Programma Jupiler Pro League seizoen 2018 - 2019 per week

Programma 21 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zulte Waregem

KV Kortrijk

20.30

0-2

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Waasland-Beveren

Sporting Charleroi

18.00

1-1 

KAS Eupen

KV Oostende

20.00

1-2 

Sporting Lokeren

Moeskroen Peruwelz

20.00

0-0

Sint-Truiden

Antwerp

20.30

2-0

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AA Gent

Club Brugge

14.30

 

Anderlecht

Standard Luik

18.00

 

Cercle Brugge

KRC Genk

20.00

 

 

stand Jupiler Pro League per 16 September

Team Gespeeld Punten
1. Club Brugge 19
2.Racing Genk   7 17
3.Antwerp 7 15
4.Anderlecht 7 13
5.KAA Gent 7 13
6.Standard Luik    7 12
7.KV Oostende   7 10
8.Sint-Truiden 7 10
9.Cercle Brugge 7 9
10.Sporting Charleroi 7 7
11.KAS Eupen 7 7
12.KV Kortrijk 7 5
13.Zulte Waregem 7 5
14.Sporting Lokeren 7 4
15.Waasland-Beveren 7 4
16.Moeskroen Peruwelz 7 3

uitslagen overzicht Jupiler Pro League seizoen 2018 - 2019

Programma 14 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

Sporting Lokeren

20.30

3-1

Programma 15 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standard Luik

Sporting Charleroi

18.00

0-0

KV Oostende

Cercle Brugge

20.00

1-1 

Waasland-Beveren

KAS Eupen

20.00

0-0 

KRC Genk

Anderlecht

20.30

1-0 

Programma 16 september

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Moeskroen Peruwelz

KV Kortrijk

14.30

1-0

Antwerp

Zulte Waregem

18.00

1-1

KAA Gent

Sint-Truiden

20.00

1-2 

 

programma 31 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zulte Waregem  

Club Brugge

20.30

2-5

 

Programma 1 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

kas Eupen

Standard Luik   

18.00

2-1

Sint-Truiden

KV Oostende

20.00

1-0 

Sporting Lokeren

Waasland-Beveren

20.00

1-0 

Sporting Charleroi

Moeskroen Peruwelz

20.30

3-1 

 

Programma 2 september

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

Antwerp

14.30

1-1

Cercle Brugge

KAA Gent

18.00

0-3

KV Kortrijk

KRC Gent

20.00

3-3

Programma 24 augustusAn

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Oostende

Zulte Waregem   

20.30

3-1

 

Programma 25 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standard Luik   

Sint-Truiden

18.00

3-2

Antwerp

Cercle Brugge

20.00

1-0

Moeskroen Peruwelz

Kas Eupen

20.00

0-1

Sporting Charleroi

KV Kortrijk

20.30

0-2

 

Programma 26 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

Anderlecht

14.30

2-1

KAA Gent

Sporting Lokeren

18.00

2-1

Racing Genk

Waasland-Beveren

20.00

3-2 

 

 

 

 

programma 17 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

Moeskroen Peruwelz

20.30

2-0

 

Programma 18 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sporting Lokeren

Standard Luik    

18.00

0-3

Cercle Brugge    

Zulte Waregem    

20.00

3-1

Waasland-Beveren

Sint-Truiden

20.00

2-2 

KV Kortrijk

KV Oostende

20.30

1-2 

 

Programma 19 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Antwerp

Club Brugge

14.30

1-1

Racing Genk 

Sporting Charleroi

18.00

3-1

Kas Eupen

KAA Gent

20.00

2-3

 

Programma 10 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge      

KV Kortrijk

20.30

3-0

 

Programma 11 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standard Luik    

Cercle Brugge    

18.00

0-0

Sint-Truiden

Sporting Lokeren

20.00

1-1

Zulte Waregem    

KAS Eupen        

20.00

4-0

Moeskroen Péruwelz

Antwerp

20.30

0-1

 

Programma 12 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Oostende       

Racing Genk      

14.30

0-2

Sporting Charleroi

Anderlecht

18.00

1-2

KAA Gent

Waasland-Beveren

20.00

4-0

 

Programma 3 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Waasland-Beveren

Standard Luik     

20.30

0-0 

 

Programma 4 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kas Eupen

Sporting Charleroi

18.00

1-4

Cercle Brugge

Sporting Lokeren

20.00

3-2 

Antwerp

KV Kortrijk

20.00

0-0 

KAA Gent

Zulte-Waregem

20.30

1-1 

 

Programma 5 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

KV Oostende

14.30

5-2

Racing Genk       

Sint-Truiden

18.00

1-1

Moeskroen Péruwelz

Club Brugge

20.00

0-1

 

 

Programma 27 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standaard Luik

 AA Gent

20.30

3-2

 

Programma 28 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Kortrijk

Anderlecht

18.00

1-4

Sint-Truiden

Cercle Brugge

20.00

0-0

Zulte-Waregem

Waasland-Beveren

20.00

2-2 

KV Oostende

Moeskroen Péruwelz

20.30

2-1

 

Programma 29 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

Kas Eupen

14.30

5-2 

Sporting Charleroi

Antwerp

18.00

0-1

Lokeren

Racing Genk

20.30

0-4

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl  op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Links naar websites overige media