Programma PREMIER LEAGUE seizoen 2018 - 2019 per week

Programma 20 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Manchester City

Tottenham Hotspur

13.30

1-0

Bournemouth

Fulham

16.00

0-1

Huddersfield

Watford

16.00

1-2 

West Ham United

Leicester City

16.00

2-2 

Wolverhampton Wanderers

Brighton

16.00

0-0 

Newcastle

Southampton

18.30

3-1 

 

Programma 21 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Everton

Manchester Utd

14.30

4-0

Arsenal

Crystal Palace

17.00

2-3 

Cardiff City

Liverpool

17.00

0-2 

 

Programma 22 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Chelsea

 Burnley

21.00

 

 

uitslagen overzicht PREMIER LEAGUE seizoen 2018  -  2019

Programma 12 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leicester City

Newcastle

21.00

0-1

 

Programma 13 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Tottenham Hotspur

Huddersfield

13.30

4-0 

Brighton

Bournemouth

16.00

0-5

Burnley

Cardiff City

16.00

2-0

Fulham

Everton

16.00

2-0

Southampton

Wolverhampton Wanderers

16.00

3-1

Manchester Utd

West Ham United

18.30

2-1

 

Programma 14 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Crystal Palace

Manchester City

15.05

1-3

Liverpool

Chelsea

17.30

2-0

 

Programma 15 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Watford

Arsenal

21.00

0-1

 

Programma 16 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brighton & Hove  

Cardiff City     

20.45

0-2

 

 

 

Programma 2 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Wolverhampton

Manchester Utd   

20.45

2-1

Watford          

Fulham

20.45

4-1

 

Programma 3 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Chelsea          

Brighton & Hove  

20.45

3-0

Tottenh.Hotspur  

Crystal Palace   

20.45

2-0

Manchester City

Cardiff City     

20.45

2-0

 

Programma 5 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Southampton

Liverpool

21.00

1-3

 

Programma 6 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bournemouth

Burnley

16.00

1-3

Huddersfield

Leicester City

16.00

1-4

Newcastle

Crystal Palace

16.00

0-1

 

Programma 7 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Everton

Arsenal

15.05

1-0

 

Programma 8 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Chelsea

West Ham United

21.00

2-0

 

Programma 30 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fulham

Manchester City

13.30

0-2

Brighton

Southampton

16.00

0-1 

Burnley

Wolverhampton Wanderers

16.00

2-0 

Crystal Palace

Huddersfield

16.00

2-0 

Leicester City

Bournemouth

16.00

2-0 

Manchester Utd

Watford

16.00

2-1 

West Ham United

Everton

18.30

0-2 

 

Programma 31 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cardiff City

Chelsea

15.05

1-2

Liverpool

Tottenham Hotspur

17.30

2-1 

 

Programma 1 April

thuis

uit

Aanvang

uitslag

 Arsenal

 Newcastle

21.00

2-0

 

 

Programma 16 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bournemouth

Newcastle

16.00

2-2

Burnley

Leicester City

16.00

1-2 

West Ham United

Huddersfield

16.00

4-3

Brighton

Cardiff City

16.00

AFG

Watford

Southampton

16.00

AFG

Wolverhampton Wanderers

Arsenal

16.00

AFG

 

Programma 17 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Tottenham Hotspur

Crystal Palace

13.00

AFG

Fulham

Liverpool

15.15

1-2

Everton

Chelsea

17.30

2-0

 

Programma 9 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Crystal Palace

Brighton

13.30

1-2

Cardiff City

West Ham United

16.00

2-0 

Huddersfield

Bournemouth

16.00

0-2

Leicester City

Fulham

16.00

3-1 

Newcastle

Everton

16.00

3-2 

Southampton

Tottenham Hotspur

16.00

2-1 

Manchester City

Watford

18.30

3-1 

 

Programma 10 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Liverpool

Burnley

13.00

4-2

Chelsea

Wolverhampton Wanderers

15.05

1-1 

Arsenal

Manchester Utd

17.30

2-0 

 

programma 2 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Tottenham Hotspur

Arsenal

13.30

1-1

Bournemouth

Manchester City

16.00

0-1 

Brighton

Huddersfield

16.00

1-0 

Burnley

Crystal Palace

16.00

1-3

Manchester Utd

Southampton

16.00

3-2 

Wolverhampton Wanderers

Cardiff City

16.00

2-0 

West Ham United

Newcastle

18.30

2-0

 

programma 3 maart

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Watford

Leicester City

13.00

2-1 

Fulham

 Chelsea

15.05

1-2 

Everton

Liverpool

16.15

0-0 

 

programma 26 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cardiff City

Everton

20.45

0-3

Huddersfield

Wolverhampton Wanderers

20.45

1-0

Leicester City

Brighton

20.45

2-1 

Newcastle

Burnley

21.00

2-0

 

programma 27 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Arsenal

Bournemouth

20.45

5-1 

Southampton

Fulham

20.45

2-0 

Chelsea

Tottenham Hotspur

21.00

2-0

Crystal Palace

Manchester Utd

21.00

1-3 

Liverpool

Watford

21.00

5-0

Manchester City

West Ham United

21.00

1-0

 

Programma 22 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cardiff City

Watford

20.45

1-5

West Ham United

Fulham

20.45

1-3 

 

Programma 23 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Burnley

Tottenham Hotspur

13.00

2-1

Bournemouth

Wolverhampton Wanderers

16.00

0-0 

Newcastle

Huddersfield

16.00

2-0

Leicester City

Crystal Palace

18.30

1-4

 

Programma 24 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Arsenal

Southampton

15.05

2-0

Manchester Utd

Liverpool

15.05

0-0

Chelsea

Brighton

17.30

AFG

 

 

Programma 6 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Everton

Manchester City

20.45

0-2 

 

Programma 9 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fulham

Manchester Utd

13.30

0-3

Crystal Palace

West Ham United

16.00

1-1

Huddersfield

Arsenal

16.00

1-2

Liverpool

Bournemouth

16.00

3-0

Watford

Everton

16.00

1-0

Brighton

Burnley

18.30

1-3 

 

Programma 10 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Tottenham Hotspur

Leicester City

14.30

2-1

Manchester City

Chelsea

17.00

6-0

 

Programma 11 februari

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Wolverhampton Wanderers

Newcastle

21.00

1-1 

 

 

Programma 2 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Tottenham Hotspur

Newcastle

13.00

1-0

Brighton

Watford

16.00

0-0 

Burnley

Southampton

16.00

1-1 

Chelsea

Huddersfield

16.00

1-0 

Crystal Palace

Fulham

16.00

2-0

Everton

Wolverhampton Wanderers

16.00

1-3 

Cardiff City

Bournemouth

18.30

2-0 

 

Programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Leicester City

Manchester Utd

15.05

0-1

Manchester City

 Arsenal

17.30

3-1 

 

Programma 3 februari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

West Ham United

Liverpool

21.00

1-1

 

 

programma 29 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Arsenal

Cardiff City

20.45

2-1

Fulham

Brighton

20.45

4-2

Huddersfield

Everton

20.45

0-1

Wolverhampton Wanderers

West Ham United

20.45

3-0

Manchester Utd

Burnley

21.00

2-2

Newcastle

Manchester City

21.00

2-1 

 

programma 30 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bournemouth

 Chelsea

20.45

4-0

Southampton

Crystal Palace

20.45

1-1

Liverpool

Leicester City

21.00

1-1

Tottenham Hotspur

Watford

21.00

2-1

 

 

 

 

 

Programma 19 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Wolverhampton Wanderers

Leicester City

13.00

4-3

Bournemouth

West Ham United

16.00

2-0 

Liverpool

Crystal Palace

16.00

4-3 

Manchester Utd

Brighton

16.00

2-1 

Southampton

Everton

16.00

2-1 

Watford

Burnley

16.00

0-0 

Arsenal

Chelsea

18.30

2-0 

 

 

Programma 20 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huddersfield

Manchester City

14.30

0-3

Fulham

Tottenham Hotspur

17.00

1-2 

 

Programma 12 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

West Ham United

Arsenal

13.00

1-0 

Brighton

Liverpool

16.00

0-1

Burnley

Fulham

16.00

2-1

Cardiff City

Huddersfield

16.00

0-0

Crystal Palace

Watford

16.00

1-2

Leicester City

Southampton

16.00

1-2

Chelsea

Newcastle

18.30

2-1 

 

Programma 13 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Everton

Bournemouth

15.15

2-0

Tottenham Hotspur

Manchester Utd

17.30

0-1 

 

Programma 14 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Manchester City

Wolverhampton Wanderers

21.00

3-0

 

 

Programma 1 Januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Everton

Leicester City

13.00

0-1

Arsenal

 Fulham

16.00

4-1 

Cardiff City

Tottenham Hotspur

18.30

0-3 

 

Programma 2 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bournemouth

Watford

20.45

3-3

Chelsea

Southampton

20.45

0-0

Huddersfield

Burnley

20.45

1-2

West Ham United

Brighton

20.45

2-2

Wolverhampton Wanderers

Crystal Palace

20.45

0-2

Newcastle

Manchester Utd

21.00

0-2

 

Programma 3 januari

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Manchester City

Liverpool

21.00

2-1

 

 

Programma 29 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brighton

Everton

16.00

1-0

Fulham

Huddersfield

16.00

1-0

Leicester City

Cardiff City

16.00

0-1

Tottenham Hotspur

Wolverhampton Wanderers

16.00

1-3

Watford

Newcastle

16.00

1-1

Liverpool

 Arsenal

18.30

5-1

 

Programma 30 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Crystal Palace

 Chelsea

13.00

0-1

Burnley

West Ham United

15.15

2-0

Southampton

Manchester City

15.15

1-3 

Manchester Utd

Bournemouth

17.00

4-1

 

Programma 26 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fulham

Wolverhampton Wanderers

13.30

1-1

Burnley

Everton

16.00

1-5

Crystal Palace

Cardiff City

16.00

0-0 

Leicester City

Manchester City

16.00

2-1 

Liverpool

Newcastle

16.00

4-0 

Manchester Utd

Huddersfield

16.00

3-1 

Tottenham Hotspur

Bournemouth

16.00

5-0 

Brighton

Arsenal

18.15

1-1

Watford

Chelsea

20.30

1-2 

 

Programma 27 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Southampton

West Ham United

20.45

1-2

 

programma 21 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Wolverhampton Wanderers

Liverpool

21.00

0-2 

 

programma 22 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Arsenal

Burnley

13.30

3-1

Bournemouth

Brighton

16.00

2-0

Chelsea

Leicester City

16.00

0-1

Huddersfield

Southampton

16.00

1-3

Manchester City

Crystal Palace

16.00

2-3

Newcastle

Fulham

16.00

0-0

West Ham United

Watford

16.00

0- 2

Cardiff City

Manchester Utd

18.30

1-5

 

programma 23 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Everton

Tottenham Hotspur

17.00

2-6

 

Programma 15 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Manchester City

Everton

13.30

3-1

Crystal Palace

Leicester City

16.00

1-0 

Huddersfield

Newcastle

16.00

0-1 

Tottenham Hotspur

Burnley

16.00

1-0 

Watford

Cardiff City

16.00

3-2 

Wolverhampton Wanderers

Bournemouth

16.00

2-0 

Fulham

West Ham United

18.30

0-2 

 

Programma 16 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brighton

Chelsea

14.30

1-2

Southampton

Arsenal

14.30

3-2

Liverpool

Manchester Utd

17.00

3-1

 

 

Programma 8 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bournemouth

Liverpool

13.00

0-4

Arsenal

Huddersfield

16.00

1-0 

Burnley

Brighton

16.00

1-0 

Cardiff City

Southampton

16.00

1-0 

Manchester Utd

Fulham

16.00

4-1

West Ham United

Crystal Palace

16.00

3-2 

Chelsea

Manchester City

18.30

2-0 

Leicester City

Tottenham Hotspur

20.45

0-2

 

Programma 9 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Newcastle

 Wolverhampton Wanderers

17.00

1-2

 

Programma 10 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Everton

Watford

21.00

2-2

 

Programma 4 December

thuis

uit

aanvang

uitslag

Bournemouth

Huddersfield

20.45

2-1

Brighton

Crystal Palace

20.45

3-1

West Ham United

Cardiff City     

20.45

3-1

Watford

Manchester City

21.00

1-2

 

Programma 5 December

thuis

uit

aanvang

uitslag

Burnley

Liverpool

20.45

1-3

Everton

Newcastle

20.45

1-1

Fulham

Leicester City

20.45

1-1 

Wolverhampton Wanderers

Chelsea

20.45

2-1 

Manchester Utd

 Arsenal

21.00

2-2 

Tottenham Hotspur

Southampton

21.00

3-1 

 

 

 

 

programma 30 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cardiff City

Wolverhampton Wanderers

21.00

2-1

 

programma 1 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Crystal Palace

 Burnley

16.00

2-0

Huddersfield

Brighton

16.00

2-0 

Leicester City

Watford

16.00

2-0

Manchester City

Bournemouth

16.00

3-1 

Newcastle

West Ham United

16.00

0-3

Southampton

Manchester Utd

18.30

2-2

 

programma 2 December

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Chelsea

 Fulham

13.00

2-0

Arsenal

Tottenham Hotspur

15.05

4-2 

Liverpool

Everton

17.15

1-0

 

 

programma 24 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brighton

Leicester City

16.00

1-1

Everton

Cardiff City

16.00

1-0 

Fulham

Southampton

16.00

3-2

Manchester Utd

Crystal Palace

16.00

0-0 

Watford

Liverpool

16.00

0-3 

West Ham United

Manchester City

16.00

0-4 

Tottenham Hotspur

Chelsea

18.30

3-1 

 

programma 25 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bournemouth

Arsenal

14.30

1-2

Wolverhampton Wanderers

Huddersfield

17.00

0-2

 

programma 26 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Burnley

 Newcastle

21.00

1-2

 

programma 10 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cardiff City

Brighton

13.30

2-1

Huddersfield

West Ham United

16.00

1-1

Leicester City

Burnley

16.00

0-0 

Newcastle

Bournemouth

16.00

2-1 

Southampton

Watford

16.00

1-1

Crystal Palace

Tottenham Hotspur

16.00

0-1 

 

programma 11 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Liverpool

 Fulham

13.30

2-0

Chelsea

Everton

15.15

0-0

Arsenal

Wolverhampton Wanderers

17.30

1-1

Manchester City

Manchester Utd

17.30

3-1

 

Programma 3 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Bournemouth

Manchester Utd

13.30

1-2

Cardiff City

Leicester City

16.00

0-1

Everton

 Brighton

16.00

3-1

Newcastle

Watford

16.00

1-0

West Ham United

Burnley

16.00

4-2

Arsenal

Liverpool

18.30

1-1

Wolverhampton Wanderers

Tottenham Hotspur

20.45

2-3

Programma 4 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Manchester City

Southampton

14.30

0-1

 Chelsea

Crystal Palace

17.00

2-1

Programma 5 November

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Huddersfield -

Fulham

21.00

1-0

 

Programma 27 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brighton

Wolverhampton Wanderers

16.00

1-0

Fulham

AFC Bournemouth

16.00

0-1

Liverpool

Cardiff City

16.00

4-1

Southampton

Newcastle

16.00

0-0 

Watford

Huddersfield

16.00

3-0

Leicester City

West Ham United

18.30

1-1

Programma 28 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Burnley

Chelsea

14.30

0-4

Crystal Palace

Arsenal

14.30

2-2

Manchester Utd

Everton

17,00

2-1

Programma 29 Oktober

 

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Tottenham Hotspur

Manchester City

21.00

0-1

programma 20 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Chelsea

Manchester Utd

13.30

2-2

AFC Bournemouth

Southampton

16.00

0-0

Cardiff City

Fulham

16.00

4-2

Manchester City

Burnley

16.00

5-0

Newcastle United

Brighton & Hove Albion

16.00

0-1

West Ham United

Tottenham Hotspur

16.00

0-1

Wolverhampton Wanderers

Watford

16.00

0-2

Huddersfield Twon

Liverpool

18.30

0-1

 

programma 21 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Everton

Crystal Palace

17.00

2-0

 

programma 22 oktober

 

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Arsenal

Leicester City

21.00

3-1

programma 5 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Brighton & Hove Albion

West Ham United

21.00

1-0

 

programma 6 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Burnley

Huddersfield twon

16.00

1-1

Crystal Palace

Wolverhampton Wanderers

16.00

0-1 

Leicester City

Everton

16.00

1-2 

Tottenham Hotspur

Cardiff City

16.00

1-0 

Watford

AFC - Bournemouth

16.00

0-4 

Manchester Utd

Newcastle United

18.30

3-2

 

programma 7 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fulham

Arsenal

13.00

1-5

Southampton

Chelsea

15.15

0-3 

Liverpool

Manchester City

17.30

0-0

 

 

 

 

Programma 29 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

West Ham United

Manchester United

13.30

3-1

Arsenal

Watford

16.00

2-0

Everton

Fulham

16.00

3-0

Huddersfield town

Tottenham Hotspur

16.00

0-2

Manchester City

Brighton & Hove Albion

16.00

2-0

Wolverhampton Wanderers

Southampton

16.00

2-0

Chelsea

Liverpool

18.30

1-1

 

Programma 30 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Cardiff City

Burnley

17.00

1-2

 

Programma 1 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

AFC Bournemouth

Crystal Palace

21.00

2-1

 

Programma 22 September

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fulham

Watford

13.00

1-1

Burnley

AFC Bournemouth

16.00

4-0

Cardiff City

Manchester City

16.00

0-5 

Crystal Palace