Programma Europa league per maand

programma 8 november

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Fenerbahçe

Anderlecht

16.50

2-0

FC Astana

FK Jablonec

16.50

2-1

Spartak Moskou

Rangers FC

18.55

4-3

Rapid Wien

Villarreal

18.55

0-0

Apollon Limassol

Eintracht Frankfurt

18.55

2-3

Lazio Roma

Marseille

18.55

2-1

Malmö FF

Sarpsborg

18.55

1-1

KRC Genk

Besiktas

18.55

1-1

FC Krasnodar

Standard Luik

18.55

2-1

Akhisarspor

Sevilla FC

18.55

2-3

Dynamo Kiev

Stade Rennais

18.55

3-1

FC BATE Borisov

Chelsea

18.55

0-1

MOL Vidi FC

PAOK Saloniki

18.55

1-0

Bayer 04 Leverkusen

FC Zürich

21.00

1-0

 Ludogorets Razgrad

 Larnaca

21.00

0-0

Rosenborg

FC Salzburg

21.00

2-5

 Celtic

RB Leipzig

21.00

2-1

Girondins Bordeaux

Zenit

21.00

1-1

Slavia Praag

FC Kopenhagen

21.00

0-0

Dinamo Zagreb

Spartak Trnava

21.00

4-3

Vorskla Poltava

Karabach

21.00

0-1

Arsenal

Sporting Lissabon

21.00

0-0

Real Marid

AC Milan

21.00

1-1

Olympiakos

Dudelange

21.00

5-1

 

uitslagen overzicht europa league 2018

Programma 25 oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Zürich

Bayer 04 Leverkusen

18.55

3-2

Larnaca

Ludogorets Razgrad

18.55

1-1

FC Salzburg

Rosenborg

18.55

3-0

RB Leipzig

Celtic

18.55

2-0

Zenit

Girondins Bordeaux

18.55

2-1

FC Kopenhagen

Slavia Praag

18.55

0-1

Anderlecht

Fenerbahçe

18.55

2-2

Spartak Trnava

Dinamo Zagreb

18.55

1-2

Karabach

Vorskla Poltava

18.55

0-1

Sporting Lissabon

Arsenal

18.55

0-1

AC Milan

Real Betis

18.55

1-2

Dudelange

Olympiakos

18.55

0-2

Rangers FC

Spartak Moskou

21.00

0-0 

Villarreal

Rapid Wien

21.00

5-0

Eintracht Frankfurt

Apollon Limassol

21.00

2-0

 Marseille

Lazio Rona

21.00

1-3

Sarpsborg

 Malmö FF

21.00

2-1 

Besiktas

KRC Genk

21.00

2-4

Standard Luik

FC Krasnodar

21.00

2-1

Sevilla FC

 Akhisarspor

21.00

6-0

FK Jablonec

FC Astana

21.00

1-1

Stade Rennais

Dynamo Kiev

21.00

1-2

Dynamo Kiev

FC BATE Borisov

21.00

2-1

PAOK Saloniki

MOL Vidi FC

21.00

0-2

 

Programma 4 Oktober

thuis

uit

Aanvang

uitslag

FC Astana

Stade Rennais

16.50

2-0

Bayer 04 Leverkusen

Larnaca

18.55

4-2

FC Zürich

Ludogorets Razgrad

18.55

1-0 

Rosenborg

 RB Leipzig

19.55

1-3 

FC Salzburg

 Celtic

18.55

1-1 

Girondins Bordeaux

FC Kopenhagen

18.55

1-2 

Zenit

Slavia Praag

18.55

1-0 

Fenerbahçe

Spartak Trnava

18.55

2-0

Anderlecht

Dinamo Zagreb

18.55

0-2 

Vorskla Poltava

Sporting Lissabon

18.55

1-2

Karabach

Arsenal

18.55

0-3

Real Betis

Dudelange

18.55

3-0 

AC Milan

Olympiakos

18.55

3-1

Spartak Moskou

Villarreal

21.00

3-2

Rangers FC

Rapid Wien

21.00

3-1 

Apollon Limassol

Marseille

21.00

2-2

Eintracht Frankfurt

Lazio Roma

21.00

4-1

Malmö FF

Besiktas

21.00

2-0

Sarpsborg

KRC Genk

21.00

3-1

FC Krasnodar

Sevilla FC

21.00

2-1

Standard Luik

Akhisarspor

21.00

2-1

FK Jablonec

Dynamo Kiev

21.00

2-2

FC BATE Borisov

PAOK Saloniki

21.00

1-4

Chelsea

MOL Vidi FC

21.00

1-0

 

 

Programma 20 september

thuis

uit

Aanvang

uitslag

Villarreal

Rangers FC

18.55

2-2 

Rapid Wien

Spartak Moskou

18.55

2-0

Marseille

Eintracht Frankfurt

18.55

1-2 

Lazio Roma

Apollon Limassol

18.55

2-1

Besiktas

Sarpsborg

18.55

3-1

KRC Genk

Malmö FF

18.55

2-0

Sevilla FC

Standard Luik

18.55

5-1

Akhisarspor

FC Krasnodar

18.55

0-1

Stade Rennais

FK Jablonec

18.55

2-1

Dynamo Kiev

FC Astana

18.55

2-2

PAOK Saloniki

Chelsea

18.55

0-1

MOL Vidi FC

FC BATE Borisov

18.55

0-2

Larnaca

FC Zürich

21.00

0-1

Ludogorets Razgrad

Bayer 04 Leverkusen

21.00

2-3

RB Leipzig

FC Salzburg

21.00

2-3

Celtic

Rosenborg

21.00

1-0 

FC Kopenhagen

Zenit

21.00

1-1

Slavia Praag

Girondins Bordeaux

21.00

1-0

Spartak Trnava

Anderlecht

21.00

1-0

Dinamo Zagreb

Fenerbahçe

21.00                    

4-1

Sporting Lissabon

Karabach

21.00

2-0

Arsenal

Vorskla Poltava

21.00

4-2

 Dudelange

AC Milan

21.00

0-1

AC Milan

Real Betis

21.00

0-0

 

Poule indeling Europa league

Groep A:
1. Bayer 04 Leverkusen
2. Ludogorets Razgrad
3. FC Zürich
4. Larnaca

Groep B:
1. FC Salzburg
2. Celtic
3. RB Leipzig
4. Rosenborg

Groep C:
1. Zenit
2. FC Kopenhagen
3. Girondins Bordeaux
4. Slavia Praag

Groep D:
1. Anderlecht
2. Fenerbahçe
3. Dinamo Zagreb
4. Spartak Trnava

Groep E:
1. Arsenal
2. Sporting Lissabon
3. Karabach
4. Vorskla Poltava

Groep F:
1. Olympiakos
2. AC Milan
3. Betis
4. Dudelange

Groep G:
1. Villarreal
2. Rapid Wien
3. Spartak Moskou
4. Rangers FC

Groep H:
1. Lazio
2. Marseille
3. Eintracht Frankfurt
4. Apollon Limassol

Groep I:
1. Besiktas
2. KRC Genk
3. Malmö FF
4. Sarpsborg

Groep J:
1. Sevilla FC
2. FC Krasnodar
3. Standard Luik
4. Akhisarspor

Groep K:
1. Dynamo Kiev
2. FC Astana
3. Stade Rennais
4. FK Jablonec

Groep L:
1. Chelsea
2. PAOK Saloniki
3. FC BATE Borisov
4. MOL Vidi FC

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Twitter met o.a. Live verslag van wedstrijden,

Grafische ontwerpen en eigen foto´s

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op Facebook

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl op instagram

Handige links