programma 10 en 11 November ( eventueel dinsdagavond 13 november 20.00)

thuis

uit

uitslag

Heer Arendskerke

Kloetinge

 

FC Dauwendaele

Bruse Boys

 

Walcheren

Serooskerke

 

GPC Vlissingen

SSV 65

 

Zaamslag

Terneuzense boys

 

ZSC 62

De Noormannen

 

RCS

ST Hoedekenskerke

 

VCK

Arnemuiden

 

Noad 32

Kruiningen

 

Halsteren

SPS

 

Alblasserdam

DHV

 

Prinsenland

ASWH

 

Klundert

Oranje Wit

 

Rijsoord

Nieuw lekkerland

 

Haaften

Heukelum

 

Almkerk

Achilles veen

 

Peursum

ASV Arkel

 

Ameide

Groot ammers

 

Unitas zaterdag

GJS

 

De Zwerver

Sliedrecht

 

VVGZ

De Alblas

 

Roda Boys/Bom

Sleeuwijk

 

Wilhelmina'26

GDC

 

Nivo Sparta

LRC

 

HSSC 61

SVW

 

METO

Clinge

 

Terneuzen

VC Vlissingen

 

WVV'67

Philippine

 

HVV 24

Rood wit W

 

SC Gastel

Hoeven

 

MOC 17

Unitas 30

 

Victoria'03

Halsteren

 

RBC

Zundert

 

Roosendaal

WDS´19

 

Steenbergen

Moerse boys

 

SAB

JEKA

 

Madese Boys

IFC

 

TSC

Unitas zondag

 

Groen Wit

Beek vooruit

 

Gilze

Rijen

 

Bavel

Baronie

 

Oosterhout

Dongen

 

Right'Oh

Waspik

 

Theole

SCR

 

SVSSS

FC Tilburg

 

Zigo

FC Engelen

 

RKDVC

VOAB

 

TSV Gudok

Taxandria

 

Wilhelmina

BVV/Timmerman

 

Riel

Were Di

 

VCB

Nemelaer

 

SCG 18

DOSL

 

PSV AM

TGG

 

Zwaluw VFC

Real Lunet

 

BMT

SBC

 

Bergeijk

Hapert

 

FC Cranendonck

Reusel Sport/CoTrans

 

Geldrop

GPC

 

RKSV Heeze

Geldrop

 

Nuenen

Brabantia

 

Rood Wit

Nuenen

 

Tivoli

ODC

 

Unitas 59

Oirschot V.

 

EFC

UNA

 

 

Poule indelingen seizoen 2018  - 2019 Districtsbeker zuid1 alleen regio clubs)

Groep 1 - L39: Bruse Boys, Heerjansdam, Rijsoord, SC Kruisland.

Groep 1 - L40: SV Lopik, Nieuw-Lekkerland, Spirit, Papendrecht.
Groep 1 - L42: Heinenoord, Krabbendijke, Pelikaan, VVGZ.
Groep 1 - L41: DCV, Drechtstreek, RVVH, Sliedrecht.
Groep 1 - L46: EBOH, Moerse Boys, Nieuwdorp, Zundert.
Groep 1 - L49: Almkerk, JEKA, Woudrichem, Yerseke.

Groep 1 - L50: Altena, Rijen, SC 't Zand, Terneuzense Boys.
Groep 1 - L53: Beerse Boys, Berghem Sport, NOAD'32, SV Top.
Groep 1 - L52: Helvoirt, Nemelaer, Uno Animo, Wilhelmina'26.
Groep 1 - L54: Emplina, GRC 14, Roda Boys/Bommelerwaard, WSC.
Groep 1 - L55: DeltaSports'95, GJS, Leones, Tricht.
Groep 1 - L56: Heukelum, IJFC, LRC Leerdam, VVIJ.
Groep 1 - L57: EVVC, HVCH, Nivo Sparta, WNC.

Groep 2 - 04: BZS, SC Everstein, SCR, Zuilichem.
Groep 2 - 05: ASV Arkel, Herovina, Teisterbanders, Wadenoijen.
Groep 2 - 07: Groote Lindt, Klundert, TPO, Virtus.
Groep 2 - 08: De Alblas, Dubbeldam zon, SSW, Sliedrecht 2.
Groep 2 - 09: Kozakken Boys 2, SV Noordeloos, Sleeuwijk, VVAC.

Groep 2 - 13: De Zwerver, Dubbeldam zat, FC Dordrecht Amateurs, GSC/ODS.
Groep 2 - 16: GSC/ODS zon, Groot-Ammers, Streefkerk, VVGZ 2.
Groep 2 - 18: Brakel, MEC'07, RKTVC, SVW.

 

Groep 2 - 23: Buren, MVV'58, SCZ, Theole.
Groep 2 - 24: Ameide, Asperen, Beesd, Leerdam Sport'55.

Groep 2 - 33: Dussense Boys, Rhelico, Sparta'30, Unitas zat.
Groep 2 - 37: GDC, Maliskamp, Vlijmense Boys, WSV Well.

Groep 2 - 45: BVV/Timmermans, Hedel, Kerkwijk, Ophemert.
Groep 2 - 48: DESK, NEO'25, RKDVC, Willem II.
 Groep 2 - 56: Raamsdonk, SV Capelle, The White Boys, Waspik.
Groep 2 - 57: Alblasserdam, DFC, RCD, SC Emma.

Groep 2 - 65: Be Ready, HSSC'61, Lekvogels, SV Meerkerk.

Groep 2 - 78: DHV, Irene'58, RFC, Terheijden.
Groep 2 - 80: Hardinxveld, Peursum, SVS'65, Vuren.
Groep 2 - 81: ASH, DSS'14, GVV, Haaften.

 

regioclubs worden weergegeven in het zwart

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links