programma PRIMERA DIVISIÓN per week seizoen 2018 - 2019

Programma  15 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Getafe CF

21.00

 

 

Programma  16 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Levante UD

13.00

 

Rayo Vallecano

Atlético Madrid

16.15

 

Real Sociedad

Leganés

18.30

 

FC Barcelona

Real Valladolid

20.45

 

 

Programma  17 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Madrid

Girona

12.00

 

Valencia

Espanyol

16.15

 

Villarreal

Sevilla FC

18.30

 

Real Betis

Alavés

20.45

 

 

Programma  18 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huesca

Athletic de Bilbao

21.00

 

 

uitslagen overzicht PRIMERA DIVISIÓN  2018 -2019

Programma 8 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Valladolid

Villarreal

21.00

0-0

 

Programma 9 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe CF

Celta de Vigo

13.00

2-1 

Atlético Madrid

Real Madrid

16.15

1-3

Espanyol

Rayo Vallecano

18.30

2-1

Girona

Huesca

20.45

0-2

 

Programma 10 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Real Betis

12.00

3-0

Valencia

Real Sociedad

16.15

0-0

Sevilla FC

Eibar

18.30

2-2

Athletic de Bilbao

FC Barcelona

20.45

0-0

 

Programma 11 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Levante UD

21.00

2-0

 

 

programma 1 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huesca

Real Valladolid

21.00

4-0

 

Programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Getafe CF

13.00

0-0

Real Sociedad

Athletic de Bilbao

16.15

2-1 

FC Barcelona

Valencia

18.30

2-2 

Celta de Vigo

Sevilla FC

20.45

1-0 

 

Programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Villarreal

Espanyol

12.00

1-2

Real Betis

Atlético Madrid

16.15

1-0 

Eibar

Girona

18.30

3-0

Real Madrid

Alavés

20.45

3-0

 

Programma 4 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rayo Vallecano

Leganés

21.00

1-2 

 

 

Programma 26 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sevilla FC

Levante UD

13.00

5-0

Atlético Madrid

Getafe CF

16.15

2-0

Leganés

Eibar

18.30

2-2

Valencia

Villarreal

20.45

3-0

 

Programma 27 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Valladolid

Celta de Vigo

12.00

2-1

Girona

FC Barcelona

16.15

0-2 

Athletic Club    

Real Betis

18.30

1-0

Real Sociedad

Huesca

18.30

 0-0

Espanyol

Real Madrid

20.45

2-4

Programma 28 januari

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Rayo Vallecano

21.00

0-1

 

 

Programma 18 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe CF

Alavés

21.00

4-0

 

Programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Madrid

Sevilla FC

16.15

2-0

Huesca

Atlético Madrid

18.30

0-3 

Celta de Vigo

Valencia

20.45

1-2 

 

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Betis

Girona

12.00

3-2

Villarreal

Athletic de Bilbao

16.15

1-1

Levante UD

Real Valladolid

18.30

2-0 

Rayo Vallecano

Real Sociedad

18.30

2-2

FC Barcelona

Leganés

20.45

3-1 

 


Programma 21 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Espanyol

21.00

2-2

 

 

Programma 11 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rayo Vallecano

Celta de Vigo

21.00

4-2 

 

Programma 12 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

 Huesca

13.00

1-0

Valencia

Real Valladolid

16.15

1-1

Girona

Alavés

18.30

1-1 

Villarreal

Getafe CF

20.45

1-2 

 

Programma 13 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Atlético Madrid

Levante UD

12.00

1-0

Athletic de Bilbao

Sevilla FC

16.15

2-0

FC Barcelona

Eibar

18.30

3-0 

Real Betis

Real Madrid

20.45

1-2 

 

Programma 14 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Sociedad

Espanyol

21.00

3-2

 

Programma 4 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Girona

19.00

2-2 

Espanyol

Leganés

21.00

1-0 

 

Programma 5 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Valladolid

Rayo Vallecano

13.00

0-1

Alavés

Valencia

16.15

2-1

Huesca

Real Betis

20.45

2-1

 

Programma 6 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Villarreal

12.00

0-0

Sevilla FC

Atlético Madrid

16.15

1-1

Real Madrid

Real Sociedad

18.30

0-2

Getafe CF

FC Barceloma

20.45

1-2

 

Programma 7 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Athletic de Bilbao

21.00

1-2

Programma 14 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Leganés

21.00

0-0 

 

Programma 15 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe CF

Real Sociedad

13.00

1-0

Real Valladolid

Atlético Madrid

16.15

2-3 

Real Madrid

Real Madrid

18.30

1-0 

Eibar

Valencia

20.45

1-1 

 

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sevilla FC

Girona

12.00

2-0

Espanyol

Real Betis

16.15

1-3

Huesca

Villarreal

18.30

2-2

Levante UD

FC Barcelona

20.45

0-5 

 

Programma 17 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Alavés

Athletic de Bilbao

21.00

0-0 

 

Programma 7 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Getafe CF

21.00

1-1

 

Programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Atlético Madrid

Alavés

13.00

1-0

Valencia

Sevilla FC

16.15

1-1 

Villarreal

Celta de Vigo

18.30

2-3 

Espanyol

FC Barcelona

20.45

0-4 

 

Programma 9  december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Levante UD

12.00

4-4

Huesca

Real Madrid

16.15

0-1 

Real Sociedad

Real Valladolid

18.30

1-2 

Real betis

Rayo Vallecano

20.45

2-0

 

Programma 10  december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Athletic de Bilbao

Girona

21.00

1-0

programma 30 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rayo Vallecano

Eibar

21.00

1-0

 

programma 1 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Huesca

13.00

2-0 

Real Valladolid

Leganés

16.15

2-4

Getafe CF

Espanyol

18.30

3-0

Real Madrid

 Valencia

20.45

2-0

 

programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Betis

Real Sociedad

12.00

1-0

Girona

Atlético Madrid

16.15

1-1

FC Barcelona

Villarreal

18.30

2-0

Alavés

Sevilla FC

20.45

1-1

 


programma 3 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Levante UD

Athletic de Bilbao

21.00

3-0

 

 

programma 23 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Alavés

21.00

1-0

 

programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Real Madrid

13.00

3-0

Valencia

Rayo Vallecano

16.15

3-0 

Huesca

Levante UD

18.30

2-2

Atlético Madrid

FC Barcelona

20.45

1-1 

 

programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Athletic de Bilbao

Getafe CF

12.00

1-1

Sevilla FC

Real Valladolid

16.15

1-0

Espanyol

Girona

18.30

1-3

Villarreal

Real Betis

20.45

2-1

 


programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Sociedad

Celta de Vigo

21.00

2-1

 

programma 9  november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Real Sociedad

21.00

1-3

 

programma 10 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Valladolid

Eibar

13.00

0-0

Getafe CF

Valencia

16.15

0-1

Atlético Madrid

Athletic de Bilbao

18.30

3-2 

 Girona

 Leganés

20.45

0-0

 

programma 11 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Huesca

12.00

2-1

FC Barcelona

Real Betis

16.15

3-4

Rayo Vallecano

Villarreal

18.30

2-2

Sevilla FC

Espanyol

18.30

2-1

Celta de Vigo

Real Madrid

20.45

2-4

 

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Atlético Madrid

13.00

1-1

Real Madrid

Real Valladolid

16.15

2-0

Valencia

Girona

18.30

0-1

Rayo Vallecano

FC Barcelona

20.45

2-3

Programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Alavés

12.00

2-1

Villarreal

Levante UD

16.15

1-1

Real Sociedad

Sevilla FC

18.30

0-0

Huesca

Getafe CF

18.30

1-1

Real Madrid

Celta de Vigo

20.45

3-3

Programma 5 November

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol

Athletic de Bilbao

21.00

1-0 

 

programma 26 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Valladolid

Espanyol

21.00

1-1


programma 27 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Girona

Rayo Vallecano

13.00

2-1

Athletic de Bilbao

 Valencia

16.15

0-0

Celta de Vigo

Eibar

18.30

3-0

Levante UD

Leganés

18.30

2-0

Atlético Madrid

Real Sociedad

20.45

3-0


programma 28 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe CF

Real Betis

12.00

2-0

FC Barcelona

Real Madrid

16.15

5-1

Alavés

Villarreal

18.30

2-1

Sevilla FC

Huesca

20.45

2-1

programma 19 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Alavés

21.00

0-1

 

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Madrid

Levante UD

13.00

1-2

Valencia

Leganés

16.15

1-1

Villarreal

Atlético Madrid

18.30

1-1

FC Barcelona

Sevilla FC

20.45

4-2

 

Programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rayo Vallecano

Getafe CF

12.00

1-2

Eibar

Athletic de Bilbao

16,15

1-1

Huesca

Espanyol

18.30

0-2

Real Betis

Real Valladolid

20.45

0-1

 

Programma 22 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Sociedad

Girona

21.00

0-0

programma 5 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Athletic de Bilbao

Real Sociedad

21.00

1-3 

 

programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Girona

 Eibar

13.00

2-3

Getafe CF

Levante UD

16.15

0-1

Alavés

Real Madrid

18.30

1-0 

Leganés

Rayo Vallecano

20.45

1-0

 

programma 7 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Valladolid

Huesca

12.00

1-0

Atlético Madrid

Real Betis

16.15

1-0

Espanyol

Villarreal

18.30

3-1

Sevilla FC

Celta de Vigo

18.30

2-1 

Valencia

FC Barcelona

20.45

1-1 

 

 

Programma 28 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rayo Vallecano

Espanyol

21.00

2-2

 

Programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Sociedad

Valencia

13.00

0-1

FC Barcelona

Athletic de Bilbao

16.15

1-1

Eibar

Sevilla FC

18.30

1-3

Real Madrid

Atlético Madrid

20.45

0-0

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huesca

Girona

13.00

1-1

Villarreal

Real Valladolid

16.15

0-1

Levante UD

Alavés

18.30

2-1

Real Betis

Leganés

20.45

1-0

 

Programma 1 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Getafe CF

21.00

1-1

 

 

 

 

 

Programma 25 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol

Eibar

20.00

1.0

Real Sociedad

Rayo Vallecano

21.00

2-2

Atlético Madrid

Huesca

22.00

3-0

 

Programma 26 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Athletic de Bilbao

Villarreal

20.00

0-3

Leganés

FC Barcelona

20.00

2-1

Valencia

Celta de Vigo

22.00

1-1

Sevilla FC

Real Madrid

22.00

3-0

 

Programma 27 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Getafe CF

20.00

1-1

Real Valladolid

Levante UD

20.00

2-1

Girona

Real Betus

22.00

0-1

 

Programma 21 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huesca

Real Sociedad

21.00

 0-1

 

Programma 22 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Rayo Vallecano

Alavés

13.00

1-5 

Celta de Vigo

Real Valladolid

16.15

3-3

Eibar

Leganés

16.15

1-0 

 Getafe CF

Atlético Madrid

18.30

0-2

Real Madrid

Espanyol

20.45

1-0

 

Programma 23 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Sevilla FC

12.00

2-6

Villarreal

 Valencia

16.15

0-0 

Real Betis

Athletic de Bilbao

20.00

2-2

FC Barcelona

Girona

20.45

 2-2

 

 

Programma 14 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

SD Huesca    

Rayo Vallecano

21.00

0-1

 

Programma 15 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Atlético Madrid

Eibar

13.00

1-1

Real Sociedad

FC Barcelona

16.15

1-2

Valencia

Real Betis

18.30

0-0

Athletic de Bilbao

Real Madrid

20.45

1-1

 

Programma 16 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Villarreal

12.00

1-1

Espanyol

Levante UD

16.15

1-0

Real Valladolid

Deportiv.Alavés 

18.30

0-1

Sevilla

Getafe

20.45

0-2

 

Programma 17 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Girona

Celta de Vigo

21.00

3-2

 

programma 31 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe

Real Valladolid  

20.00

0-0

Villarreal       

Girona           

22.00

0-1

Eibar

Real Sociedad    

22.00

2-1 

programma 1 september

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo    

Atlético Madrid  

18.30

2-0

Real Madrid      

Leganés 

20.45

4-1 

Rayo Vallecano 

Athletic de Bilbao

20-45

Uitgesteld

Programma 2 September

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante    

Valencia  

12.00

2-2

Deportiv.Alavés  

Espanyol    

16.15

2-1

FC Barcelona     

SD Huesca        

18.30

0-2

Real Betis       

Sevilla

20.45

1-0 

 

 

programma 24 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe

Eibar

20.15

2-0

Leganés   

Real Sociedad    

22.15

2-2

 

programma 25 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Deportiv.Alavés  

Real Betis       

18.15

0-0

Atlético Madrid  

Rayo Vallecano   

20.15

1-0 

Real Valladolid  

FC Barcelona

22.15

0-1

 

programma 26 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol 

Valencia         

18.15

2-0

Sevilla

Villarreal       

22.15

0-0

Girona 

Real Madrid      

22.15

1-4 

 

programma 27 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante

Celta de Vigo    

20.15

1-2

Athletic de Bilbao

SD Huesca        

22.00

2-2

 

 

Programma 17 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Girona  

Real Valladolid  

20.15

0-0

Real Betis Sevilla

Levante

22.15

0-3

 

Programma 18 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo    

Espanyol  

18.15

1-1

Villarreal

Real Sociedad    

20.15

1-2

FC Barcelona

Deportiv.Alavés  

22.15

3-0

 

Programma 19 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

SD Huesca        

18.15

1-2

Rayo Vallecano   

Sevilla 

20.15

1-4 

Real Madrid      

Getafe

22.15

2-0

 

Programma 20 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Valencia

Atlético Madrid  

20.00

1-1

Athletic de Bilbao

Leganés 

22.00

2-1

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. live verslag van wedstrijden.

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links