Programma Serie A per week seizoen 2018 - 2019

Programma 17 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Lazio Roma

Udinese

19.00

2-1

 

Programma 20 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Parma

AC Milan

12.30

1-1

Bologna

Sampdoria

15.00

3-0 

Cagliari

Frosinone

15.00

1-0 

Empoli

SPAL Ferrara

15.00

2-4 

Genoa

Torino

15.00

0-1 

Lazio Roma

Chievo Verona

15.00

1-2 

Udinese

Sassuolo

15.00

1-1 

Juventus

Fiorentina

18.00

2-1 

Internationale

AS Roma

20.30

1-1 

 

Programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Napoli

Atalanta

19.00

 

 

uitslagen overzicht serie A Seizoen 2018 - 2019

Programma 13 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SPAL Ferrara

Juventus

15.00

2-1 

AS Roma

Udinese

18.00

1-0

AC Milan

Lazio Roma

20.30

1-0

 

Programma 14 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Torino

Cagliari

12.30

1-1

Fiorentina

Bologna

15.00

0-0 

Sampdoria

Genoa

15.00

2-0

Sassuolo

Parma

15.00

0-0

Chievo Verona

Napoli

18.00

1-3

Frosinone

Internationale

20.30

1-3

 

Programma 15 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Atalanta

Empoli

20.30

0-0

 

Programma 2 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AC Milan

Udinese

19.09

1-1

Cagliari

Juventus

21.00

0-2

 

Programma 3 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Empoli

Napoli

19.00

2-1

Frosinone

Parma

21.00

3-2 

Genoa

Internationale

21.00

0-4

AS Roma

Fiorentina

21.00

2-2

SPAL Ferrara

Lazio Roma

21.00

1-0

Torino

Sampdoria

21.00

2-1

 

Programma 4 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sassuolo

Chievo Verona

19.00

4-0

Atalanta

Bologna

21.00

4-1

 

Programma 6 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Parma

Torino

15.00

0-0

Juventus

AC Milan

18.00

2-1

Sampdoria

AS Roma

20.30

0-1

 

Programma 7 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fiorentina

Frosinone

12.30

0-1

Cagliari

SPAL Ferrara

15.00

2-1

Udinese

Empoli

15.00

3-2

Internationale

Atalanta

18.00

0-0

Lazio Roma

Sassuolo

18.00

2-2 

Napoli

Genoa

20.30

1-1

 

Programma 8 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bologna

Chievo Verona

20.30

3-0

 

Programma 29 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Chievo Verona

Cagliari

20.30

0-3

 

Programma 30 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Udinese

Genoa

15.00

2-0

Juventus

Empoli

18.00

1-0 

Sampdoria

AC Milan

20.30

1-0 

 

Programma 31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Parma

Atalanta

12.30

1-3

Fiorentina

Torino

15.00

1-1 

Frosinone

SPAL Ferrara

15.00

0-1 

AS Roma

Napoli

15.00

1-4 

Bologna

Sassuolo

18.00

2-1 

Internationale

Lazio Roma

20.30

0-1

 

 

Programma 8 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juventus

Udinese

20.30

4-1

 

Programma 9 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Parma

Genoa

18.00

1-0

Chievo Verona

AC Milan

20.30

1-2

 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bologna

Cagliari

12.30

2-0

Frosinone

Torino

15.00

1-2

Internationale

SPAL Ferrara

15.00

2-0 

Sampdoria

Atalanta

15.00

1-2 

Sassuolo

 Napoli

18.00

1-1

Fiorentina

Lazio Roma

20.30

1-1

 

Programma 11 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AS Roma

Empoli

20.30

2-1

 

 

Programma 1 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cagliari

Internationale

20.30

2-1

 

Programma 2 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Empoli

Parma

15.00

3-3

AC Milan

Sassuolo

18.00

1-0 

Lazio Roma

AS Roma

20.30

3-0 

 

Programma 3 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Torino

Chievo Verona

12.30

3-0

Genoa

Frosinone

15.00

0-0 

SPAL Ferrara

Sampdoria

15.00

1-2 

Udinese

Bologna

15.00

2-1 

Atalanta

Fiorentina

18.00

3-1 

Napol

 Juventus

20.45

1-2

 

 

programma 22 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AC Milan         

Empoli 

20.30

3-0

Programma 23 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Torino

Atalanta 

15.00

2-0

Frosinone        

AS Roma

20.30

2-3

Programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sampdoria

Cagliari

12.30

1-0

Bologna          

Juventus

15.00

0-1

Chievo Verona    

Genoa  

15.00

0-0

Sassuolo

SPAL

15.00

1-1

Parma

Napoli

18.00

0-4

Fiorentina

Internazionale 

20.30

3-3

 

Programma 15 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juventus

Frosinone

20.30

3-0 

 

Programma 16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cagliari

Parma

18.00

2-1

Atalanta

AC Milan

20.30

1-3

 

Programma 17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SPAL Ferrara

Fiorentina

12.30

1-4

Empoli

Sassuolo

15.00

2-0

Genoa

Lazio Roma

15.00

2-1

Udinese

Chievo Verona

15.00

1-0

Internazionale

Sampdoria

18.00

2-1

Napoli

Torino

20.30

0-0

 

Programma 18 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AS Roma

Bologna

20.30

2-1

 

 

Programma 7 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Lazio Roma

Empoli

20.30

1-0

 

Programma 8 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Chievo Verona

AS Roma

20.30

0-3 

 

Programma 9 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fiorentina

Napoli

18.00

0-0 

Parma

Internazionale

20.30

0-1

 

Programma 10 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bologna

Genoa

12.30

1-1

Atalanta

SPAL Ferrara

15.00

2-1 

Sampdoria

Frosinone

15.00

 0-1

Torino

Udinese

15.00

1-0

Sassuolo

Juventus

18.00

0-3

AC Milan

Cagliari

20.30

3-0

 

Programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Empoli

Chievo Verona

15.00

2-2

Napoli

Sampdoria

18.00

3-0

Juventus

Parma

20.30

3-3

 

Programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SPAL Ferrara

Torino

12.00

0-0

Genoa

Sassuolo

15.00

1-1

Udinese

Fiorentina

15.00

1-1 

Internazionale

Bologna

18.00

1-1 

AS Roma

AC Milan

20.30

1-1

 

Programma 4 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Frosinone

Lazio Roma

19.00

0-1

Cagliari

Atalanta

21.00

0-1

 

 

Programma 26 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sassuolo

Cagliari

15.00

3-1 

Sampdoria

Udinese

18.00

4-0 

AC Milan

Napoli

20.30

0-0 

 

Programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Chievo Verona

Fiorentina

12.30

3-4 

Parma

SPAL Ferrara

15.00

2-3

Atalanta

AS Roma

15.00

3-3

Bologna

Frosinone

15.00

0-4

Torino

Internazionale

18.00

1-0

Lazio Roma

Juventus

20.45

1-2 

 

Programma 28 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Empol

Genoa

20.30

1-3 

 

Programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AS Roma

Torino

15.00

3-2

Udinese

Parma

18.00

1-2 

Internazionale

Sassuolo

20.30

0-0 

 

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Frosinone

Atalanta

12.30

0-5

SPAL Ferrara

Bologna

15.00

1-1

Fiorentina

Sampdoria

15.00

3-3

Cagliari

Empoli

18.00

2-2

Napoli

Lazio Roma

20.30

2-1 

 

Programma 21 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juventus

Chievo Verona

19.00

0-2 

Genoa

AC Milan

21.00

0-3

 

 

Programma 29 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juventus

Sampdoria

12.30

2-1

Lazio Roma

Torino

15.00

1-1

Udinese

Udinese

15.00

2-0

Sassuolo

Atalanta

15.00

2-6

Chievo Verona

Frosinone

15.00

1-0

Genoa

Fiorentina

15.00

0-0

Empoli

Internazionale

15.00

0-1

Parma

AS Roma

15.00

0-2

Napoli

Bologna

18.00

3-2

AC Milan

SPAL Ferrara

20.30

2-1

 

Programma 26 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Frosinone

AC Milan

12.30

0-0

Atalanta

Juventus

15.00

2-0

Bologna

Lazio Roma

15.00

0-2 

Cagliari

Genoa

15.00

1-0 

Fiorentina

Parma

15.00

0-1 

Sampdoria

Chievo Verona

15.00

2-0

AS Roma

Sassuolo

18.00

3-1

SPAL Ferrara

Udinese

18.00

0-0

Torino

Empoli

18.00

3-0

Internazionale

 Napoli

20.30

1-0 

 

programma 22 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Lazio Roma

Cagliari

12.30

3-1

Empoli

Sampdoria

15.00

2-4

Genoa

Atalanta

15.00

3-1 

AC Milan

Fiorentina

15.00

0-1 

Napoli

SPAL Ferrara

15.00

1-0 

Sassuolo

Torino

15.00

1-1 

Udinese

Frosinone

15.00

1-1 

Chievo Verona

Internazionale

18.00

1-1

Parma

Bologna

18.00

0-0

Juventus

AS Roma

20.30

1-0 

 

programma 15 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Internazionale

Udinese

18.00

1-0

Torino

Juventus

20.30

0-1 

 

programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SPAL Ferrara

Chievo Verona

12.30

0-0

Fiorentina

Empoli

15.00

3-1 

Frosinone

Frosinone

15.00

0-2 

Sampdoria

Parma

15.00

2-0 

Cagliari

Napoli

18.00

0-1 

AS Roma

Genoa

20.30

3-2

 

programma 17 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Atalanta

Lazio Roma

20.30

1-0

 


programma 18 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Bologna

AC Milan

20.30

0-0

 

Programma 7 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juventus

Internazionale

20.30

1-0

 

Programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Napoli

Frosinone

15.00

4-0

Cagliari

AS Roma

15.00

2-2 

Lazio Roma

Sampdoria

20.30

2-2

 

Programma 9  december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sassuolo

Fiorentina

12.30

2-3

Empoli

Bologna

15.00

2-1 

Parma

Chievo Verona

15.00

1-1 

Udinese

Atalanta

15.00

1-3 

Genoa

SPAL Ferrara

18.00

1-1 

AC Milan

Torino

20.30

0-0

 

 

programma 1 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SPAL Ferrara

Empoli

15.00

2-2

Fiorentina

Juventus

18.00

0-3

Sampdoria

Bologna

20.30

4-1

 

programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AC Milan

Parma

12.30

2-1

Frosinone

Cagliari

15.00

1-1 

Sassuolo

Udinese

15.00

0-0 

Torino

Genoa

15.00

2-1 

Chievo Verona

Lazio Roma

18.00

1-1

AS Roma

Internazionale

20.45

2-2

 

programma 3 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Atalanta

Napoli

20.30

1-2

 

programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Udinese

AS Roma

15.00

1-0

Juventus

SPAL Ferrara

18.00

2-0 

Internazionale

Frosinone

20.30

3-0 

 

programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Parma

Sassuolo

12.30

2-1

Bologna

Fiorentina

15.00

0-0 

Empoli

 Atalanta

15.00

3-2

Napoli

Chievo Verona

15.00

0-0 

Lazio Roma

AC Milan

18.00

1-1

Genoa

Sampdoria

20.30

1-1 

programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cagliari

Torino

20.30

0-0

 

programma 9  november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Frosinone

Fiorentina

20.30

1-1

 

programma 10 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Torino

Parma

15.00

1-2

SPAL Ferrara

Cagliari

18.00

2-2

Genoa

Napoli

20.30

0-2

 

programma 11 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Atalanta

Internazionale

12.30

4-1

Chievo Verona

Bologna

15.00

2-1

Empoli

Udinese

15.00

2-1 

As Roma

Sampdoria

15.00

4-1 

Sassuolo

Lazio Roma

18.00

1-1

AC Milan

Juventus

20.30

0-2

 

Programma 2 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Napoli

Empoli

20.30

5-1

Programma 3 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Internazionale

Genoa

15.00

5-0

Fiorentina

AS Roma

18.00

1-1

Juventus

Cagliari

20.30

3-1

Programma 4 november

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Lazio Roma

SPAL Ferrara

12.30

4-1

Chievo Verona

Sassuolo

15.00

0-2 

Parma

Frosinone

15.00

0-0

Sampdoria

Torino

15.00

1-4 

Bologna

Atalanta

18.00

1-2

Udinese

AC Milan

20.30

0-1

 

Programma 31 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AC Milan

Genoa

20.30

2-1

programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Atalanta

Parma

15.00

3-0

Empoli

Juventus

18.00

1-2

Torino

Fiorentina

20.30

1-1


programma 28 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sassuolo

Bologna

12.30

2-2

Cagliari

Chievo Verona

15.00

2-1

Genoa

Udinese

15.00

2-2

SPAL Ferrara

Frosinone

15.00

0-3

AC Milan

Sampdoria

18.00

3-2

Napoli

AS Roma

20.30

1-1

programma 29 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Lazio Roma

Internazionale

20.30

0-3

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

As Roma

SPAL Ferrara

15.00

0-3

Juventus

Genoa

18.00

1-1

Udinese

Napoli

20.45

0-3

 

Programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Frosinone

Empoli

12.30

3-3

Bologna

Torino

15.00

2-2

Chievo Verona

Atalanta

15.00

1-5

Parma

Lazio Roma

15.00

0-0

Fiorentina

Cagliari

18.00

1-1

Internazionale 

AC Milan

20.30

1-0

 

Programma 22 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sampdoria

Sassuolo

20.30

0-0

programma 5 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Torino

Frosinone

20.30

3-2

 

programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cagliari

Bologna

15.00

2-0

Udinese

Juventus

18.00

0-2

Empoli

AS Roma

20.30

0-2

 

programma 7 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Genoa

Parma

12.30

1-3

AC Milan

Chievo Verona

15.00

3-1

Atalanta

Sampdoria

15.00

0-1 

Lazio Roma

Fiorentina

15.00

1-0

Napoli

Sassuolo

18.00

2-0

 SPAL 1887

Internazionale  

20.30

1-2 

 

Programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AS Roma

Lazio Roma

15.00

3-1

Juventus

Napoli

18.00

3-1

Internazionale  

Cagliari

20.30

2-0

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bologna

Udinese

12.30

2-1

Chievo Verona

Torino

15.00

0-1

Fiorentina

Atalanta

15.00

2-0

Frosinone

Genoa

15.00

1-2

Parma

Empoli

18.00

1-0

Sassuolo

AC Milan

20.30

1-4

 

Programma 1 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sampdoria

SPAL 1887

20.30

2-1

 

 

Programma 25 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Internazionale   

Fiorentina  

20.45

2-1

 

Programma 26 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Udinese

Lazio Roma

19.00

1-2

AS Roma

Frosinone

21.00

4-0

Genoa

Chievo Verona    

21.00

2-0

Juventus         

Bologna

21.00

2-0

Napoli           

Parma

21.00

3-0

Cagliari         

Sampdoria

21.00

0-0

Atalanta         

Torino

21.00

0-0

 

Programma 27 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SPAL 1887             

Sassuolo  

19.00

0-2

Empoli           

AC Milan         

21.00

1-1

 

programma 19 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sampdoria  

Fiorentina

19.00

1-1

 

Programma 21 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sassuolo

Empoli

20.30

3-1

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Parma

Cagliari

15.00

2-0 

Fiorentina 

SpaL1887

18.00

3-0

Sampdoria

Internazionale

20.30

0-1 

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Torino

Napoli

12.30

1-3

Bologna

AS Roma

15.00

2-0

Chievo Verona

Udinese

15.00

0-2 

Lazio Roma

Genoa

15.00

4-1

AC Milan

Atalanta

18.00

2-2 

Frosinone

Juventus

20.30

0-2

 

 

programma 15 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Internazionale

Pama

18.00

0-1

Napoli           

Fiorentina

20.30

1-0

Frosinone

Sampdoria 

20.30

0-5

 

programma 16 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AS Roma

Chievo Verona    

12.30

2-2

Genoa            

Bologna 

15.00

1-0 

Juventus

Sassuolo

15.00

2-1 

Udinese

Torino

15.00

1-1