Komende wedstrijden

programma 7 december

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Slavia Praag

FC Astana

19,00

0-1

Villarreal

Maccabi Tel Aviv

19,00

0-1 

Young Boys

KS Skënderbeu

19,00

1-1 

Dynamo Kiev

Partizan Belgrado

19,00

4-1 

Istanbul Basaksehir

SC Braga

19,00

2-1 

1899 Hoffenheim

Ludogorets Razgrad

19,00

1-1 

Rijeka

AC Milan

19,00

2-0 

Austria Wien

AEK Athene

19,00

0-0 

Apollon Limassol

Everton

19,00

0-3 

Atalanta

Olympique Lyon

19,00

1-0 

FC Kopenhagen

FC Sheriff

19,00

2-0 

FC Fastav Zlín

Lokomotiv Moskou

19,00

0-2

Steaua Boekarest

FC Lugano

21.05

1-2

Hapoel Beer Sheva FC

Viktoria Pilsen

21.05

0-2

Arsenal

FC BATE Borisov

21.05

6-0

Rode Ster Belgrado

 1. FC Köln

21.05

1-0

Vitória Guimarães

Konyaspor

21.05

1-1

Marseille

FC Salzburg

21.05

0-0 

Hertha BSC

Östersunds FK

21.05

1-1

FC Zorya Luhansk

Athletic Club Bilbao

21.05

0-2

Vitesse

OGC Nice

21.05

1-0

Zulte Waregem

Lazio

21.05

3-2

Real Sociedad

Zenit

21.05

1-3 

FK Vardar

Rozenborg

21.05

1-1

 

 

 

uitslagen overzicht Europa league seizoen 2017/2018

Programma 23 November

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Astana

Villarreal

17.00

2-3

Lokomotiv Moskou

FC Kopenhagen

19.00

2-1

Viktoria Pilsen

Steaua Boekarest

19.00

2-0 

FC Lugano

Hapoel Beer Sheva FC

19.00

1-0 

1. FC Köln

Arsenal

19.00

1-0 

FC BATE Borisov

Rode Ster Belgrado

19.00

0-0 

FC Salzburg

Vitória Guimarães

19.00

3-0

Konyaspor

Vitória Guimarães

19.00

1-0

Konyaspor

Marseille

19.00

1-0 

Athletic Club Bilbao

Hertha BSC

19.00

3-2 

Östersunds FK

FC Zorya Luhansk

19.00

2-0 

Lazio

Vitesse

19.00

1-1 

OGC Nice

Zulte Waregem

19.00

3-1 

Rosenborg

Real Sociedad

19.00

0-0 

Zenit

FK Vardar

19.00

2-0 

FC Sheriff

FC Fastav Zlín

21.05

1-0

Maccabi Tel Aviv

Slavia Praag

21.05

0-2 

Partizan Belgrado

Young Boys

21.05

2-1 

KS Skënderbeu

Dynamo Kiev

21.05

3-2 

Ludogorets Razgrad

Istanbul Basaksehir

21.05

1-2 

SC Braga

1899 Hoffenheim

21.05

3-1

AEK Athene

Rijeka

21.05

2-2 

AC Milan

Austria Wien

21.05

5-1 

Olympique Lyon

Apollon Limassol

21.05

4-0 

Everton

Atalanta

21.05

1-5

 

 

 

 

 

Programma 3 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Slavia Praag

Villarreal

19.00

0-2

Maccabi Tel Aviv

FC Astana

19.00

0-1 

Young Boys

Dynamo Kiev

19.00

0-1 

Partizan Belgrado

KS Skënderbeu

19.00

2-0 

Istanbul Basaksehir

1899 Hoffenheim

19.00

1-1

Ludogorets Razgrad

SC Braga

19.00

1-1 

Rijeka

Austria Wien

19.00

1-4 

AEK Athene

AC Milan

19.00

0-0 

Apollon Limassol

Atalanta

19.00

1-1

Olympique Lyon

Everton

19.00

3-0 

FC Kopenhagen

FC Fastav Zlín

19.00

3-0

Lokomotiv Moskou

FC Sheriff

19.00

1-2 

Steaua Boekarest

Hapoel Beer Sheva FC

21.05

1-1

Viktoria Pilsen

FC Lugano

21.05

4-1 

Arsenal

Rode Ster Belgrado

21.05

4-0 

1. FC Köln

FC BATE Borisov

21.05

5-2 

Vitória Guimarães

Marseille

21-05

1-0 

FC Salzburg

Konyaspor

21.05

0-0 

Hertha BSC

FC Zorya Luhansk

21.05

2-0 

Athletic Club Bilbao

Östersunds FK

21,05

1-0 

Vitesse

Zulte Waregem

21.05

0-3 

Lazio

OGC Nice

21.05

1-0 

Real Sociedad

FK Vardar

21.05

3-0

Rosenborg

Zenit

21.05

1-1 

 

 

 

 

programma 19 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Astana

Maccabi Tel Aviv

17.00

4-0

Hapoel Beer Sheva FC

Steaua Boekarest

19.00

1-2

FC Lugano

Viktoria Pilsen

19.00

3-2

Rode Ster Belgrado

 Arsenal

19.00

0-1 

FC BATE Borisov

1. FC Köln

19.00

1-0 

Marseille

Vitória Guimarães

19.00

2-1 

Konyaspor

FC Salzburg

19.00

0-2 

FC Zorya Luhansk

Hertha BSC

19.00

2-1 

Östersunds FK

Athletic Club Bilbao

19.00

2-2 

Zulte Waregem

Vitesse

19.00

1-1

OGC Nice

Lazio

19.00

1-3

FK Vardar

Real Sociedad

19.00

0-6 

 Zenit

Rosenborg

19.00

3-1 

 Villarreal

Slavia Praag

21.05

2-2 

Dynamo Kiev

Young Boys

21.05

2-2

KS Skënderbeu

Partizan Belgrado

21.05

0-0 

1899 Hoffenheim

Istanbul Basaksehir

21.05

3-1 

SC Braga

Ludogorets Razgrad

21.05

0-2 

Austria Wien

Rijeka

21.05

1-3

AC Milan

AEK Athene

21.05

0-0 

 Atalanta

Apollon Limassol

21.05

3-1 

everton

Olympique Lyon

21.05

1-2

FC Fastav Zlín

FC Kopenhagen

21.05

1-1 

FC Sheriff

Lokomotiv Moskou

21.05

1-1

 

programma 28 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Astana

Slavia Praag

17.00

1-1

FC Lugano

Steaua Boekarest

19.00

1-2 

Viktoria Pilsen

Hapoel Beer Sheva FC

19.00

2-1 

FC BATE Borisov

Arsenal

19.00

2-4 

1. FC Köln

Rode Ster Belgrado

19.00

0-1 

Konyaspor

Vitória Guimarães

19.00

2-1 

FC Salzburg

Marseille

19.00

1-0 

Östersunds FK

Hertha BSC

19.00

1-0 

Athletic Club Bilbao

FC Zorya Luhansk

19.00

0-1 

OGC Nice

Vitesse

19.00

3-0

Lazio

Zulte Waregem

19.00

2-0

Zenit

Real Sociedad

19.00

3-1 

Rosenborg

FK Vardar

19.00

3-1 

Maccabi Tel Aviv

Villarreal

21.05

0-0

KS Skënderbeu

Young Boys

21.05

1-1 

Partizan Belgrado

Dynamo Kiev

21.05

2-3 

SC Braga

Istanbul Basaksehir

21.05

2-1

Ludogorets Razgrad

1899 Hoffenheim

21.05

2-1 

AC Milan

Rijeka

21.05

3-2 

AEK Athene

Austria Wien

21.05

2-2

Everton

Apollon Limassol

21.05

2-2

Olympique Lyon

Atalanta

21.05

1-1 

FC Sheriff

FC Kopenhagen

21.05

0-0

Lokomotiv Moskou

FC Fastav Zlín

21.05

3-0

 

 

 

programma 14 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Slavia Praag

Maccabi Tel Aviv

19.00

1-0

Villarreal

FC Astana

19.00

3-1 

Young Boys

Partizan Belgrado

19.00

3-1 

Dynamo Kiev

KS Skënderbeu

19.00

1-1 

Istanbul Basaksehir

Ludogorets Razgrad

19.00

0-0

1899 Hoffenheim

SC Braga

19.00

1-2 

Rijeka

AEK Athene

19.00

1-2 

Austria Wien

AC Milan

19.00

1-5 

Apollon Limassol

Olympique Lyon

19.00

1-1 

Atalanta

Everton

19.00

3-0 

FC Kopenhagen

Lokomotiv Moskou

19.00

0-0 

FC Fastav Zlín

FC Sheriff

19.00

0-0 

Steaua Boekarest

Viktoria Pilsen

21.05

3-0

Hapoel Beer Sheva FC

FC Lugano

21.05

2-1 

Arsenal

1. FC Köln

21.05

3-1

Rode Ster Belgrado

FC BATE Borisov

21.05

1-1

Vitória Guimarães

FC Salzburg

21.05

1-1

Marseille

Konyaspor

21.05

1-0 

Hertha BSC

Athletic Club Bilbao

21.05

0-0 

FC Zorya Luhansk

Östersunds FK

21.05

0-2 

Vitesse

Lazio

21.05

2-3

Zulte Waregem

OGC Nice

21.05

1-5

Real Sociedad

Rosenborg

21.05

4-0 

FK Vardar

Zenit

21.06

0-5 

 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!