programma 6 juli

thuis

uit

uitslag

AEL Limas.Cyp

St.Joseph's,Gib

6-0

Dacia Chis.Mol 

Shkëndija,Mac

0-4

FK Suduva,Lit

S.Soligorsk,WRu

2-1

Ordabasy,Kaz   

Siroki,Bos

0-0

Milsami,Mol    

Fola Esch,Lux

1-1

Pelister,Mac   

L.Poznan,Pol

0-3

KF Tirana,Alb  

Mac.T.Aviv,Is

0-3

FK Jelgava, Let

Ferencv

0-1

Rabotnic.Mac

Tre Penne

6-0

Seinäjoki,Fin  

Reykjavík,IJs

0-2

HJK Hels.

Connah's

3-0

FK Trakai

S.Johnstone

1-0

Flora Tall

Domzale

2-3

Gand.-Kapan

Mladost P.Mnt

0-3

FK Atlantas,Lit

Kairat Al.

1-2

Liepaja

Crusaders

2-0

AKI

KI Klaksvik

5-0

FC Vaduz

Bala Town

3-0

Slovan

FC Pjoenik

5-0

Bot.Plovd

Partizani

1-0

Doenav Roese

Irtysj

0-2

Ruzomb

Vojvodina

2-0

Differdange

PFC Zirä

1-3

Torp.Koet

Trencin

0-3

Int.Bakoe

Ml.Lucani

2-0

Bangor City

Lyngby BK

0-3

NSI Runavík

Din.Minsk

0-2

Prishtina

Norrköp

0-1

Tórshavn

Nõmme Kal

1-2

O.Ljubljana

O.Ljubljana

0-1

FK Sarajevo

Zaria

1-2

Sant Julià

Skënderb

0-5

Folgore

Valletta

0-1

FK Zeta

Zeljeznic

2-2

Floriana

Rode Ster

3-3

Jagiell

Din.Batoemi

4-0

Vasas

Beitar Jer

0-3

FK Sutjeska

Lev.Sofia

0-1

S.Altach

Tsjichoera

1-0

ND Gorica

FC Sjirak

2-2

Cork City

Lev.Tallinn

4-2

Ballymena

Odds BK

0-2

Coleraine

Haugesund

0-0

Derry City

Midtjyll

1-4

NK Osijek

St.Coloma

4-0

Shamrock

Stjarnan

1-0

Valur Rey

Ventspils

1-0

Lincoln

AEK Larn

1-1

 

 

Programma 4 juli

 

thuis

uit

Aanvang

Balzan FC

Videoton FC

3-3

FC Progrès Niederkorn

Rangers FC

2-0

Programma 29 juni

 

thuis

uit

Aanvang

FC Shirak

Gorica

0-2

FC Irtysh Pavlodar

FC Dunav Ruse

1-0

FC Kairat Almaty

FK Atlantas

6-0

FK Ventspils

Valur Reykjavík

0-0

FC Pyunik

Slovan Bratislava

1-4 

Partizan Tirana

Torpedo Kutaisi

5-1

FC Levadia Tallinn

Cork City FC

0-2

Dinamo Minsk

NSÍ Runavík

2-1

FC Shakhtyor Soligorsk

FK Suduva

0-0

VPS Vaasa

Olimpija Ljubljana

1-0

FC Dinamo Batumi

Jagiellonia Bialystok

0-1

FC Chikhura Sachkhere

SCR Altach

2-1

KF Shkëndija

FC Dacia Chisinau

2-2

Lyngby

Bangor City

2-1

JK Nõmme Kalju

B36 Tórshavn

2-0

Ferencváros

FK Jelgava

4-3 

Beitar Jerusalem

Vasas SC

2-1

Odds BK

Ballymena Utd

3-1

FK Haugesund

Coleraine FC

2-1 

Larnaca

Lincoln Red Imps FC

1-1 

FC Zaria Bălti

FK Sarajevo

2-1 

FC Santa Coloma

NK Osijek

0-2

Levski Sofia

FK Sutjeska

1-0

 Zirä FK

FC Differdange 03

2-1

CS Fola Esch

FC Milsami Orhei

1-1 

KÍ Klaksvík

AIK Solna

2-1 

IFK Norrköping

FC Prishtina

3-1

Connah's Quay

HJK Helsinki

3-2 

FC Midtjylland

Derry City FC

1-1 

Bala Town FC

Vaduz

1-1

KS Skënderbeu

Sant Julià

2-2

FK Vojvodina

Ružomberok

2-1 

Maccabi Tel Aviv

Tirana

3-1 

NK Domžale

FC Flora Tallinn

1-1 

Tre Penne

FK Rabotnicki

1-0

Rode Ster Belgrado

Floriana FC

2-1 

Široki Brijeg

FC Ordabasy Shymkent

1-0 

FK Mladost Podgorica

FC Gandzasar Kapan

2-1

FK Mladost Lucani

Inter Baki

4-1

Crusaders

FK Liepaja

1-4

Saint Johnstone

FK Trakai

2-1

Rangers FC

FC Progrès Niederkorn

4-1

Valletta FC

SS Folgore

2-2 

St Joseph's FC

AEL Limassol

1-4

FK Željeznicar

FK Zeta

2-2 

Videoton FC

Balzan FC

1-3

Lech Poznan

FK Pelister

2-0

KR Reykjavík

SJK Seinäjoki

1-1 

Stjarnan

Shamrock Rovers

3-1 

 

 

volg voetbaluitslagen-nickdeheus.nl ook  op sociale media met o.a. LIVE wedstrijden en heel veel meer!!!