Programma Serie A per speelronde

 Programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sampdoria

Crotone

18.00

 

Napoli

Inter

20.45

 

 

Programma 22 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Chievo Verona

Hellas Verona

12.30

 

Atalanta

Bologna

15.00

 

Benevento

Fiorentina

15.00

 

AC Milan

Genoa

15.00

 

SPAL Ferrara

Sassuolo

15.00

 

Torino

AS Roma

15.00

 

Udinese

Juventus

18.00

 

Lazio

Cagliari

20.45

 

 

Stand serie A per 16 oktober

  Team G V P
1 Napoli 8 8 24
2 Internazionale 8 7 22
3 Juventus 8 6 19
4 Lazio Roma 8 6 19
5 Roma 7 5 15
6 Sampdoria 7 4 14
7 Bologna 8 4 14
8 Torino 8 3 13
9 Chievo 8 3 12
10 Milan 8 4 12
11 Fiorentina 8 3 10
12 Atalanta 8 2 9
13 Udinese 8 2 6
14 Cagliari 8 2 6
15 Crotone 8 1 6
16 Verona 8 1 6
17 Genoa 8 1 5
18 SPAL 8 1 5
19 Sassuolo 8 1 5
20 Benevento 8 0 0

 

uitslagen overzicht Serie A

 

Programma 14 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juventus

Lazio

18.00

1-2

AS Roma

Napoli

20.45

0-1

 

Programma 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fiorentina

Udinese

12.30

2-1

Bologna

SPAL Ferrara

15.00

2-1

Cagliari

Genoa

15.00

2-3 

Crotone

Torino

15.00

2-2 

Sampdoria

Atalanta

15.00

3-1 

Sassuolo

Chievo Verona

15.00

0-0 

Inter

AC Milan

20.45

3-2

 

Programma 16 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Hellas Verona

Benevento

20.45

1-0

 

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Udinese

Sampdoria

18,00

4-0

Genoa

Bologna

20.45

0-1

 

Programma 1 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Napoli

Cagliari

12.30

3-0                  

Benevento

Inter

15.00

1-2

Chievo Verona

Fiorentina

15.00

2-1 

Lazio

Sassuolo

15.00

6-1 

SPAL Ferrara

Crotone

15.00

1-1 

Torino

Hellas Verona

15.00

2-2 

AC Milan

AS Roma

18.00

0-2

Atalanta

Juventus

20.45

2-2 

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AS Roma

Udinese

15.00

3-1

SPAL Ferrara

Napoli

18.00

2-3 

Juventus

Torino

20.45

4-0

 

Programma 24 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sampdoria

AC Milan

12.30

2-0

Cagliari

Chievo Verona

15.00

0-2

Crotone

Benevento

15.00

2-0 

Hellas Verona

Lazio

15,00

0-3 

Inter

Genoa

15.00

1-0 

Sassuolo

Bologna

18.00

0-1

Fiorentina

Atalanta

20.45

1-1 

programma 19 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bologna

Inter

20.45

1-1

 

programma 20 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Benevento

AS Roma

18.30

0-4

Atalanta

Crotone

20.45

5-1 

Cagliari

Sassuolo

20.45

0-1 

Genoa

Chievo Verona

20.45

1-1 

Hellas Verona

Sampdoria

20.45

0-0 

Juventus

Fiorentina

20.45

1-0 

Lazio

Napoli

20.45

1-4 

AC Milan

SPAL Ferrara

20.45

2-0 

Udinese

Torino

20.45

2-3 

 

programma 16 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Crotone

Inter

18.00

0-2

Fiorentina

Bologna

18.00

2-1 

AS Roma

Hellas Verona

20.45

3-0

 

Programma 17 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sassuolo

Juventus

12.30

1-3

AC Milan

Udinese

15.00

2-1

Napoli

Benevento

15.00

6-0 

SPAL Ferrara

Cagliari

15.00

0-2 

Torino

Sampdoria

15.00

2-2 

Chievo Verona

Atalanta

18.00

1-1

Genoa

Lazio

20.45

2-3

 

 

 

Programma 9 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juventus

Chievo Verona

18.00

3-0

Sampdoria

AS Roma

20.45

AFG

 

Programma 10 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Inter

SPAL Ferrara

12.30

2-0

Atalanta

Sassuolo

15.00

2-1

Cagliari

Crotone

15.00

1-0 

Hellas Verona

Fiorentina

15.00

0-5 

Lazio

AC Milan

15.00

4-1 

Udinese

Genoa

15.00

1-0

Benevento

Torino

18.00

0-1

Bologna

Napoli

20.45

0-3

 

programma 26 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Benevento

Bologna

18.00

0-1

Genoa

Juventus

18.00

2-4

As Roma

Inter

20.45

1-3

 

Programma 27 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Torino

Sassuolo

18.00

3-0

Chievo Verona

Lazio

20.45

1-3 

Crotone

Hellas Verona

20.45

0-0 

Fiorentina

Sampdoria

20.45

1-2 

AC Milan

Cagliari

20.45

2-1 

Napoli

Atalanta

20.45

3-1 

SPAL Ferrara

Udinese

20.45

3-2

 

 

Programma 19 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Juventus

Cagliari

18.00

3-0

Hellas Verona

Napoli

20.45

1-3

 

Programma 20 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Atalanta

AS Roma

18.00

0-1

Bologna

Torino

20.45

1-1

Inter

Fiorentina

20.45

3-0 

Lazio

SPAL Ferrara

20.45

0-0 

Sampdoria

Benevento

20.45

2-1 

Sassuolo

 Genoa

20.45

0-0 

Udinese

Chievo Verona

20.45

1-2

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!