Programma Play offs Jupiler Pro League seizoen 2018 - 2019

Programma 19 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standaard Luik

Racing Genk      

20.30

1-3 

 

Programma 20 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Union

Zulte Waregem    

18.00

1-2

Westerlo

KV Oostende

20.00

0-0 

Cercle Brugge    

KV Kortrijk

20.00

1-2 

Kas Eupen

STVV

20.30

1-1 

 

Programma 21 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

KAA Gent

18.00

0-0

Waasland-Beveren 

Moeskroen Peruwelz

20.30

2-1

 

Programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Antwerp

Club Brugge

18.00

 

Sporting Charleroi        

Beerschot Wilrijk

20.00

 

 

uitslagen overzicht Jupiler Pro League seizoen 2018 - 2019

Programma 12 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standard Luik    

Anderlecht

20.30

Gest  

 

Programma 13 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Beerschot Wilrijk

KAS Eupen

18.00

2-0

Zulte Waregem    

Moeskroen Peruwelz

18.00

2-2 

STVV

KV Oostende

20.00

1-2

Cercle Brugge    

Waasl.-Beveren   

20.00

3-2

KV Kortrijk

Union

20.00

0-1

KAA Gent

Antwerp

20.30

1-2

 

Programma 14 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Racing Genk      

Club Brugge      

18.00

3-1

Charleroi

Westerlo

20.00

2-0

 

 

programma 5 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Kortrijk

Zulte Waregem     

20.30

4-1

 

programma 6 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Oostende

Beerschot Wilrijk

18.00

2-1

Westerlo

STVV

20.00

2-2

Union

Waasl.-Beveren   

20.00

5-1

Moeskroen Peruwelz

Cercle Brugge    

20.00

2-3

Racing Genk      

KAA Gent

20.30

2-1

 

programma 7 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

Antwerp

18.00

1-2

Kas Eupen

Sporting Charleroi   

20.00

0-1 

 

programma 8 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

Standard Luik

20.30

4-0

 

Programma 2 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Antwerp

Racing Genk      

20.30

1-3

Cercle Brugge    

Zulte Waregem    

20.30

3-3

Waasl.-Beveren   

KV Kortrijk

20.30

2-3

Moeskroen Peruwelz

Union

20.30

0.2

 

Programma 3 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KAA Gent

Standaard Luik

20.30

1-2

Sporting Charleroi        

KV Oostende

20.30

1-2

KAS Eupen

Westerlo

20.30

0-3

Beerschot Wilrijk

STVV

20.30

1-2

 

Programma 4 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

Club Brugge

20.30

2-3 

 

programma 29 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standard Luik    

Antwerp

20.30

3-1

 

programma 30 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Kortrijk

Moeskroen Peruwelz

18.00

3-1

KV Oostende

KAS Eupen

20.00

1-2

Union

Cercle Brugge    

20.00

3-1 

Zulte Waregem    

Waasl.-Beveren   

20.00

0-0 

Racing Genk      

Anderlecht

20.30

3-0 

 

programma 31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

STVV

Charleroi

14.30

3-1

Club Brugge

KAA Gent

18.00

3-0 

Westerlo

Beerschot Wilrijk

20.00

1-1

 

 

Programma 17 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

Moeskroen Peruwelz

18.00

1-2

Standaard Luik

Waasland-Beveren

18.00

4-3

KV Kortrijk

Antwerp

18.00

2-0 

KV Oostende

Anderlecht

18.00

0-2

Zulte Waregem

KRC Genk

18.00

3-3

Sporting Lokeren

Cercle Brugge

18.00

3-1

Sporting Charleroi

KAS Eupen

18.00

1-2

Sint-Truiden

AA Gent

18.00

0-2

 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

KV Kortijk

18.00

2-0

AA Gent

KV Oostende

18.00

2-1 

KRC Genk

Sporting Lokeren

18.00

1-0 

Moeskroen Peruwelz

Sint-Truiden

18.00

1-1 

KAS Eupen

Club Brugge

18.00

0-4 

Cercle Brugge

Standaard Luik

18.00

1-2 

Antwerp

Sporting Charleroi

18.00

1-2 

Waasland-Beveren

Zulte Waregem

18.00

1-1 

 

Programma 1 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standaard Luik

Moeskroen Peruwelz

20.30

1-1

 

Programma 2 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sporting Charleroi

KRC Genk

18.00

1-1

KV Kortrijk

Cercle Brugge

20.00

2-1 

KV Oostende

Waasland-Beveren

20.00

1-1 

Club Brugge

Sint-Truiden

20.30

1-0 

 

Programma 3 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zulte Waregem

AA Gent

14.30

1-3

Sporting Lokeren

Anderlecht

18.00

1-2

Antwerp

KAS Eupen

20.30

2-1

 

 

 

 

programma 15 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standaard Luik

Sporting Lokeren

20.30

3-1 

 

Programma 16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Kortrijk

Sporting Charleroi

18.00

1-2 

KV Oostende

KAS Eupen

20.00

1-1

Zulte Waregem

Sint-Truiden

20.00

1-1

Waasland-Beveren

AA Gent

20.30

2-1

 

Programma 17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

KRC Genk

14.30

3-1

Antwerp

Anderlecht

18.00

0-1

Moeskroen Peruwelz

Cercle Brugge

20.00

3-0

 

 

Programma 8 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

KRC Genk

Standaard Luik

20.30

2-0 

 

Programma 9 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sporting Charleroi

KV Oostende

18.00

1-1

Sint-Truiden

Waasland-Beveren

20.00

2-1 

KAS Eupen

KV Kortrijk

20.00

0-1

Sporting Lokeren

Antwerp

20.30

2-1

 

Programma 10 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cercle Brugge

Cercle Brugge

14.30

2-2

Anderlecht

Zulte Waregem

18.00

0-0 

AA Gent

Moeskroen Peruwelz

20.00

1-2

 

programma 1 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Moeskroen Peruwelz

Sporting Charleroi

20.30

3-0

 

programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Oostende

Antwerp

18.00

0-2

Zulte Waregem

Cercle Brugge

20.00

3-2

KV Kortrijk

Sporting Lokeren

20.00

2-1

Waasland-Beveren

KRC Genk

20.30

1-2

 

programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

AA Gent

14.30

1-1

Standaard Luik

Anderlecht

14.30

2-1 

Sint-Truiden

KAS Eupen

20.00

4-1 

 

 

programma 25 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Antwerp

Standaard Luik

20.30

1-1 

 

programma 26 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sporting Charleroi

Waasland-Beveren

18.00

2-2

Cercle Brugge

Sint truiden

20.00

1-2

Sporting Lokeren

Zulte Waregem

20.00

0-3 

KRC Genk

Moeskroen Peruwelz

20.30

1-2

 

programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Oostende

Club Brugge

14.30

1-2

Anderlecht

KAS Eupen

18.00

2-1

KV Kortrijk

AA Gent

20.00

1-2

 

 

 

 

 

 

Programma 18 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sint-Truiden

KRC Genk

20.30

2-3

 

Programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standard Luik

KV Kortrijk

18.00

2-1

Kas Eupen

Sporting Lokeren

20.00

4-1 

Waasland-Beveren

Cercle Brugge

20.00

1-1 

Zulte Waregem

Antwerp

20.30

1-2

 


Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

Sporting Charleroi

14.30

0-1

AA Gent

Anderlecht

18.00

1-0 

Moeskroen Peruwelz

KV Oostende

20.00

2-1 

 

Programma 26 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Kortrijk

Zulte Waregem

14.30

4-2 

KV Oostende

Sint-Truiden

14.30

1-1

Cercle Brugge

Kas Eupen

14.30

0-1 

Antwerp

Moeskroen Peruwelz

14.30

2-1

Sporting Charleroi

Standaard Luik

18.00

0-1 

KRC Genk

AA Gent

20.30

3-1

 

Programma 27 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sporting Lokeren

Club Brugge

18.00

0-1

Anderlecht

Waasland-Beveren

20.30

3-0

 

Programma 21 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AA Gent

Cercle Brugge

20.30

4-1

 

Programma 22 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Moeskroen Peruwelz

Anderlecht

18.00

3-1

Waasland-Beveren

Sporting Lokeren

20.00

2-1 

Sint Truiden

KV Kortrijk

20.00

0-0 

Standaard Luik

KV Oostende

20.30

3-1 

 

Programma 23 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

Antwerp

14.30

5-1

KAS Eupen

KRC Genk

18.00

0-2

Zulte Waregem

Sporting Charleroi

20.00

3-1 

 

 

programma 14 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sporting Charleroi

AA Gent

20.30

2-0 

 

programma 15 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Kortrijk

Club Brugge

18.00

0-0

KAS Eupen

Moeskroen Peruwelz

20.00

1-0 

Sporting Lokeren

Sint - Truiden

20.00

2-0 

Antwerp

Waasland-Beveren

20.30

0-2 

 

programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cercle Brugge

Anderlecht

14.30

2-1

KRC Genk

KV Oostende

18.00

2-0 

Standaard Luik

Zulte Waregem

20.00

4-1

 

Programma 7 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Waasland-Beveren

Club Brugge

20.30

2-1

 

Programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KRC Genk

KV Kortrijk

18.00

1-1

Moeskroen Peruwelz

Zulte Waregem

20.00

0-0 

KV Oostende

Sporting Lokeren

20.00

1-0 

Sint Truiden

Standaard Luik

20.30

0-0 

 

Programma 9  december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cercle Brugge

Antwerp

14.30

0-3

Anderlecht

Sporting Charleroi

18.00

1-1 

AA Gent

KAS Eupen

20.00

2-0 

 

programma 30 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sporting Lokeren

AA Gent

20.30

2-2

 

programma 1 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sporting Charleroi

Cercle Brugge

18.00

3-1

KV Kortrijk

Moeskroen Peruwelz

20.00

1-0 

Zulte Waregem

KV Oostende

20.00

1-1 

Antwerp

Sint-Truiden

20.30

1-3 

 

programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

Standaard Luik

14.30

3-0

Anderlecht

KRC Genk

18.00

0-1

KAS Eupen

Waasland-Beveren

20.00

 1-0

 

programma 23 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club brugge

Zulte Waregem

20.30

1-3

 

programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standard Luik

KAS Eupen

18.00

3-0

KV Oostende

KV Kortrik

20.00

1-2 

Waasland-Beveren

Moeskroen Peruwelz

20.00

1-2

KRC Genk

Cercle Brugge

20.30

1-2 

 

programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AA Gent

Antwerp

14.30

0-0 

Sint-Truiden

Anderlecht

18.00

4-2

Sporting Lokeren

Sporting Charleroi

20.00

2-4 

 

programma 9  november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Antwerp

KV Oostende

20.30

2-0

 

programma 10 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sporting Charleroi

Club Brugge

18.00

2-1

Kas Eupen

Sint-Truiden

20.00

1-4

Zulte Waregem

Sporting Lokeren

20.00

2-0 

Cercle Brugge

Waasl.-Beveren   

20.30

2-0

 

programma 11 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

AA Gent

14.30

2-0

KV Kortrijk

Standard Luik

18.00

0-2

Moeskroen Peruwelz

KRC Genk

20.00

0-0

 

Programma 2 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Oostende

Sporting Charleroi

20.30

2-1

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KRC Genk

Club Brugge

18.00

1-1

Cercle Brugge

Moeskroen Peruwelz

20.00

2-1

AA Gent

KV Kortrijk

20.30

3-1

Programma 4 November

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standard Luik

Antwerp

14.30

0-2

Waasland-Beveren

RSC Anderlecht

18.00

1-2

Sporting Lokeren

KAS Eupen

20.00

2-0

Sint-Truiden

Zulte Waregem

20.30

2-1

 

 

Programma 30 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

KV Oostende

20.30

4-1

Moeskroen Peruwelz

AA gent

20.30

3-1

Sporting Charleroi

Sint-Truiden

20.30

1-0

Programma 31 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Kortijk

Waasland-Beveren

20.30

2-2

KAS Eupen

Cercle Brugge

20.30

2-0

Antwerp

KRC Genk

20.30

2-4

Programma 1 November

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

Sporting Lokeren

14.30

1-1

Zulte Waregem

Standaard Luik

18.00

3-1

 

programma 26 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AA Gent

Sporting Charleroi

20.30

2-1

programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zulte Waregem

Moeskroen Peruwelz

18.00

2-2

Cercle Brugge

KV Kortrijk

20.00

1-1

Sporting Lokeren

KV Oostende

20.00

0-0

Sint-Truiden

Club Brugge

20.30

2-2


programma 28 oktober

 

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standard Luik

KRC Genk

14.30

1-1

KAS Eupen

Anderlecht

18.00

2-1

Waasland-Beveren

Antwerp

20.00

0-1

programma 19 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

Waasland-Beveren

20.30

1-1

 

Programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Moeskroen Peruwelz

Standard Luik

18.00

0-0

KV Kortrijk

Sint-Truiden

20.00

3-1

Antwerp

Sporting Lokeren

20.00

2-1

KRC Genk

KAS Eupen

20.30

2-1

 

Programma 21 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

Cercle Brugge

14.30

4-2

KV Oostende

AA Gent

18.00

0-4

Sporting Charleroi

Zulte Waregem

20.00

3-2

programma 5 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cercle Brugge

Sporting Charleroi

20.30

2-1

 

programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KAS Eupen

Antwerp

18.00

1-2

Sporting Lokeren

KV Kortrijk

20.00

1-3 

Sint-Truiden

Moeskroen Peruwelz

20.00

3-1 

Waasland-Beveren

KV Oostende

20.30

1-1 

 

programma 7 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zulte Waregem

Anderlecht

14.30

1-2

Standard Luik

Club Brugge

18.00

3-1

AA Gent

 KRC Genk

20.00

1-5 

 

Programma 28 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Kortrijk

KAS Eupen

20.30

1-3

 

Programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Racing Genk      

Zulte Waregem    

18.00

4-0

Sporting Charleroi

Sport.Lokeren    

20.00

2-1

Moeskroen Peruwelz

Waasland-Beveren

20.00

0-3

Club Brugge      

Cercle Brugge    

20.30

4-0

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

Sint-Truiden

14.30

0-0

KV Oostende

Standard Luik    

18.00

1-3

Antwerp

KAA Gent

20.00

2-2

 

 

Programma 21 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zulte Waregem

KV Kortrijk

20.30

0-2

 

Programma 22 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Waasland-Beveren

Sporting Charleroi

18.00

1-1 

KAS Eupen

KV Oostende

20.00

1-2 

Sporting Lokeren

Moeskroen Peruwelz

20.00

0-0

Sint-Truiden

Antwerp

20.30

2-0

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AA Gent

Club Brugge

14.30

0-4

Anderlecht

Standard Luik

18.00

2-1 

Cercle Brugge

KRC Genk

20.00

2-5

 

 

Programma 14 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

Sporting Lokeren

20.30

3-1

Programma 15 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standard Luik

Sporting Charleroi

18.00

0-0

KV Oostende

Cercle Brugge

20.00

1-1 

Waasland-Beveren

KAS Eupen

20.00

0-0 

KRC Genk

Anderlecht

20.30

1-0 

Programma 16 september

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Moeskroen Peruwelz

KV Kortrijk

14.30

1-0

Antwerp

Zulte Waregem

18.00

1-1

KAA Gent

Sint-Truiden

20.00

1-2 

 

programma 31 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Zulte Waregem  

Club Brugge

20.30

2-5

 

Programma 1 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

kas Eupen

Standard Luik   

18.00

2-1

Sint-Truiden

KV Oostende

20.00

1-0 

Sporting Lokeren

Waasland-Beveren

20.00

1-0 

Sporting Charleroi

Moeskroen Peruwelz

20.30

3-1 

 

Programma 2 september

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

Antwerp

14.30

1-1

Cercle Brugge

KAA Gent

18.00

0-3

KV Kortrijk

KRC Gent

20.00

3-3

Programma 24 augustusAn

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Oostende

Zulte Waregem   

20.30

3-1

 

Programma 25 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standard Luik   

Sint-Truiden

18.00

3-2

Antwerp

Cercle Brugge

20.00

1-0

Moeskroen Peruwelz

Kas Eupen

20.00

0-1

Sporting Charleroi

KV Kortrijk

20.30

0-2

 

Programma 26 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

Anderlecht

14.30

2-1

KAA Gent

Sporting Lokeren

18.00

2-1

Racing Genk

Waasland-Beveren

20.00

3-2 

 

 

 

 

programma 17 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

Moeskroen Peruwelz

20.30

2-0

 

Programma 18 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sporting Lokeren

Standard Luik    

18.00

0-3

Cercle Brugge    

Zulte Waregem    

20.00

3-1

Waasland-Beveren

Sint-Truiden

20.00

2-2 

KV Kortrijk

KV Oostende

20.30

1-2 

 

Programma 19 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Antwerp

Club Brugge

14.30

1-1

Racing Genk 

Sporting Charleroi

18.00

3-1

Kas Eupen

KAA Gent

20.00

2-3

 

Programma 10 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge      

KV Kortrijk

20.30

3-0

 

Programma 11 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standard Luik    

Cercle Brugge    

18.00

0-0

Sint-Truiden

Sporting Lokeren

20.00

1-1

Zulte Waregem    

KAS Eupen        

20.00

4-0

Moeskroen Péruwelz

Antwerp

20.30

0-1

 

Programma 12 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Oostende       

Racing Genk      

14.30

0-2

Sporting Charleroi

Anderlecht

18.00

1-2

KAA Gent

Waasland-Beveren

20.00

4-0

 

Programma 3 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Waasland-Beveren

Standard Luik     

20.30

0-0 

 

Programma 4 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Kas Eupen

Sporting Charleroi

18.00

1-4

Cercle Brugge

Sporting Lokeren

20.00

3-2 

Antwerp

KV Kortrijk

20.00

0-0 

KAA Gent

Zulte-Waregem

20.30

1-1 

 

Programma 5 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Anderlecht

KV Oostende

14.30

5-2

Racing Genk       

Sint-Truiden

18.00

1-1

Moeskroen Péruwelz

Club Brugge

20.00

0-1

 

 

Programma 27 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Standaard Luik

 AA Gent

20.30

3-2

 

Programma 28 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

KV Kortrijk

Anderlecht

18.00

1-4

Sint-Truiden

Cercle Brugge

20.00

0-0

Zulte-Waregem

Waasland-Beveren

20.00

2-2 

KV Oostende

Moeskroen Péruwelz

20.30

2-1

 

Programma 29 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Club Brugge

Kas Eupen

14.30

5-2 

Sporting Charleroi

Antwerp

18.00

0-1