys
Dinsdag 12 december: Kozakken Boys-LRC en Roda Boys-Almkerk

Poule 2
Achilles Veen (hoofdklasse A)
WNC (1C)
SVW (2F)

Dinsdag 3 oktober: SVW - WNC 0-0
Dinsdag 7 november: Achilles Veen - SVW
Dinsdag 12 december: WNC - Achilles Veen

Poule 3
SteDoCo (hoofdklasse A)
Nieuw-Lekkerland (1B)
SV Meerkerk (2F)

Dinsdag 3 oktober: SteDoCo - SV Meerkerk 6-0
Dinsdag 7 november: SV Meerkerk - Nieuw-Lekkerland
Dinsdag 12 december: Nieuw-Lekkerland - SteDoCo

Poule 4
GJS (1C)
Nivo Sparta (2F)
Papendrecht (2F)

Dinsdag 3 oktober: GJS - Papendrecht 0-0
Dinsdag 7 november: Papendrecht - Nivo Sparta
Dinsdag 12 december: Nivo Sparta - GJS

Poule 5
Unitas zondag (1B)
GRC 14 (1C)
Brederodes (2F)

Dinsdag 3 oktober: GRC 14 - Brederodes (wordt  uitgesteld)
Dinsdag 7 november: Brederodes - Unitas
Dinsdag 12 december: Unitas - GRC 14

Poule 6
Drechtstreek (2F)
Schoonhoven (3C)
VVAC (4D)

Dinsdag 3 oktober: VVAC - Schoonhoven
Dinsdag 7 november: Drechtstreek - VVAC
Dinsdag 12 december: Schoonhoven - Drechtstreek

Poule 7
Heukelum (2F)
Alblasserdam (3C)
ASV Arkel (4D)

Dinsdag 3 oktober: Arkel - Heukelum 0-5
Dinsdag 7 november: Alblasserdam - Arkel
Dinsdag 12 december: Heukelum - Alblasserdam

Poule 8
Tricht (2F)
Asperen (3C)
Zuilichem (4D)

Dinsdag 3 oktober: Tricht - Zuilichem wordt uitgesteld)
Dinsdag 7 november: Zuilichem - Asperen
Dinsdag 12 december: Asperen - Tricht

Poule 9
Woudrichem (2F)
Vuren (3C)
Brakel (4D)

Dinsdag 3 oktober: Woudrichem - Brakel 10-1
Dinsdag 7 november: Brakel - Vuren
Dinsdag 12 december: Vuren - Woudrichem

Poule 10
Ameide (3C)
Herovina (3D)
Dussense Boys (4C zondag)

Dinsdag 3 oktober: Ameide - Dussense Boys
Dinsdag 7 november: Dussense Boys - Herovina
Dinsdag 12 december: Herovina - Ameide

Poule 11
SC Everstein (3D)
Leerdam Sport'55 (3C)
Rhelico (4D)

Dinsdag 3 oktober: Rhelico - Leerdam Sport 2-4
Dinsdag 7 november: SC Everstein - Rhelico
Dinsdag 12 december: Leerdam Sport - SC Everstein

Poule 12
HSSC'61 (3D)
MVV'58 (4D)
DSS'14 (5D zondag)

Dinsdag 3 oktober: DSS'14 - HSSC'61 0-4
Dinsdag 7 november: MVV'58 - DSS'14
Dinsdag 12 december: HSSC'61 - MVV'58

Poule 13
De Zwerver (3C)
Altena (3D)
Peursum (4D)

Dinsdag 3 oktober: De Zwerver - Peursum 0-0
Dinsdag 7 november: Peursum - Altena
Dinsdag 12 december: Altena - De Zwerver

Poule 14
Streefkerk (3C)
Groot-Ammers (4D)
Beesd (4E zondag)

Dinsdag 3 oktober: Beesd - Groot-Ammers
Dinsdag 7 november: Streefkerk - Beesd
Dinsdag 12 december: Groot-Ammers - Streefkerk

Poule 15
De Alblas (3C)
Sleeuwijk (3D)
Unitas zaterdag (4D)

Dinsdag 3 oktober: Unitas - Sleeuwijk 1-1
Dinsdag 7 november: De Alblas - Unitas
Dinsdag 12 december: Sleeuwijk - De Alblas

Poule 16
Haaften (3D)
DSC (4E zondag)
Kerkwijk (4D)

Dinsdag 3 oktober: Haaften - Kerkwijk
Dinsdag 7 november: Kerkwijk - DSC
Dinsdag 12 december: DSC - Haaften

Poule 17
Be Ready (4C zondag)
HRC'14 (5D zondag)
SV Noordeloos (4D)

Dinsdag 3 oktober: HRC'14 - Be Ready
Dinsdag 7 november: SV Noordeloos - HRC'14
Dinsdag 12 december: Be Ready - SV Noordeloos

Poule 18
GDC (3D)
WSV Well (4D)
Jan van Arckel (5D zondag)

Dinsdag 3 oktober: GDC - Jan van Arckel 7-1
Dinsdag 7 november: Jan van Arckel - Well
Dinsdag 12 december: Well - GDC

Poule 19
Schelluinen (3C)
NOAD'32 (3D)
SVS'65 (4D)

Dinsdag 3 oktober: SVS'65 - Schelluinen
Dinsdag 7 november: NOAD'32 - SVS'65
Dinsdag 12 december: Schelluinen - NOAD'32

 

Uitslagen met dank aan regio - voetbal.nl

 Jacco Sport Cup vrouwen: woensdagavond 11 oktober, 1 november en 29 november.

 

JO15: maandagavond 9 oktober, 30 oktober en 27 november.

 

MO15: maandagavond 2 oktober, 6 november en 11 december.

 

 


volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!