programma en uitslagen derde kwalificatieronde Europa league

Programma 13 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

JK Nõmme Kalju

Dudelange

18.00

0-1

Linfield FC

FK Sutjeska

18.00

3-2

dalk FDunC

Slovan Bratislava

18.00

1-3


 Programma 14 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Saburtalo Tbilisi

Ararat Armenia

18.00

0-2

Vitória Guimarães

FK Ventspils

18.00

6-0

Atromitos FC

Legia Warschau

18.00

0-2 

 

Programma 15 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

HJK Helsinki

Riga FC

18.00

2-2

Dinamo Tbilisi

Feyenoord

18.30

1-1 

Spartak Moskou

FC Thun

18.45

3-1

AIK Solna

Sheriff Tiraspol

19.00

1-1 

FC BATE Borisov

FK Sarajevo

19.00

 0-0

FK Suduva

Maccabi Tel Aviv

19.00

2-1

Bnei Yehuda Tel-Aviv

Neftçi

19.00

1-1

FC Zorya Luhansk

CSKA Sofia

19.00

1-0

HŠK Zrinjski

Malmö FF

19.00

1-0

Yeni Malatyaspor

Partizan Belgrado

19.00

1-0

Mladá Boleslav

Steaua Boekarest

19.00

0-1

Apollon Limassol

Austria Wien

19.00

3-1

FC Shakhtyor Soligorsk

Torino

19.00

1-1

The New Saints FC

Ludogorets Razgrad

19.30

0-4

Trabzonspor

Sparta Praag

19.30

2-1

Hapoel Beer Sheva FC

IFK Norrköping

19.30

 3-1

Valletta FC

FC Astana

20.00

0-4

AEK Athene

CSU Craiova

20.00

1-1

Viktoria Pilsen

Antwerp

20.00

2-1

PSV

FK Haugesund

20.30

0-0

AZ

FK Marioepol

20.30

4-0

Eintracht Frankfurt

Vaduz

20.30

1-0 

KAA Gent

Larnaca

20.30

3-0

Alsace RC Strasbourg

Lokomotiv Plovdiv

20.30

1-0

Aris Thessaloniki

Molde

20.30

3-0 

Aberdeen FC

Rijeka

20.45

0-2

Rangers FC

FC Midtjylland

20.45

3-1 

Wolverhampton Wanderers

FC Pyunik

20.45

4-0

SC Braga

Brøndby IF

20.45

3-1

Espanyol

FC Luzern

21.00

3-0

 

Programma 6 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ararat Armenia

FC Saburtalo Tbilisi

17.00

1-2

Riga FC

HJK Helsinki

18.00

1-1

 FK Sutjeska

 Linfield FC

20.15

1-2

 

Programma 7 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Slovan Bratislava

Dundalk FC

20.15

1-0

 

Programma 8 augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Astana

Valletta FC

16.00

5-1

:Larnaca

AA Gent

17.30

1-1 

Sparta Praag

Trabzonspor

18.00

2-2 

FC Pyunik

Wolverhampton

18.00

0-4 

CSU Craiova

AEK Athene

18.15

0-2

Brøndby IF

SC Braga

18.30

2-4

FK Ventspils

Vitória Guimarães

18.45

0-3

FK Haugesund

PSV

19.00

0-1

FK Marioepol

AZ

19.00

0-0

Sheriff Tiraspol

AIK Solna

19.00

1-2

Neftçi

Bnei Yehuda Tel-Aviv

19.00

2-2

Malmö FF

HŠK Zrinjski

19.00

3-0

FC Thun

Spartak Moskou

19.00

2-3

Molde

Aris Thessaloniki

19.00

3-0

Feyenoord

Dinamo Tbilisi

19.30

4-0 

Ludogorets Razgrad

The New Saints FC

19.30

0-1

Maccabi Tel Aviv

FK Suduva

19.30

1-2

CSKA Sofia

 FC Zorya Luhansk

19.30

1-1

Lokomotiv Plovdiv

RC Strasbourg Alsace

19.30

0-1 

Antwerp

Viktoria Pilsen

19.30

1-0

FK Sarajevo

FC BATE Borisov

19.45

1-2

Dudelange

JK Nõmme Kalju

20.00

3-1 

Rijeka

Aberdeen FC

20.00

2-0 

FC Midtjylland

Rangers FC

20.00

2-4

IFK Norrköping

Hapoel Beer Sheva FC

20.00

1-1

Vaduz

Eintracht Frankfurt

20.30

0-5

Steaua Boekarest

Mladá Boleslav

20.30

0-0

Austria Wien

Apollon Limassol

20.30

1-2

FC Luzern

Espanyol

21.00

0-3

Partizan Belgrado

Yeni Malatyaspor

21.00

3-1 

Legia Warschau

Atromitos FC

21.00

0-0

Torino

FC Shakhtyor Soligorsk

21.00

5-0

 

uitslagen Tweede kwalificatie ronde Europa League

programma 30 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Linc.Imps,Gib 

Ararat,Arm

17.45

1-2

Süduva,Lit

Tre Penne,SMa 

17.45

5.9

Dudelange

KF Shkëndija

17.55

1-1

KF Feronikeli

Slovan Bratislava

18.00

0-2

 

programma 31 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FK Cukaricki

Molde

20.45

1-3

 

programma 1 Augustus

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Astana,Kaz *

Sant.Coloma,And

16.00

 4-1

FK Ordabasy,Kaz

Boleslav,Tsj  *

16.00

2-3

Kairat,Kaz     

Beer-Sheva,Isr *

16.30

 1-1

Viitorul,Roe   

KAA Gent,Bel * 

17.00

2-1 

Zorja,Oek *

Buducnost,Mnt  

18.00

1-0

KuPS Kuopio,Fin

Le.Warsch.Pol *

18.15

0-0 

Craiova,Roe w.n.s.

Honvéd,Hon     

18.30

0-0 

Debrecen,Hon   

Torino,Ita *

18.30

1-4

Levski Sofia,Bu

A.Larnaca,Cyp *

18.30

0-4 

BK Häcken,Zwe 

AZ *

18.30

0-3 

Riga,Let * 

Piast,Pol      

19.00

2-1

Zrinjski,Bo wnv*

FC UTRECHT     

19.00

2-1

AEL Limass.Cyp 

Aris,Gri *

19.00

0-1

Apollon,Cy wnv*

Shamrock,Ier   

19.00

3-1 

Atromitos,Gri *

Dunajská,Slw   

19.00

3-2 

D.Tbilisi,Geo *

Qäbälä,Aze     

19.00

3-0 

FK Liepaja,Let 

Norrköping,Zwe *

19.00

0-1

KÍ Klaksvik,Fae

FC Luzern,Zwi *

19.00

0-1 

FK Jablonec,Tsj

Pyunik,Arm *

19.00

0-0

Macc.Haifa,Isr 

Strasbourg,Fra *

19.00

3-1 

Malmö FF,Zwe *

NK Domzale,Slo 

19.00

3-2 

Neftçi,Aze *

Arsen.Toela,Rus

19.00

3-0 

Sheriff,Mol *

Partizani,Alb  

19.00

1-1

Brondby,Den wnv

Lechia,Pol     

19.00

4-1

Loedogor.,Bul *

Valur,IJs      

19.30

4-0

Progrès,Lux    

Rangers FC,Sch *

19.30

 0-0

Esbjerg,Den    

Sjachtjor,WRu *

19.30

0-0 

Gzira Utd,Mlt  

Ventspils,Let *

19.45

2-2 

Ljubljana,Slo  

Malatyasp.Tur *

20.00

0-1

E.Frankf.,Dui *

Flora Tall.Est 

20.00

2-1 

Sturm Graz,Oos 

Haugesund,Noo *

20.30

2-1

FCSB,Roe *

Alashkert,Arm  

20.30

2-3 

Aberdeen,Sch * 

Tsjichoera,Geo 

20.30

1-0

Linfield,NIe *

Havnar,Fae     

20.45

1-0 

Sp.Trnava,Slw  

Plovdiv,Bul *

20.45

3-1

Crusaders,NIe   

Wolverham.Eng *

20.45

1-4 

Guimarães,Por *

Jeun.Esch,Lux  

20.45

4-0 

Partizan,Ser *

Conn.Quay,Wal  

21.00

3-0 

Stjarnan,IJs   

Espanyol,Spa *

21.00

1-3

NK Osijek,Kro  

CSKA,Bul wns *

21-15

1-0

 

 programma 23 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Ararat Armenia

Lincoln Red Imps FC

17.00

2-0

HB Tórshavn

Linfield FC

17.45

2-2

KF Shkëndija

Dudelange

17.55

1-2

FC Santa Coloma

FC Astana

20.00

0-0

Tre Penne

FK Suduva

20.30

0-5

 

programma 24 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Slovan Bratislava

KF Feronikeli

18.00

2-1

 

programma 25 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Pyunik,Arm      

FK Jablonec,Tsj 

15.30

2-1

Ventspils,Let   

Gzira United,Mlt

16.45

4-0

Qäbälä,Aze      

Din.Tbilisi,Geo 

17,00

0-2 

Partizani,Alb   

FC Sheriff,Mol  

17.30

0-1 

AEK Larnaca,Cyp

Levski Sofia,Bul

17.30

3-0 

FC Utrecht

HSK Zrinjski,Bos

18.30

1-1 

Tsjichoera,Geo  

Aberdeen,Sch 

18,45

1-1 

Honvéd,Hon      

Univ.Craiova,Roe

18.55

0-0

Sj.Soligorsk,WRu

Esbjerg fB,Den  

19.00

2-0 

FA Alashkert,Arm

FCSB,Roe        

19.00

0-3 

Mlad.Boleslav,Tsj

FK Ordabasy,Kaz 

19.00

1-1

Molde,Noo       

FK Cukaricki,Ser

19.00

0-0 

Flora Tallinn,Est

Ein.Frankfurt,Dui

19.00

1-2 

Y.Malatyaspor,Tur

Ljubljana,Slo  

19.00

2-2 

Lechia Gdansk,Pol

Brondby IF,Den  

19.00

2-1 

Haugesund,Noo

Sturm Graz,Oos  

19.00

2-0 

Arsenal Toela,Rus

Neftçi Bakoe,Aze

19.00

0-1 

Connah's Quay,Wal

Part.Belgrado,Ser

19.30

0-1 

Lokom.Plovdiv,Bul

Spart.Trnava,Slw

19.30

2-0 

CSKA Sofia,Bul  

NK Osijek,Kro   

19.30

1-0 

Beer-Sheva,Isr  

Kairat Almaty,Kaz

19.30

2-0 

Piast,Pol       

Riga,Let         

20.00

3-2

 Fehérvár,Hon    

FC Vaduz,Lie    

20.00

1-0 

Jeunesse Esch,Lux

Vit.Guimarães,Por

20.00

0-1 

Aris,Gri        

AEL Limassol,Cyp

20.15

0-0 

AZ

BK Häcken,Zwe   

20.30

0-0 

KAA Gent,Bel    

FC Viitorul,Roe

20.30

6-3 

DAC Dunajská,Slw

Atromitos,Gri   

20.30

1-2 

Wolverhampton,Eng

Crusaders,NIe   

20.30

2-0 

Strasbourg,Fra  

Maccabi Haifa,Isr

20.30

3-1

Rangers FC,Sch  

Progrès,Lux   

20.45

2-0 

Buducnost,Mnt   

Zorja Loegansk,Oe

20.45

1-3 

NK Domzale,Slo  

Malmö FF,Zwe    

20.45

2-2 

Valur,IJs

Loedogorets,Bul 

20.45

1-1 

Shamrock Rov.Ier

Apol.Limassol,Cyp

20.45

2-1 

Torino,Ita      

Debreceni VSC,Hon

21.00

3-0 

Legia Warschau,Po

KuPS Kuopio,Fin 

21.00

1-0 

Espanyol,Spa    

Stjarnan,IJs    

21.00

4-0

 

uitslagen Eerste kwalificatie ronde Europa League

programma 16 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Banants

FK Cukaricki

17.00

0-5

KÍ Klaksvík

FK Riteriai

19.00

0-0

OFK Titograd

CSKA Sofia

20.30

0-0

 

programma 17 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

T'choera,Geo

Fola Esch,Lux    

18.00

2-1

 

programma 18 juli

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Tobol,Kaz      

Jeun.Esch,Lux

14.00

1-1

Kairat Al,Kaz

Siroki,Bos     

16.30

2-1

Mak.Skopje,NMa 

Alashkert,Arm

16.30

0-3

Teuta,Alb      

Ventspils,Let

17.00

1-0

Inter Turku,Fin

Brondby,Den

17.30

2-0

Levadia,Est

Stjarnan,IJs   

18.00

3-1 

FK Rigas,Let   

Ljubljana,Slo

18.00

0-2

Rovaniemi,Fin  

Aberdeen,Sch

18.00

1-2

U.Craiova,Roe

Sabail,Aze     

18.30

3-2

Dinamo Minsk,WR

Liepaja,Let

18.30

1-2 

Levski,Bul

Ruzomberok,Slw

19.00

2-0

Limassol,Cyp

Ka.Zalgiris,Lit

19.00

4-0 

Crac.Kraków,Pol +

Dunajská,Slw

19.00

2-2

Haugesund,Noo

Cliftonville,NI

19.00

5-1 

Milsami,Mol    

FCSB,Roe +

19.00

1-2 

Neftçi,Aze +

Speranta,Mol   

19.00

6-0 

Hincesti,Mol   

AEK Larnaca,C +

19.00

0-1 

Torpedo Koet.Ge

Sjymkent,Kaz +

19.00

0-2 

Vaduz,Lie +

Breidablik,IJs 

19.00

2-1

Zal.Vilnius,Lit

B.Honved,Hon +

19.00

1-1 

Zrinjski,Bos +

Ak.Pandev,NMa  

19.30

3-0 

Beer-Sheva,Is +

Laçi,Alb       

19.30

1-0

Progr.Nied.,L +

Cork,Ier       

19.30

1-2 

Engordany,And  

Din.Tbilisi,G +

20.00

0-1 

Norrköping,Zw +

St.Patrick's,Ie

20.00

2-1

Hibernians,Mlt 

Soligorsk,WRu +

20.00

0-1

Fehérvár,Hon +

FK Zeta,Mnt    

20.00

0-0 

B36,Fae        

Crusaders,Nie +

20.00

2-3

Kukësi,Alb     

Debrecen,Hon

20.30

1-1

Mura,Slo       

Mac.Haifa,Isr +

20.30

2-3

Hajduk Split,Kr

Gzira Utd,Mlt +

20.45

1-3

Shkupi,NMa 

Pyunik,Arm +

20.45

1-2

Vitebsk,WRu    

KuPS,Fin+

20.45

1-1

Buducnost,Mnt +

Narva Trans,Est

20.45

4-1

Domzale,Slo +

Balzan,Mlt     

20.45

1-1 

Rangers,Sch +

St.Joseph's,Gib

20.45

6-0

Radnicki N.Ser 

Flora,Est +

20.45

2-2

Kilmarnock,Sch 

Conn.Quay,Wal +

21.00

0-2 

Ballymena,NIe  

Malmö FF,Zwe +

21.00

0-4 

Legia,Pol +

Jul.Europa,Gib 

21.00

3-0

Shamrock,Ier +

Brann Bergen,No

21.00

2-1

Spartak,Slw w.n.s.

.Bijeljina,Bos

21.00

2-0

 

Programma 8 juli

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

St.Joseph's,Gib 

Rangers FC,Sch  

19.30

0-4

Gzira United,Mlt

Hajduk Split,Kro

20.00

0-2

CSKA Sofia,Bul  

Titograd,Mnt    

20.45

4-0

 

Programma 10 juli

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Jeunesse Esch,Lux

T.Kostanaj,Kaz  

18.00

0-0

 Programma 11 juli

Thuis

uit

Aanvang

uitslag

Pyunik,Arm       

Shkupi,NMa       

15.30

3.3

O.Shymkent,Kaz   

Torp.Kutaisi,Geo 

16.00

1-0

Ventspils,Let    

Teuta,Alb        

16.45

3-0

Alashkert,Arm    

Mak.Skopje,NMa   

17.30

3-1

AEK Larnaca,Cyp  

Petrocub,Mol     

17.30

1-0

Narva Trans,Est  

B.Podgorica,Mnt  

17.30

0-2

Laçi,Alb         

H.Beer-Sheva,Isr 

17.30

1-1

Flora,Est        

Radnicki Nis,Ser 

18.00

2-0

Sabail,Aze       

U.Craiova,Roe    

18.00

2-3

KuPS Kuopio,Fin  

Vitebsk,WRu      

18.30

2-0

Balzan,Mlt       

Domzale,Slo      

18.30

3-4

Riteriai,Lit     

KI,Fae           

18.30

0-1 

Ruzomberok,Slw   

Levski,Bul       

19.00

0-2 

Liepaja,Let

Dinamo Minsk,WRu 

19.00

1-1

Kau.Zalgiris,Lit 

Apol.Limassol,Cyp

19.00

0-2

Dinamo Tbilisi,Ge

Engordany,And

19.00

6-0 

R.Bijeljina,Bos  

Spart.Trnava,Slw 

19,00

2-0 

Soligorsk,WRu

Hibernians,Mlt

19.00

1-0

Speranta,Mol     

Neftçi,Aze       

19.00

0-3 

Ak.Pandev,NMa    

Zrinjski,Bos     

19.00

0-3

Molde,Noo        

KR,IJs           

19.00

7-1

Brondby,Den       

Inter Turku,Fin  

19.00

4-1 

Crusaders,NIe    

B36,Fae          

19.00

2-0

Debrecen,Hon

Kukësi,Alb        

19.00

3-0

Maccabi Haifa,Isr

Mura,Slo         

19.00

2-0

Brann Bergen,Noo 

Sham.Rovers,Ier  

19.00

2-2

Malmö,Zwe        

Ballymena,NIe    

19.30

7-0

Fola Esch,Lux    

.Sachkhere,Geo  

20.00

1-2

Ol.Ljubljana,Slo 

Rigas FC,Let     

20.00

2-3

Connah's Quay,Wal

Kilmarnock,Sch   

20.00

1-2

Dunajs.Streda,Slw

Crac.Kraków,Pol  

20.00

1-1

FK Zeta,Mnt      

Fehérvár,Hon     

20.00

1-5

FCSB,Roe         

Milsami Orhei,Mol

20.00

2-0

Cukaricki,Ser    

Banants,Arm      

20.00

3-0

Europa,Gib       

Europa,Gib       

20.30

0-0

Aberdeen,Sch     

RoPS Rovaniemi,Fi

20.45

2-1

St.Patrick's,Ier 

Norrköping,Zwe   

20.45

0-2

Cliftonville,NIe 

Haugesund,Noo    

20.45

0-1

Cork,Ier         

Progrès,Lux

20.45

0-2

Boed.Honved,Hon  

Zalg.Vilnius,Lit 

21.00

3-1

Siroki Brijeg,Bos

Kairat Almaty,Kaz

21.00

1-2

Stjarnan,IJs     

Levadia Talinn,Es

22.00

2-1

Breidablik,IJs   

Vaduz,Lie        

22.00

0-0

 

 Volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook op sociale media

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram