programma PRIMERA DIVISIÓN per week seizoen 2018 - 2019

Programma 19 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Real Valladolid

21.00

2-2

 

Programma 20 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Girona

13.00

2-1

Eibar

Atlético Madrid

16.15

0-1 

Rayo Vallecano

Huesca

18.30

0-0 

FC Barcelona

Real Sociedad

20.45

2-1 

 

Programma 21 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Espanyol

12.00

2-2

Getafe CF

Sevilla FC

14.00

3-0

Real Madrid

Athletic Club Bilbao

16.15

3-0 

Villarreal

Leganés

18.30

2-1

Real Betis

Valencia

20.45

1-2

 

uitslagen overzicht PRIMERA DIVISIÓN  2018 -2019

programma 13 april

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Espanyol

Alavés

13.00

2-1

Huesca

FC Barcelona

16.15

0-0 

Atlético Madrid

Celta de Vigo

18.30

2-0 

Sevilla FC

Real Betis

20.45

3-2

 

programma 14 april

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Valladolid

 Getafe CF

12.00

2-2

Athletic Club Bilbao

Rayo Vallecano

14.00

3-2

Real Sociedad

Eibar

16.15

1-1 

Girona

Villarreal

18.30

0-1

Valencia

Levante UD

20.45

3-1

 

programma 15 april

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Leganés

Real Madrid

21.00

1-1

 

 

 

Programma  2 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Atlético Madrid

Girona

19.30

2-0

Espanyol

Getafe CF

20.30

1-1

Villarreal

FC Barcelona

21.30

4-4 

 

Programma  3 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Athletic Club Bilbao

Levante UD

19.30

3-1

Eibar

Rayo Vallecano

20.30

2-1

Huesca

Celta de Vigo

20.30

3-3

Valencia

Real Madrid

21.30

2-1

 

Programma  4 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sevilla FC

Alavés

19.30

2-0

Leganés

Real Valladolid

20.30

1-0

Real Sociedad

Real Betis

21.30

2-1

 Programma  6 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Girona

Espanyol

13.00

1-2

Real Madrid

Eibar

16.15

2-1

Rayo Vallecano

Valencia

18.30

2-0

FC Barcelona

Atlético Madrid

20.45

2-0 

 

Programma 7 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Leganés

12.00

1-1

Getafe CF

Athletic Club Bilbao

14.00

1-0 

Real Valladolid

Sevilla FC

16.15

0-2 

Celta de Vigo

Real Sociedad

18.30

3-1

Levante UD

Huesca

18.30

2-2 

Real Betis

Villarreal

20.45

2-1

    

 

Programma 29 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Girona

Athletic de Bilbao

21.00

1-2

 

Programma 30 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe CF

Leganés

13.00

0-2

FC Barcelona

Espanyol

16.15

2-0 

Celta de Vigo

Villarreal

18.30

3-2

Alavés

Atlético Madrid

20.45

0-4

 

Programma 31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Eibar

12.00

2-2

Rayo Vallecano

Real Betis

14.00

1-1

Sevilla FC

Valencia

16.15

0-1 

Real Valladolid

Real Sociedad

18.30

1-1

Real Madrid

Huesca

20.45

3-2

 

Programma 15 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Sociedad

Levante UD

21.00

1-1

 

Programma 16 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huesca

Alavés

13.00

1-3

Real Madrid

Celta de Vigo

16.15

2-0 

Athletic de Bilbao

Atlético Madrid

18.30

2-0

Leganés

Girona

20.45

0-2

 

Programma 17 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Real Valladolid

12.00

1-2

Espanyol

Sevilla FC

16.15

0-1

 Valencia

Getafe CF

18.30

0-0

Villarreal

Rayo Vallecano

18.30

3-1

Real Betis

FC Barcelona

20.45

1-4

 

 

 

 

Programma 8 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Athletic de Bilbao

Espanyol

21.00

1-1

 

Programma 9 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Eibar

13.00

1-1

Atlético Madrid

Leganés

16.15

1-0

FC Barcelona

Rayo Vallecano

18.30

3-1 

Getafe CF

Huesca

20.45

2-1 

 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Real Betis

12.00

0-1 

Girona

Valencia

16.15

2-3 

Levante UD

Villarreal

18.30

0-2

Sevilla FC

Real Sociedad

18.30

5-2 

Real Valladolid

Real Madrid

20.45

1-4

 

 

Programma 1 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rayo Vallecano

Girona

21.00

0-2

 

Programma 2 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol

 Real Valladolid

13.00

3-1

Villarreal

Alavés

16.15

1-2 

Huesca

Sevilla FC

18.30

2-1 

Real Madrid

FC Barcelona

20.45

0-1 

 

Programma 3 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Celta de Vigo

12.00

1-0

Real Betis

Getafe CF

16.15

1-2

Real Sociedad

Atlético Madrid

18.30

0-2 

Valencia

Athletic de Bilbao

20.45

2-0

 

Programma 4 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Levante UD

21.00

1-0

 

Programma 22 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol

Huesca

21.00

1-1

 

Programma 23 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe CF

Rayo Vallecano

13.00

2-1

Sevilla FC

FC Barcelona

16.15

2-4

Alavés

Celta de Vigo

18.30

0-0

Athletic de Bilbao

Eibar

20.45

1-0 

 

Programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Valencia

12.00

1-1

Atlético Madrid

Villarreal

16.15

2-0 

Real Valladolid

Real Betis

18.30

0-2 

Levante UD

Real Madrid

20.45

1-2 

 

Programma 25 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Girona

Real Sociedad

21.00

0-0

 

Programma  15 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Getafe CF

21.00

2-2

 

Programma  16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Levante UD

13.00

1-4

Rayo 52Vallecano

Atlético Madrid

16.15

0-1

Real Sociedad

Leganés

18.30

1-0

FC Barcelona

Real Valladolid

20.45

1-0

 

Programma  17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Madrid

Girona

12.00

1-2

Valencia

Espanyol

16.15

0-0

Villarreal

Sevilla FC

18.30

3-0

Real Betis

Alavés

20.45

1-1

 

Programma  18 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huesca

Athletic de Bilbao

21.00

0-1

 

 

Programma 8 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Valladolid

Villarreal

21.00

0-0

 

Programma 9 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe CF

Celta de Vigo

13.00

2-1 

Atlético Madrid

Real Madrid

16.15

1-3

Espanyol

Rayo Vallecano

18.30

2-1

Girona

Huesca

20.45

0-2

 

Programma 10 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Real Betis

12.00

3-0

Valencia

Real Sociedad

16.15

0-0

Sevilla FC

Eibar

18.30

2-2

Athletic de Bilbao

FC Barcelona

20.45

0-0

 

Programma 11 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Levante UD

21.00

2-0

 

 

programma 1 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huesca

Real Valladolid

21.00

4-0

 

Programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Getafe CF

13.00

0-0

Real Sociedad

Athletic de Bilbao

16.15

2-1 

FC Barcelona

Valencia

18.30

2-2 

Celta de Vigo

Sevilla FC

20.45

1-0 

 

Programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Villarreal

Espanyol

12.00

1-2

Real Betis

Atlético Madrid

16.15

1-0 

Eibar

Girona

18.30

3-0

Real Madrid

Alavés

20.45

3-0

 

Programma 4 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rayo Vallecano

Leganés

21.00

1-2 

 

 

Programma 26 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sevilla FC

Levante UD

13.00

5-0

Atlético Madrid

Getafe CF

16.15

2-0

Leganés

Eibar

18.30

2-2

Valencia

Villarreal

20.45

3-0

 

Programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Valladolid

Celta de Vigo

12.00

2-1

Girona

FC Barcelona

16.15

0-2 

Athletic Club    

Real Betis

18.30

1-0

Real Sociedad

Huesca

18.30

 0-0

Espanyol

Real Madrid

20.45

2-4

Programma 28 januari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Rayo Vallecano

21.00

0-1

 

 

Programma 18 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe CF

Alavés

21.00

4-0

 

Programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Madrid

Sevilla FC

16.15

2-0

Huesca

Atlético Madrid

18.30

0-3 

Celta de Vigo

Valencia

20.45

1-2 

 

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Betis

Girona

12.00

3-2

Villarreal

Athletic de Bilbao

16.15

1-1

Levante UD

Real Valladolid

18.30

2-0 

Rayo Vallecano

Real Sociedad

18.30

2-2

FC Barcelona

Leganés

20.45

3-1 

 


Programma 21 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Espanyol

21.00

2-2

 

 

Programma 11 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rayo Vallecano

Celta de Vigo

21.00

4-2 

 

Programma 12 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

 Huesca

13.00

1-0

Valencia

Real Valladolid

16.15

1-1

Girona

Alavés

18.30

1-1 

Villarreal

Getafe CF

20.45

1-2 

 

Programma 13 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Atlético Madrid

Levante UD

12.00

1-0

Athletic de Bilbao

Sevilla FC

16.15

2-0

FC Barcelona

Eibar

18.30

3-0 

Real Betis

Real Madrid

20.45

1-2 

 

Programma 14 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Sociedad

Espanyol

21.00

3-2

 

Programma 4 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Girona

19.00

2-2 

Espanyol

Leganés

21.00

1-0 

 

Programma 5 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Valladolid

Rayo Vallecano

13.00

0-1

Alavés

Valencia

16.15

2-1

Huesca

Real Betis

20.45

2-1

 

Programma 6 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Villarreal

12.00

0-0

Sevilla FC

Atlético Madrid

16.15

1-1

Real Madrid

Real Sociedad

18.30

0-2

Getafe CF

FC Barceloma

20.45

1-2

 

Programma 7 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Athletic de Bilbao

21.00

1-2

Programma 14 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Leganés

21.00

0-0 

 

Programma 15 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe CF

Real Sociedad

13.00

1-0

Real Valladolid

Atlético Madrid

16.15

2-3 

Real Madrid

Real Madrid

18.30

1-0 

Eibar

Valencia

20.45

1-1 

 

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sevilla FC

Girona

12.00

2-0

Espanyol

Real Betis

16.15

1-3

Huesca

Villarreal

18.30

2-2

Levante UD

FC Barcelona

20.45

0-5 

 

Programma 17 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Alavés

Athletic de Bilbao

21.00

0-0 

 

Programma 7 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Getafe CF

21.00

1-1

 

Programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Atlético Madrid

Alavés

13.00

1-0

Valencia

Sevilla FC

16.15

1-1 

Villarreal

Celta de Vigo

18.30

2-3 

Espanyol

FC Barcelona

20.45

0-4 

 

Programma 9  december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Levante UD

12.00

4-4

Huesca

Real Madrid

16.15

0-1 

Real Sociedad

Real Valladolid

18.30

1-2 

Real betis

Rayo Vallecano

20.45

2-0

 

Programma 10  december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Athletic de Bilbao

Girona

21.00

1-0

programma 30 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rayo Vallecano

Eibar

21.00

1-0

 

programma 1 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Huesca

13.00

2-0 

Real Valladolid

Leganés

16.15

2-4

Getafe CF

Espanyol

18.30

3-0

Real Madrid

 Valencia

20.45

2-0

 

programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Betis

Real Sociedad

12.00

1-0

Girona

Atlético Madrid

16.15

1-1

FC Barcelona

Villarreal

18.30

2-0

Alavés

Sevilla FC

20.45

1-1

 


programma 3 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Levante UD

Athletic de Bilbao

21.00

3-0

 

 

programma 23 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Alavés

21.00

1-0

 

programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Real Madrid

13.00

3-0

Valencia

Rayo Vallecano

16.15

3-0 

Huesca

Levante UD

18.30

2-2

Atlético Madrid

FC Barcelona

20.45

1-1 

 

programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Athletic de Bilbao

Getafe CF

12.00

1-1

Sevilla FC

Real Valladolid

16.15

1-0

Espanyol

Girona

18.30

1-3

Villarreal

Real Betis

20.45

2-1

 


programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Sociedad

Celta de Vigo

21.00

2-1

 

programma 9  november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Real Sociedad

21.00

1-3

 

programma 10 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Valladolid

Eibar

13.00

0-0

Getafe CF

Valencia

16.15

0-1

Atlético Madrid

Athletic de Bilbao

18.30

3-2 

 Girona

 Leganés

20.45

0-0

 

programma 11 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Huesca

12.00

2-1

FC Barcelona

Real Betis

16.15

3-4

Rayo Vallecano

Villarreal

18.30

2-2

Sevilla FC

Espanyol

18.30

2-1

Celta de Vigo

Real Madrid

20.45

2-4

 

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Atlético Madrid

13.00

1-1

Real Madrid

Real Valladolid

16.15

2-0

Valencia

Girona

18.30

0-1

Rayo Vallecano

FC Barcelona

20.45

2-3

Programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Alavés

12.00

2-1

Villarreal

Levante UD

16.15

1-1

Real Sociedad

Sevilla FC

18.30

0-0

Huesca

Getafe CF

18.30

1-1

Real Madrid

Celta de Vigo

20.45

3-3

Programma 5 November

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol

Athletic de Bilbao

21.00

1-0 

 

programma 26 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Valladolid

Espanyol

21.00

1-1


programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Girona

Rayo Vallecano

13.00

2-1

Athletic de Bilbao

 Valencia

16.15

0-0

Celta de Vigo

Eibar

18.30

3-0

Levante UD

Leganés

18.30

2-0

Atlético Madrid

Real Sociedad

20.45

3-0


programma 28 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe CF

Real Betis

12.00

2-0

FC Barcelona

Real Madrid

16.15

5-1

Alavés

Villarreal

18.30

2-1

Sevilla FC

Huesca

20.45

2-1

programma 19 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Alavés

21.00

0-1

 

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Madrid

Levante UD

13.00

1-2

Valencia

Leganés

16.15

1-1

Villarreal

Atlético Madrid

18.30

1-1

FC Barcelona

Sevilla FC

20.45

4-2

 

Programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rayo Vallecano

Getafe CF

12.00

1-2

Eibar

Athletic de Bilbao

16,15

1-1

Huesca

Espanyol

18.30

0-2

Real Betis

Real Valladolid

20.45

0-1

 

Programma 22 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Sociedad

Girona

21.00

0-0

programma 5 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Athletic de Bilbao

Real Sociedad

21.00

1-3 

 

programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Girona

 Eibar

13.00

2-3

Getafe CF

Levante UD

16.15

0-1

Alavés

Real Madrid

18.30

1-0 

Leganés

Rayo Vallecano

20.45

1-0

 

programma 7 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Valladolid

Huesca

12.00

1-0

Atlético Madrid

Real Betis

16.15

1-0

Espanyol

Villarreal

18.30

3-1

Sevilla FC

Celta de Vigo

18.30

2-1 

Valencia

FC Barcelona

20.45

1-1 

 

 

Programma 28 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rayo Vallecano

Espanyol

21.00

2-2

 

Programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Sociedad

Valencia

13.00

0-1

FC Barcelona

Athletic de Bilbao

16.15

1-1

Eibar

Sevilla FC

18.30

1-3

Real Madrid

Atlético Madrid

20.45

0-0

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huesca

Girona

13.00

1-1

Villarreal

Real Valladolid

16.15

0-1

Levante UD

Alavés

18.30

2-1

Real Betis

Leganés

20.45

1-0

 

Programma 1 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Getafe CF

21.00

1-1

 

 

 

 

 

Programma 25 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol

Eibar

20.00

1.0

Real Sociedad

Rayo Vallecano

21.00

2-2

Atlético Madrid

Huesca

22.00

3-0

 

Programma 26 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Athletic de Bilbao

Villarreal

20.00

0-3

Leganés

FC Barcelona

20.00

2-1

Valencia

Celta de Vigo

22.00

1-1

Sevilla FC

Real Madrid

22.00

3-0

 

Programma 27 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Getafe CF

20.00

1-1

Real Valladolid

Levante UD

20.00

2-1

Girona

Real Betus

22.00

0-1

 

Programma 21 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huesca

Real Sociedad

21.00

 0-1

 

Programma 22 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rayo Vallecano

Alavés

13.00

1-5 

Celta de Vigo

Real Valladolid

16.15

3-3

Eibar

Leganés

16.15

1-0 

 Getafe CF

Atlético Madrid

18.30

0-2

Real Madrid

Espanyol

20.45

1-0

 

Programma 23 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Sevilla FC

12.00

2-6