Programma play-offs Europa League

Programma 30 augustus

thuis

uit

uitslag

FC Oefa,Rus    

Rangers,Sch

1-1

Astana,Ka

Apoel,Cyp      

1-0

Larnaca,Cyp

AS Trencín,Slw 

3-0

RB Leipzig,Dui 

FK Zorja,Oek

3-2

Kopenhagen,Den 

Atalanta,Ita   

0-0

Loedogorets,Bul

Tor.Kutaisi,Geo

4-0

FK Qarabag,Aze 

FC Sheriff,Mol

3-0

CFR Cluj,Roe   

Dudelange,Lux  

2-3

Molde FK,Noo   

FC Zenit,Rus   

2-1

Ap.Limassol,Cyp

FC Basel,Zwi

1-0

Macc.T.Aviv,Isr

Sarpsborg,Noo  

2-1

Mydtjylland,Den

Malmö FF,Zwe   

0-2

Besiktas,Tur   

Partizan B,Ser 

3-0

Shkëndija,Mac  

Rosenborg,Noo

0-2

Sp.Trnava,Slw  

Ljubljana,Slo  

1-1

Brondby IF,Den 

Racing Genk,Bel

2-4

FCSB,Roe       

Rapid Wien,Oos 

2-1

Burnley,Eng    

Olympiakos,Gri 

1-1

Bordeaux,Fra   

KAA Gent,Bel   

2-0

Celtic,Sch     

FK Suduva,Lit  

3-0

Sevilla,Spa 

Sig.Olomouc,Tsj

3-0

 

 programma 23 augustus

thuis

uit

uitslag

Torp.Kutaisi,Geo

Loedogorets,Bul 

0-1

FC Zenit,Rus    

Molde FK,Noo    

3-1

AS Trencín,Slw  

AEK Larnaca,Cyp

1-1

FC Sheriff,Mol  

FK Qarabag,Aze  

1-0 

FK Suduva,Lit   

Celtic,Sch      

1-1

Apoel,Cyp       

FC Astana,Kaz   

1-0

Sigma Olomouc,Tsj

Sevilla,Spa     

0-1

Sarpsborg 08,Noo

Macc.Tel Aviv,Isr

3-1 

Malmö FF,Zwe    

Mydtjylland,Den 

2-2

Dudelange,Lux

CFR Cluj,Roe

2-0

Olympiakos,Gri  

Burnley,Eng 

3-1

Atalanta,Ita    

FC Kopenhagen,Den

0-0

FC Basel,Zwi    

Apol.Limassol,Cyp

3-2

Ljubljana,Slo   

Sp.Trnava,Slw   

0-2

FK Zorja,Oek    

RB Leipzig,Dui  

0-0

Racing Genk,Bel 

Brondby IF,Den  

5-2

Rapid Wien,Oos  

FCSB,Roe        

3-1

Part.Belgrado,Ser

Besiktas,Tur    

1-1

Rosenborg BK,Noo

FK Shkëndija,Mac

3-1

Rangers,Sch     

FC Oefa,Rus     

1-0

KAA Gent,Bel

Gir.Bordeaux,Fra

0-0

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links