Programma per speelronde PRIMERA DIVISIÓN

 

 Programma 15 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Sevilla FC

Levante UD

21.00

0-0

 

Programma 16 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bilbao

Real Sociedad

16.15

 

Eibar

Valencia

18.30

 

Atlético Madrid

Alavés

20.45

 

 

Programma 17 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Girona

Getafe CF

12.00

 

Celta de Vigo

Villarreal

16.15

 

Las Palmas

Espanyol

18.30

 

Leganés

Real Madrid

18.30

AFG

FC Barcelona

Deportivo

20.45

 

 

Programma 18 december

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Málaga CF

Betis

21.00

 

 

 

 

Stand per 11 December

  Team G V P
1 Barcelona 15 12 39
2 Valencia CF 15 10 34
3 Atlético de Madrid 15 9 33
4 Real Madrid 15 9 31
5 Sevilla 15 9 28
6 Villarreal 15 6 21
7 Getafe 15 5 20
8 Leganés 15 6 20
9 Girona 15 5 20
10 Real Sociedad 15 5 19
11 Celta de Vigo 15 5 18
12 Real Betis 15 5 18
13 Eibar 15 5 18
14 Athletic Club 15 4 17
15 Levante 15 3 16
16 Espanyol 15 4 16
17 Deportivo de La Coruña 15 4 15
18 Alavés 15 4 12
19 Málaga 15 3 11
20 Las Palmas 15 3 10

 

uitslagen overzicht seizoen 17/18

 programma 8 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Las palmas

21.00

2-0

 

programma 9  december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe CF

Eibar

13.00

0-0

Real Madrid

Sevilla FC

16.15

5-0 

Deportivo

Leganés

18.30

1-0 

Valencia

Celta de Vigo

20.45

2-1

 

Programma 10 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Sociedad

Málaga CF

12.00

0-2 

Betis

Atlético Madrid

16.15

0-1 

Levante UD

Bilbao

18.30

1-2

Villarreal

FC Barcelona

20.45

0-2

 

Programma 11 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol

Girona

21.00

0-1

Programma 1 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Málaga CF

Levante UD

21.00

0-0

 

Programma 2 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Barcelona

Celta de Vigo

13.00

2-2

Atlético Madrid

Real Sociedad

16.15

2-1 

Sevilla FC

Deportivo

18.30

2-0 

Bilbao

Real Madrid

20.45

0-0

 

Programma 3 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Villarreal

12.00

3-1

Getafe CF

Valencia

16-15

1-0

Eibar

Espanyol

18.30

3-1

Las Palmas

Betis

20.45

1-0

 

Programma 4 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Girona

Alavés

21.00

2-3 

Programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Leganés

21.00

1-0

 

Programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

 Eibar

13.00

1-2

Real Madrid

Málaga CF

16.15

3-2 

Betis

Girona

18.30

2-2

Levante UD

Atlético Madrid

20.45

0-5

 

Programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Deportivo

Bilbao

12.00

2-2

Real Sociedad

Las Palmas

16.15

2-2

Villarreal

Sevilla FC

18.30

2-3

Valencia

FC Barcelona

20.45

1-1

 

Programma 27 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol

Getafe CF

21.00

1-0

 

 

 programma 17 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Girona

Real Sociedad

21.00

 1-1

 

Programma 18 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe CF

Alavés

13.00

4-1

Leganés

FC Barcelona

16.15

0-3

Sevilla FC

Celta de Vigo

18.30

2-1

Atlético Madrid

Real Madrid

20.45

0-0

 

Programma 19 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Málaga CF

Deportivo

12.00

3-2

Espanyol

Valencia

16.15

0-3

Las Palmas

Villarreal

18.30

0-2

Bilbao

Villarreal

20.45

1-1

 

programma 20 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Betis

21.00

5-0

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Betis

Getafe CF

21.00

2-2

 

Programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Valencia

Leganés

13.00

3-0

Deportivo

Atlético Madrid

16.15

0-1 

Alavés

Espanyol

18.30

1-0 

FC Barcelona

Sevilla FC

20.45

2-1

 

Programma 5 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Girona

12.00

1-2 

Celta de Vigo

Bilbao

16.15

3-1

Real Sociedad

Eibar

18.30

3-1

Villarreal

Málaga CF

18.30

2-0 

Real Madrid

Las Palmas

20.45

3-0

Programma 28 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Valencia

13.00

1-2

Sevilla FC

 Leganés

22.30

2-1

Atlético Madrid

Villarreal

18.30

1-1

Bilbao

FC Barcelona

20.45

0-2

 

Programma 29 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Getafe CF

Real Sociedad

12.00

2-1

Girona

Real Madrid

16.15

2-1

Eibar

Levante UD

18.30

2-2

Málaga CF

Celta de Vigo

20.45

2-1

 

Programma 30 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol

Betis

21.00

1-1

Las Palmas

Deportivo

21.00

1-3 

Programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Getafe CF

13.00

1-0

Betis

Alavés

16.15

2-0

Valencia

Sevilla FC

18.30

4-0 

FC Barcelona

Málaga CF

20.45

2-0

 

Programma 22 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Villarreal

Las Palmas

12.00

4-0 

Celta de Vigo

Atlético Madrid

16.15

0-1

Leganés

Bilbao

18.30

1-0

Real Madrid

Eibar

20.45

3-0

 

Programma 23 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Sociedad

Espanyol

20.00

1-1

Deportivo

Girona

21.00

1-2

Programma 13 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol

Levante UD

20.45

0-0

 

Programma 14 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bilbao

Sevilla FC

13.00

1-0

Getafe CF

Real Madrid

16.15

1-2 

Alavés

Real Sociedad

18.30

0-2 

Atlético Madrid

FC Barcelona

20.45

1-1

 

Programma 15 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Deportivo

12.00

0-0

Girona

Villarreal

16.15

1-2

Málaga CF

Leganés

18.30

0-2

Betis

Valencia

20.45

3-6

 

Programma 16 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Las Palmas

Celta de Vigo

21.00

2-5

 

 

 

 

Programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Girona

21.00

3-3

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Deportivo

Getafe CF

13.00

2-1

Sevilla FC

Málaga CF

16.15

2-0 

Levante UD

Alavés

18.30

0-2 

Leganés

Atlético Madrid

20.45

0-0

 

programma 1 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Sociedad

Betis

12.00

4-4 

FC Barcelona

Las Palmas

16.15

3-0 

Villarreal

Eibar

18.30

3-2

Valencia

Bilbao

18.30

3-0 

Real Madrid

Espanyol

20.45

2-0

 

Programma 23 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Atlético Madrid

Sevilla FC

13.00

3-0

Alavés

Real Madrid

16.15

1-2 

Málaga CF

Bilbao

18.30

3-3 

Girona

FC Barcelona

20.45

0-3

 

Programma 24 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol

Deportivo

12.00

4-1

Getafe CF

Villarreal

16.15

4-0

Eibar

Celta de Vigo

18.30

0-4

Las Palmas

Leganés

18.30

0-2 

Real Sociedad

Valencia

20.45

2-3

 

programma 25 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Betis

Levante UD

21.00

4-0

 

programma 19 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Valencia

Málaga CF

20.00

6-0

FC Barcelona

Eibar

22-00

6-1

 

programma 20 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Girona

20.00

0-0

Bilbao

Atlético Madrid

20.00

1-2 

Deportivo

Alavés

21.00

1-0 

Real Madrid

Betis

22.00

0-1

Sevilla FC

Las Palmas

22.00

1-0 

 

programma 21 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Villarreal

Espanyol

20.00

0-0

Celta de Vigo

Getafe CF

21.00

1-1

Levante UD

Real Sociedad

22.00

3-0

 

 

programma 15 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Eibar

Leganés

21.00

1-0

 

Programma 16 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Valencia

13.00

1-0

Getafe CF

FC Barcelona

16.15

1-2 

Betis

Deportivo

18.30

2-1 

Atlético Madrid

Málaga CF

20.45

1-0

 

Programma 17 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

Villarreal

12.00

0-3

Girona

Sevilla FC

16.15

0-1

Las Palmas

Bilbao

18.30

1-0 

Real Sociedad

Real Madrid

20.45

1-3

 

Programma 18 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol

Celta de Vigo

21.00

2-1

 

 

 Programma 8 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Getafe CF

21.00

1-2

 

Programma 9 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Madrid

Levante UD

13.00

1-1

Valencia

Atlético Madrid

16.15

0-0 

Sevilla FC

Eibar

18.30

3-0 

FC Barcelona

Espanyol

20.45

3-0

 

Programma 10 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Deportivo

Real Sociedad

12.00

2-4 

Bilbao

Girona

16.15

2-0

Celta de Vigo

Alavés

18.30

1-0

Villarreal

Betis

20.45

3-1

 

Programma 11 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Málaga CF

Las Palmas

21.00

1-3

 

 

Programma 25 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Real Sociedad

Villarreal

20.15

3-0

Betis

Celta de Vigo

22.15

2-1

 

Programma 26 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Alavés

FC Barcelona

18.15

0-2

Levante UD

Deportivo

20.15

2-2 

Girona

Málaga CF

20.15

1-0 

Las Palmas

Atlético Madrid

22.15

1-5

 

Programma 27 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Espanyol

Leganés

18.15

0-1

Eibar

Bilbao

18.15

0-1

Getafe CF

Sevilla FC

20.15

0-1

Real Madrid

Valencia

22.15

2-2

 

programma 18 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leganés

Alavés

20.15

1-0

Valencia

Las Palmas

22.15

1-0

 

programma 19 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Celta de Vigo

Real Sociedad

18.15

2-3

Girona

Atlético Madrid

20.15

2-2

Sevilla FC

Espanyol

22.15

1-1

 

Programma 20 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bilbao

Getafe CF

18.15

0-0

FC Barcelona

Betis

20.15

2-0 

Deportivo

Real Madrid

22.15

0-3 

 

programma 21 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Levante UD

Villarreal

20.15

1-0

Málaga CF

Eibar

22.00

0-1 

 




 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!